Чемпіонат Закарпатської області 2011 чоловіки | Друкувати |

 


Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики

7-8 травня 2011 р.     м. Ужгород    Стадіон "Авангард"




Ужгород 7 травня 2011 11:25

Біг на 100 м Чоловіки  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    39    ГАБУРАЙ Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    11.07.1994    0.0    11.8h        III    Дуда В.Л. ()

2    66    КРАСІЦКИЙ Андрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    01.01.1994    0.0    11.8h        III    Горват Т.В. ()

3    52    БЕТЛЯНИН Олександр    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    09.07.1995    0.0    12.2h        I юнацький    Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

4    13    ПОНІТЦ Едвард    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.10.1995    0.0    12.4h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()

5    82    ГЕБЕШ Володимир    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    21.11.1994    0.0    12.7h        II юнацький    Горват Т.В. ()

109    БАНЯС Михайло    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, ДЮСШ Хустського р-ну    15.05.1994    0.0    DQ            

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    53    БІЛЕЙ Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.01.1995    0.0    11.2h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2    77    ПОНЗЕЛЬ Едуард    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    13.06.1989    0.0    11.7h        III    Головнич О.М. ()

3    224    МОКАН Іван    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    14.10.1993    0.0    11.9h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4    51    ЗІНЧЕНКО Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    18.02.1995    0.0    12.1h        I юнацький    Дуда В.Л. ()

5    101    КАМПОВ Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    12.06.1993    0.0    12.4h        I юнацький    Дуда В.Л. ()

6    56    ГЕРЕЙ Максим    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    16.09.1996    0.0    12.6h        II юнацький    Панкулич І.В.

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    57    ЙОВБАК Дмтиро    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.01.1995    0.0    11.7h        III    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2    107    САВИНЕЦЬ Андрій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    23.01.1997    0.0    12.1h        I юнацький    Аврамченко В.А.

3    389    РОМАНЮК Микола    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну    09.01.1994    0.0    12.2h        I юнацький    Катеренюк В.П. ()

4    178    МУРАЙКО Іван    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.04.1996    0.0    12.3h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()

5    388    ЯЦЮК Олександр    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н    07.01.1994    0.0    12.5h        I юнацький    Катеренюк В.П. ()

6    53    ДАНИЛО Дмитро    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    28.10.1994    0.0    12.7h        II юнацький    Дуда В.Л. ()

78    ІВАШКОВИЧ Ерік    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    0.0    DNS            Загарій В.І. ()

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    238    ТОПОРКОВ Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.11.1989    0.0    10.9h        I    Андреасова Л.В.

2    58    ХАРЧУК Олег    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    28.01.1993    0.0    11.3h        II    Калита Т.В.

3        ФАРИНИЧ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.12.1992    0.0    11.5h        II    Панкулич І.В.



Ужгород 8 травня 2011 09:50

Біг на 200 м Чоловіки  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    39    ГАБУРАЙ Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    11.07.1994    0.0    25.4h        III    Дуда В.Л. ()

2    388    ЯЦЮК Олександр    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н    07.01.1994    0.0    26.2h        I юнацький    Катеренюк В.П. ()

3    58    САКАЛЬ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.02.1995    0.0    26.5h        I юнацький    Дуда В.Л. ()

4    101    КАМПОВ Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    12.06.1993    0.0    29.1h            Дуда В.Л. ()

51    ЗІНЧЕНКО Василь    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    18.02.1995    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

53    ДАНИЛО Дмитро    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    28.10.1994    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    224    МОКАН Іван    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    14.10.1993    0.0    24.8h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2    389    РОМАНЮК Микола    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну    09.01.1994    0.0    25.4h        III    Катеренюк В.П. ()

3    78    ІВАШКОВИЧ Ерік    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    0.0    25.6h        I юнацький    Загарій В.І. ()

82    ГЕБЕШ Володимир    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    21.11.1994    0.0    DNS            Горват Т.В. ()

272    ЧОРЕЙ Владислав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    0.0    DNS            Гусар В.М., Гусар В.В. ()

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    67    ПОПОВИЧ Іван    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    25.12.1994    0.0    24.0h        III    Горват Т.В. ()

2    57    ЙОВБАК Дмтиро    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.01.1995    0.0    24.2h        III    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

3    66    КРАСІЦКИЙ Андрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    01.01.1994    0.0    24.7h        III    Горват Т.В. ()

4    109    БАНЯС Михайло    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, ДЮСШ Хустського р-ну    15.05.1994    0.0    24.9h        III    

5    178    МУРАЙКО Іван    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.04.1996    0.0    25.1h        III    Цоклан Й.В. ()

6    107    САВИНЕЦЬ Андрій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    23.01.1997    0.0    25.8h        I юнацький    Аврамченко В.А.

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    53    БІЛЕЙ Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.01.1995    0.0    23.1h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2    13    ПОНІТЦ Едвард    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.10.1995    0.0    25.5h        III    Цоклан Й.В. ()

3    7    ЛОПАТІН Ярослав    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.03.1995    0.0    25.8h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()

52    БЕТЛЯНИН Олександр    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    09.07.1995    0.0    DNS            Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

56    ГЕРЕЙ Максим    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    16.09.1996    0.0    DNS            Панкулич І.В.

Забіг 5                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    58    ХАРЧУК Олег    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    28.01.1993    0.0    23.8h        III    Калита Т.В.

2    68    МАРТИНЮК Роман    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    06.12.1991    0.0    24.2h        III    Коломоєць А.І.

3    59    ГАЗУДА Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    22.01.1991    0.0    24.8h        III    Коломоєць А.І.

4        ФАРИНИЧ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.12.1992    0.0    25.7h        I юнацький    Панкулич І.В.

67    КОМАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    21.07.1985    0.0    DNS            Коломоєць А.І.





Ужгород 7 травня 2011 16:00

Біг на 400 м Чоловіки  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    34    ЯЦЕНКО Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    08.12.1994    57.0h        I юнацький    Дуда В.Л. ()    

2    7    ЛОПАТІН Ярослав    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.03.1995    57.8h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()    

3    6    МАРКУЛІН Давід    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    09.07.1995    1:01.5h        II юнацький    Цоклан Й.В. (), Панкулич І.В.    

ШИПОВ Олександр    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    17.04.1993    DNS            Головнич О.М. ()    

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    74    КУПАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    09.06.1985    53.1h        II    Мокринський М.М.    

2    67    ПОПОВИЧ Іван    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    25.12.1994    55.0h        III    Горват Т.В. ()    

3    59    ГАЗУДА Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    22.01.1991    55.6h        III    Коломоєць А.І.    

4    250    ШКІРЕЙ  Мілан    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    27.02.1995    59.7h        II юнацький    Панкулич І.В.    

5    93    ЛЕВКО Михайло    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    19.11.1996    59.8h        II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    





Ужгород 8 травня 2011 11:00

Біг на 800 м Чоловіки  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    74    КУПАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    09.06.1985    1:56.3h        I    Мокринський М.М.    

2    63    КОВАЧ Федір    UKR, Закарпатська, Ужгород    22.12.1987    2:01.5h        II    Мокринський М.М.    

3    71    ШИКУЛА Михайло    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    18.11.1992    2:06.1h        II    Мокринський М.М.    

4    225    НОВОШЕВСЬКИЙ Олег    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    30.10.1993    2:06.2h        II    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

5    73    ІВАНОВ Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    23.03.1992    2:08.0h        II    Мокринський М.М.    

6    65    ЦІЛЬО Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН    09.06.1992    2:10.4h        III    Маріонда І.І. ()    

7    72    МИТРОВКА Максим    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.11.1993    2:11.0h        III    Мокринський М.М.    

8    64    ТАЛАБІРА Роберт    UKR, Закарпатська, Ужгород    08.04.1987    2:11.8h        III    Мокринський М.М.    

9        ШИПОВ Олександр    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    17.04.1993    2:22.1h        I юнацький    Головнич О.М. ()    

68    ЛЕБОВИЧ Юрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    16.04.1991    DNS            Головнич О.М. ()    

390    КОКІШ Іван    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н    16.12.1993    DNS            Катеренюк В.П. ()    

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    15    МАНГУР Іван    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    06.03.1994    2:07.9h        II    Дуда В.Л. ()    

2    272    АВДЄЄВ Веніамін    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    18.12.1994    2:14.0h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

3    154    КРИВСЬКИЙ Олександр    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, МОН, ДЮСШ Хустського р-ну    09.01.1994    2:14.4h        III        

4    250    ШКІРЕЙ  Мілан    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    27.02.1995    2:16.9h        III    Панкулич І.В.    

5    93    ЛЕВКО Михайло    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    19.11.1996    2:17.0h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

6    34    ЯЦЕНКО Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    08.12.1994    2:22.2h        I юнацький    Дуда В.Л. ()    

7    6    МАРКУЛІН Давід    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    09.07.1995    2:25.1h        I юнацький    Цоклан Й.В. (), Панкулич І.В.    

85    БОЧКО Владислав    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    31.01.1994    DQ            Головнич О.М. ()    

2    ЮРТИН Олександр    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    18.06.1994    DNS            Головнич О.М. ()    

73    КІМІРІН Кирило    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    20.01.1994    DNS            Дуда В.Л. ()    

260    СЕМИГАЛ Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    17.04.1996    DNS            Панкулич І.В.    




Ужгород 7 травня 2011 16:30

Біг на 1500 м Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    71    ШИКУЛА Михайло    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    18.11.1992    4:16.2h        II    Мокринський М.М.    

2    788    РАСЧУПКІН Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К    18.05.1990    4:18.7h        II    Дуда В.Л. ()    

3    225    НОВОШЕВСЬКИЙ Олег    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    30.10.1993    4:20.5h        II    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

4    73    ІВАНОВ Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    23.03.1992    4:20.7h        II    Мокринський М.М.    

5    15    МАНГУР Іван    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    06.03.1994    4:23.7h        II    Дуда В.Л. ()    

6    95    ТЕРНАВСЬКИЙ Василь    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1992    4:27.8h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

7    390    КОКІШ Іван    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н    16.12.1993    4:30.7h        III    Катеренюк В.П. ()    

8    72    МИТРОВКА Максим    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.11.1993    4:35.1h        III    Мокринський М.М.    

9    65    ЦІЛЬО Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН    09.06.1992    4:38.0h        III    Маріонда І.І. ()    

10    272    АВДЄЄВ Веніамін    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    18.12.1994    4:38.5h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

11    53    ФЕГЕР Янош    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.06.1994    4:41.0h        III    Дуда В.Л. ()    

12    68    ЛЕБОВИЧ Юрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    16.04.1991    4:48.5h        III    Головнич О.М. ()    

13    73    КІМІРІН Кирило    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    20.01.1994    4:55.7h        I юнацький    Дуда В.Л. ()    

2    ЮРТИН Олександр    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    18.06.1994    DNS            Головнич О.М. ()    

85    БОЧКО Владислав    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    31.01.1994    DNS            Головнич О.М. ()    

154    КРИВСЬКИЙ Олександр    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, МОН, ДЮСШ Хустського р-ну    09.01.1994    DNS                

387    БІЛОСЮК Мирослав    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, С    29.07.1985    DNS            Катеренюк В.П. ()    




Ужгород 8 травня 2011 11:15

Біг на 5000 м Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    60    ГАВРИЛЮК Роман    UKR, Закарпатська, Д    18.07.1982    15:26.7h        II    Маріонда І.І. (), Дністрян В.А. ()    

2    788    РАСЧУПКІН Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К    18.05.1990    16:48.7h        III    Дуда В.Л. ()    

3    95    ТЕРНАВСЬКИЙ Василь    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1992    17:10.2h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

4    386    БІЛОСЮК Іван    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, С    18.01.1984    18:01.3h        I юнацький    Катеренюк В.П. ()    

53    ФЕГЕР Янош    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.06.1994    DNS            Дуда В.Л. ()    

56    ГОПАК Едуард    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН    02.08.1983    DNS            Кузін О    






Ужгород 7 травня 2011 11:40

Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    67    КОМАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    21.07.1985    0.0    14.2h        МС    Коломоєць А.І. рекорд області

2    68    МАРТИНЮК Роман    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    06.12.1991    0.0    14.8h        КМС    Коломоєць А.І.




Ужгород 7 травня 2011 17:00

Естафетний біг 4х100 м Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1        КОМАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    21.07.1985    44.9h        III    Коломоєць А.І.    

1        МАРТИНЮК Роман    UKR, Закарпатська, Ужгород, Д    06.12.1991    44.9h        III    Коломоєць А.І.    

1        ХАРЧУК Олег    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    28.01.1993    44.9h        III    Калита Т.В.    

1    53    БІЛЕЙ Євген    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.01.1995    44.9h        III    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.    

2        КРАСІЦКИЙ Андрій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    01.01.1994    48.9h        I юнацький    Горват Т.В. ()    

2        ІВАШКОВИЧ Ерік    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    48.9h        I юнацький    Загарій В.І. ()    

2        ПОНЗЕЛЬ Едуард    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    13.06.1989    48.9h        I юнацький    Головнич О.М. ()    

2        ПОПОВИЧ Іван    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    25.12.1994    48.9h        I юнацький    Горват Т.В. ()    



Ужгород 7 травня 2011 16:35

Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    239    ГАЗДА Імре    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    15.02.1990    6.69        РB    II    Аврамченко В.А.
6.00    6.48    6.69    X    6.30    X
0.0    0.0    0.0        0.0    

2    240    ІЛЯШКО Ярослав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.02.1993    6.21        РB    III    Аврамченко В.А.
X    X    6.21    X        
0.0        0.0    0.0

3    57    МАТЯШ Едуард    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    03.09.1985    6.20        РB    III    Балога Д.М. ()
X    X    6.20    X    X    6.02
0.0            0.0

4    196    МЕЛЬНИК Максим    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    12.01.1997    5.77        РB    I юнацький    Панкулич І.С., Панкулич І.В.
5.77    5.49    X    5.40        
0.0    0.0        0.0    0.0    0.0

5    103    ЄВРЕШ Едгар    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    28.08.1995    5.73        РB    I юнацький    Аврамченко В.А.
5.61    5.50    X    5.65    5.73    X
0.0    0.0        0.0    0.0    

6    102    ЦОНИНЕЦЬ Сергій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.01.1995    5.68        РB    I юнацький    Аврамченко В.А.
X    5.68    5.50    5.41    5.54    5.68
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

7    104    КОРОЛЬОВ Олег    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    06.09.1996    5.39        РB    I юнацький    Аврамченко В.А.
X    X    5.39    X    5.18    X
0.0        0.0    

8    273    ГУСАР Віктор    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН    20.06.1989    5.15        РB    II юнацький    Гусар В.М.
5.15    X    4.50    X        
0.0        0.0        0.0    0.0

9    100    ГУСАР Андрій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    17.10.1997    5.10        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
4.57    5.10    X            
0.0    0.0                

10    93    МАЦОЛА Ерік    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н    13.01.1997    4.35        РB    III юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
4.35    X    X            
0.0                    

95    ДОРОФЕЄВ Роман    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    27.01.1995    NM                Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    X            


261    ТОВТИН Віталій    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, МДУ    25.05.1989    NM                Панкулич І.С.
X    X    X            





Ужгород 8 травня 2011 10:45

Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    240    ІЛЯШКО Ярослав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.02.1993    14.41        РB    I    Аврамченко В.А.
13.95    X    X    14.41    X    14.30
0.0            0.0        0.0

2    57    МАТЯШ Едуард    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    03.09.1985    13.86        РB    II    Балога Д.М. ()
13.86    13.09    13.17    X    X    13.20
0.0    0.0    0.0            0.0

3    103    ЄВРЕШ Едгар    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    28.08.1995    13.28        РB    III    Аврамченко В.А.
13.12    12.95    12.50    12.50    12.58    13.28
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

4    102    ЦОНИНЕЦЬ Сергій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.01.1995    13.06        РB    III    Аврамченко В.А.
11.56    12.53    12.49    X    12.42    13.06
0.0    0.0    0.0        0.0    0.0

5    104    КОРОЛЬОВ Олег    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    06.09.1996    12.26        РB    III    Аврамченко В.А.
11.20    X    X    12.26    X    12.05
0.0            0.0        0.0

6    100    ГУСАР Андрій    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    17.10.1997    11.32        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    10.75    11.25    X    11.32
0.0    0.0        0.0

93    МАЦОЛА Ерік    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н    13.01.1997    NM                Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    X            


261    ТОВТИН Віталій    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, МДУ    25.05.1989    NM                Панкулич І.С.
X    X    X    X    X    X


239    ГАЗДА Імре    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    15.02.1990    DNS                Аврамченко В.А.







Ужгород 7 травня 2011 16:05

Штовхання ядра 7,260 кг Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    56    ПУПЕНА Володимир    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    11.09.1984    13.00    700    РB    II    Балога Д.М. ()
13.00    11.88    12.68            

2    80    СИНЬКО Михайло    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    22.10.1991    9.87    514    РB    III    Горват Т.В. ()
9.41    9.87    9.26            

3    81    ТКАЧУК Віктор    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    14.11.1991    9.36    484    РB    III    Горват Т.В. ()
X    9.12    9.36            

4    58    САКАЛЬ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.02.1995    7.14    352    РB        Дуда В.Л. ()
X    6.58    7.14            

58    ОНИСЬКО Михайло    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    11.09.1984    DNS                Балога Д.М. ()


386    БІЛОСЮК Іван    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, С    18.01.1984    DNS                Катеренюк В.П. ()






Ужгород 7 травня 2011 15:00

Метання диска 2 кг Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    56    ПУПЕНА Володимир    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    11.09.1984    45.58    778    РB    I    Балога Д.М. ()
X    44.84    45.58    44.80    42.97    43.40

2    81    ТКАЧУК Віктор    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    14.11.1991    30.90    504    РB    III    Горват Т.В. ()
25.87    X    28.67    29.40    29.86    30.90

3    69    ДУДАШ Віталій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    22.07.1984    30.80    502    РB    III    Загарій В.І. ()
X    25.98    X    X    X    30.80

387    БІЛОСЮК Мирослав    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, С    29.07.1985    DNS                Катеренюк В.П. ()




Ужгород 7 травня 2011 17:10

Метання списа 800 гр Чоловіки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1        ГРОХОЛЬСЬКИЙ Владислав    UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород    13.12.1993    44.70    567    РB    III    
43.12    43.55    X    42.40    44.70    43.03

2    69    ДУДАШ Віталій    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н    22.07.1984    42.96    542    РB    III    Загарій В.І. ()
42.00    40.50    X    42.96    X    39.50

3    272    ЧОРЕЙ Владислав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    40.99    514    РB    III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
33.80    X    40.99    35.60    35.20    35.92

4    80    СИНЬКО Михайло    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    22.10.1991    36.56    450    РB    I юнацький    Горват Т.В. ()
35.00    34.10    36.26    X    36.56    36.38

5    95    ДОРОФЕЄВ Роман    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    27.01.1995    36.03    443    РB    I юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
36.03    33.12    X    33.86    X    33.45

6    273    ГУСАР Віктор    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН    20.06.1989    33.02    400    РB    II юнацький    Гусар В.М.
33.02    X    32.77    X    X    X

7    241    РЕБРЕЙ Ігор    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    18.02.1995    28.02    328    РB        Гусар В.М., Гусар В.В. ()
28.02    X    X    27.30    X    28.02




Ужгород 7 травня 2011 09:30

Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    269    СВІДНИЦЬКИЙ Владислав    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.07.1987    47:34.8h        I    Соломін А.В.    





Ужгород 7 травня 2011 16:05

Штовхання ядра 4 кг Чоловіки  Виставкові                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    58    ОНИСЬКО Михайло    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    11.09.1984    11.64        Балога Д.М. ()
11.14    11.64    11.24            



 
ГОЛОВНА СТАТИСТИКА Чемпіонат Закарпатської області 2011 чоловіки Чемпіонат Закарпатської області 2011 чоловіки

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания