VI обласні юнацькі ігри. Біг | Друкувати |

 

УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

 

20-21.06.2011 р                    м. Ужгород, “Авангард”                                                Старт

Біг 100м Юнаки

доріжка

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

Прихід

Місце

Розряд

 

Тренер

І-й забіг

 

 

 

 

2

Ковач Іван

1997

Хустський р-н

174

12.2

 

6

1 юн

 

Попович Є.М

3

Мурайко Іван

1996

Мукачево

178

11.9

 

2

1 юн

 

Цоклан Й.В.

4

Кустрьо Сергій

1996

Ужгород

77

11.6

 

1

1 юн

 

Талабіра, Мокринський

5

Гартл Василь

1996

Мукачівськ. р-н

77

14.2

 

16

б/р

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

6

Мікловцик Михайло

1997

Ужгород

69

12.1

 

4

1 юн

 

Новикова, Ковган

7

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ-й забіг

2

Цімбота Іван

1998

Хустський р-н

156

DNS

 

 

 

 

Попович Є.М.

3

Палешник Богдан

1997

Виноградів.р-н

26

14.2

 

 

б/р

 

Гелетей О.І.

4

Ковтюк Олексій

1996

Ужгород

65

12.0

 

5

 

 

Талабіра  Р.А.

5

Савинець Андрій

1997

Тячівський р-н

107

12.0

 

3

 

 

 

6

Павлій Валентин

1996

Хустський р-н

117

12.9

 

8

2 юн

 

Попович Є.М.

7

Залога Степан

1996

Свалявський р-н

84

13.4

 

10

3 юн

 

 

ІІІ-й забіг

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Лоджун Олексій

1996

Берегово

3

13.6

 

14

3 юн

 

 

3

Селех ман Руслан

1996

Берегово

5

13.4

 

11

3 юн

 

 

4

Кольвашенко Роберт

1997

Берегово

85

13.3

 

9

3 юн

 

 

5

Когут Петро

1996

Іршавський р-н

22

DNS

 

 

 

 

 

6

Повх Іван

1996

Іршавський р-н

19

12.6

 

7

2 юн

 

 

7

Мушка Андрій

1997

Міжгірський р-н

93

14.9

 

 

б/р

 

 

ІУ–й забіг

 

 

 

 

1

Голубка Михайло

1996

Іршавський р-н

14

13.5

 

12

3 юн

 

 

2

Морквяник Андрій

1996

Міжгірський р-н

90

16.0

 

 

б/р

 

 

3

Сегляник Володимир

1996

Міжгірський р-н

97

15.0

 

 

б/р

 

 

4

Надь Ласло

1997

Мукачівський р-н

149

13.5

 

13

3 юн

 

 

5

Чорней Андрій

1996

Міжгірський р-н

87

13.6

 

15

3 юн

 

 


 

УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

20-21.06.2011 р           м. Ужгород, “Авангард”                Старт

Біг 100м    Дівчата

 

№дор

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

Прихід

 

Розряд

Очки

Тренер

І-й забіг

 

 

 

 

2

Кукульник Олександра

1998

Мукачево

58

14.5

4

 

1юн

 

Панкулич І.В.

3

Шелепець Олександра

1998

Ужгород

58

14.0

2

 

3

 

 

4

Стременик Каріна

1997

Мукач. р-н

15

14.4

3

 

1юн

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

5

Станчак Вероніка

1997

Ужгород

77

14.0

1

 

3

 

Новікова Н.Є.

6

Король Катерина

1997

Хустський р-н

104

16.5

6

 

б/р

 

Попович Є.М.

7

Штецо Юлія

1996

Свалявський р-н

73

15.7

5

 

3 юн

 

 

ІІ-й забіг

1

Бондар Яна

1996

Іршавський р-н

344

dns

 

 

 

 

 

2

Дулка Агнеса

1996

Хустський р-н

106

14.2

2

 

1юн

 

Попович Є.М.

3

Пензенштадлер С

1997

Мукач.  р-н

49

dns

 

 

 

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

4

Коломоєць Аліна

1998

Ужгород

64

12.8

1

 

2

 

Новікова Н.Є.

5

Кузьміна Аліна

1997

Мукачево

490

14.3

3

 

1юн

 

Губін  Є.В., Панкулич І.В

6

Летка Діана

1997

Хустський р-н

103

15.6

4

 

2юн

 

Попович Є.М.

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ-й забіг

1

Зозуля Ярослава

1998

Іршавський р-н

27

15.0

2

 

2юн

 

 

2

Гелетей Ольга

1997

Хустський р-н

102

15.7

6

 

3юн

 

Попович Є.М.

3

Гавран Олена

1997

Мукач. р-н

28

15.1

3

 

2юн

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

4

Реплюк Тавіта

1997

Виноград.  р-н

8

14.4

1

 

1юн

 

Гелетей О.І.

5

Дуля Світлана

1996

Хустський р-н

108

15.3

4

 

3юн

 

Попович Є.М.

6

Біров Едіта

1997

Мукач. р-н

101

16.0

7

 

3юн

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

7

Алексіюк Зоряна

1996

Берегово

 

15.6

5

 

2юн

 

 

IV-й забіг

 

 

 

 

1

Дорчинець Андріана

1997

Іршавський р-н

16

15.6

3

 

2юн

 

 

2

Безега Ганна

1997

-„-

20

15.5

2

 

 

 

 

3

Шекета  Євгенія

1997

Між гірський р-н

92

14.1

1

 

1юн

 

 

4

Батрин Анжела

1996

Іршавський р-н

345

17.4

5

 

б/р

 

 

5

Джурджа Раїса

1998

Іршавський р-н

342

17.2

4

 

б/р

 

 

6

Поляк Анжеліка

1996

Іршавський р-н

3

Dns

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
















 


 




VІ літні  юнацькі спортивні ігри Закарпатської області з легкої атлетики



















Ужгород 20-21.06.2011 р.




















Біг на 100 м  фінал - А  дівчата









Стартова Номер ПІ спортсмена Дата Команда 1 коло час Розряд Місце Очки
позиція народження
















1 97 Реплюк Тавіта Виноградово 15.1 14.3 1юн 5 24
2 77 Станчак Вероніка Ужгород 14.0 14.3 3 3 28
3 64 Коломоєць Аліна Ужгород 12.8 12.9 2 1 36
4 58 Шелепець Олександра Ужгород 14.0 14.3 2 4 26
5 106 Дулка Агнеса Хустський р-н 14.2 14.2 1юн 2 32
6 92 Шекета Євгенія Міжгірський р-н 14.1 14.6 1юн 7 20
7 490 Кузьміна Аліна Мукачево 14.3 14.5 1юн 6 22
8 15 Стременик Каріна Мукачівський р-н 14.4 14.9 1юн 8 18
















Прізвище та підпис рефері



Секретар 1

















Прізвище та підпис ст.судді



Секретар 2

















Прізвище та підпис ст.хронометриста





































































































VІ літні  юнацькі спортивні ігри  Закарпатської області з легкої атлетики



















Ужгород 20-21.06.2011 р.




















Біг на 100 м  фінал - Б дівчата









Стартова Номер ПІ спортсмена Дата Команда 1 коло час Розряд Місце Очки
позиція народження
















1 16 Дорчинець Андріана Іршавський р-н 15.6 dns 2юн 0
2 86 Алексіюк Зоряна Берегово 15.6 14.8 1юн 8 16
3 58 Кукульник Олександра Мукачево 14.5 15.2 1юн 9 14
4 27 Зозуля Ярослава Іршавський р-н 15.0 dns 2юн 0
5 22 Гавран Олена Мукачівський р-н 15.1 15.4 2юн 0
6 15 Дуля Світлана Хустський р-н 15.3 15.3 2юн 0
7 20 Безега Ганна Іршавський р-н 15.5 dns 2юн 0
8 103 Летка Діана Хустський р-н 15.6 15.7 2юн 0









































Прізвище та підпис рефері




Секретар 1

















Прізвище та підпис ст.судді




Секретар 2

















Прізвище та підпис ст.хронометриста




































 

 

УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

 

20-21.06.2011 р           м. Ужгород, “Авангард”                Старт

 

Біг 200м  Юнаки Фінал

№пп

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

Місце

Розряд

Очки

Тренер

І-й забіг

 

 

 

2

Ковач Іван

1997

Хустський р-н

174

28.3

12

3юн

 

Попович Є.М.

3

Мурайко Іван

1996

Мукачево

178

24.2

2

3

32

Цоклан Й.В.

4

Ковтюк Олексій

1996

Ужгород

65

26.5

7

1юн

20

Талабіра, Мокринський

5

Кустрьо Сергій

1996

Ужгород

77

24.0

1

3

36

Талабіра, Мокринський

6

Савинець Андрій

1997

Тячівський р-н

107

25.6

3

1юн

28

Аврамченко В.Г

7

Сучков Іван

1997

Свалявський р-н

81

dns

 

 

 

Головнич О.М.

ІІ забіг

 

 

 

2

Цімбота Іван

1998

Хустський р-н

156

dns

 

 

 

Попович Є.М.

3

Русановський Ярослав

1996

Ужгород

63

26.4

5

1юн

24

Талабіра, Мокринський

4

Мартон Золтан

1997

Мукач.  р-н

73

28.7

13

б/р

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

5

Надь Ласло

1997

Мукач.  р-н

149

27.5

8

2 юн

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

6

Мельник Максим

1997

Мукачево

196

27.6

9

3 юн

 

Панкулич І.В.

 

 

 

ІІІ забіг

 

 

 

 

 

 

2

Горват Василь

1996

Мукачево

77

28.0

11

3 юн

 

Панкулич І.В.

3

Павлій Валентин

1996

Хустський р-н

117

27.8

10

3 юн

 

Попович Є.М.

4

Носа Микола

1996

Тячівський р-н

93

26.2

4

1 юн

26

Гусар В.М., Гусар В.В.

5

Палешник Іван

1997

Виноградівський р-н

26

dns

 

 

 

Гелетей О.І.

6

Мікловцик Михайло

1997

Ужгород

69

26.4

6

1 юн

22

Талабіра Р.

 

 

 


УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

20-21.06.2011 р                     м. Ужгород, “Авангард”                Старт

Біг 200м    Дівчата    Фінал

№ дор

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

Місце

Розряд

Очки

Тренер

І-й забіг

 

 

 

2

Конопльова Марина

1996

Свалявський р-н

69

dns

 

 

 

 

3

Свищо Інна

1996

Виноградівський р-н

12

dns

 

 

 

Гелетей О.І.

4

Гавран Олена

1997

Мукачівський р-н

28

32.9

14

3юн

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

5

Попадинець Діана

1996

Хустський р-н

106

30.5

4

1юн

26

Хмара Ю.М.

6

Дуля Світлана

1996

Хустський р-н

108

33.7

17

3юн

 

Попович Є.М.

7

 

 

 

 

 

 

 

ІІ-й забіг

 

2

Реслер Марія

1998

Свалявський р-н

74

31.4

7

2юн

 

 

 

3

Стременик Карін

1997

Мукачівський р-н

15

32.7

9

3юн

 

 

4

Король Катерина

1997

Хустський р-н

104

35.6

20

б/р

 

Попович Є.М.

5

Попович Вероніка

1998

Свалявський р-н

76

33.1

16

3юн

 

 

6

Біров Едіта

1997

Мукачівський р-н

101

32.8

10

3юн

 

 

7

Летка Діана

1997

Хустський р-н

103

33.0

15

3юн

 

Попович Є.М.

ІІІ-й забіг

 

2

Дулка Агнеса

1996

Хустський р-н

105

30.1

3

1юн

28

Попович Є.М.

3

Кузьміна Аліна

1997

Мукачево

490

31.1

6

2юн

 

 

Губін  Є.В., Панкулич І.В

4

Новікова Дарія

1997

Ужгород

65

29.4

2

1юн

32

Новікова Н.Є

5

Коломоєць Аліна

1998

Ужгород

64

27.5

1

3

36

Новікова Н.Є.

6

Кучінка Інна

1997

Мукачівський р-н

91

30.5

5

1юн

24

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

7

Палінкаш Марія

1997

Тячівський р-н

94

32.8

13

3юн

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

IV-й забіг

 

2

Семак Мар’яна

1997

Свалявський р-н

67

34.7

19

3юн

 

 

3

Годор Оршая

1997

Мукачівський р-н

158

32.8

11

3юн

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

4

Гелетей Ольга

1997

Хустський р-н

102

34.1

18

3юн

 

Попович Є.М.

5

Штецо Юлія

1996

Свалявський р-н

73

32.4

8

3юн

 

 

6

Дорофеєва Ліза

1998

Тячівський р-н

225

dns

 

 

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

7

Мокан Ірина

1998

Тячівський р-н

224

32.8

12

3юн

 

Гусар В.М., Гусар В.В.















УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

 

20-21.06.2011 р           м. Ужгород,     стадіон “Авангард”                Старт

Біг 400м    Юнаки      Юнаки

№дор

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

 

 

 

Тренер

І-й забіг

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Русановський Ярослав

1996

Ужгород

63

59.0

3

1 юн

28

Талабіра, Мокринський

3.

Немеш Михайло

1996

Ужгород

73

57.0

1

1 юн

36

Новикова, Ковган

4.

Мацола Ерік

1997

Тячівський р-н

95

1:03.0

9

3 юн

 

 

5.

Веселов Михайло

1997

Мукачево

60

59.4

4

1 юн

26

Панкулич І.В.

6.

Черней Андрій

1996

Міжгірський р-н

87

 

 

 

 

 

7.

Сучков Іван

1997

Свалявськ.р-н

81

1:05.6

13

б/р

 

Головнич О.М.

ІІ-й забіг

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Залога Степан

1996

Свалявський р-н

84

1:02.9

8

3 юн

 

 

3.

Андрейкович Віктор

1997

Ужгород

58

1:04.4

11

б/р

 

Талабіра, Мокринський

4.

Завадський Арсен

1996

Виноградівський р-н

25

 

 

 

 

Гелетей О.І.

5.

Мартон Золтан

1997

Мукачівський р-н

73

1:01.3

6

2 юн

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

6.

Носа Микола

1996

Тячівський р-н

93

1:00.4

5

2 юн

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ забіг

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Кольвашенко Роберт

1997

Берегово

85

1:04.9

12

б/р

 

 

3

Корінчук Євген

1996

Берегово

84

1.:03.8

10

3 юн

 

 

4

Лях Михайло

1998

Міжгірськ.  р-н

95

1:20.0

15

б/р

 

 

5

Повх Іван

1996

Іршавський р-н

19

58.9

2

1 юн

32

 

6

Голубка Михайло

1996

Іршавськитй р-н

14

1:02.0

7

3 юн

 

 

7

Сегляник Володимир

1996

Міжгірський р-н

97

1:08.4

14

б/р

 

 


 


УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

 

20-21.06.2011 р           м. Ужгород, “Авангард”                Старт

Біг 400м   Дівчата      Фінал

 

№ дор

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

 

 

 

Тренер

І-й забіг

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Таргонська Сніжана

1996

Ужгород

63

1:08.7

2

1 юн

32

Новікова Н., Ковзан О.

4.

Йобак Оксана

1997

Мукачево

200

1:05.3

1

3

36

Губін  Є.В., Панкулич І.В

5.

Берега Ганна

1997

Іршавський р-н

20

1:20.0

15

б/р

 

 

6.

Семак Мар’яна

1997

Свалявський р-н

67

1:21.7

16

б/р

 

 

7.

Реслер Марія

1998

Свалявський р-н

74

1:11.4

5

1 юн

24

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ-й забіг

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Попадинець Діана

1996

Хустський р-н

106

1:09.0

3

1 юн

28

Хмара Ю.М.

3.

Годор Оршоя

1997

Мукачівський р-н

158

1:13.4

6

2 юн

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

4.

Перевузник Таміла

1997

Мукачівський р-н

37

1:17.7

12

3 юн

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

5.

Грабар Євгенія

1998

Свалявський р-н

72

1:15.8

8

2 юн

 

 

6.

Конопльова Марина

1996

Свалявський р-н

69

1:10.8

4

1 юн

26

 

7.

Йовбак Марія

1996

Свалявський р-н

78

1:22.8

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

ІІІ-й забіг

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Волошина Юлія

1996

Берегово

65

1:17.4

10

3 юн

 

 

4.

Киселюк Анна

1996

Берегово

87

1:19.4

14

б/р

 

 

5.

Голяка Юлія

1998

Іршавс ький р-н

343

1:24.8

 

б/р

 

 

6.

Попович Аліна

1998

Міжгірський р-н

96

1:19.1

13

б/р

 

 

7.

Глеба Світлана

1996

Іршавський р-н

346

1:27.1

 

б/р

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

ІУ забіг

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Кінаш Христина

1997

Міжгірський  рн

94

1:39.3

 

б/р

 

 

3

Поляк Анжеліка

1996

Іршавський р-н

3

1:17.6

11

3 юн

 

 

4

Бідзіля Ніколетта

1998

Берегово

64

1:14.5

7

2 юн

 

 

5

Зозуля Ярослава

1998

Іршавський р-н

27

1:16.2

9

2 юн

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

20-21.06.2011 р                     м. Ужгород,    стадіон“Авангард”                Старт

Біг 800м    Юнаки   Фінал

№ дор

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

Місце

Розряд

Очки

Тренер

І-й забіг

1.

Козел Іван

1997

Мукачево

4

2:39.9

10

3 юн

-

Панкулич І.В.

2.

Немеш Михайло

1996

Ужгород

73

2:19.1

ІІ

3

32

Новікова Н., Ковзан О

3.

Веселов Михайло

1997

Мукачево

60

2:21.4

4

1 юн

26

Панкулич І.В.

4.

Андрейкович Віктор

1998

Ужгород

58

2:27.7

7

1 юн

20

Мокринський, Талабіра

5.

Мацола Ерік

1997

Тячівський р-н

95

2:31.2

8

2 юн

-

Гусар В.М., Гусар В.В.

6.

Кручаниця Василь

1997

Мукачівський р-н

26

2:31.7

9

2 юн

-

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ забіг

1

Віщак Ростислав

1997

Мукачівський р-н

72

dns

 

 

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

2

Кохан Павло

1996

Мукачівський р-н

155

dns

 

 

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

3

Шутко Петро

1996

Виноградівський р-н

20

dns

 

 

 

Гелетей О.І.

4

Левко Михайло

1996

Тячівський р-н

93

2:16.1

1

3

36

Гусар В.М., Гусар В.В.

5

Мигович Андрій

1996

Свалявський р-н

68

2:20.8

3

1 юн

28

Загарій В.І.

6

Дем’ян Богдан

1996

Хустський р-н

177

2:24.1

5

1 юн

24

Половка О.М.

7

Семигал Сергій

1996

Мукачево

260

2:24.2

6

1 юн

22

Панкулич І.В.

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

 

20-21.06.2011 р                     м. Ужгород,    стадіон “Авангард”                Старт

Біг 800м     Дівчата    Фінал

№ дор

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

Місце

Розряд

Очки

Тренер

І-й забіг

 

1.

Рахманова Лоліта

1997

Ужгород

71

2:41.8

3

3

28

Новікова Н., Афоніна І

2.

Таргонська Сніжана

1996

Ужгород

63

2:48.8

4

3

26

Новікова Н., Ковзан О

3.

Йобак Оксана

1997

Мукачево

200

2:40.2

1

3

36

Губін  Є.В., Панкулич І.В

4.

Гудачок Мирослава

1996

Мукачево

412

2:54.2

7

3

20

Будкевич Г.Б.

5.

Тудоси Василина

1997

Мукачево

166

2:41.2

2

3

32

Губін  Є.В., Панкулич І.В

6.

Кучінка Інна

1997

Мукачівський р-н

91

dns

 

 

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

6.

Кокауліна Віка

1998

Тячівський р-н

96

3:01.9

10

1 юн

14

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

2-й забіг

1

Грабар Євгенія

1998

Свалявський р-н

72

2:50.0

5

3

24

Загарій В.І.

2

Йовбак Марія

1996

Свалявський р-н

78

dns

 

 

 

Загарій В.І.

3

Фістер Мирослава

1996

Мукачево

134

3:12.4

11

2 юн

-

Будкевич Г.Б.

4

Сойма Діана

1996

Тячівський р-н

223

2:58.2

9

1юн

16

Гусар В.М., Гусар В.В.

5

Міндак Андріана

1996

Виноградівський р-н

10

dns

 

 

 

Гелетей О.І.

6

Донич Тетяна

1996

Мукачівський р-н

63

2:51.6

6

3

22

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

7

Перевузник Таміла

1997

Мукачівський р-н

37

2:55.0

8

3

18

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

 

 

 

 

 

 


УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

 

20-21.06.2011 р           м. Ужгород,   стадіон “Авангард”                Старт

Біг 1500м    Юнаки    Фінал

№пп

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

Місце

Розряд

Очки

Тренер

І-й забіг

1.

Дем’ян Богдан

1996

Хустський р-н

177

4:48.9

1

3

36

Половка О.М.

2.

Семигал Сергій

1996

Мукачево

260

5:00.2

4

1 юн

26

Панкулич І.В.

3.

Козел Іван

1997

Мукачево

4

4:54.9

3

1 юн

28

Панкулич І.В.

4.

Віщак Ростислав

1997

Мукачівський р-н

72

dns

 

 

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

5.

Кохан Павло

1996

Мукачівський р-н

155

4:52.0

2

1 юн

32

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

6.

Кручаниця Василь

1997

Мукачівський р-н

26

5:05.0

5

1 юн

24

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

7.

Данкай Михайло

1997

Виноградівський р-н

6

dns

 

 

 

Гелетей О.І.

8.

Токарчук Олексій

1996

Свалявський р-н

77

dns

 

 

 

 

9.

Біланинець Ярослав

1996

Міжгірський р-н

81

dns

 

 

 

Коваль В.А.

10.

Русин Євген

1996

Свалявський р-н

83

dns

 

 

 

 

11.

Кошан Андрій

1996

Виноградівський р-н

22

dns

 

 

 

Гелетей О.І.

12

Лукашенко Владислав

1996

Берегово

88

5:24.0

6

2 юн

0

 

13

Беля Іван

1998

Міжгірський р-н

88

dns

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

 

20-21.06.2011 р           м. Ужгород, стадіон “Авангард”                Старт

Біг 1500м    Дівчата    Фінал

 

№пп

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

Місце

Розряд

Очки

Тренер

І-й забіг

 

1.

Рахманова Лоліта

1997

Ужгород

71

5:45.7

2

1 юн

32

 

2.

Сойма Діана

1996

Тячівський р-н

223

6:41.6

5

2 юн

 

 

3.

Кучінка Інна

1997

Мукачівський р-н

91

 

dns

 

 

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

4.

Донич Тетяна

1996

Мукачівський р-н

63

5:54.3

3

1 юн

28

Дуда В.Л.,Панкулич І.В.

5.

Тудоси Василина

1997

Мукачево

166

5:38.9

1

ІІІ

36

Губін Є, Панкулич І.В.

6.

Татинець Наталія

1997

Міжгірський р-н

91

 

dns

 

 

Коваль В.А.

7.

Зозулин Любов

1996

Міжгірський р-н

98

6:04.9

4

1 юн

26

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

 

20-21.06.2011 р             м. Ужгород,                         стадіон  “Авангард”                Старт

Спортивна ходьба  3 км   Дівчата

№пп

Прізвище, ім’я

Рік народ-ження

Місто

Результат

Місце

Розряд

Очки

Тренер

 

 

 

 

1.

Фістер Мирослава

1996

Мукачево

134

17:33.2

1

3

36

Будкевич Г.Б.

2.

Гудачок Марія

1996

Мукачево

412

17:34.4

2

3

32

Будкевич Г.Б.

3.

Попович Вероніка

1998

Свалявський р-н

76

dnf

 

 

 

Загарій В.І.

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

 

 


УІ літні юнацькі спортивні ігри Закарпатської області

з легкої атлетики

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
ГОЛОВНА СТАТИСТИКА VI обласні юнацькі ігри. VI обласні юнацькі ігри. Біг

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания