КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ 2010

 

  

21 листопада Рада Міжнародної
легкоатлетичної фундації визначила
найкращих легкоатлетів 2010 року.

 

Серед жінок найкращою легкоатлеткою нинішнього року названо чемпіонку світу в закритих приміщеннях, чемпіонку Європи та переможницю Континентального Кубка хорватську стрибунку у висоту Бланку Власіч.

 

«Стати найкращою легкоатлеткою року для мене означає втілити в життя ще одну мрію, - сказала Бланка Власіч, котра вже кілька років поспіль номінувалася на це звання, але виграла його вперше. – Нехай минулого сезону я знову не змогла підняти планку на рівень нового світового рекорду, але, мабуть, не всі мрії втілюються одразу… (сміється). Не хочу загадувати і обіцяти, оскільки в спорті є чимало ризиків та нюансів, але мені хочеться вірити, що встановлення світового рекорду – це моя наступна мрія, котра стане реальністю. Я була вкрай щаслива закінчити нинішній сезон на Континентальному Кубку в Спліті, перед заповненими вщерть рідними трибунами. Змагання в рідному місті дарують неповторні, якісь магічні відчуття. Звісно, саме там мені хотілося підняти планку якомога вище, але цей психологічний тиск і зіграв зі мною злий жарт. Я не можу дати відповідь на запитання, що для мене важливіше, здобути титул найкращої легкоатлетки року, піднятися на найвищі сходинки головних турнірів чи встановити світовий рекорд. Можна, я виберу й те, й інше? (сміється)».

На фото : ЦЯ РІЗНА  БЛАНКА


 

 

 

Епоха Усейна Болта відходить у минуле, у 2010-му найкращий легкоатлет року родом із Кені  Девід Рудіша

Девід Рудіша став наймолодшим спортсменом, який удостоївся почесної нагороди від Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Поза увагою колег по цеху та журналістів, які взяли участь у щорічному голосуванні, не залишились два світові рекорди Рудіши на дистанції 800 метрів. У серпні, нагадаємо, кенієць відправив у минуле здавалось вічне досягнення Вілсона Кепкетера.

«Мене переповнюють почуття, - зізнався наймолодший володар чоловічого титулу , котрий нинішнього сезону двічі покращував світовий рекорд з бігу на 800 метрів, довівши його до позначки, 1:41.01. – Власне тепер у мене нема шляхів для відступу. Навіть бажання покращити власне досягнення вже означає те, що мені доведеться йти на штурм нового світового рекорду. До речі, це входить у мої плани на наступний сезон. Дай Бог здоров’я, і я сподіваюся розміняти 1 хвилину 41 секунду з бігу на два кола. Регіон Кенії, де я народився і проживаю, має чудові традиції в моїй біговій дисципліні і там люди розуміються на результатах бігу на 800 метрів. Я пишаюся тим, що став першим кенійським громадянином, котрий став рекордсменом світу на дистанції 800 метрів. Так, попередній рекорд належав моєму еск-співвітчизникові Вілсону Кіпкітеру, але встановив він його, маючи громадянство Данії. Втім, на 2011 рік, крім покращення  власного результату, я маю ще одну мету. За свою кар’єру я ще не здобув жодної перемоги на головних стартах сезону, тому до чемпіонату світу в корейському Тегу готуватимуся дуже ретельно. Стати першим там – це моя мрія.»

 

 

 

 

Додати коментар

Коментар буде опубліковано після перевірки адміністратором сайту


Захисний код
Оновити

ГОЛОВНА НОВИНИ новини КРАЩІ ЛЕГКОАТЛЕТИ 2010
'Flauz' интернет магазин спортивного питания