"АСТІКА ТРОФФІ" в Ужгороді

 

06.11.2010 (17:03)

В Ужгороді офіціантів із келихом пива змусили пробігтися по місту

В Ужгороді з площі Театральної стартувала нова туристична атракція - пробіг офіціантів  та всіх бажаючих з кухлями пива на тацях  "АСТІКА ПРОФФІ".

Як повідомляє кореспондент www.UA-Reporter.com, перед стартом учасникам видали форму ТМ "Чернігівське", підноси і пиво. Також треба буде пройти через натовп глядачів і далі рухатися за маршрутом довжиною 2 км. Вага брутто пива з бокалом складала 715 грам. На фініші  вага (брутто) пива має бути не менше 665 грам, отже розлити можна максимум 50 грам пива. В іншому випадку - дискваліфікація. Що і сталося з прибігшим уже за 10 хвилин на фініш першим учасником Едуардом Гапаком. В його бокалі пива було лише половина. Тому він не отримав головний приз. 
А головний приз сьогоді був солідний - 4 тисячі гривень. Едуард всеж отимав заохочувальний приз від МПП "Ідеал" -
1 мішок цементу та 10 КГ цукерок. Рішенням суддів головний приз було розподілено між  чоловіком та  жінкою, які першими прибули а фініш.
За друге місце від  кафе "Астіка" - сертифікат на 100 бокалів пива, за третє- Сертифікат на 50 бокалів пива.
Ще один приз- за останнє місце- вікенд на турбазі "Пікуй" від директора бази Євгена Боброва.
 Організатори акції : директор кафе "Астіка" Андрій Семак, шоу-мен Євген Бобров, за підтримки ГО "ФестивальБайкмюзік Україна" (голова Олександр Суханов). Головний партнер кції ТМ "Чернігівське".
"Головною метою заходу  - за словами організаторів - є привернути туристів і популяризувати професію офіціанта. Кваліфікованих представників цієї професії в Ужгороді не вистачає".Що цікаво, контролювати "бігунів з підносами" вздовж всієї траси доручили байкерам, а також спеціально запрошеним суддям. А поки триватиме забіг, всіх бажаючих обіцяють пригощати стравами польової кухні та глінтвейном від ТМ "Скілур".

 

 

Додати коментар

Коментар буде опубліковано після перевірки адміністратором сайту


Захисний код
Оновити

ГОЛОВНА НОВИНИ новини "АСТІКА ТРОФФІ" в Ужгороді
'Flauz' интернет магазин спортивного питания