Написав Анатолій Коломоєць   
Четвер, 15 січня 2009 18:40

   Ян Жєлєзни нагороджений трофеєм „Легенди”


   Триразовий Олімпійський чемпіон, метальник спису Ян Жєлєзни отримав в Чехії нагороду „Легенди”, а метальниця спису, Олімпійська чемпіонка Пекіну Барбора Шпотакова стала спортсменкою року.

  Олімпійська чемпіонка Пекіну та рекордсменка світу у метанні спису Барбора Шпотакова була єдиною легкоатлеткою у списку десяти найкращих чоловіків та жінок Чехії, але багато численні глядачі телевізійного шоу в прямому ефірі віддали свої голоси саме за неї.

  Трофеєм „Легенди”був нагороджений триразовий Олімпійський чемпіон, неодноразовий чемпіон світу, багаторазовий володар почесного титулу „Чеський спортсмен року”, людина, яка зайняла друге місце в анкеті за звання „Спортсмен століття”, „залізна людина” Ян Жєлєзни. 

  Клей та Стучинські – легкоатлети року США

 

  Як правило, у США звання кращих атлетів виборювали представники самого стрімкого виду спорту – спринту. Та в Пекіні сою силу продемонстрували бігуни з Ямайки, і вболівальникам залишається лише пригадувати подвиги непереможних американських злапців на олімпійських доріжках. Тому легкоатлетами року стали багатоборець Брайан Клей та пригунка з жердиною Дженіфер Стучинські.

  Клею вдалося зробити в Пекіні те, що він не зміг у Афінах – виграти олімпійське золото.

  Дженіфер Стучинські зробила все аби перемогти Єлєну Ісінбаєву, але їй це не вдалося.Американська нація вболівала за Дженіфер і тому віддала їй більшість голосів.

 

 

Додати коментар

Коментар буде опубліковано після перевірки адміністратором сайту


Захисний код
Оновити

ГОЛОВНА НОВИНИ новини Ян Жєлєзни нагороджений трофеєм „Легенди”
'Flauz' интернет магазин спортивного питания