Чемпіонат Закарпатської області 2011 Жінки | Друкувати |

 


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики

7-8 травня 2011 рік   м. Ужгород   Стадіон "Авангард"




Ужгород 7 травня 2011 11:10

Біг на 100 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    222    ЖМУРКО Ольга    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    05.02.1994    0.0    13.2h        II    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2    171    РЕШЕТАР Маріанна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.09.1994    0.0    13.5h        III    Панкулич І.В.

3    84    ШТЕЦО Олександра    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    05.04.1995    0.0    14.7h        I юнацький    Загарій В.І. ()

4    83    ЯНЦО Яніна    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН    12.03.1983    0.0    15.0h        II юнацький    




Ужгород 8 травня 2011 09:30

Біг на 200 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    104    КЕЛЕМЕН Олеся    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, ШВСМ    25.07.1990    0.0    25.4h        I    

2    45    СЕНЧЕНКО Аліна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    0.0    26.0h        I    Панкулич І.С., Панкулич І.В.

3    79    ГУДЗЬ Юліанна    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    02.07.1994    0.0    26.4h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

4    77    АНТАЛОВЦІ Корнелія    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.08.1995    0.0    28.0h        III    Мокринський М.М.

5    223    ЖМУРКО Тамара    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    0.0    28.7h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

6    209    КОСТЬ Світлана    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.03.1995    0.0    29.5h        I юнацький    Панкулич І.В., Харатін О.А. ()

7    84    ШТЕЦО Олександра    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    05.04.1995    0.0    31.8h        II юнацький    Загарій В.І. ()

8        СИМОЧКО Наталія    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, МДУ    05.10.1993    0.0    31.9h        II юнацький    Будкевич Г.Б.





Ужгород 7 травня 2011 15:40

Біг на 400 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    104    КЕЛЕМЕН Олеся    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, ШВСМ    25.07.1990    57.5h        I        

2    77    АНТАЛОВЦІ Корнелія    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.08.1995    1:04.7h        III    Мокринський М.М.    

3    47    ЙОБАК Оксана    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    18.03.1997    1:06.4h        III    Губін Є.В., Панкулич І.В.    

4    209    КОСТЬ Світлана    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.03.1995    1:06.9h        III    Панкулич І.В., Харатін О.А. ()    

5    223    ЖМУРКО Тамара    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    1:08.5h        I юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

6        СИМОЧКО Наталія    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, МДУ    05.10.1993    1:13.1h        II юнацький    Будкевич Г.Б.    

15    ПОНКРАТОВА Вікторія    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    09.02.1995    DNS            Дуда В.Л. ()    

83    ЯНЦО Яніна    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН    12.03.1983    DNS                



Ужгород 8 травня 2011 10:45

Біг на 800 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1        БАБАК Таміла    UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород    06.08.1993    2:36.3h        III    Мокринський М.М.    

2    48    ТУДОСИ Василина    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.01.1997    2:39.0h        III    Губін Є.В., Панкулич І.В.    

3    54    ВОЛОС Марина    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    27.07.1994    2:47.6h        III    Новікова Н.Є.    

4    73    БОЧКО Васелина    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    24.11.1995    3:03.7h        I юнацький    Головнич О.М. ()    

СИМОЧКО Наталія    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, МДУ    05.10.1993    DNS            Будкевич Г.Б.    

47    ЙОБАК Оксана    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    18.03.1997    DNS            Губін Є.В., Панкулич І.В.    

50    ДОНИЧ Тетяна    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    14.01.1996    DNS            Панкулич І.В.    

51    ВОЛОНТИР Мирослава    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    30.07.1995    DNS            Панкулич І.В.    

72    ГОЛОВНИЧ Аніта    UKR, Закарпатська, ДЮСШ Свалявського р-ну    17.12.1994    DNS            Головнич О.М. ()    

76    ШИПОВА Тетяна    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    02.08.1992    DNS            Головнич О.М. ()    

91    ФУРДЕЛА Яна    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    06.07.1995    DNS            Панкулич І.В.    

101    ЯНКУЛИЧ Крістіна    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    22.11.1993    DNS            Дуда В.Л. ()    

149    ДОГЕЙ Ірина    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    28.09.1994    DNS            Панкулич І.В.    

153    СОЙМА Діана    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1996    DNS            Гусар В.М., Гусар В.В. ()    



Ужгород 7 травня 2011 16:15

Біг на 1500 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1        БАБАК Таміла    UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород    06.08.1993    5:31.4h        III    Мокринський М.М.    

2    48    ТУДОСИ Василина    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.01.1997    5:54.3h        I юнацький    Губін Є.В., Панкулич І.В.    

3        РАКОВЦІ Єлізавета    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, МДУ    24.01.1992    6:46.4h        III юнацький    Будкевич Г.Б.    

50    ДОНИЧ Тетяна    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    14.01.1996    DNS            Панкулич І.В.    

72    ГОЛОВНИЧ Аніта    UKR, Закарпатська, ДЮСШ Свалявського р-ну    17.12.1994    DNS            Головнич О.М. ()    

73    БОЧКО Васелина    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    24.11.1995    DNS            Головнич О.М. ()    

76    ШИПОВА Тетяна    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    02.08.1992    DNS            Головнич О.М. ()    

101    ЯНКУЛИЧ Крістіна    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    22.11.1993    DNS            Дуда В.Л. ()    

149    ДОГЕЙ Ірина    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    28.09.1994    DNS            Панкулич І.В.    

153    СОЙМА Діана    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1996    DNS            Гусар В.М., Гусар В.В. ()    





Ужгород 7 травня 2011 16:50

Естафетний біг 4х100 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1        КОСТЬ Світлана    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.03.1995    1:01.6h        II юнацький    Панкулич І.В., Харатін О.А. ()    

1    45    СЕНЧЕНКО Аліна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    1:01.6h        II юнацький    Панкулич І.С., Панкулич І.В.    

1    156    ВАРГА Каролііна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.10.1994    1:01.6h        II юнацький    Панкулич І.С., Панкулич І.В.    

1    171    РЕШЕТАР Маріанна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.09.1994    1:01.6h        II юнацький    Панкулич І.В.    




Ужгород 7 травня 2011 15:50

Стрибки у довжину Жінки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    79    ГУДЗЬ Юліанна    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    02.07.1994    5.87        РB    I    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.
X    5.64    5.49    X    5.33    5.87
0.0    0.0        0.0    0.0

2    45    СЕНЧЕНКО Аліна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    5.80        РB    I    Панкулич І.С., Панкулич І.В.
X    5.48    X    5.46    5.59    5.80
0.0        0.0    0.0    0.0

3    156    ВАРГА Каролііна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.10.1994    5.28        РB    II    Панкулич І.С., Панкулич І.В.
X    X    5.28    X    X    X
0.0            

4    58    КУКУЛЬНІК Олександра    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.09.1998    4.27        РB    I юнацький    Панкулич І.С., Панкулич І.В.
4.27    X    X    X    X    4.09
0.0                    0.0



Ужгород 8 травня 2011 09:30

Потрійний стрибок Жінки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    156    ВАРГА Каролііна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.10.1994    11.47        РB    III    Панкулич І.С., Панкулич І.В.
X    11.03    X    X    X    11.47
0.0                0.0

2    222    ЖМУРКО Ольга    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    05.02.1994    9.60        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    X    9.60    X    9.10
0.0        0.0




Ужгород 7 травня 2011 17:40

Метання списа 600 гр Жінки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    1    КРАВЧЕНКО Христина    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    07.06.1997    20.20    307    РB    I юнацький    Горват Т.В. ()
20.20    X    X    X    X    X 




Ужгород 7 травня 2011 10:30

Спортивна ходьба 5000 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    41    КОНДУР Георгіна    UKR, Закарпатська, Мукачево, С    06.05.1991    27:53.3h        II    Будкевич Г.Б.    

 

Спортивна ходьба 5000 м Жінки  Виставкові змагання

 

1    134    ФІСТЕР Мирослава    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.04.1996    30:18.0h        III    Будкевич Г.Б.    

2    412    ГУДАЧОК Марія    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.07.1996    31:04.1h        III    Будкевич Г.Б.    

3    416    САВЧУК Даяна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    05.05.1996    34:21.5h        II юнацький    Будкевич Г.Б.    

4    439    ПЕТРУСЬ Вікторія    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.03.1996    34:25.1h        II юнацький    Будкевич Г.Б.    



 
ГОЛОВНА СТАТИСТИКА Чемпіонат Закарпатської області 2011 Жінки Чемпіонат Закарпатської області 2011 Жінки

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания