чемпіонат області Дівчата 15, 17 | Друкувати |

 


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



ДІВЧАТА 15


Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:35

Біг на 100 м Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 52 ЛОМАГА Анастасія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 04.01.1999 0.0 13.4h III Панкулич І.В.

2 74 ШЕЛЕПЕЦЬ Олександра ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.11.1998 0.0 13.5h III Новікова Н.Є.

3 63 КОЛОМОЄЦЬ Аліна ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 13.7h III Новікова Н.Є.

4 66 БРЕЩАЙКО Вікторія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 13.9h III Андреасова Л.В.

5 66 СТАНЧАК Вероніка ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.02.1997 0.0 14.0h III Новікова Н.Є.

6 50 ПАУЛИШИНЕЦЬ Яна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.07.2000 0.0 14.8h I юнацький Паулишинець О.О. ()

7 222 МОКАН Ірина Тячівська ДЮСШ 08.07.1998 0.0 14.8h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

8 65 БАЛЕГА Каріна ДЮСШ м.Берегово 01.01.1999 0.0 15.3h II юнацький Барта А.І. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:20

Біг на 100 м Дівчата 15 Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 66 БРЕЩАЙКО Вікторія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 13.6h III Андреасова Л.В.

2 50 ПАУЛИШИНЕЦЬ Яна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.07.2000 0.0 14.5h I юнацький Паулишинець О.О. ()

3 222 МОКАН Ірина Тячівська ДЮСШ 08.07.1998 0.0 14.6h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4 65 БАЛЕГА Каріна ДЮСШ м.Берегово 01.01.1999 0.0 14.7h I юнацький Барта А.І. ()

5 15 ЮРАШ Ганна ДЮСШ Рахівського р-ну 05.05.1999 0.0 16.7h Дем'ян В.В. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 96 ІВАНЦЮК Яна Тячівська ДЮСШ 23.08.1998 0.0 15.3h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2 103 ЛЕТКА Діана ДЮСШ Хустського р-ну 03.03.1997 0.0 15.4h II юнацький Попович Є. М. ()

3 280 ПІТКОВ'ЯТ Аліна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 09.08.1998 0.0 15.7h III юнацький Панкулич І.В.

4 25 ПОПОВИЧ Ганна ДЮСШ Рахівського р-ну 29.04.2001 0.0 16.1h Дем'ян В.В. ()

12 ДЕМЕТЕР Вероніка ДЮСШ м. Чоп 20.02.1998 0.0 DNS Цвекус З.В. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2 ПАВЛИЧ Оксана ДЮСШ Свалявського р-ну 11.05.2000 0.0 15.3h II юнацький Загарій В.І. ()

2 3 ПОЛЯК Ярослава ДЮСШ Іршавського р-ну 28.11.2000 0.0 15.4h II юнацький Білак А.Ю. ()

3 102 ГЕЛЕТЕЙ Ольга ДЮСШ Хустського р-ну 06.10.1997 0.0 15.5h II юнацький Попович Є. М. ()

4 172 КОЧІШ Катерина ДЮСШ Хустського р-ну 22.09.1997 0.0 15.5h II юнацький Попович Є. М. ()

419 КАЙНЦ Юлію ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.12.1998 0.0 DNS Цоклан Й.В. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 115 ПУШКАР Анастасія ДЮСШ Хустського р-ну 20.12.2000 0.0 15.3h II юнацький Попович Є. М. ()

2 224 МАГЕЙ Яна Тячівська ДЮСШ 25.05.1998 0.0 15.5h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 118 МЕЛАНКА Іветта ДЮСШ Іршавського р-ну 05.08.1999 0.0 16.4h Пальок В.М. ()

4 109 МАРТИНЮК Оксана ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.05.2000 0.0 17.0h Паулишинець О.О. ()

16 ШОБЕЙ Христина ДЮСШ Свалявського р-ну 28.05.1998 0.0 DNS Рошкович Н.І. ()

Забіг 5
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 63 КОЛОМОЄЦЬ Аліна ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 13.3h III Новікова Н.Є.

2 66 СТАНЧАК Вероніка ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.02.1997 0.0 14.1h I юнацький Новікова Н.Є.

3 26 БУРМІСТРОВА Ірина ДЮСШ Рахівського р-ну 22.07.1997 0.0 16.6h Дем'ян В.В. ()

4 17 ГЛОВА Ірина ДЮСШ Свалявського р-ну 01.11.1999 0.0 16.8h Рошкович Н.І. ()

15 СТРЕМЕНЯК Карін ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 02.06.1997 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

Забіг 6
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 52 ЛОМАГА Анастасія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 04.01.1999 0.0 13.3h III Панкулич І.В.

2 74 ШЕЛЕПЕЦЬ Олександра ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.11.1998 0.0 13.4h III Новікова Н.Є.

3 41 КНИЩУК Марія ДЮСШ Рахівського р-ну 18.09.1998 0.0 16.2h Дем'ян В.В. ()

50 ПУХНІЧЕНКО Катерина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.06.2001 0.0 DNS Свідницький В.В ()

Забіг 7
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 13 ВОРИНЯК Марія ДЮСШ Свалявського р-ну 19.07.1997 0.0 15.4h II юнацький Загарій В.І. ()

2 112 БАТЬО Алла ДЮСШ Іршавського р-ну 26.12.1999 0.0 15.6h II юнацький Пальок В.М. ()

3 92 ТОВТ Катерина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.09.1998 0.0 16.2h Панкулич І.В.

4 34 ХІМИЧ Даніелла ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.02.2002 0.0 16.3h Панкулич І.В.

5 5 ЛУКАШЕНКО Ніколь ДЮСШ Свалявського р-ну 28.07.1998 0.0 16.4h Загарій В.І. ()

6 197 ПРАЧКО Габріелла ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.2001 0.0 17.0h Панкулич І.В.



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:25

Біг на 200 м Дівчата 15 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 280 ПІТКОВ'ЯТ Аліна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 09.08.1998 0.0 34.2h III юнацький Панкулич І.В.

2 22 СИМКАНИНЕЦЬ Тетяна ДЮСШ Іршавського р-ну 07.11.1998 0.0 35.3h III юнацький Волошиновський ()

3 116 ГОЛЯКА Юлія ДЮСШ Іршавського р-ну 01.01.1997 0.0 35.9h Пальок В.М. ()

5 ЛУКАШЕНКО Ніколь ДЮСШ Свалявського р-ну 28.07.1998 0.0 DNS Загарій В.І. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 11 КЕМЕНЯШ Каріна ДЮСШ Свалявського р-ну 16.01.2000 0.0 32.0h II юнацький Туряниця В.І. ()

2 65 БАЛЕГА Каріна ДЮСШ м.Берегово 01.01.1999 0.0 32.2h III юнацький Барта А.І. ()

3 8 РАЙЧИНЕЦЬ Катерина ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.2001 0.0 43.1h Райчинець М.Ф. ()

118 МЕЛАНКА Іветта ДЮСШ Іршавського р-ну 05.08.1999 0.0 DNS Пальок В.М. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 66 СТАНЧАК Вероніка ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.02.1997 0.0 29.7h I юнацький Новікова Н.Є.

2 53 ЗУБАК Ніколетта ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.07.2000 0.0 30.2h I юнацький Новікова Н.Є.

12 ДЕМЕТЕР Вероніка ДЮСШ м. Чоп 20.02.1998 0.0 DNS Цвекус З.В. ()

28 ГОДОР Бянка ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 14.06.1999 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 52 ЛОМАГА Анастасія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 04.01.1999 0.0 28.3h III Панкулич І.В.

2 84 РЕСЛЕР Марія ДЮСШ Свалявського р-ну 27.08.1998 0.0 32.0h II юнацький Загарій В.І. ()

3 222 МОКАН Ірина Тячівська ДЮСШ 08.07.1998 0.0 32.8h III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

11 БІРОВ Едіта ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 28.08.1997 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

Забіг 5
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 226 МУХА Габріела ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.05.2000 0.0 30.6h II юнацький Муха В.М. ()

2 163 БАНК Богдана Тячівська ДЮСШ 26.06.1999 0.0 31.2h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 2 ПАВЛИЧ Оксана ДЮСШ Свалявського р-ну 11.05.2000 0.0 32.7h III юнацький Загарій В.І. ()

25 ГАВРАН Олена ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 25.05.1997 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

Забіг 6
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 60 МАТОЛА Неллі ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 0.0 31.8h II юнацький Панкулич І.В.

2 96 ІВАНЦЮК Яна Тячівська ДЮСШ 23.08.1998 0.0 33.8h III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

66 БРЕЩАЙКО Вікторія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 DNS Андреасова Л.В.

Забіг 7
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 50 ПАУЛИШИНЕЦЬ Яна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.07.2000 0.0 31.6h II юнацький Паулишинець О.О. ()

2 3 ПОЛЯК Ярослава ДЮСШ Іршавського р-ну 28.11.2000 0.0 32.1h III юнацький Білак А.Ю. ()

3 16 ХМІЛЬ Ангеліна ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.2000 0.0 37.2h Райчинець М.Ф. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:50

Біг на 400 м Дівчата 15 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 200 ЙОБАК Оксана ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.03.1997 1:07.7h I юнацький Губін Є.В., Панкулич І.В.

2 163 БАНК Богдана Тячівська ДЮСШ 26.06.1999 1:13.5h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 84 БІДЗІЛЯ Ніколетта ДЮСШ м.Берегово 01.01.1998 1:15.9h II юнацький Барта А.І. ()

4 15 ШУЛЕВКО Марія ДЮСШ Воловецького р-ну 23.08.2001 1:32.9h Райчинець М.Ф. ()

112 БАТЬО Алла ДЮСШ Іршавського р-ну 26.12.1999 DNS Пальок В.М. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 223 ДОРОФЕЄВА Єлізавета Тячівська ДЮСШ 16.03.1998 1:08.3h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2 111 ЧАЛОВКА Тетяна ДЮСШ Хустського р-ну 13.01.1997 1:11.3h I юнацький Попович Є. М. ()

3 3 БОЧКО Алла ДЮСШ Свалявського р-ну 08.01.2000 1:13.9h II юнацький Головнич О.М. ()

4 439 САТУР Тімея ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.04.1999 1:17.4h III юнацький Панкулич І.В.

5 14 ЮСКА Тетяна ДЮСШ Іршавського р-ну 11.01.1999 1:25.3h Білак А.Ю. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 25 ЗАВЕРЮХА Кристина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.08.1998 1:12.5h I юнацький Панкулич І.В.

2 104 КУШНІР Мар'яна ДЮСШ Хустського р-ну 25.10.1997 1:13.1h II юнацький Попович Є. М. ()

3 16 ЗОЗУЛЯ Ярослава ДЮСШ Іршавського р-ну 16.05.1998 1:13.8h II юнацький Волошиновський ()

13 ВОРИНЯК Марія ДЮСШ Свалявського р-ну 19.07.1997 DNS Загарій В.І. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:10

Біг на 800 м Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 71 РАХМАНОВА Лоліта ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1997 2:27.4h II Новікова Н.Є.

2 37 ЦАП Мирослава ДЮСШ Воловецького р-ну 21.07.1999 2:34.5h III Далекорей В.В. ()

3 166 ТУДОСИ Василина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1997 2:39.6h III Губін Є.В., Панкулич І.В.

4 10 ЧОРНЕЙ Марина ДЮСШ Воловецького р-ну 10.03.1999 2:48.7h III Далекорей В.В. ()

5 52 БОЦЬ Тетяна ДЮСШ №1 м. Ужгород 01.01.1999 2:59.6h I юнацький Новікова Н.Є.

6 62 СОЙМА Руслана Тячівська ДЮСШ 01.01.1999 3:03.2h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

7 276 ГОЛИШ Катерина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 15.12.1997 3:05.0h I юнацький Губін Є.В., Панкулич І.В.

8 15 ЮРАШ Ганна ДЮСШ Рахівського р-ну 05.05.1999 3:13.5h II юнацький Дем'ян В.В. ()

9 17 ГОДВАН Ганна ДЮСШ Рахівського р-ну 11.07.2000 3:18.1h III юнацький Катеринюк В.П. ()

10 99 САРКАНИЧ Мирослава ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 01.01.1999 3:22.7h III юнацький

11 23 ШІМАН Вікторія ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.2000 3:28.6h III юнацький Райчинець М.Ф. ()

12 25 ПОПОВИЧ Ганна ДЮСШ Рахівського р-ну 29.04.2001 3:30.5h III юнацький Дем'ян В.В. ()

13 17 БИСАГА Марина ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 14.04.1997 3:43.2h Дуда В.Л. ()

14 16 ШОБЕЙ Христина ДЮСШ Свалявського р-ну 28.05.1998 3:43.6h Рошкович Н.І. ()

15 27 КУНІНА Надія ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 19.04.1997 3:55.2h Дуда В.Л. ()

11 БІРОВ Едіта ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 28.08.1997 DNS Дуда В.Л. ()

117 СМЕРЕКОВСЬКА Анастасія ДЮСШ Іршавського р-ну 16.09.1997 DNS Пальок В.М. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:00

Біг на 1500 м Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 39 СОКОЛІЧАК Вікторія ДЮСШ Воловецького р-ну 15.10.1998 5:04.5h II Далекорей В.В. ()

2 25 ЛЮТЯНСЬКА Евеліна ДЮСШ Воловецького р-ну 07.05.2000 5:49.2h I юнацький Далекорей В.В. ()

3 43 ВЕКЛЮК Галина ДЮСШ Рахівського р-ну 28.09.2000 5:54.7h I юнацький Катеринюк В.П. ()

4 26 БУРМІСТРОВА Ірина ДЮСШ Рахівського р-ну 22.07.1997 6:20.1h II юнацький Дем'ян В.В. ()


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 11:35

Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 100 КОКАУЛІНА Вікторія Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 0.0 19.7h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:35

Біг на 300 м з/б (0.762) Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 227 МУХА Андріана ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.05.2000 54.5h III Муха В.М. ()

2 223 ДОРОФЕЄВА Єлізавета Тячівська ДЮСШ 16.03.1998 55.8h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 11:20

Стрибки у довжину Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 73 НОВІКОВА Дарія ДЮСШ №1 м. Ужгород 29.03.1997 5.07 25 РB II Новікова Н.Є.
4.94 4.76 X 5.07 4.81 X
0.0 0.0 0.0 0.0

2 58 КУКУЛЬНИК Олександра ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.09.1998 4.99 20 РB III Панкулич І.В.
4.69 4.72 4.78 4.45 4.70 4.99
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

3 60 МАТОЛА Неллі ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 4.23 18 РB I юнацький Панкулич І.В.
3.62 X X 4.23 3.90 4.04
0.0 0.0 0.0 0.0

4 52 БУРЛАКА Марина ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.09.2000 4.14 13 РB I юнацький Новікова Н.Є.
3.50 4.14 3.91 3.50 X 3.40
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

5 МУХА Габріела ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.05.2000 4.11 10 РB I юнацький Муха В.М. ()
4.04 4.02 4.11 3.93 2.80 4.10
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

6 55 КАРБОВАНЕЦЬ Наталія ДЮСШ №1 м. Ужгород 28.03.1999 4.04 9 РB II юнацький Новікова Н.Є.
X 3.84 4.03 3.77 3.92 4.04
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

7 222 ДИКУН Діана Тячівська ДЮСШ 29.11.1998 4.01 8 РB II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
4.01 3.90 3.60 X 3.95 3.95
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

8 224 МАГЕЙ Яна Тячівська ДЮСШ 25.05.1998 3.50 РB III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X X 3.49 3.49 3.50 3.40
0.0 0.0 0.0 0.0

25 ПОПОВИЧ Ганна ДЮСШ Рахівського р-ну 29.04.2001 DNS Дем'ян В.В. ()



68 ДОЧИНЕЦЬ Любов Тячівська ДЮСШ 28.09.1999 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:30

Потрійний стрибок Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 100 КОКАУЛІНА Вікторія Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 9.38 25 РB II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X 9.32 8.73 9.38 X 9.16
0.0 0.0 0.0 0.0

2 222 ДИКУН Діана Тячівська ДЮСШ 29.11.1998 8.88 РB III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X X 8.42 8.71 X 8.88


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 11:40

Штовхання ядра 3 кг Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 70 БОРКОВСЬКА Іванна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 17.01.1997 10.50 25 РB III Андреасова Л.В., Цоклан Й.В. ()
9.98 10.50 10.30 10.18 10.04 9.99

2 6 КРАВЧЕНКО Христина ДЮСШ Свалявського р-ну 07.06.1997 9.05 20 РB I юнацький Горват Т.В. ()
8.47 9.05 8.86 8.99 8.45 X

3 40 ГОМОНАЙ Андріана ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.10.1998 8.78 18 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
8.76 8.32 8.20 8.60 8.78 8.40

4 448 МОШКОЛА Євгенія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.11.1997 8.45 13 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
8.10 7.60 8.45 7.90 8.43 7.95

5 2 МАЛЯРЧИК Юлія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.08.1998 8.25 9 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
7.30 7.84 8.25 6.90 7.78 7.32

6 416 ПОПОВА Іванка ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.05.1999 7.48 8 РB II юнацький Цоклан Й.В. ()
7.48 7.33 X 6.63 6.95 7.35

7 446 МАЛЕШ Вікторія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.06.1998 7.23 7 РB II юнацький Цоклан Й.В. ()
X 7.20 7.10 7.23 X 6.88

8 28 ЛУЦЬО Кристина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.04.1997 6.84 РB III юнацький Цоклан Й.В. ()
6.84 6.80 X 6.50 X X

9 41 КНИЩУК Марія ДЮСШ Рахівського р-ну 18.09.1998 6.57 РB III юнацький Дем'ян В.В. ()
6.06 6.57 X X X X

414 МЕДЕНЦІ Кристина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.06.1999 NM Цоклан Й.В. ()


419 КАЙНЦ Юлію ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.12.1998 NM Цоклан Й.В. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:40

Метання списа 600 гр Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 70 БОРКОВСЬКА Іванна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 17.01.1997 30.08 25 РB II Андреасова Л.В., Цоклан Й.В. ()
30.08 29.91 X 29.05 X 26.40

2 448 МОШКОЛА Євгенія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.11.1997 27.50 20 РB III Цоклан Й.В. ()
22.30 26.94 27.50 27.15 27.30 27.00

3 6 КРАВЧЕНКО Христина ДЮСШ Свалявського р-ну 07.06.1997 24.80 18 РB III Горват Т.В. ()
22.80 24.80 23.00 22.80 22.10 X

4 11 КАШУБА Катерина ДЮСШ м. Чоп 08.08.1997 22.40 13 РB I юнацький Цвекус З.В. ()
X 22.40 20.20 X X X

5 2 МАЛЯРЧИК Юлія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.08.1998 18.50 10 РB II юнацький Цоклан Й.В. ()
18.10 18.50 18.12 17.15 16.20 X

6 416 ПОПОВА Іванка ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.05.1999 17.08 РB III юнацький Цоклан Й.В. ()
17.08 X 16.20 15.00 13.90 X



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 10:30

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 63 БІЛЕНКО Тамара Тячівська ДЮСШ 01.01.2001 19:39.2h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2 73 ЦВЕТКОВА Ірина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.08.1999 19:39.6h II юнацький Свідницький В.В (), Панкулич І.В.

3 84 РЕСЛЕР Марія ДЮСШ Свалявського р-ну 27.08.1998 20:33.8h II юнацький Загарій В.І. ()

4 6 ШЕРЕГІЙ Дарина Тячівська ДЮСШ 01.01.2001 22:51.6h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

КАЛІЙ Діана ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1998 DNS

МОЗЕР Ніколетта ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1999 DNS

ФЕЛЬДЕШІ Діана ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1998 DNS

5 ЛУКАШЕНКО Ніколь ДЮСШ Свалявського р-ну 28.07.1998 DNS Загарій В.І. ()

 

 

ДІВЧАТА 17


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:35

Біг на 100 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2449 СЕНЧЕНКО Аліна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.11.1995 0.0 12.8h II Панкулич І.В., Панкулич І.С.

2 241 ЖМУРКО Тамара Тячівська ДЮСШ 01.01.1995 0.0 13.9h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 ПАЗУХАНИЧ Тетяна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.01.1996 0.0 14.9h II юнацький Панкулич І.В.

4 83 ШТЕЦО Юлія ДЮСШ Свалявського р-ну 18.11.1996 0.0 15.1h II юнацький Загарій В.І. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:25

Біг на 200 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 176 БУЛАВИНЕЦЬ Люба ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.03.1995 0.0 28.3h III Черних В.М., Федоренко В.Ф., Панкулич І.В.

2 241 ЖМУРКО Тамара Тячівська ДЮСШ 01.01.1995 0.0 29.6h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 77 ТАРГОНСЬКА Сніжанна ДЮСШ №1 м. Ужгород 07.11.1996 0.0 30.8h II юнацький Новікова Н.Є., Ковган О.Л. ()

4 5 КИСЕЛЮК Анна ДЮСШ м.Берегово 16.02.1996 0.0 33.4h III юнацький Перевузник Н.В. ()

83 ШТЕЦО Юлія ДЮСШ Свалявського р-ну 18.11.1996 0.0 DNS Загарій В.І. ()

106 ПОПАДИНЕЦЬ Діана ДЮСШ Хустського р-ну 06.02.1996 0.0 DNS Хмара Ю.М. ()


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 12:50

Біг на 400 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 106 ПОПАДИНЕЦЬ Діана ДЮСШ Хустського р-ну 06.02.1996 1:11.7h I юнацький Хмара Ю.М. ()

19 ЗОЛОТАР Віта ДЮСШ Іршавського р-ну 28.04.1995 DNS Білак А.Ю. ()


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:10

Біг на 800 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 67 БОЧКО Васелина ДЮСШ Свалявського р-ну 24.11.1995 2:43.0h III Головнич О.М. ()

2 271 СТЕБЕЛЬКОВА Яна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1996 2:47.8h III Губін Є.В., Панкулич І.В.

3 270 СОЙМА Діана Тячівська ДЮСШ 01.01.1996 2:50.3h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4 64 КАЛІНІНА Крістіна ДЮСШ м.Берегово 08.07.1995 2:50.8h III Перевузник Н.В. ()

5 241 УХАЛЬ Андріана Тячівська ДЮСШ 24.11.1996 2:52.2h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

6 3 ВОЛОШИНА Юлія ДЮСШ м.Берегово 19.10.1996 3:01.4h I юнацький Перевузник Н.В. ()

27 КУНІНА Олена ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 25.11.1995 DNF Дуда В.Л. ()

ЛУЧАНСЬКА Софія ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1996 DNS

1 ФУРДЕЛА Яна ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 06.07.1995 DNS Дуда В.Л. ()

30 БОРИЧОК Марія ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 14.01.1996 DNS Дуда В.Л. ()


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 14:55

Естафетний біг 100+200+300+400 м Дівчата 17 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 63 КОЛОМОЄЦЬ Аліна ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 2:31.9h II юнацький Новікова Н.Є.

1 71 РАХМАНОВА Лоліта ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1997 2:31.9h II юнацький Новікова Н.Є.

1 73 НОВІКОВА Дарія ДЮСШ №1 м. Ужгород 29.03.1997 2:31.9h II юнацький Новікова Н.Є.

1 74 ШЕЛЕПЕЦЬ Олександра ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.11.1998 2:31.9h II юнацький Новікова Н.Є.

2 52 ЛОМАГА Анастасія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 04.01.1999 2:33.1h II юнацький Панкулич І.В.

2 166 ТУДОСИ Василина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1997 2:33.1h II юнацький Губін Є.В., Панкулич І.В.

2 176 БУЛАВИНЕЦЬ Люба ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.03.1995 2:33.1h II юнацький Черних В.М., Федоренко В.Ф., Панкулич І.В.

2 2449 СЕНЧЕНКО Аліна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.11.1995 2:33.1h II юнацький Панкулич І.В., Панкулич І.С.

3 100 КОКАУЛІНА Вікторія Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 2:51.8h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 222 МОКАН Ірина Тячівська ДЮСШ 08.07.1998 2:51.8h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 223 ДОРОФЕЄВА Єлізавета Тячівська ДЮСШ 16.03.1998 2:51.8h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 241 ЖМУРКО Тамара Тячівська ДЮСШ 01.01.1995 2:51.8h Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5 БІДЗІЛЯ Ніколетта ДЮСШ м.Берегово 01.01.1998 2:56.3h Барта А.І. ()

5 БАЛЕГА Каріна ДЮСШ м.Берегово 01.01.1999 2:56.3h Барта А.І. ()

5 ВОЛОШИНА Юлія ДЮСШ м.Берегово 19.10.1996 3:56.3h Перевузник Н.В. ()

5 64 КАЛІНІНА Крістіна ДЮСШ м.Берегово 08.07.1995 3:56.3h Перевузник Н.В. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

4 102 ГЕЛЕТЕЙ Ольга ДЮСШ Хустського р-ну 06.10.1997 2:53.5h Попович Є. М. ()

4 103 ЛЕТКА Діана ДЮСШ Хустського р-ну 03.03.1997 2:53.5h Попович Є. М. ()

4 104 КУШНІР Мар'яна ДЮСШ Хустського р-ну 25.10.1997 2:53.5h Попович Є. М. ()

4 111 ЧАЛОВКА Тетяна ДЮСШ Хустського р-ну 13.01.1997 2:53.5h Попович Є. М. ()

5 2 ПАВЛИЧ Оксана ДЮСШ Свалявського р-ну 11.05.2000 2:57.2h Загарій В.І. ()

5 11 КЕМЕНЯШ Каріна ДЮСШ Свалявського р-ну 16.01.2000 2:57.2h Туряниця В.І. ()

5 83 ШТЕЦО Юлія ДЮСШ Свалявського р-ну 18.11.1996 2:57.2h Загарій В.І. ()

6 3 БОЧКО Алла ДЮСШ Свалявського р-ну 08.01.2000 2:57.2h Головнич О.М. ()

7 14 ЮСКА Тетяна ДЮСШ Іршавського р-ну 11.01.1999 3:12.6h Білак А.Ю. ()

7 16 ЗОЗУЛЯ Ярослава ДЮСШ Іршавського р-ну 16.05.1998 3:12.6h Волошиновський ()

7 22 СИМКАНИНЕЦЬ Тетяна ДЮСШ Іршавського р-ну 07.11.1998 3:12.6h Волошиновський ()

7 116 ГОЛЯКА Юлія ДЮСШ Іршавського р-ну 01.01.1997 3:12.6h Пальок В.М. ()

8 15 ЮРАШ Ганна ДЮСШ Рахівського р-ну 05.05.1999 3:24.5h Дем'ян В.В. ()

8 25 ПОПОВИЧ Ганна ДЮСШ Рахівського р-ну 29.04.2001 3:24.5h Дем'ян В.В. ()

8 26 БУРМІСТРОВА Ірина ДЮСШ Рахівського р-ну 22.07.1997 3:24.5h Дем'ян В.В. ()

8 41 КНИЩУК Марія ДЮСШ Рахівського р-ну 18.09.1998 3:24.5h Дем'ян В.В. ()



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 11:20

Стрибки у довжину Дівчата 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 2449 СЕНЧЕНКО Аліна ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.11.1995 5.38 25 РB II Панкулич І.В., Панкулич І.С.
X X X 5.30 5.38 5.37
0.0 0.0 0.0


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 11:40

Штовхання ядра 4 кг Дівчата 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 46 ЛУЦА Вікторія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 17.12.1995 9.04 25 РB III Цоклан Й.В. ()
X X 7.60 8.88 9.04 8.78

2 85 КАТКОВ Оршоя ДЮСШ м.Берегово 01.01.1995 8.08 20 РB III Перевузник Н.В. ()
6.30 8.08 6.81 7.70 7.78 7.92

3 408 ТИШКУН Кристина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 10.12.1996 7.72 18 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
X 7.10 6.80 X 7.72 7.50

4 427 ДАНКЕВИЧ Кристина ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.08.1996 7.01 13 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
6.40 6.08 5.80 6.90 6.80 7.01

5 168 ПАВЛОВА Олександра ДЮСШ Хустського р-ну 25.07.1996 6.94 РB II юнацький Попович Є. М. ()
6.94 6.52 6.30 6.52 6.92 6.61

6 87 БЕНЦЕ Мар'яна ДЮСШ м.Берегово 27.01.1995 6.30 РB II юнацький Перевузник Н.В. ()
5.80 5.06 6.30 5.06 5.25 5.06

156 ІВАНЕНКО Анастасія ДЮСШ Хустського р-ну 22.05.1996 NM Попович Є. М. ()
X X X X X X



Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 13:40

Метання списа 600 гр Дівчата 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 46 ЛУЦА Вікторія ДЮСШ СОК м.Мукачеве 17.12.1995 22.20 25 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
20.04 21.05 X 22.20 22.10 X


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 15 вересня 2012 р. 10:30

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 КОЛОДКА Ярослава ОДЮСШ СТП "Спартак" 06.11.1996 24:17.8h

2 МАГУЛА Неля ОДЮСШ СТП "Спартак" 28.03.1996 25:41.4h

ТЕМЛЯКОВСЬКА Яна ОДЮСШ СТП "Спартак" 21.01.1996 DNS

 

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания