СТАТИСТИКА ЗМАГАНЬ

 

15 вересня 2012 року м.  Мукачево 


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:25

Біг на 100 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 422 ЧОРНИ Іван Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 0.0 12.0h III Пилип Ю ()

2 80 МІКЛОВЦИК Михайло ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 0.0 12.6h II юнацький Новікова Н.Є.

3 52 ДАНКАНИЧ Віктор ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.02.1998 0.0 12.9h II юнацький Панкулич І.В.

4 14 ФЕДИКОВИЧ Василь ДЮСШ Свалявського р-ну 15.12.1998 0.0 12.9h II юнацький Загарій В.І. ()

5 174 КОВАЧ Іван ДЮСШ Хустського р-ну 07.01.1997 0.0 13.1h III юнацький Попович Є. М. ()

6 74 АНДРЕЙКО Вадим ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1997 0.0 13.3h III юнацький Новікова Н.Є.

7 40 ПОПЕНЧУК Богдан ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 0.0 13.5h III юнацький Дем'ян В.В. ()

8 64 СЕГЛЯНИК Дмитро ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 0.0 13.6h III юнацький Новікова Н.Є.



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:00

Біг на 100 м Юнаки 15 Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 80 МІКЛОВЦИК Михайло ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 0.0 12.4h I юнацький Новікова Н.Є.

2 14 ФЕДИКОВИЧ Василь ДЮСШ Свалявського р-ну 15.12.1998 0.0 12.5h I юнацький Загарій В.І. ()

3 55 ЩУР Андрій ДЮСШ СОК м.Мукачеве 14.10.2000 0.0 14.3h Андреасова Л.В.

154 ПАВЛИШИНЕЦЬ Едуард ДЮСШ Хустського р-ну 06.02.2000 0.0 DQ Попович Є. М. ()

КАБАШТУР Корнелій ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1998 0.0 DNS

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 52 ДАНКАНИЧ Віктор ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.02.1998 0.0 12.7h II юнацький Панкулич І.В.

2 40 ПОПЕНЧУК Богдан ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 0.0 13.2h III юнацький Дем'ян В.В. ()

3 74 АНДРЕЙКО Вадим ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1997 0.0 13.4h III юнацький Новікова Н.Є.

4 452 ЛЕЦОВИЧ Віталій ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 13.7h III юнацький Панкулич І.В.

465 КОЗАРЬ Ярослав ДЮСШ СОК м.Мукачеве 09.12.1998 0.0 DNS Андреасова Л.В.

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 422 ЧОРНИ Іван Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 0.0 12.2h I юнацький Пилип Ю ()

2 174 КОВАЧ Іван ДЮСШ Хустського р-ну 07.01.1997 0.0 13.0h II юнацький Попович Є. М. ()

3 64 СЕГЛЯНИК Дмитро ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 0.0 13.3h III юнацький Новікова Н.Є.

2 ЛІНТУР Володимир ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 10.12.1997 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2 ЦИМОХА Андрій ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.04.1998 0.0 13.8h III юнацький Цоклан Й.В. ()

2 57 БАБИНЕЦЬ Роман ДЮСШ №1 м. Ужгород 20.05.2000 0.0 13.9h III юнацький Новікова Н.Є.

3 16 БЕРЩАНСЬКИЙ Євген ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.08.1997 0.0 14.1h Цоклан Й.В. ()

4 233 СУБАЧУС Артур ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.09.2000 0.0 14.4h Андреасова Л.В.

5 432 ПЕЧЕНІВСЬКИЙ Василь Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 14.7h Пилип Ю ()

САБОВ Руслан ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.2000 0.0 DNS



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:15

Біг на 200 м Юнаки 15 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 452 ЛЕЦОВИЧ Віталій ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 29.5h Панкулич І.В.

2 9 КРИСА Анатолій ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.2001 0.0 36.7h Райчинець М.Ф. ()

14 ФЕДИКОВИЧ Василь ДЮСШ Свалявського р-ну 15.12.1998 0.0 DNS Загарій В.І. ()

29 НАДЬ Ласло ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 11.05.1997 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

465 КОЗАРЬ Ярослав ДЮСШ СОК м.Мукачеве 09.12.1998 0.0 DNS Андреасова Л.В.

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 67 СТЕЦИШИН Арсен ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.09.1997 0.0 25.7h I юнацький Мокринський М.М.

2 433 РАЦИН Артур Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 29.5h Пилип Ю ()

34 КУЛЕШІР Артур 30.12.1995 0.0 DNS

496 ПУХНІЧЕНКО Віктор ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.09.1999 0.0 DNS Панкулич І.В.

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 80 МІКЛОВЦИК Михайло ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 0.0 26.0h I юнацький Новікова Н.Є.

2 111 ЛОВГА Михайло ДЮСШ Іршавського р-ну 20.07.1997 0.0 31.1h Пальок В.М. ()

КАБАШТУР Корнелій ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1998 0.0 DNS

18 МАРТОН Золтан ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 11.04.1997 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

421 ЧОРБА Євген Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 DNS Чейпеш Р. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:40

Біг на 400 м Юнаки 15 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 95 ДОБОШ Богдан Тячівська ДЮСШ 12.08.1997 1:02.1h III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2 111 ЛОВГА Михайло ДЮСШ Іршавського р-ну 20.07.1997 1:14.7h Пальок В.М. ()

3 20 ПАВЛИШИНЕЦЬ Дмитро ДЮСШ Іршавського р-ну 10.10.1998 1:19.3h Білак А.Ю. ()

4 19 БРОВДІ Михайло ДЮСШ Іршавського р-ну 14.09.1999 1:20.6h Білак А.Ю. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 ТУРОК Віталій ДЮСШ Іршавського р-ну 25.10.1997 1:14.1h Пальок В.М. ()

2 27 ПОЛЯК Іван ДЮСШ Іршавського р-ну 20.07.1999 1:18.8h Білак А.Ю. ()

54 АНДРЕЙКОВИЧ Віктор 24.07.1997 DNS

130 ПОПАДИНЕЦЬ Юрій ДЮСШ Хустського р-ну 23.04.1997 DNS Попович Є. М. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 419 ВОЛОШИН Юрій Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 1:08.8h Пилип Ю ()

2 24 КУЗЬМА Олександр ДЮСШ Іршавського р-ну 12.07.1998 1:12.1h Білак А.Ю. ()

3 341 КЕПША Іван ДЮСШ Іршавського р-ну 16.01.1998 1:14.7h Білак А.Ю. ()


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:00

Біг на 800 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 93 КУШНІР Олександр Тячівська ДЮСШ 29.10.1997 2:14.4h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2 54 АНДРЕЙКОВИЧ Віктор ДЮСШ №1 м. Ужгород 24.07.1997 2:14.9h III Мокринський М.М.

3 130 ПОПАДИНЕЦЬ Юрій ДЮСШ Хустського р-ну 23.04.1997 2:20.3h I юнацький Попович Є. М. ()

4 425 ФЕЄР Іван Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 2:53.7h Пилип Ю ()

5 21 ТОМЕНЮК Іван ДЮСШ Рахівського р-ну 11.06.2000 2:58.3h Катеринюк В.П. ()

6 424 ЦУПЕР Олег Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 3:07.7h Пилип Ю ()

7 421 ЧОРБА Євген Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 3:27.3h Чейпеш Р. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:45

Біг на 1500 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 25 КОЗЕЛ Іван ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.01.1997 4:38.6h III Панкулич І.В.

2 2 ЛІНТУР Володимир ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 10.12.1997 4:47.7h III Дуда В.Л. ()

3 45 ОБРЕЦЬКИЙ Микола ДЮСШ Рахівського р-ну 05.08.1998 4:59.4h I юнацький Дем'ян В.В. ()

4 31 МОЛДАВЧУК Іван ДЮСШ Рахівського р-ну 18.01.1998 5:21.1h II юнацький Катеринюк В.П. ()

5 ДОХНЯК Павло ДЮСШ м. Чоп 12.07.1999 DNS Цвекус З.В. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 11:35

Біг на 3000 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 26 КРУЧАНИЦЯ Василь ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 27.12.1997 10:23.9h I юнацький Дуда В.Л. ()

2 38 ШЕМОТА Юрій ДЮСШ Рахівського р-ну 11.09.2000 11:34.7h Катеринюк В.П. ()

3 12 ФЕЙСА Михайло ДЮСШ Свалявського р-ну 20.12.2001 13:13.9h Туряниця В.І. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 11:35

Біг на 110 м з/б (0.914) Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 100 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 0.0 18.7h III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:35

Біг на 300 м з/б (0.762) Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 198 КАРУНІК Сергій ДЮСШ СОК м.Мукачеве 26.05.1997 48.0h III Паулишинець О.О. ()

2 95 ДОБОШ Богдан Тячівська ДЮСШ 12.08.1997 50.7h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:45

Стрибки у довжину Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 47 МЕЛЬНИК Максим ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.01.1997 5.88 25 РB III Панкулич І.В., Панкулич І.С.
5.65 5.72 X 5.86 5.88 5.88
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

2 422 ЧОРНИ Іван Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 5.80 20 РB III Пилип Ю ()
5.80 X 5.53 5.45 5.40 5.52
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

3 94 МАЦОЛА Ерік Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 5.32 18 РB I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
5.32 5.21 4.99 X X X
0.0 0.0 0.0

4 4 МИКУЛЕЦЬ Давід Тячівська ДЮСШ 01.02.1998 4.80 13 РB II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
4.76 4.80 X X 4.80 4.50
0.0 0.0 0.0 0.0

5 40 ПОПЕНЧУК Богдан ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 4.50 РB III юнацький Дем'ян В.В. ()
4.47 4.17 4.15 4.50 4.50 4.47
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

6 496 ПУХНІЧЕНКО Віктор ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.09.1999 4.34 РB III юнацький Панкулич І.В.
4.21 4.11 X 3.95 4.34 X
0.0 0.0 0.0 0.0

7 64 СЕГЛЯНИК Дмитро ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 4.22 РB III юнацький Новікова Н.Є.
3.97 4.08 4.22 3.75 X X
0.0 0.0 0.0 0.0

8 166 ЮРИК Василь Тячівська ДЮСШ 21.04.1999 3.97 РB Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X 3.97 X X 3.90 X
0.0 0.0

9 57 БАБИНЕЦЬ Роман ДЮСШ №1 м. Ужгород 20.05.2000 3.88 РB Новікова Н.Є.
3.74 3.88 3.56
0.0 0.0 0.0

100 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:15

Потрійний стрибок Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 100 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 12.02 25 РB I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
11.61 12.02 X X X X
0.0 0.0

2 94 МАЦОЛА Ерік Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 11.11 20 РB II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
10.78 11.11 X
0.0 0.0

3 166 ЮРИК Василь Тячівська ДЮСШ 21.04.1999 9.44 РB Гусар В.М., Гусар В.В. ()
8.97 8.87 9.25 9.19 9.20 9.44
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

47 МЕЛЬНИК Максим ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.01.1997 DNS Панкулич І.В., Панкулич І.С.


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:40

Штовхання ядра 4 кг Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 33 САВЧИН Євген ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.03.1997 12.22 25 РB Цоклан Й.В. ()
11.80 12.00 X X 12.22 X

2 2 ЦИМОХА Андрій ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.04.1998 10.89 20 РB Цоклан Й.В. ()
10.80 10.20 10.89 10.45 10.40 10.76

3 345 ПОГАЙДА Михайло ДЮСШ Іршавського р-ну 13.04.1997 10.28 18 РB Білак А.Ю. ()
10.28 9.66 9.50 9.80 10.10 X

4 12 ЛЕГЕЩИЧ Михайло ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.1998 9.40 13 РB Бабець М.І. ()
9.40 8.50 8.41 8.60 9.34

5 92 ВАСЛЮК Андрій ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 9.30 10 РB Цоклан Й.В. ()
8.30 9.30 8.81 8.41 X 8.78

6 7 ЧЕБОТАРЬОВ Олександр ДЮСШ Свалявського р-ну 13.01.1999 8.78 9 РB Горват Т.В. ()
8.51 7.70 8.50 8.23 8.70 8.78

7 14 ПЕНЕЦЬ Василь ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.1997 8.74 8 РB Райчинець М.Ф. ()
8.74 8.52 7.81 8.64 8.60

8 45 СОРОКАНИНЕЦЬ Павло ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.09.1998 8.53 7 РB Цоклан Й.В. ()
8.31 7.40 8.53 8.38 7.60 7.62

9 11 МИТРОВИЧ Сергій ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.1998 8.50 5 РB Бабець М.І. ()
X 8.36 8.50

10 49 ЖАБ'ЯК Констянтин ДЮСШ СОК м.Мукачеве 26.07.1999 7.88 4 РB Цоклан Й.В. ()
7.88 6.85 7.51

11 16 БЕРЩАНСЬКИЙ Євген ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.08.1997 7.21 3 РB Цоклан Й.В. ()
6.70 7.00 7.21

12 283 ГУР'ЄВ Артем ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.05.2000 7.00 2 РB Цоклан Й.В. ()
6.80 7.00 6.88

13 48 БОЛДИЖАР Альберт ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.05.1997 6.60 РB Цоклан Й.В. ()
6.50 6.60 5.70

14 10 БУЛАКІВСЬКИЙ Антон ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 5.92 РB Горват Т.В. ()
5.50 5.68 5.92



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:40

Метання списа 600 гр Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 33 САВЧИН Євген ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.03.1997 37.80 25 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
27.00 33.98 33.20 X X 37.80

2 418 ЄВСТАФІЄВ Ігор ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 34.80 20 РB I юнацький Андреасова Л.В.
X 34.80 X 31.40 33.20 X

3 7 ЧЕБОТАРЬОВ Олександр ДЮСШ Свалявського р-ну 13.01.1999 27.30 18 РB II юнацький Горват Т.В. ()
26.00 X 27.30 27.00 X X

4 49 ЖАБ'ЯК Констянтин ДЮСШ СОК м.Мукачеве 26.07.1999 23.80 РB III юнацький Цоклан Й.В. ()
X 23.80 X X X X

5 10 БУЛАКІВСЬКИЙ Антон ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 18.70 РB Горват Т.В. ()
16.00 16.98 15.90 15.70 X 18.70

2 ЦИМОХА Андрій ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.04.1998 DNS Цоклан Й.В. ()


9 ХВУСТ Ігор ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 DNS Горват Т.В. ()

 

 


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:30

Біг на 100 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 58 КОВТЮК Олексій ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.11.1996 0.0 11.8h III Мокринський М.М.

2 72 КУСТРЬО Сергій ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 0.0 11.9h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

3 114 КОСИК Євген ДЮСШ Хустського р-ну 30.03.1995 0.0 11.9h III Попович Є. М. ()

4 77 БЕТЛЯНИН Олександр ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1995 0.0 12.1h I юнацький Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

5 56 ГЕРЕЙ Максим ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.09.1996 0.0 12.3h I юнацький Панкулич І.В.

6 70 НОСА Микола Тячівська ДЮСШ 01.01.1996 0.0 12.5h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

7 72 ФІЗЕР Роман ДЮСШ Свалявського р-ну 26.01.1995 0.0 12.5h I юнацький Головнич О.М. ()

82 МИГОВИЧ Андрій ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 0.0 DNS Загарій В.І. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:00

Біг на 100 м Юнаки 17 Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 77 БЕТЛЯНИН Олександр ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1995 0.0 11.9h III Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

2 56 ГЕРЕЙ Максим ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.09.1996 0.0 12.4h I юнацький Панкулич І.В.

3 82 МИГОВИЧ Андрій ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 0.0 12.5h I юнацький Загарій В.І. ()

21 МИГАЛИЙКО Микола ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 18.02.1996 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 72 КУСТРЬО Сергій ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 0.0 11.7h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

2 58 КОВТЮК Олексій ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.11.1996 0.0 12.2h I юнацький Мокринський М.М.

3 72 ФІЗЕР Роман ДЮСШ Свалявського р-ну 26.01.1995 0.0 12.4h I юнацький Головнич О.М. ()

4 427 МАРЧУК Марк ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.04.1996 0.0 13.2h III юнацький Андреасова Л.В.

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 114 КОСИК Євген ДЮСШ Хустського р-ну 30.03.1995 0.0 11.8h III Попович Є. М. ()

2 70 НОСА Микола Тячівська ДЮСШ 01.01.1996 0.0 12.5h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 36 МАГАС Ігор ДЮСШ Рахівського р-ну 15.10.1995 0.0 12.7h II юнацький Катеринюк В.П. ()

4 170 ШМАТЧЕНКО Михайло ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.10.1996 0.0 13.7h III юнацький Панкулич І.В.



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:15

Біг на 200 м Юнаки 17 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 114 КОСИК Євген ДЮСШ Хустського р-ну 30.03.1995 0.0 24.6h III Попович Є. М. ()

2 70 НОСА Микола Тячівська ДЮСШ 01.01.1996 0.0 26.2h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 21 МИГАЛИЙКО Микола ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 18.02.1996 0.0 26.3h I юнацький Дуда В.Л. ()

22 ОПРІШ Іван ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 15.09.1996 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

73 ЙОВБАК Дмтиро ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1995 0.0 DNS Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 178 МУРАЙКО Іван ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 0.0 24.0h III Панкулич І.С., Цоклан Й.В. ()

2 77 БЕТЛЯНИН Олександр ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1995 0.0 24.7h III Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

3 4 ПОПОВИЧ Іван ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.08.1996 0.0 25.6h I юнацький Дуда В.Л. ()

4 56 ГЕРЕЙ Максим ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.09.1996 0.0 25.9h I юнацький Панкулич І.В.

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 23 КОМЛИК Олександр ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.06.1996 0.0 25.0h III Дуда В.Л. ()

2 97 КОРІНЧУК Євген ДЮСШ м.Берегово 25.06.1996 0.0 26.7h II юнацький Барта А.І. ()

3 74 КАЧУР Іван ДЮСШ Свалявського р-ну 17.01.1996 0.0 28.1h III юнацький Горват Т.В. ()

35 ШМІЛЯК Михайло ДЮСШ Рахівського р-ну 20.11.1995 0.0 DNS Катеринюк В.П. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 170 ШМАТЧЕНКО Михайло ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.10.1996 0.0 26.2h I юнацький Панкулич І.В.

2 КОЗЕЛ Володимир ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1996 0.0 27.6h III юнацький Панкулич І.В.


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:40

Біг на 400 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 28 МАРКУЛІН Давід ДЮСШ СОК м.Мукачеве 09.07.1995 55.7h III Панкулич І.В.

2 97 КОРІНЧУК Євген ДЮСШ м.Берегово 25.06.1996 1:00.6h II юнацький Барта А.І. ()

3 117 ПАВЛІЙ Валентин ДЮСШ Хустського р-ну 02.12.1996 1:06.2h Попович Є. М. ()

ШУБЕРТ Володимир ОДЮСШ СТП "Спартак" 19.02.1996 DNS Черних В.М., Федоренко В.Ф., Ледней А.В.

32 ВОРОХТА Микола ДЮСШ Рахівського р-ну 23.11.1996 DNS Дем'ян В.В. ()

106 ПАНЬКО Василь ДЮСШ Іршавського р-ну 13.05.1996 DNS Пальок В.М. ()

342 ПРОХОРЕНКО Віталій ДЮСШ Іршавського р-ну 25.05.1996 DNS Волошиновський ()


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:00

Біг на 800 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 82 МИГОВИЧ Андрій ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 2:09.0h II Загарій В.І. ()

2 250 ШКІРЕЙ Мілан ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.02.1995 2:13.7h III Панкулич І.В.

3 53 ЛУКАЧИНА Юрий ДЮСШ №1 м. Ужгород 01.01.1995 2:19.1h III Мокринський М.М.

4 272 ЛЕВКО Михайло Тячівська ДЮСШ 19.11.1996 2:20.7h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5 93 ЛУКАШЕНКО Владислав ДЮСШ м.Берегово 28.01.1996 2:25.8h I юнацький Перевузник Н.В. ()

6 94 КОМАРОМІ Василь ДЮСШ м.Берегово 19.02.1996 2:26.6h I юнацький Катков В.Д. ()

7 ТОВТ Вадим ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1996 2:27.0h I юнацький

8 114 ФАНТА Сергій ДЮСШ Іршавського р-ну 04.03.1996 2:28.0h I юнацький Пальок В.М. ()

ШУБЕРТ Володимир ОДЮСШ СТП "Спартак" 19.02.1996 DNS Черних В.М., Федоренко В.Ф., Ледней А.В.

177 ДЕМ'ЯН Богдан ДЮСШ Хустського р-ну 27.11.1996 DNS Попович Є. М. ()


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:45

Біг на 1500 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 177 ДЕМ'ЯН Богдан ДЮСШ Хустського р-ну 27.11.1996 4:34.7h III Попович Є. М. ()

2 66 РУСИН Євген ДЮСШ Свалявського р-ну 05.05.1996 4:35.1h III Головнич О.М. ()

3 68 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій ДЮСШ №1 м. Ужгород 13.11.1996 4:45.2h III Мокринський М.М.

4 40 КОВАЧ Юрій ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.1996 4:51.0h I юнацький Далекорей В.В. ()

5 5 КАМПОВ Іван ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 13.09.1995 5:17.7h II юнацький Дуда В.Л. ()

6 4 ВЕСЕЛОВ Вадим ДЮСШ м. Чоп 03.11.1996 5:29.9h III юнацький Цвекус З.В. ()

ГУДАЧЕК Дмитро ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1996 DNS

НУСЕР Крістіан ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1996 DNS

14 ПАВЛІШ Анатолій ДЮСШ м. Чоп 15.09.1996 DNS Цвекус З.В. ()

76 СТАНКОВИЧ Павло ДЮСШ Свалявського р-ну 01.04.1996 DNS Горват Т.В. ()

167 ТОМИЩ Іван ДЮСШ Хустського р-ну 30.04.1995 DNS Попович Є. М. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 11:35

Біг на 3000 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

МОРОЗОВ Василь ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1995 DNS



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:45

Естафетний біг 100+200+300+400 м Юнаки 17 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 25 КОЗЕЛ Іван ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.01.1997 2:15.0h Панкулич І.В.

1 28 МАРКУЛІН Давід ДЮСШ СОК м.Мукачеве 09.07.1995 2:15.0h Панкулич І.В.

1 170 ШМАТЧЕНКО Михайло ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.10.1996 2:15.0h Панкулич І.В.

1 178 МУРАЙКО Іван ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 2:15.0h Панкулич І.С., Цоклан Й.В. ()

2 54 АНДРЕЙКОВИЧ Віктор ДЮСШ №1 м. Ужгород 24.07.1997 2:17.2h Мокринський М.М.

2 58 КОВТЮК Олексій ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.11.1996 2:17.2h Мокринський М.М.

2 73 ЙОВБАК Дмтиро ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1995 2:17.2h Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2 77 БЕТЛЯНИН Олександр ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1995 2:17.2h Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

3 114 КОСИК Євген ДЮСШ Хустського р-ну 30.03.1995 2:20.9h Попович Є. М. ()

3 167 ТОМИЩ Іван ДЮСШ Хустського р-ну 30.04.1995 2:20.9h Попович Є. М. ()

3 174 КОВАЧ Іван ДЮСШ Хустського р-ну 07.01.1997 2:20.9h Попович Є. М. ()

3 177 ДЕМ'ЯН Богдан ДЮСШ Хустського р-ну 27.11.1996 2:20.9h Попович Є. М. ()

5 93 КУШНІР Олександр Тячівська ДЮСШ 29.10.1997 2:22.5h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5 95 ДОБОШ Богдан Тячівська ДЮСШ 12.08.1997 2:22.5h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5 100 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 2:22.5h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5 239 ВАКІЙ Євген Тячівська ДЮСШ 05.02.1996 2:22.5h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

4 14 ФЕДИКОВИЧ Василь ДЮСШ Свалявського р-ну 15.12.1998 2:22.0h Загарій В.І. ()

4 66 РУСИН Євген ДЮСШ Свалявського р-ну 05.05.1996 2:22.0h Головнич О.М. ()

4 72 ФІЗЕР Роман ДЮСШ Свалявського р-ну 26.01.1995 2:22.0h Головнич О.М. ()

4 82 МИГОВИЧ Андрій ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 2:22.0h Загарій В.І. ()

6 70 НОСА Микола Тячівська ДЮСШ 01.01.1996 2:24.3h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

6 94 МАЦОЛА Ерік Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 2:24.3h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

6 102 ЦОНИНЕЦЬ Сергій Тячівська ДЮСШ 12.01.1995 2:24.3h Аврамченко В.А.

6 104 КОРОЛЬОВ Олег Тячівська ДЮСШ 06.09.1996 2:24.3h Аврамченко В.А.

7 2 ЛІНТУР Володимир ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 10.12.1997 2:29.4h Дуда В.Л. ()

7 4 ПОПОВИЧ Іван ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.08.1996 2:29.4h Дуда В.Л. ()

7 21 МИГАЛИЙКО Микола ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 18.02.1996 2:29.4h Дуда В.Л. ()

7 23 КОМЛИК Олександр ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.06.1996 2:29.4h Дуда В.Л. ()

8 КУЛЕШІР Артур ДЮСШ Рахівського р-ну 30.12.1995 2:42.1h Катеринюк В.П. ()

8 36 МАГАС Ігор ДЮСШ Рахівського р-ну 15.10.1995 2:42.1h Катеринюк В.П. ()

8 40 ПОПЕНЧУК Богдан ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 2:42.1h Дем'ян В.В. ()

8 45 ОБРЕЦЬКИЙ Микола ДЮСШ Рахівського р-ну 05.08.1998 2:42.1h Дем'ян В.В. ()

9 20 ПАВЛИШИНЕЦЬ Дмитро ДЮСШ Іршавського р-ну 10.10.1998 3:07.8h Білак А.Ю. ()

9 111 ЛОВГА Михайло ДЮСШ Іршавського р-ну 20.07.1997 3:07.8h Пальок В.М. ()

9 341 КЕПША Іван ДЮСШ Іршавського р-ну 16.01.1998 3:07.8h Білак А.Ю. ()

9 342 ПРОХОРЕНКО Віталій ДЮСШ Іршавського р-ну 25.05.1996 3:07.8h Волошиновський ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 11:35

Біг на 110 м з/б (0.914) Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 73 ЙОВБАК Дмтиро ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1995 0.0 16.3h I юнацький Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:45

Стрибки у довжину Юнаки 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 239 ВАКІЙ Євген Тячівська ДЮСШ 05.02.1996 6.26 25 РB III Гусар В.М., Гусар В.В. ()
6.21 X X X X 6.26
0.0 0.0

2 178 МУРАЙКО Іван ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 5.95 20 РB III Панкулич І.С., Цоклан Й.В. ()
5.95 X X 5.70 X 5.46
0.0 0.0 0.0

3 104 КОРОЛЬОВ Олег Тячівська ДЮСШ 06.09.1996 5.56 18 РB I юнацький Аврамченко В.А.
5.10 5.56 5.10 5.20 5.13 5.45
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

4 102 ЦОНИНЕЦЬ Сергій Тячівська ДЮСШ 12.01.1995 5.46 13 РB I юнацький Аврамченко В.А.
5.20 5.43 5.46 X 5.31 X
0.0 0.0 0.0 0.0

5 36 МАГАС Ігор ДЮСШ Рахівського р-ну 15.10.1995 4.32 РB III юнацький Катеринюк В.П. ()
4.32 X X X X X
0.0


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:15

Потрійний стрибок Юнаки 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 239 ВАКІЙ Євген Тячівська ДЮСШ 05.02.1996 13.20 25 РB III Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X X X 13.20 12.90 X
0.0 0.0

2 104 КОРОЛЬОВ Олег Тячівська ДЮСШ 06.09.1996 11.70 РB II юнацький Аврамченко В.А.
11.55 X X X 11.66 11.70
0.0 0.0 0.0

102 ЦОНИНЕЦЬ Сергій Тячівська ДЮСШ 12.01.1995 DNS Аврамченко В.А.



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:40

Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 13 МЕДЕНЦІ Іван ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.01.1996 11.24 25 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
10.82 10.50 11.00 X 10.34 11.24

2 КУЛЕШІР Артур ДЮСШ Рахівського р-ну 30.12.1995 11.20 20 РB I юнацький Катеринюк В.П. ()
9.82 11.20 10.85 X 10.87 11.14

3 74 КАЧУР Іван ДЮСШ Свалявського р-ну 17.01.1996 10.82 18 РB I юнацький Горват Т.В. ()
10.25 9.45 X 10.82 X 10.38

4 94 ДОРОФЕЄВ Роман Тячівська ДЮСШ 27.01.1995 10.76 13 РB I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
10.20 10.76 10.50 10.76 9.96 10.32

5 14 СКИБА Владислав ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.10.1996 10.48 10 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
9.80 10.05 10.48 9.71 10.14 9.84

6 35 ШМІЛЯК Михайло ДЮСШ Рахівського р-ну 20.11.1995 10.20 9 РB I юнацький Катеринюк В.П. ()
X 9.20 X X 9.32 10.20

7 402 ЄВСТАФІЄВ Владислав ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.07.1996 10.01 8 РB I юнацький Андреасова Л.В.
9.70 8.48 10.01 9.51 9.48 9.65

8 423 СТАРОСТА Олександр Виноградівська ДЮСШ 01.01.1996 8.58 РB III юнацький Чейпеш Р. ()
7.64 8.58 8.30

9 129 ЛЕВІЦКІ Владислав ДЮСШ СОК м.Мукачеве 14.12.1996 8.10 РB III юнацький Цоклан Й.В. ()
8.10 X 8.00

ТІМОВТІ Павло ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.03.1996 DNS Цоклан Й.В. ()


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:40

Метання списа 600 гр Юнаки 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 10 ЧОРЕЙ Владислав Тячівська ДЮСШ 01.01.1995 47.08 25 РB III Гусар В.М., Гусар В.В. ()
37.30 47.08 45.80 43.60 42.40 X

2 94 ДОРОФЕЄВ Роман Тячівська ДЮСШ 27.01.1995 40.05 20 РB I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X 33.40 X X 40.05 X

3 6 ЦУБЕРА Володимир ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 16.08.1996 32.70 18 РB I юнацький Дуда В.Л. ()
27.30 30.05 28.90 26.00 32.70 29.40

4 2 КИРИК Василь ДЮСШ м. Чоп 08.08.1996 30.50 13 РB I юнацький Цвекус З.В. ()
28.40 30.50 X X 27.20 29.90

5 14 СКИБА Владислав ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.10.1996 20.50 РB III юнацький Цоклан Й.В. ()
X X X X X 20.50

10 КОХАН Павло ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.07.1996 DNS Дуда В.Л. ()
X X X X X

title Filter     Показати # 
# Заголовок Статті
1 чемпіонат області Юнаки 15, 17
 
ГОЛОВНА СТАТИСТИКА осінній чемпіонат області. Юнаки 15, 17

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания