ОЛІМПІЙСьКИЙ ДЕНЬ
НОВИНИ - новини

 

Субота, 11 травня

Ужгород на декілька годин
перетворився на центр проведення
олімпійського заходу.
Зокрема чимало жителів та гостей міста стали свідками забігу, приуроченого Олімпійському дню, який став традиційним щорічним спортивно-видовищним заходом в Україні. На площі Театральній в обласному центрі Закарпаття зібралися учасники (дошкільнята, учні, студенти, аматори, інваспортсмени), а також представники міської та обласної влади. Відкриття Олімпійського дня в Ужгороді супроводжували представники художньої самодіяльності, байкери.

До святкування долучилися навчальні заклади Ужгорода, спортивні школи, інваспортсмени та пересічні любителі спорту. Також відвідали захід і представники обласної та міської влади. Зокрема учасників привітали заступник  голови Закарпатської  обласної  ради Андрій  Сербайло та міський голова Віктор Погорєлов. Вони залишилися цілком задоволеними організацією свята і тим, що також мали змогу приєднатися до пропаганди олімпійського руху й здорового способу життя загалом.
Родзинкою Олімпійського дня став біг спортсменів, які через місто пронесли факел із Олімпійським вогнем до місця відкриття заходу. Факел на площу внесла учасниця  міжнародних дитячих спортивних ігор 2010 та 2011 років учениця ужгородської гімназії,  КМС з легкої атлетики Аліна Коломоєць. Серед факелоносців виділявся й учасник зимових Олімпійських ігор, сноубордист Йосип Пеняк. Він зазначив, що в забігах узяло участь чимало юних спортсменів, із яких, хочеться вірити, виростуть справжні олімпійці.
Присутніх на Олімпійському дні привітав і головний організатор свята, голова обласного відділення НОК України Іван Риляк. Йому також сподобався цьогорічний захід, а особливо те, що подія проходила в центрі міста. Відповідно за нею могли спостерігати не лише безпосередні глядачі, а й усі перехожі.
Учасники, як, наприклад, Анастасія  Самойлова з Ужгородської ЗОШ №8 та Віталій  Грушовський із Ужгородської ЗОШ №16, також радіють подібним  стартам та зазначають, що люблять спорт і хочуть ним займатися надалі. А ще вважають, що такі змагання першочергово приносять бадьорий настрій та естетичну насолоду. А ще є можливість кожному відчути себе переможцем – переможцем над собою.
Серед тих, хто виступив в Олімпійському дні, що особливо приємно відзначити, були чемпіонки України з гандболу в жіночій суперлізі, гравчині ужгородських «Карпат» (головний тренер – Борис Петровський) та 250 співробітників правоохоронних органів, членів товариства «Динамо» (голова товариства «Динамо» – начальник УМВС у Закарпатській області Віктор Русин та заступник голови товариства «Динамо» – Михайло Пантьо). У цілому участь у забігові взяло близько 1500 бігунів. Переможцем "забігу на результат" став Федір Ковач.
 Подивитися на них прийшло приблизно стільки ж перехожих. Тож ужгородський Олімпійський день в контексті всеукраїнського заходу постав яскравою його сторінкою.


Володимир Тарасюк, член виконкому обласного відділення НОК України,
Оксана Крьока,
журналіст.
Фото Володимира Тарасюка

РОзминка дитячих садочків

Старт

Олімпійський вогонь на пішохідному мосту

Обласний центр "Інваспорт" на відкритті

У дитячій естафеті переміг ДНЗ №20. Перше інтерв'ю.

За нагородами

Відкриття Олімпійського дня

 

Додати коментар

Коментар буде опубліковано після перевірки адміністратором сайту


Захисний код
Оновити

Неділя
30
вересня 2012

НАШІ ДРУЗІ


Експорт новин ФЛАУЖ
Новини ФЛАУЖ
'Flauz' Спортивное питание