50-й Кубок "Дружба" чоловіки | Друкувати |

 

50 традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 7 травня 2011 15:30

Біг на 100 м Чоловіки  Фінал
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата народження"    Вітер    Результат        Розряд Тренери

1    741    ДАНИЛЮК Олег    UKR, Тернопiльська, К  , ШВСМ    05.07.1989    1.9   10.5h  МС    Васірук М.С.

2    752    ЧИКАЛО Віталій    UKR, Тернопiльська, ЦСК Збройних сил України, ЗСУ, ШВСМ    21.01.1984    1.9    10.5h        МС    Кармелюк Є.Т.

3    882    РОГУЛЬКО Андрій    UKR, Хмельницька    25.08.1990    1.9    10.8h        КМС    Вергуш О.М. ()

4    557    МАРЧАК Назар    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    30.01.1991    1.9    10.8h        КМС    Прокопенко В.І., Зубова Н.З. ()

5    238    ТОПОРКОВ Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачево, ШВСМ, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.11.1989    1.9    10.9h        I    Андреасова Л.В.

6    881    ПОДЛИПЧУК Григорий    UKR, Хмельницька    16.12.1992    1.9    10.9h        I    Вергуш О.М. ()

7        ДІДИК Богдан    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    24.12.1990    1.9    11.0h        I    Новіков А.Є.

8        ЗУБАЧ Володимир    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    08.09.1990    1.9    11.3h        II    Прокопенко В.І., Кархут М.В.


Ужгород 7 травня 2011 11:25

Біг на 100 м Чоловіки  Забіги

Забіг 1
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1        ДІДИК Богдан    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    24.12.1990    0.0    10.6h        МС    Новіков А.Є.

2    66    ГУДЕМЧУК Олександр    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    25.05.1990    0.0    11.2h        II    Мороз М.С.

3    825    ЧОРНИЙ Володимир    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    24.12.1993    0.0    11.3h        II    Новіков А.Є.

4        ФАРИНИЧ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН    15.12.1992    0.0    11.5h        II    Панкулич І.В.

ЛАБИЧ Андрій        01.01.1993    0.0    DNS            

МЕЛЬНИК Ігор    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    24.02.1987    0.0    DNS            Сазонова В.І.

Забіг 2
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    741    ДАНИЛЮК Олег    UKR, Тернопiльська, К  , ШВСМ    05.07.1989    0.0    10.8h        КМС    Васірук М.С.

2    881    ПОДЛИПЧУК Григорий    UKR, Хмельницька    16.12.1992    0.0    11.0h        I    Вергуш О.М. ()

3        КРАСОВСЬКИЙ Юрій    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    08.04.1992    0.0    11.1h        I    Сазонова В.І.

4    539    СОКІЛ Василь    UKR, Львiвська, Дрогобич, ДДПУ    14.01.1994    0.0    11.3h        II    Кондрацька Г.Д.

5    69    ТЕСЛЯК Ярослав    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    05.07.1990    0.0    11.5h        II    Мороз М.С.

СЛОБОДЯН Богдан    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    22.10.1993    0.0    DQ            Новіков А.Є.

НАНЯК Орест        01.07.1990    0.0    DNS            

Забіг 3
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    752    ЧИКАЛО Віталій    UKR, Тернопiльська, ЦСК Збройних сил України, ЗСУ, ШВСМ    21.01.1984    0.0    10.4h        МС    Кармелюк Є.Т.

2    882    РОГУЛЬКО Андрій    UKR, Хмельницька    25.08.1990    0.0    10.8h        КМС    Вергуш О.М. ()

3        ЗУБАЧ Володимир    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    08.09.1990    0.0    11.1h        I    Прокопенко В.І., Кархут М.В.

4    31    БАРАН Юрій    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    31.12.1990    0.0    11.4h        II    Мороз М.С.

5    129    ЧИРУК Станіслав    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    12.09.1991    0.0    11.7h        III    Мороз М.С.

542    ЯРЕМА Руслан    UKR, Львiвська, м.Дрогобич, ДДПУ    10.02.1993    0.0    DQ            Годзь М.В. ()

АЛЬБЕРТ Володимир        01.01.1989    0.0    DNS            

Забіг 4
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    557    МАРЧАК Назар    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    30.01.1991    0.0    10.7h        МС    Прокопенко В.І., Зубова Н.З. ()

2    238    ТОПОРКОВ Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачево, ШВСМ, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.11.1989    0.0    10.9h        I    Андреасова Л.В.

3    770    КОСТЮК Андрій    UKR, Тернопiльська, К  , ШВСМ    28.03.1987    0.0    11.1h        I    Васірук М.С.

4    58    ХАРЧУК Олег    UKR, Закарпатська, Ужгород    28.01.1993    0.0    11.3h        II    Калита Т.В.

5    215    ПЕЦЕНЮК Олександр    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    20.03.1994    0.0    11.9h        III    Валькевич О.В. ()
6    573    ГАЛІМОВ Дмитро    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    30.06.1991    0.0  11,9h            Прокопенко В.І., Шиманська Л.Б. ()

ШУМСЬКИЙ Бартоломей    POL    06.07.1993    0.0    DNS            

935    ПАРНЕТА Михайло    UKR, Чернiвецька, Чернівці    21.11.1991    0.0    DNS            Парнета А.І. ()



Ужгород 8 травня 2011 11:55

Біг на 200 м Чоловіки  Фінал
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    557    МАРЧАК Назар    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    30.01.1991    0.0    22.1h        I    Прокопенко В.І., Зубова Н.З. ()

2    882    РОГУЛЬКО Андрій    UKR, Хмельницька    25.08.1990    0.0    22.2h        I    Вергуш О.М. ()

3    546    БУРМАЙ Роман    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    15.08.1989    0.0    22.4h        I    Прокопенко В.І., Гураль В.М. ()

4    881    ПОДЛИПЧУК Григорий    UKR, Хмельницька    16.12.1992    0.0    22.5h        I    Вергуш О.М. ()

5        КРАСОВСЬКИЙ Юрій    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    08.04.1992    0.0    22.9h        II    Сазонова В.І.

6    857    СЕНДЕЛЬ Павло    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    07.01.1993    0.0    23.0h        II    Баліцький М.М. ()

7        СЛОБОДЯН Богдан    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    22.10.1993    0.0    23.6h        II    Новіков А.Є.


Ужгород 8 травня 2011 09:50

Біг на 200 м Чоловіки  Забіги

Забіг 1
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    882    РОГУЛЬКО Андрій    UKR, Хмельницька    25.08.1990    0.0    22.1h        I    Вергуш О.М. ()

2        КРАСОВСЬКИЙ Юрій    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    08.04.1992    0.0    22.8h        II    Сазонова В.І.

3    960    КУМКА Юрій    UKR, Чернiвецька, Чернівці, У    05.01.1990    0.0    23.0h        II    Лобоцька Г.О.

4    542    ЯРЕМА Руслан    UKR, Львiвська, м.Дрогобич, ДДПУ    10.02.1993    0.0    23.8h        III    Годзь М.В. ()

5    31    БАРАН Юрій    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    31.12.1990    0.0    23.9h        III    Мороз М.С.

6    318    БІЛЕНКО Василь    UKR, Івано-Франківська    05.09.1989    0.0    24.2h        III    Антонець В.Д. (), Антонець В.В. ()

64    РОМАНЮК Юрій    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    29.01.1990    0.0    DNS            Мороз М.С.

Забіг 2
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    881    ПОДЛИПЧУК Григорий    UKR, Хмельницька    16.12.1992    0.0    22.6h        I    Вергуш О.М. ()

2    857    СЕНДЕЛЬ Павло    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    07.01.1993    0.0    22.9h        II    Баліцький М.М. ()

3    144    САВЧУК Роман    UKR, Тернопiльська, К    05.06.1996    0.0    23.1h        II    Ситарчук М.М.

4    825    ЧОРНИЙ Володимир    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    24.12.1993    0.0    23.5h        II    Новіков А.Є.

5    69    ТЕСЛЯК Ярослав    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    05.07.1990    0.0    24.0h        III    Мороз М.С.

6    215    ПЕЦЕНЮК Олександр    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    20.03.1994    0.0    25.5h        III    Валькевич О.В. ()

7        ФАРИНИЧ Олександр    UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН    15.12.1992    0.0    25.7h        I юнацький    Панкулич І.В.

Забіг 3
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    557    МАРЧАК Назар    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    30.01.1991    0.0    22.0h        КМС    Прокопенко В.І., Зубова Н.З. ()

2    546    БУРМАЙ Роман    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    15.08.1989    0.0    22.5h        I    Прокопенко В.І., Гураль В.М. ()

3    66    ГУДЕМЧУК Олександр    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    25.05.1990    0.0    23.2h        II    Мороз М.С.

4    539    СОКІЛ Василь    UKR, Львiвська, Дрогобич, ДДПУ    14.01.1994    0.0    23.4h        II    Кондрацька Г.Д.

5    770    КОСТЮК Андрій    UKR, Тернопiльська, К  , ШВСМ    28.03.1987    0.0    23.7h        III    Васірук М.С.

6    129    ЧИРУК Станіслав    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    12.09.1991    0.0    24.1h        III    Мороз М.С.

573    ГАЛІМОВ Дмитро    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    30.06.1991    0.0    DNF            Прокопенко В.І., Шиманська Л.Б. ()

Забіг 4
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1        СЛОБОДЯН Богдан    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    22.10.1993    0.0    23.0h        II    Новіков А.Є.

2        ДІДИК Богдан    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    24.12.1990    0.0    23.4h        II    Новіков А.Є.

3        ЗУБАЧ Володимир    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    08.09.1990    0.0    23.7h        III    Прокопенко В.І., Кархут М.В.

4    58    ХАРЧУК Олег    UKR, Закарпатська, Ужгород    28.01.1993    0.0    23.8h        III    Калита Т.В.

5    68    МАРТИНЮК Роман    UKR, Закарпатська, Ужгород, ШВСМ, ДЮСШ №1 м. Ужгород    06.12.1991    0.0    24.2h        III    Коломоєць А.І.

6        ШУМСЬКИЙ Бартоломей    POL    06.07.1993    0.0    25.3h            

ОНИЩЮК Станіслав    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    30.09.1986    0.0    DNF            Сазонова В.І.

743    ЧЕКРІЙ Андрій    UKR, Тернопiльська, ШВСМ    13.12.1993    0.0    DNS            Ситарчук М.М.

Ужгород 7 травня 2011 16:00

Біг на 400 м Чоловіки  Фінал

Забіг 1
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    743    ЧЕКРІЙ Андрій    UKR, Тернопiльська, ШВСМ    13.12.1993    51.1h        II    Ситарчук М.М.    

2    318    БІЛЕНКО Василь    UKR, Івано-Франківська    05.09.1989    53.1h        II    Антонець В.Д. (), Антонець В.В. ()    

3    49    ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Тарас    UKR, Івано-Франківська, МОН    10.02.1995    53.8h        III    Богоносюк М.І. ()    

4    312    ДАВИДКО Василь    UKR, Івано-Франківська    01.01.1995    54.4h        III    Перегінець М.І.    

5    887    ЖУРА Максим    UKR, Хмельницька, ОЦФВУМ    15.04.1995    56.1h        I юнацький    Баліцький М.М. ()    

6    315    СОФІЛКАНИЧ Василь    UKR, Івано-Франківська    11.03.1991    56.4h        I юнацький    Мельник О.Й ()    

Забіг 2
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    144    САВЧУК Роман    UKR, Тернопiльська, К    05.06.1996    51.7h        II    Ситарчук М.М.    

2    330    КАЛАШНИК Дмитро    UKR, Івано-Франківська    01.01.1991    52.0h        II    Пятничук Д.В. ()    

3    545    ЛАБИК Олег    UKR, Львiвська, ДДПУ    21.10.1992    54.1h        III    Редчиць В.О., Журавчак П.В.    

4    215    АВДІЮК Степан    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    09.01.1994    54.8h        III    Валькевич О.В. ()    

552    МЕЛЬНИК Андрій    UKR, Львiвська, м.Дрогобич, ДДПУ    10.06.1991    DQ            Петрів Л.Р. (), Редчиць В.О.    

Забіг 3
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    64    РОМАНЮК Юрій    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    29.01.1990    49.5h        I    Мороз М.С.    

2    546    БУРМАЙ Роман    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    15.08.1989    50.4h        I    Прокопенко В.І., Гураль В.М. ()    

3    309    ЧАБАНЮК Михайло    UKR, Івано-Франківська    31.10.1990    51.4h        II    Перегінець М.І.    

4    99    ЛИТВИНЮК Михайло    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    23.11.1989    52.3h        II    Савчук С.І ()    

5    74    КУПАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ШВСМ    09.06.1985    53.1h        II    Мокринський М.М.    

6    857    СЕНДЕЛЬ Павло    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    07.01.1993    53.4h        II    Баліцький М.М. ()    


Ужгород 8 травня 2011 11:00

Біг на 800 м Чоловіки  Фінал

Забіг 1
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1        ЗАХАРЧУК Албін    POL    25.06.1993    2:00.6h                

2    63    КОВАЧ Федір    UKR, Закарпатська, Ужгород    22.12.1987    2:01.5h        II    Мокринський М.М.    

3    322    БЕКИТА Віктор    UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР    20.04.1993    2:02.8h        II    Єрузель Є.І.    

4    312    ДАВИДКО Василь    UKR, Івано-Франківська    01.01.1995    2:03.0h        II    Перегінець М.І.    

5    49    ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Тарас    UKR, Івано-Франківська, МОН    10.02.1995    2:03.4h        II    Богоносюк М.І. ()    

6    308    ГРИЦАК Максим    UKR, Івано-Франківська    01.01.1995    2:07.1h        II    Перегінець М.І.    

315    СОФІЛКАНИЧ Василь    UKR, Івано-Франківська    11.03.1991    DNS            Мельник О.Й ()    

319    МЕЛЬНИК Андрій    UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР    23.12.1985    DNS            Єрузель Є.І.    

545    ЛАБИК Олег    UKR, Львiвська, ДДПУ    21.10.1992    DNS            Редчиць В.О., Журавчак П.В.    

Забіг 2
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    330    КАЛАШНИК Дмитро    UKR, Івано-Франківська    01.01.1991    1:55.7h        I    Пятничук Д.В. ()    

2    74    КУПАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ШВСМ    09.06.1985    1:56.3h        I    Мокринський М.М.    

3        КАРКОВСЬКИЙ Василь    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    01.01.1990    1:56.4h        I    Прокопенко В.І., Кархут М.В.    

4    309    ЧАБАНЮК Михайло    UKR, Івано-Франківська    31.10.1990    1:56.8h        I    Перегінець М.І.    

5    99    ЛИТВИНЮК Михайло    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    23.11.1989    1:58.1h        I    Савчук С.І ()    

6        ПИСАРІВСТКИЙ Богдан    UKR, Львiвська, Львів, К  , КДЮСШ Колос    20.05.1991    1:58.5h        I    Прокопенко В.І., Шиманська Л.Б. ()    

7    324    ДОНЕЦЬКИЙ Андрій    UKR, Івано-Франківська    01.01.1990    2:01.7h        II    Пятничук Д.В. ()    

8    887    ЖУРА Максим    UKR, Хмельницька, ОЦФВУМ    15.04.1995    2:03.3h        II    Баліцький М.М. ()    

9    28    ХОМИЧ Святослав    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    14.09.1989    2:09.7h        III    Валькевич О.В. ()    

10    215    АВДІЮК Степан    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    09.01.1994    2:09.9h        III    Валькевич О.В. ()    

Ужгород 7 травня 2011 16:30

Біг на 1500 м Чоловіки  Фінал
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    319    МЕЛЬНИК Андрій    UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР    23.12.1985    4:06.2h        II    Єрузель Є.І.    

2    317    ЮРЧУК Володимир    UKR, Івано-Франківська, У  , ШВСМ    21.04.1983    4:06.9h        II    Пятничук Д.В. ()    

3    316    ВОЛОСЯНКО Василь    UKR, Івано-Франківська, У    22.02.1982    4:07.6h        II    Пятничук Д.В. ()    

4    324    ДОНЕЦЬКИЙ Андрій    UKR, Івано-Франківська    01.01.1990    4:10.4h        II    Пятничук Д.В. ()    

5    276    СУМІН Ігор    UKR, Хмельницька, Нетішин, МОН    23.04.1988    4:11.9h        II    Краснов А.Г.    

6        ЗАХАРЧУК Албін    POL    25.06.1993    4:18.0h                

7    308    ГРИЦАК Максим    UKR, Івано-Франківська    01.01.1995    4:20.2h        II    Перегінець М.І.    

8    28    ХОМИЧ Святослав    UKR, Волинська, ВНУ ім.Л.Українки    14.09.1989    4:21.8h        II    Валькевич О.В. ()    

9    322    БЕКИТА Віктор    UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР    20.04.1993    4:24.6h        II    Єрузель Є.І.    



Ужгород 8 травня 2011 11:15

Біг на 5000 м Чоловіки  Фінал
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    317    ЮРЧУК Володимир    UKR, Івано-Франківська, У  , ШВСМ    21.04.1983    15:03.3h        I    Пятничук Д.В. ()    

2    316    ВОЛОСЯНКО Василь    UKR, Івано-Франківська, У    22.02.1982    15:11.7h        I    Пятничук Д.В. ()    

3    60    ГАВРИЛЮК Роман    UKR, Закарпатська, ШВСМ    18.07.1982    15:26.7h        II    Маріонда І.І. (), Дністрян В.А. ()    

4    788    РАСЧУПКІН Сергій    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, МДУ    18.05.1990    16:48.7h        III    Дуда В.Л. ()    

5    95    ТЕРНАВСЬКИЙ Василь    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    01.01.1992    17:10.2h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

6    386    БІЛОСЮК Іван    UKR, Закарпатська, Рахівський р-н, С    18.01.1984    18:01.3h        I юнацький        

53    ФЕГЕР Янош    UKR, Закарпатська, Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.06.1994    DNS            Дуда В.Л. ()    

56    ГОПАК Едуард    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН    02.08.1983    DNS            Кузін О    



Ужгород 7 травня 2011 15:00

Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки  Фінал
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    67    КОМАР Андрій    UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ШВСМ    21.07.1985    1.8    14.2h        МС    Коломоєць А.І.-  рекорд Закарпатської області

2    68    МАРТИНЮК Роман    UKR, Закарпатська, Ужгород, ШВСМ, ДЮСШ №1 м. Ужгород    06.12.1991    1.8    14.8h        КМС    Коломоєць А.І.

3    960    КУМКА Юрій    UKR, Чернiвецька, Чернівці, У    05.01.1990    1.8    14.9h        КМС    Лобоцька Г.О.

4    541    ПАВЛЮК Петро    UKR, Львiвська, Дрогобич, ДДПУ    12.07.1990    1.8    15.3h        I    Петрів Л.Р. ()



Ужгород 8 травня 2011 10:10

Біг на 400 м з/б (0.914) Чоловіки  Фінал
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    941    ДАНІЛОВ Олександр    UKR, Чернiвецька, Чернівці, ШВСМ    24.06.1987    55.6h        I    Ячнюк І.О.    

2    552    МЕЛЬНИК Андрій    UKR, Львiвська, м.Дрогобич, ДДПУ    10.06.1991    59.5h        II    Петрів Л.Р. (), Редчиць В.О.    



Ужгород 7 травня 2011 16:25

Стрибки у висоту  Чоловіки  Фінал

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Розряд    Тренери        

1        ЖАРИКОВ Павло    UKR, Одеська    16.02.1993    1.95    I    Глівінський Р.І.        
190    195    200
O    O    XXX

1    320    ПАВЛЮК Назар    UKR, Івано-Франківська    08.07.1986    1.95    I    Лопочак О. ()        
190    195    200
O    O    XXX

3        СОКОЛОВ Денис    UKR, Одеська    16.05.1993    1.95    I    Глівінський Р.І.        
180    185    190    195    200
O    O    XO    O    XXX

4    337    ХІЛИК Дмитро    UKR, Львiвська, Львів, К    25.06.1992    1.90    II    Лебедюк В.І.        
180    190    195        
O    O    XXX        

5    754    ВОРКО Віктор    UKR, Тернопiльська    15.10.1993    1.85    II    Кармелюк Є.Т.        
175    180    185    190        
O    XO    O    XXX        


Ужгород 7 травня 2011 16:35

Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    741    ДАНИЛЮК Олег    UKR, Тернопiльська, К  , ШВСМ    05.07.1989    6.94    904        I    Васірук М.С.
6.94    6.83    X            X
0.0    0.0        0.0    0.0    

2    759    ЧОРНОТА Дмитро    UKR, Тернопiльська, К  , ШВСМ    28.09.1987    6.85    885        I    Кармелюк Є.Т.
X    X    6.85    6.81    X    
0.0    0.0        0.0

3    749    КУЛЬЧИЦЬКИЙ Павло    UKR, Тернопiльська, К  , ШВСМ    21.09.1991    6.78    871        II    Васірук М.С.
X    X    6.78    6.30    6.14    X
0.0    0.0    0.0    

4    239    ГАЗДА Імре    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.02.1990    6.69    852        II    Аврамченко В.А.
6.00    6.48    6.69    X    6.30    X
0.0    0.0    0.0        0.0    

5    541    ПАВЛЮК Петро    UKR, Львiвська, Дрогобич, ДДПУ    12.07.1990    6.67    848        II    Петрів Л.Р. ()
6.49    6.52    6.67    X        
0.0    0.0    0.0        0.0    0.0

6        ГРАМА Максим    UKR, Львiвська, К  , КДЮСШ Колос    20.05.1992    6.66    846        II    Борькін В.П.
6.61    6.66    6.64    X    X    X
0.0    0.0    0.0            

7    751    БУЛАК Орест    UKR, Тернопiльська, У    15.08.1984    6.48    809        II    Кармелюк Є.Т., Лемешко В.Л.
X        6.48    X        
0.0    0.0        0.0    0.0

8    240    ІЛЯШКО Ярослав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.02.1993    6.21    754        III    Аврамченко В.А.
X    X    6.21            
0.0    0.0    0.0    0.0

ФУРМАНЮК Валентин    UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ    12.04.1994    NM                Баліцький М.М. ()
X    X    X            


ТОВТИН Віталій    UKR, Закарпатська, Мукачево, ШВСМ, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве    25.05.1989    NM                Панкулич І.С.
X    X    X            


57    МАТЯШ Едуард    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    03.09.1985    NM                Балога Д.М. ()
X    X    X            




Ужгород 8 травня 2011 10:45

Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    240    ІЛЯШКО Ярослав    UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ    12.02.1993    14.41    871        I    Аврамченко В.А.
13.95    X    X    14.41    X    14.30
0.0            0.0        0.0

2    759    ЧОРНОТА Дмитро    UKR, Тернопiльська, К  , ШВСМ    28.09.1987    14.32    861        I    Кармелюк Є.Т.
X    14.32    X    X    X    X
0.0                

3    754    ВОРКО Віктор    UKR, Тернопiльська, ШВСМ    15.10.1993    14.07    835        II    Кармелюк Є.Т.
X    14.07    13.90    14.03    13.91    13.67
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

4    57    МАТЯШ Едуард    UKR, Закарпатська, Мукачево, ОДЮСШ Інваспорт    03.09.1985    13.86    813        II    Балога Д.М. ()

13.86    13.09    13.17    X    X    13.20 0.0    0.0&

 

 

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания