Протоколи дівчата | Друкувати |

 

                                Біг 100м  дівчата   1996 – 97 р.р.н.

1.

Харченко Романна

1996

Львів ДЮСШ№2

12,9

ІІ

2.

Квас Василина

1997

Яворів ДЮСШ

13,0

ІІ

3.

Константинова Катерина

1996

Рівне ОСДЮШОР

13,3

ІІІ

4.

Бадтаг Юлія

1997

Рівне ОСДЮШОР

14,5

І юн

5.

Сура Надія

1996

Інваспорт Ужгород

17,0

 

6.

Нірда Вікторія

1996

Виноградів ДЮСШ

18,1

 

7.

Бурець Вікторія

1997

Рівне Авангард

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

                            Біг 100м  дівчата 1998 – 99 р.р.н.

1.

Стеценко Олександра

2000

Рівне Авангард

13,3    13,2

ІІ

2.

Ломага Анастасія

1999

Мукачево СОК ДЮСШ

13,7   13,6

ІІІ

3.

Гордійчук Олександра

2000

Рівне ОСДЮШОР

13,7   13,7

ІІІ

4.

Копил Вероніка

1999

Львів ДЮСШ №2

14,0   14,0

ІІІ

5.

Горобюк Софія

1999

Рівне ОСДЮШОР

14,2   14,2

І юн

6.

Грищук Вікторія

1998

Рівне ОСДЮШОР

14,7   14,2

І юн

7.

Старецька Надія

1999

Львів ЛДЮСШ №2

14,4   14,6

І юн

8.

Коломоєць Аліна

1998

Ужгород ДЮСШ №1

13,2   DNF

ІІ

9.

Сотник Вікторія

2000

Львів ЛДЮСШ №2

14,8

І юн

10.

Михайлюк Вероніка

1998

Рівне ОСДЮШОР

15,0

ІІ юн

11.

Мокан Ірина

1998

Тячів ДЮСШ

15,1

ІІ юн

12.

Дучак Марта

1998

Львів ДЮСШ №2

15,4

ІІ юн

13.

Магей Яна

1998

Тячів ДЮСШ

15,7

ІІІ юн

14.

Товт Катерина

1999

Мукачево СОК ДЮСШ

15,8

ІІІ юн

15.

Пітков*ят Аліна

1998

Мукачево СОК ДЮСШ

16,0

ІІІ юн

16.

Іванцюк Яна

1998

Тячів ДЮСШ

16,4

 

17.

Масленчук Анастасія

1999

Рівне ОСДЮШОР

16,5

 

18.

Юрта Оксана

2001

ВиноградівДЮСШ

16,8

 

19.

Русин Іванна

2000

Свалява ДЮСШ

17,2

 

20.

 

 

 

 

 

 

                                Біг 200м   дівчата  1996 – 97 р.р.н.

1.

Квас Василина

1997

Яворів ДЮСШ

27,6

ІІІ

2.

Лаган Вероніка

1996

Яворів ДЮСШ

28,8

ІІІ

3.

Балтаг Юлія

1997

Рівне ОСДЮШОР

30,9

ІІ юн

4.

Таргонська Сніжана

1996

Ужгород ДЮСШ №1

31,0

ІІ юн

5.

Жеребецька Оксана

1996

Львів ДЮСШ»Сокіл»

31,2

ІІ юн

6.

Вориняк Марія

1997

Свалява ДЮСШ

32,4

ІІІ юн

7.

Штецо Юлія

1996

Свалява ДЮСШ

33,7

ІІІ юн

 

                                   

 

 

                    Біг 200м  дівчата   1998 – 99 р.р.н.

 

Гордійчук Олександра

2000

Рівне ОСДЮШОР

28,3

ІІІ

2.

Зубак Ніколетта

2000

Ужгород ДЮСШ№1

29,0

ІІІ

3.

Горобюк Софія

1999

Рівне ОСДЮШОР

29,4

І юн

4.

Суханова Діана

1998

Львів ДЮСШ»Сокіл»

30,5

І юн

5.

Олійник Наталія

1998

Львів ДЮСШ»Сокіл»

31,3

ІІ юн

6.

Дучак Марта

1998

Львів ДЮСШ№2

31,4

ІІ юн

7.

Цибленко Маріанна

1999

Інваспорт Ужгород

32,0

ІІ юн

8.

Зайцева Олександра

2000

Свалява ДЮСШ

32,1

ІІІ юн

9.

Реслер Марія

1998

Свалява ДЮСШ

32,4

ІІІ юн

10.

Павлич Оксана

2000

Свалява ДЮСШ

32,6

ІІІ юн

11.

Монастирська Вікторія

1999

Свалява ДЮСШ

32,7

ІІІ юн

12.

Бухарєва Аліна

1999

Львів ДЮСШ»Сокіл»

32,7

ІІІ юн

13.

Мокан Ірина

1998

Тячів ДЮСШ

32,8

ІІІ юн

14.

Лукашенко Ніколь

1998

Свалява ДЮСШ

33,0

ІІІ юн

15.

Пітков*ят Аліна

1998

Мукачево СОК ДЮСШ

34,9

ІІІ юн

16.

Гнавт Катерина

1998

Мукачево

34,2

ІІІ юн

17.

Штецо Катерина

2001

Свалява ДЮСШ

39,7

 

18.

Сойма Діана

1998

Тячів ДЮСШ

40,1

 

19.

Ухаль Андріана

1998

Тячів ДЮСШ

40,3

 

20.

Грищук Вікторія

1998

Рівне ОСДЮШОР

DNF

 

21/

Стеценко Олександра

2000

Рівне Авангард

DNF

 

22.

Старецька Надія

1999

Львів ДЮСШ №2

DNF

 

23.

Масленчук  Анастасія

1999

 Рівне ОСДЮШОР

DNF

 

24.

Іванцюк Яна

1998

Тячів ДЮСШ

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

                          Біг 400м  дівчата 1996 – 97 р.р.н.

  1. 1.

Харкевич Оксана

1997

Рівне ОСДЮШОР

1.02,4

ІІ

2.

Лаган Вікторія

1996

Яворів ДЮСШ

1.04,8

ІІІ

3.

Папірняк Юлія

1996

Яворів ДЮСШ

1.17,4

ІІІ юн

4.

Киселюк Анна

1996

Берегово

1.20,1

 

5.

Сура Надія

1996

Інваспорт Ужгород

1.23,9

 

6.

Пишуцька Анастасія

1996

Львів ДЮСШ№2

DNF

 

 

 

                                 Біг 400м  дівчата 1998 – 99 р.р.н.

1.

Бура Юлія

1998

Рівне ОСДЮШОР

1.01,2

ІІ

2.

Тригубець Ольга

1998

Рівне ОСДЮШОР

1.08,7

І юн

3.

Грицак Анастасія

1998

Львів ЛДЮСШ№2

1.09,3

І юн

4.

Бочко Алла

2000

Свалява ДЮСШ

1.12,7

І юн

5.

Бідзіля Ніколетта

1998

Берегово

1.14,9

ІІ юн

6.

Цибленко Маріанна

1999

Інваспорт Ужгород

1.16,8

ІІ юн

7.

Гогерчак Іванна

2001

Воловець ДЮСШ

1.34,6

 

 

                             Біг 800м   дівчата 1996 – 97 р.р.н.

1.

Волошина Юлія

1996

Берегово ДЮСШ

2.57,5

І юн

2.

Голиш Катерина

1997

Мукачево СОК ДЮСШ

3.14,0

ІІ юн

 

                           Біг 800м  дівчата  1998 – 99 р.р.н.

1.

Цап Мирослава

1999

Воловець ДЮСШ

2.34,9

ІІІ

2.

Дорофєєва Ліза

1998

Тячів ДЮСШ

2.43,9

ІІІ

3.

Бугай Катерина

1999

Львів ДЮСШ№2

2.54,3

ІІІ

4.

Масюк Віталія

1999

Яворів ДЮСШ

3.08,0

ІІ юн

5.

Шулевко Марія

2001

Воловець ДЮСШ

DNF

 

6.

Біленко Тамара

2001

Тячів ДЮСШ

DNF

 

7.

Шерегій Дарина

2001

Тячів ДЮСШ

DNF

 

 

                                          Біг 1500м  дівчата 1996 – 97 р.р.н.

 

Соколічак Вікторія

1998

Воловець ДЮСШ

5.01,0

ІІ

2.

Лютянська Евеліна

2000

Воловець ДЮСШ

5.59,7

І юн

3.

Пишуцька Анастасія

1998

Львів ДЮСШ№2

6.17,3

ІІ юн

4.

Дучак Марта

1998

Лбвів ДЮСШ № 2

7.02,0

ІІІ юн

 

                                            Стрибки в довжину   дівчата 1996 – 97 р.р.н.

1.

Новікова Дарія

1997

Ужгород ДЮСШ №2

5,52

І

2.

Константінова Катерина

1996

Рівне ОСДЮШОР

4,75

ІІІ

3.

Філюк Дарина

1997

Тячів ДЮСШ

Х

 

п/к

Сенченко Аліна

1995

Мукачево СОК ДЮСШ

5,84

І

п/к

Гудзь Юліана

1994

Ужгород

5,77

І

п/к

Варга Кароліна

1994

Мукачево

5,38

ІІ

 

  Стрибки у довжину  дівчата  1998 – 99 р.р.н.

1.

Суханова Діана

1998

 Львів Сокіл

4,98

ІІІ

2.

Грищук Вікторія

1998

Рівне ОСДЮШОР

4,47

ІІІ

3.

Кукульник Олександра

1998

Мукачево СОК ДЮСШ

4,45

ІІІ

4.

Матола Неллі

1999

Мукачево СОК ДЮСШ

4,41

І юн

5.

Дикун Вікиорія

1999

Тячів ДЮСШ

4,37

І юн

6.

Кокауліна Вікторія

1998

Тячів ДЮСШ

4,30

І юн

7.

Михайлюк Вероніка

1998

Рівне СДЮШОР

4,27

І юн

8.

Сотник Вікторія

2000

Львів ДЮСШ №2

3,92

ІІ юн

9.

Шерегій Дарина

2001

Тячів ДЮСШ

3,77

ІІІ юн

10.

Магей Яна

1998

Тячів ДЮСШ

3,74

ІІІ юн

11.

Біленко Тамара

2001

Тячів ДЮСШ

3,64

ІІІ юн

12.

Дочинець Люба

1998

Тячів ДЮСШ

Х

 

 

   Естафетний біг   100м + 200м + 300м + 400м

1.

Рівне ОСДЮШОР

2.28,4

ІІ юн

2.

Ужгород ДЮСШ №1

2.32,9

ІІ юн

3.

Львів ДЮСШ № 2

2.33,8

ІІ юн

4.

Мукачево СОК ДЮСШ

2.44,5

 

5.

Тячів ДЮСШ

2.49,6

 

6.

Львів ДЮСШ»Сокіл»

2.51,6

 

 

   

 

 

 

 

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания