Донецьк прийме юнацький Чемпіонат світу

 

т

Донецьк прийме юнацький Чемпіонат світу
з легкої атлетики в 2013 році

Донецьк отримав право прийняти юнацький Чемпіонат світу з легкої атлетики 2013 року. Таке рішення ухвалила Рада Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) на засіданні в Монако 20 листопада 2010.

Як повідомляє прес-служба Донецької ОДА, презентацію Україні на право проведення чемпіонату проводили Віце-прем'єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Національного олімпійського комітету, перший віце-президент ІААФ Сергій Бубка, міський голова Донецька Олександр Лук'янченко та президент Федерації легкої атлетики Валерій Борзов.

"Майбутній чемпіонат буде проведено на високому організаційному рівні. Донецькі жителі, гості шахтарської столиці будуть раді щиро і сердечно привітати його учасників на гостинній донецькій землі, забезпечать усім приємне перебування в атмосфері доброзичливості та гостинності", - повідомив у своєму виступі О. Лук 'янченко.

Також міський голова зазначив, що протягом більше 20 років у столиці Донбасу з тріумфом проводяться міжнародні турніри з легкої атлетики "Зірки жердини" під патронатом С. Бубки.

Легкоатлетичний ЧС-2013 продовжить низку великих спортивних подій в Донецьку. В останні роки в Донецькій області проводилися етапи міжнародних змагань з тенісу "Кубок Девіса". У 2009 році успішно пройшли фінальні матчі чемпіонату Європи з футболу серед юнаків Євро-2009. У 2010 році - проведено чемпіонат світу з пожежно-рятувального спорту та чемпіонат Європи з легкої атлетики серед поліцейських. У наступному році столиця Донбасу прийме чемпіонат світу з хокею серед юнаків до 18 років (U-18) напередодні проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.


 

Додати коментар

Коментар буде опубліковано після перевірки адміністратором сайту


Захисний код
Оновити

ГОЛОВНА НОВИНИ новини Донецьк прийме юнацький Чемпіонат світу
'Flauz' интернет магазин спортивного питания