СТАТИСТИКА ЗМАГАНЬ

 


50 традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"




Ужгород 7 травня 2011 15:20

Біг на 100 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    934    ПАРНЕТА Олена    UKR, Чернiвецька, Чернівці    29.11.1986    1.5    11.2h        МСМК    Парнета А.І. ()

2    880    БЕХ Марина    UKR, Хмельницька    18.07.1995    1.5    11.5h        МС    Крушинський В.В. ()

3        МІКУЛА Христина    UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР    01.01.1989    1.5    11.7h        МС    Яремчук Д.М. ()

4    852    ТИМЧУР Надія    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    11.10.1995    1.5    12.4h        I    Крушинський В.В. ()

5        ЯРУШЕВСЬКА Жанна    UKR, Івано-Франківська    01.01.1995    1.5    12.4h        I    Яремчук Д.М. ()

6        ЄМЕЦЬ Катерина    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    05.12.1996    1.5    12.6h        II    Крушинський В.В. ()

7    222    ЖМУРКО Ольга    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    05.02.1994    1.5    12.9h        II    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

8    171    РЕШЕТАР Маріанна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.09.1994    1.5    13.2h        II    Панкулич І.В.




Ужгород 7 травня 2011 11:10

Біг на 100 м Жінки  Забіги                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    934    ПАРНЕТА Олена    UKR, Чернiвецька, Чернівці    29.11.1986    1.0    11.5h        МС    Парнета А.І. ()

2    880    БЕХ Марина    UKR, Хмельницька    18.07.1995    1.0    12.0h        КМС    Крушинський В.В. ()

3        МІКУЛА Христина    UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР    01.01.1989    1.0    12.3h        I    Яремчук Д.М. ()

4        ЄМЕЦЬ Катерина    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    05.12.1996    1.0    12.7h        II    Крушинський В.В. ()

5    83    ЯНЦО Яніна    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН    12.03.1983    1.0    15.0h        II юнацький    

КАШПРОВИЧ Кароліна    POL    03.10.1993    1.0    DNS            

26    СІКАЧЕВСЬКА Ілона    UKR, Волинська, МОН, ВНУ ім.Л.Українки    20.03.1991    1.0    DNS            Мудрик Ж.С.

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1        ЯРУШЕВСЬКА Жанна    UKR, Івано-Франківська    01.01.1995    1.0    12.5h        I    Яремчук Д.М. ()

2    852    ТИМЧУР Надія    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    11.10.1995    1.0    12.9h        II    Крушинський В.В. ()

3    222    ЖМУРКО Ольга    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    05.02.1994    1.0    13.2h        II    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4    171    РЕШЕТАР Маріанна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.09.1994    1.0    13.5h        III    Панкулич І.В.

5    84    ШТЕЦО Олександра    UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну    05.04.1995    1.0    14.7h        I юнацький    Загарій В.І. ()

898    ДОНЕЦЬ Анастасія    UKR, Хмельницька    20.05.1994    1.0    DNS            Крушинський В.В. ()



Ужгород 8 травня 2011 11:45

Біг на 200 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    934    ПАРНЕТА Олена    UKR, Чернiвецька, Чернівці    29.11.1986    0.0    23.5h        МС    Парнета А.І. ()

2    104    КЕЛЕМЕН Олеся    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, МОН, ПНУ ім. В.Стефаника    25.07.1990    0.0    25.3h        I    Фотуйма О.Я. (), Будкевич Г.Б.

3    45    СЕНЧЕНКО Аліна    UKR, Закарпатська, Мукачево, ШВСМ, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    0.0    26.1h        II    Панкулич І.С., Панкулич І.В.

4    79    ГУДЗЬ Юліанна    UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород    02.07.1994    0.0    26.2h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

5    323    ЯРУШЕВСЬКА Жанна    UKR, Івано-Франківська    01.01.1995    0.0    26.4h        II    Яремчук Д.М. ()

6    852    ТИМЧУР Надія    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    11.10.1995    0.0    26.8h        II    Крушинський В.В. ()

7        ЄМЕЦЬ Катерина    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    05.12.1996    0.0    27.4h        II    Крушинський В.В. ()




Ужгород 8 травня 2011 09:30

Біг на 200 м Жінки  Забіги                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    934    ПАРНЕТА Олена    UKR, Чернiвецька, Чернівці    29.11.1986    0.0    24.3h        КМС    Парнета А.І. ()

2    45    СЕНЧЕНКО Аліна    UKR, Закарпатська, Мукачево, ШВСМ, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    0.0    26.0h        I    Панкулич І.С., Панкулич І.В.

3    79    ГУДЗЬ Юліанна    UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород    02.07.1994    0.0    26.4h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

4        ЄМЕЦЬ Катерина    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    05.12.1996    0.0    27.2h        II    Крушинський В.В. ()

5    3    КАРПЮК Юлія    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    14.10.1991    0.0    28.6h        III    Мороз М.С.

6    313    КІНАЩУК Ірина    UKR, Івано-Франківська, С    01.01.1993    0.0    28.7h        III    Фотуйма О.Я. ()

328    МІКУЛА Христина    UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР    01.01.1989    0.0    DNS            Яремчук Д.М. ()

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    104    КЕЛЕМЕН Олеся    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, МОН, ПНУ ім. В.Стефаника    25.07.1990    0.0    25.4h        I    Фотуйма О.Я. (), Будкевич Г.Б.

2    323    ЯРУШЕВСЬКА Жанна    UKR, Івано-Франківська    01.01.1995    0.0    26.6h        II    Яремчук Д.М. ()

3    852    ТИМЧУР Надія    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    11.10.1995    0.0    26.7h        II    Крушинський В.В. ()

4        КАШПРОВИЧ Кароліна    POL    03.10.1993    0.0    28.4h            

5    543    КАРПИН Іванна    UKR, Львiвська, Дрогобич, ДДПУ    04.05.1991    0.0    29.0h        III    Федорищак Р.Л. ()

223    ЖМУРКО Тамара    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    0.0    DNS            Гусар В.М., Гусар В.В. ()

880    БЕХ Марина    UKR, Хмельницька    18.07.1995    0.0    DNS            Крушинський В.В. ()


Ужгород 7 травня 2011 15:40

Біг на 400 м Жінки  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1        КЕЛЕМЕН Олеся    UKR, Закарпатська, Хустський р-н, МОН, ПНУ ім. В.Стефаника    25.07.1990    57.5h        I    Фотуйма О.Я. (), Будкевич Г.Б.    

2    155    БАРАНІШИНА Руслана    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    25.08.1993    1:02.5h        II    Мудрик Ж.С.    

3    3    КАРПЮК Юлія    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    14.10.1991    1:04.9h        III    Мороз М.С.    

4    313    КІНАЩУК Ірина    UKR, Івано-Франківська, С    01.01.1993    1:05.4h        III    Фотуйма О.Я. ()    

5    223    ЖМУРКО Тамара    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    1:08.5h        I юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

6        МЕЛЬНИЧУК Магда    POL    22.11.1994    1:10.3h        I юнацький        

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    301    ТКАЧУК Анастасія    UKR, Івано-Франківська, К    20.04.1993    54.8h        КМС    Перегінець М.І.    

2        КАШПРОВИЧ Кароліна    POL    03.10.1993    1:05.3h                

3    543    КАРПИН Іванна    UKR, Львiвська, Дрогобич, ДДПУ    04.05.1991    1:06.8h        III    Федорищак Р.Л. ()    




Ужгород 8 травня 2011 10:45

Біг на 800 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    301    ТКАЧУК Анастасія    UKR, Івано-Франківська, К    20.04.1993    2:05.6h        КМС    Перегінець М.І.    

2    305    СОЛТАН Наталія    UKR, Івано-Франківська, К    01.01.1995    2:17.9h        I    Перегінець М.І.    

3    326    УГРИНЧУК Оксана    UKR, Івано-Франківська    01.01.1986    2:23.4h        II    П'ятничук Д.М.    

4    155    БАРАНІШИНА Руслана    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    25.08.1993    2:30.2h        III    Мудрик Ж.С.    

5        ПОЛІКОВСЬКА Агата    POL    27.05.1995    2:53.4h                

КАПУСТІНА Каріна    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    02.05.1989    DNS            Новіков А.Є.    

МЕЛЬНИЧУК Магда    POL    22.11.1994    DNS                

988    ГРИЩУК Діана    UKR, Хмельницька, МОН    14.06.1989    DNS            Савченко Р.Є.    



Ужгород 7 травня 2011 16:15

Біг на 1500 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    305    СОЛТАН Наталія    UKR, Івано-Франківська, К    01.01.1995    4:47.6h        II    Перегінець М.І.    

2    326    УГРИНЧУК Оксана    UKR, Івано-Франківська    01.01.1986    5:06.8h        II    П'ятничук Д.М.    

988    ГРИЩУК Діана    UKR, Хмельницька, МОН    14.06.1989    DNF            Савченко Р.Є.    

КАПУСТІНА Каріна    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    02.05.1989    DNS            Новіков А.Є.    






Ужгород 8 травня 2011 10:25

Біг на 400 м з/б (0.762) Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    940    АПЕТРЕЙ Мар'яна    UKR, Чернiвецька, К    23.08.1989    1:04.0h        I    Ячнюк І.О.    




Ужгород 7 травня 2011 15:00

Стрибки у висоту  Жінки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Розряд    Тренери        

1        НАЛИВАЙКО Юлія    UKR, Одеська    16.02.1993    1.65    I    Глівінський Р.І.        
160    165    170
O    XO    XXX




Ужгород 7 травня 2011 15:50

Стрибки у довжину Жінки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    890    СНІГУР Наталія    UKR, Хмельницька    20.06.1988    6.22    1 019        МС    Савченко Р.Є.
5.96    6.19    6.22    6.22    6.07    X
+1.5    +1.5    +1.8    +2.0    +2.0    

2    79    ГУДЗЬ Юліанна    UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород    02.07.1994    5.87    937    РB    I    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.
X    5.64    5.49    X    5.33    5.87
+1.5    +1.8        +2.0    +1.8

3    45    СЕНЧЕНКО Аліна    UKR, Закарпатська, Мукачево, ШВСМ, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    5.80    921    РB    I    Панкулич І.С., Панкулич І.В.
X    5.48    X    5.46    5.59    5.80
+1.5        +2.0    +2.0    +1.8

4    898    ДОНЕЦЬ Анастасія    UKR, Хмельницька    20.05.1994    5.51    853        I    Крушинський В.В. ()
X    X    X    5.51    X    X
+2.0        

5    26    СІКАЧЕВСЬКА Ілона    UKR, Волинська, МОН, ВНУ ім.Л.Українки    20.03.1991    5.18    777        II    Мудрик Ж.С.
X    5.06    5.12    4.94    5.18    X
+1.5    +1.7    +2.0    +2.0    




Ужгород 8 травня 2011 09:30

Потрійний стрибок Жінки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    890    СНІГУР Наталія    UKR, Хмельницька    20.06.1988    13.00    995        КМС    Савченко Р.Є.
X    13.00    X        X    11.20
0.0        0.0        0.0

2        НАЛИВАЙКО Юлія    UKR, Одеська    16.02.1993    12.28    913    РB    II    Глівінський Р.І.
11.93    12.22    X    X    X    12.28
0.0    0.0                0.0

3    156    ВАРГА Каролііна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.10.1994    11.47    821        III    Панкулич І.С., Панкулич І.В.
X    11.03    X    X    X    11.47
0.0                0.0

4    26    СІКАЧЕВСЬКА Ілона    UKR, Волинська, МОН, ВНУ ім.Л.Українки    20.03.1991    10.86    753        III    Мудрик Ж.С.
10.09    10.14    10.68    10.86    10.76    10.18
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

5    222    ЖМУРКО Ольга    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    05.02.1994    9.60            II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    X    9.60    X    9.10
0.0        0.0





Ужгород 7 травня 2011 16:50

Штовхання ядра 4 кг Жінки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    894    МЕЛЬНИК Юлія    UKR, Хмельницька    03.10.1992    11.90    658        II    Вергуш О.М. ()
11.90    11.66    11.47    11.44    11.64    11.48

2        МАТВЕЄВА Мар'яна    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    15.05.1992    11.76    649        III    Борькін В.П.
11.22    11.00    11.03    11.30    11.32    11.76

3    879    ЗАГОРУЙКО Валентина    UKR, Хмельницька    01.01.1992    11.74    648        III    Вергуш О.М. ()
11.32    11.57    X    10.45    X    11.74

ОРОДІ Штефанія    HUN, Ніредьгаза    01.01.1992    DNS                




Ужгород 7 травня 2011 15:40

Метання диска 1 кг Жінки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1        КЕРЕКЕШ Дора    HUN, Ніредьгаза    19.04.1994    36.74    606            
X    33.16    36.74    30.70    36.30    36.52

2    894    МЕЛЬНИК Юлія    UKR, Хмельницька    03.10.1992    36.00    593        III    Вергуш О.М. ()
X    33.82    X    32.50    36.00    X

3    879    ЗАГОРУЙКО Валентина    UKR, Хмельницька    01.01.1992    33.53    547        III    Вергуш О.М. ()
29.12    29.08    X    28.20    31.20    33.53

4        БОТАРІ Дора    HUN, Ніредьгаза    01.01.1996    31.38    507        III    
31.38    29.92    X    28.67    30.65    X





Ужгород 7 травня 2011 17:40

Метання списа 600 гр Жінки  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1        ЄВДОКИМОВА Тамара    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    06.11.1994    47.48    814        КМС    Борькін В.П.
46.70    45.09    47.48    X    46.38    46.30

2        МАТВЕЄВА Мар'яна    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    15.05.1992    37.30    624        I    Борькін В.П.
31.95    37.30    35.65    34.84    36.92    36.02

3        ПОЛИВ'ЯНА Христина    UKR, Івано-Франківська, ДЮСШ м. Чоп    17.10.1991    37.05    619        I    Шарій І.І.
36.70    35.30    X    35.08    36.70    37.05

4        ЯСТРЕМСЬКА Наталія    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    01.03.1993    33.49    553        II    Борькін В.П.
32.70    33.49    33.26    X    X    X

5    546    КРАЧУН Ірина    UKR, Львiвська, Дрогобич, ДДПУ    03.08.1989    30.70    501        II    Редчиць В.О., Журавчак П.В.
X    X    X    30.70    X    X



Ужгород 7 травня 2011 10:30

Спортивна ходьба 5000 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    883    ОЛЯНОВСЬКА Олександра    UKR, Хмельницька, МОН    12.03.1994    24:57.5h        I    Тараканов Є.П. (), Лисенко М.П.    

2    16    ГОРВАТ Тімея    HUN, Будапешт    05.09.1994    26:58.1h        II        

3    41    КОНДУР Георгіна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, МДУ    06.05.1991    27:53.3h        II    Будкевич Г.Б.    



Ужгород 7 травня 2011 16:50

Естафетний біг 4х100 м Жінки  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1        ТИМЧУР Надія    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    11.10.1995    49.9h        I    Крушинський В.В. ()    

1        ЄМЕЦЬ Катерина UKR, Хмельницька    05.12.1996    49.9h        I    Крушинський В.В. ()    

1    880    БЕХ Марина    UKR, Хмельницька    18.07.1995    49.9h        I    Крушинський В.В. ()    

1    890    СНІГУР Наталія    UKR, Хмельницька    20.06.1988    49.9h        I    Савченко Р.Є.    

2        ТКАЧУК Анастасія    UKR, Івано-Франківська, К    20.04.1993    51.4h        II    Перегінець М.І.    

2        МІКУЛА Христина    UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР    01.01.1989    51.4h        II    Яремчук Д.М. ()    

2        ЯРУШЕВСЬКА Жанна    UKR, Івано-Франківська    01.01.1995    51.4h        II    Яремчук Д.М. ()    

2        КІНАЩУК Ірина    UKR, Івано-Франківська, С    01.01.1993    51.4h        II    Фотуйма О.Я. ()    

3        ВАРГА Каролііна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.10.1994    1:01.6h        II юнацький    Панкулич І.С., Панкулич І.В.    

3        РЕШЕТАР Маріанна    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.09.1994    1:01.6h        II юнацький    Панкулич І.В.    

3        КОСТЬ Світлана    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.03.1995    1:01.6h        II юнацький    Панкулич І.В., Харатін О.А. ()    

3    45    СЕНЧЕНКО Аліна    UKR, Закарпатська, Мукачево, ШВСМ, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    1:01.6h        II юнацький    Панкулич І.С., Панкулич І.В.    




Ужгород 7 травня 2011 16:20

Метання молота 4 кг Жінки  Виставкові                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки        Розряд    Тренери

1        ОРОДІ Штефанія    HUN, Ніредьгаза    01.01.1992    40.86    609        II    
38.20    X    40.86    X    39.90    X

title Filter     Показати # 
# Заголовок Статті
1 50-й Кубок "Дружба" Жінки
 
ГОЛОВНА СТАТИСТИКА 50-й Кубок "Дружба" Жінки

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания