чемпіонат області серед ДЮСШ1 тур | Друкувати |

 


І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 13:25

Біг на 100 м Юнаки 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    68    КУСТРЬО Сергій    ДЮСШ №1 м. Ужгород    14.03.1996    0.0    11.8h        III    Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

2    178    МУРАЙКО Іван    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.04.1996    0.0    12.1h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()

3    56    ГЕРЕЙ Максим    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    16.09.1996    0.0    12.4h           I юнацький    Панкулич І.В.

4    33    САВЧИН Євген    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.03.1997    0.0    12.6h         II юнацький    Цоклан Й.В. ()

5    174    КОВАЧ Іван    ДЮСШ Хустського р-ну    07.01.1997    0.0    12.7h             II юнацький    Попович Є. М. ()

16    ПОВХ Іван    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1996    0.0    DNS            

67    КОВТЮК Олексій    ДЮСШ №1 м. Ужгород    15.11.1996    0.0    DNS            Талабіра Р.А. ()

73    ЛАРІН Олег    ДЮСШ №1 м. Ужгород    06.03.1996    0.0    DNS            Новікова Н.Є., Ковзан О.Л. ()




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 12:00

Біг на 100 м Юнаки 15  Забіги                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    56    ГЕРЕЙ Максим    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    16.09.1996    0.0    12.5h        I юнацький    Панкулич І.В.

2    170    ШМАТЧЕНКО Михайло    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    18.10.1997    0.0    13.2h        III юнацький    Панкулич І.В.

3    19    ВАШ Іван    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    0.0    14.1h            

4    77    ЗАВОДЯК Олександр    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    08.12.1997    0.0    14.4h            Андреасова Л.В.

5        ФЕДИК Ярослав    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1998    0.0    14.7h            Єрмолін Л.М. ()

6        ЦІМБОТА Іван    ДЮСШ Хустського р-ну    02.01.1998    0.0    15.3h            Попович Є. М. ()

7    452    ЛЕЦОВИЧ Віталій    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    31.07.1999    0.0    15.4h            Панкулич І.В.

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    174    КОВАЧ Іван    ДЮСШ Хустського р-ну    07.01.1997    0.0    12.6h        II юнацький    Попович Є. М. ()

2    64    ФЕДОРКА Андрій    ДЮСШ №1 м. Ужгород    29.11.1996    0.0    12.9h        II юнацький    Новікова Н.Є.

3    465    КОЗАРЬ Ярослав    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    09.12.1998    0.0    14.3h            Андреасова Л.В.

4    27    ПОЛЯК Ігор    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.09.2000    0.0    16.9h            Будкевич Г.Б.

КРАВЧУК Олександр    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1998    0.0    DNS            Єрмолін Л.М. ()

БОГДАН Юрій    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1997    0.0    DNS            Єрмолін Л.М. ()

83    ЖОВНІР Ондраш    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.06.2000    0.0    DNS            Андреасова Л.В.

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    178    МУРАЙКО Іван    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.04.1996    0.0    11.9h        III    Цоклан Й.В. ()

2    67    КОВТЮК Олексій    ДЮСШ №1 м. Ужгород    15.11.1996    0.0    12.3h        I юнацький    Талабіра Р.А. ()

3    33    САВЧИН Євген    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.03.1997    0.0    12.7h        II юнацький    Цоклан Й.В. ()

4    2    МАНЧЕВСЬКИЙ Олександр    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    20.02.1998    0.0    15.9h            Панкулич І.В.

5    85    ЧЕБОТАРЬОВ Олександр    ДЮСШ Свалявського р-ну    13.01.1999    0.0    16.3h            Горват Т.В. ()

ГУЛЬКА Мирослав    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1996    0.0    DNS            Єрмолін Л.М. ()

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    68    КУСТРЬО Сергій    ДЮСШ №1 м. Ужгород    14.03.1996    0.0    12.1h        I юнацький    Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

2    198    КАРУНІК Сергій    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.05.1997    0.0    13.0h        II юнацький    Паулишинець О.О. ()

3    5    ФЕДЕКОВИЧ Василь    ДЮСШ Свалявського р-ну    01.01.1998    0.0    14.1h            Загарій В.І. ()

4    117    ПАВЛІЙ Валентин    ДЮСШ Хустського р-ну    02.12.1996    0.0    14.7h            Попович Є. М. ()

5    50    ПУХНІЧЕНКО Віктор    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    07.09.1999    0.0    15.3h            Панкулич І.В.

ПЕЧОРА Павло    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1996    0.0    DNS            Єрмолін Л.М. ()

Забіг 5                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    72    МІКЛОВЦИК Михайло    ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.01.1997    0.0    12.8h        II юнацький    Новікова Н.Є., Ковзан О.Л. ()

2    51    ЧЕКАН Олекасандр    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    26.05.1997    0.0    13.3h        III юнацький    Дуда В.Л. ()

3    126    МАЙОР Владислав    ДЮСШ Хустського р-ну    03.02.1997    0.0    13.6h        III юнацький    Попович Є. М. ()

4    233    СУБАЧУС Артур    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    21.09.2000    0.0    14.6h            Андреасова Л.В.

ДОШОВ Іштван    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1997    0.0    DNS            Єрмолін Л.М. ()

14    АНДРІЄВСЬКИЙ Олександр    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    14.01.1998    0.0    DNS            Цоклан Й.В. ()

Забіг 6                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    73    ЛАРІН Олег    ДЮСШ №1 м. Ужгород    06.03.1996    0.0    12.3h        I юнацький    Новікова Н.Є., Ковзан О.Л. ()

2    16    ПОВХ Іван    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1996    0.0    12.7h        II юнацький    

3    419    ГАВРАН Михайло    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.04.2000    0.0    14.7h            Панкулич І.В.

4        КІЧЕРА Мирослав    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.08.1999    0.0    15.5h            Будкевич Г.Б.

53    ГАРТЛ Василь    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    08.02.1996    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

140    МЕЛЬНИК Ігор    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.07.1999    0.0    DNS            Будкевич Г.Б.




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 14:15

Біг на 200 м Юнаки 15  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    452    ЛЕЦОВИЧ Віталій    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    31.07.1999    0.0    32.7h            Панкулич І.В.

2        КІЧЕРА Мирослав    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.08.1999    0.0    33.8h            Будкевич Г.Б.

51    ЧЕКАН Олекасандр    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    26.05.1997    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

126    МАЙОР Владислав    ДЮСШ Хустського р-ну    03.02.1997    0.0    DNS            Попович Є. М. ()

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    5    ФЕДЕКОВИЧ Василь    ДЮСШ Свалявського р-ну    01.01.1998    0.0    29.9h            Загарій В.І. ()

2    2    МАНЧЕВСЬКИЙ Олександр    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    20.02.1998    0.0    31.1h            Панкулич І.В.

ЦІМБОТА Іван    ДЮСШ Хустського р-ну    02.01.1998    0.0    DNS            Попович Є. М. ()

53    ГАРТЛ Василь    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    08.02.1996    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    56    ГЕРЕЙ Максим    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    16.09.1996    0.0    25.9h        I юнацький    Панкулич І.В.

2    96    НОСА Микола    Тячівська ДЮСШ    01.01.1996    0.0    26.3h        I юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3    66    СТЕЦИШИН Арсен    ДЮСШ №1 м. Ужгород    21.09.1997    0.0    27.2h        II юнацький    Мокринський М.М.

174    КОВАЧ Іван    ДЮСШ Хустського р-ну    07.01.1997    0.0    DNS            Попович Є. М. ()




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 12:40

Біг на 400 м Юнаки 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    74    НЕМЕШ Михайло    ДЮСШ №1 м. Ужгород    09.11.1996    56.8h        I юнацький    Новікова Н.Є., Ковзан О.Л. ()    

2    80    МИГОВИЧ Андрій    ДЮСШ Свалявського р-ну    20.06.1996    1:00.8h        II юнацький    Загарій В.І. ()    

3    19    ВАШ Іван    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    1:10.3h                

КРАВЧУК Олександр    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1998    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

ДОШОВ Іштван    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1997    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

БОГДАН Юрій    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1997    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

375    КІШ Олександр    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1996    DNS            Мельник А.М.    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ




Мукачево 16 квітня 2011 13:00

Біг на 800 м Юнаки 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    260    СЕМИГАЛ Сергій    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    17.04.1996    2:16.3h        III    Панкулич І.В.    

2    95    ЛЕВКО Михайло    Тячівська ДЮСШ    19.11.1996    2:17.1h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

3    25    КОЗЕЛ Іван    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    19.01.1997    2:21.9h        I юнацький    Панкулич І.В.    

4    16    ПОВХ Іван    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1996    2:24.5h        I юнацький        

5    60    ВЕСЕЛОВ Михайло    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    14.06.1996    2:26.3h        I юнацький    Панкулич І.В.    

6    177    ДЕМ'ЯН Богдан    ДЮСШ Хустського р-ну    27.11.1996    2:29.0h        II юнацький    Половка Ю.М. ()    

7    272    МАЦОЛА Ерік    Тячівська ДЮСШ    13.01.1997    2:29.7h        II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

8    87    КОЛЬВАШЕНКО Роберт    ДЮСШ м.Берегово    05.07.1997    2:30.2h        II юнацький    Перевузник Н.В. ()    

9    4    КОЗЕЛ Володимир    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    01.01.1996    2:30.9h        II юнацький    Панкулич І.В.    

10    35    МАГАЛЬ Юрій    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1996    2:31.3h        II юнацький    Далекорей В.В. ()    

11    66    АНДРЕЙКОВИЧ Віктор    ДЮСШ №1 м. Ужгород    24.07.1997    2:36.1h        III юнацький    Талабіра Р.А. ()    

12    23    МИРИК Андрій    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1999    3:00.9h            Мельник А.М.    

13        КАБАШТУР Корнелій    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1998    3:21.4h            Єрмолін Л.М. ()    

ЛІНТУР Руслан    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1998    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

ПЕЧОРА Павло    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1996    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

ФЕДИК Ярослав    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1998    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

ГОЛОМБОШІ Михайло    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1998    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

58    ТРОМПАК Володимир    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    17.11.1997    DNS            Дуда В.Л. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ




Мукачево 16 квітня 2011 13:45

Біг на 1500 м Юнаки 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    30    ГЛЕБЕНА Василь    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1996    5:25.2h        III юнацький    Райчинець М.Ф. ()    

2    38    БРУНЦВИК Андрій    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    5:25.8h        III юнацький    Райчинець М.Ф. ()    

МАХЛИНЕЦЬ Віктор    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1998    DNS            Єрмолін Л.М. ()    



І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 11:35

Біг на 3000 м Юнаки 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    48    КОВАЧ Юрій    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1996    11:13.8h        II юнацький    Далекорей В.В. ()    

НУСЕР Крістіан    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1996    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

34    ФІЛЬБАБА Іван    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    DNS            Райчинець М.Ф. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 11:35

Біг на 110 м з/б (0.914) Юнаки 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    170    ШМАТЧЕНКО Михайло    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    18.10.1997    0.0    21.2h            Панкулич І.В.




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 12:20

Стрибки у довжину Юнаки 15  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    196    МЕЛЬНИК Максим    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    12.01.1997    5.51    25    РB    I юнацький    Панкулич І.В., Панкулич І.С.
5.27    4.97    5.41    5.44    5.51    X
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    

2    166    КОРОЛЬОВ Олег    Тячівська ДЮСШ    06.09.1996    5.38    20    РB    I юнацький    Аврамченко В.А.
4.66    5.38    5.09    5.19    X    X
0.0    0.0    0.0    0.0        

3    67    КОВТЮК Олексій    ДЮСШ №1 м. Ужгород    15.11.1996    5.23        РB    II юнацький    Талабіра Р.А. ()
4.95    5.23    5.16    4.96    X    X
0.0    0.0    0.0    0.0        

4    465    КОЗАРЬ Ярослав    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    09.12.1998    4.21        РB    III юнацький    Андреасова Л.В.
3.57    4.21    4.12    3.86    3.86    4.04
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

5    419    ГАВРАН Михайло    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.04.2000    3.77        РB        Панкулич І.В.
3.76    3.73    3.77    3.61    3.63    3.61
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

6    50    ПУХНІЧЕНКО Віктор    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    07.09.1999    3.63        РB        Панкулич І.В.
X    3.63    X    X    X    3.27
0.0                0.0




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 14:15

Потрійний стрибок Юнаки 15  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    166    КОРОЛЬОВ Олег    Тячівська ДЮСШ    06.09.1996    11.60        РB    II юнацький    Аврамченко В.А.
11.29    11.44    X    11.60        11.57
0.0    0.0        0.0        0.0

2    100    ГУСАР Андрій    Тячівська ДЮСШ    17.10.1997    11.51        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
11.41    X    11.51    10.89    11.27    11.30
0.0        0.0    0.0    0.0    0.0

3    198    КАРУНІК Сергій    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.05.1997    11.44        РB    II юнацький    Паулишинець О.О. ()
10.37    11.44    10.41    11.00    11.15    X
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    

4    272    МАЦОЛА Ерік    Тячівська ДЮСШ    13.01.1997    10.63        РB    III юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    10.63    X    10.60    10.39    10.46
0.0        0.0    0.0    0.0




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 13:10

Метання списа 600 гр Юнаки 15  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    33    САВЧИН Євген    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.03.1997    34.00    25    РB    I юнацький    Цоклан Й.В. ()
30.60    34.00    X    X    X    X

2    80    МИГОВИЧ Андрій    ДЮСШ Свалявського р-ну    20.06.1996    33.36    20    РB    I юнацький    Загарій В.І. ()
21.00    20.98    28.64    25.40    33.36    30.78

3    83    КАЧУР Іван    ДЮСШ Свалявського р-ну    17.01.1996    32.06    15    РB    I юнацький    Горват Т.В. ()
26.60    30.36    30.00    28.50    32.06    28.26

4    95    ЛЕВКО Михайло    Тячівська ДЮСШ    19.11.1996    27.45        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    X    27.45    X    25.30

5    100    ГУСАР Андрій    Тячівська ДЮСШ    17.10.1997    23.48        РB    III юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
23.48    21.20    X    X    X    X

6    85    ЧЕБОТАРЬОВ Олександр    ДЮСШ Свалявського р-ну    13.01.1999    18.48        РB        Горват Т.В. ()
X    X    18.30    18.48    X    X

7        ЦИМОХА Андрій    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    08.04.1998    16.10        РB        Цоклан Й.В. ()
11.64    X    16.10    X    X    X




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ



Мукачево 16 квітня 2011 12:00

Штовхання ядра 5 кг Юнаки 15  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    13    МЕДЕНЦІ Іван    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    02.01.1996    10.45    25    РB    I юнацький    Цоклан Й.В. ()
10.45    10.26    10.20    10.38    10.26    X

2    83    КАЧУР Іван    ДЮСШ Свалявського р-ну    17.01.1996    10.00    20    РB    I юнацький    Горват Т.В. ()
X    9.98    10.00    X    X    X

ЛУЦА Крістіан    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1997    DNS                Єрмолін Л.М. ()



І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ




Мукачево 16 квітня 2011 11:00

Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    2    ФІСТЕР Іван        03.09.1998    31:01.4h        III юнацький    Будкевич Г.Б., Кузнецова Л.М. ()    

2        БОЛДИЖАР Йосип    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1997    33:39.0h        III юнацький    Єрмолін Л.М. ()    

3        УРАЙ Василь    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1997    35:24.0h            Єрмолін Л.М. ()    

ГОРШКОВ Володимир    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1997    DNS               Єрмолін Л.М. ()    

ХОВЛІЙ Владислав    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1997    DNS                  Єрмолін Л.М. ()   

 


І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:30

Біг на 100 м Юнаки 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    77    БІЛЕЙ Євген    ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.01.1995    0.0    11.4h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2    73    БЕТЛЯНИН Олександр    ДЮСШ №1 м. Ужгород    09.07.1995    0.0    11.9h        III    Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

3    7    ІВАШКОВИЧ Ерік    ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    0.0    12.0h        III    Загарій В.І. ()

4    114    КОСИК Євген    ДЮСШ Хустського р-ну    30.03.1995    0.0    12.1h        I юнацький    Попович Є. М. ()

5    109    БАНЯС Михайло    ДЮСШ Хустського р-ну    15.05.1994    0.0    12.1h        I юнацький    Попович Є. М. ()

6    167    КРАВЦОВ Василь    ДЮСШ Хустського р-ну    13.01.1995    0.0    12.5h        I юнацький    Попович Є. М. ()

7    68    ГЕБЕШ Андрій    ДЮСШ Свалявського р-ну    21.11.1994    0.0    12.6h        II юнацький    Горват Т.В. ()

УРСТА Василь    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1994    0.0    DNS            




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 12:00

Біг на 100 м Юнаки 17  Забіги                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    77    БІЛЕЙ Євген    ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.01.1995    0.0    11.5h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2    7    ІВАШКОВИЧ Ерік    ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    0.0    12.1h        I юнацький    Загарій В.І. ()

ФАНТА Іван    ДЮСШ Іршавського р-ну    10.05.1994    0.0    DNS            

ЛОЗІНСЬКИЙ Олександр    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1994    0.0    DNS            

154    КРИВСЬКИЙ Олександр    ДЮСШ Хустського р-ну    09.01.1994    0.0    DNS            Попович Є. М. ()

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    167    КРАВЦОВ Василь    ДЮСШ Хустського р-ну    13.01.1995    0.0    12.6h        II юнацький    Попович Є. М. ()

2    100    ЯКОБ Андрій    ДЮСШ Хустського р-ну    17.01.1994    0.0    12.7h        II юнацький    Попович Є. М. ()

3        ПОЛОВКА Володимир    ДЮСШ Іршавського р-ну    03.09.1994    0.0    13.4h        III юнацький    

4    28    ТАЛАПА Мирослав    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1994    0.0    13.7h        III юнацький    Далекорей В.В. ()

ГОВОРУН Сергій    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1994    0.0    DNS            Єрмолін Л.М. ()

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    109    БАНЯС Михайло    ДЮСШ Хустського р-ну    15.05.1994    0.0    12.4h        I юнацький    Попович Є. М. ()

2    68    ГЕБЕШ Андрій    ДЮСШ Свалявського р-ну    21.11.1994    0.0    12.6h        II юнацький    Горват Т.В. ()

3    172    ГОЙНОШ Владислав    ДЮСШ Хустського р-ну    30.09.1995    0.0    13.3h        III юнацький    Попович Є. М. ()

КУЗЬМА Петро    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1995    0.0    DNS            

ПАЛЬОК Євгеній    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1995    0.0    DNS            

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    114    КОСИК Євген    ДЮСШ Хустського р-ну    30.03.1995    0.0    12.2h        I юнацький    Попович Є. М. ()

2    73    БЕТЛЯНИН Олександр    ДЮСШ №1 м. Ужгород    09.07.1995    0.0    12.4h        I юнацький    Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

3        УРСТА Василь    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1994    0.0    12.5h        I юнацький    

ПИЛИПЧАК Василь    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1994    0.0    DNS            

173    КОЗОЛУП Олександр    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    31.03.1994    0.0    DNS            Андреасова Л.В.




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:15

Біг на 200 м Юнаки 17  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    23    ПОЛЯК Василь    ДЮСШ Іршавського р-ну    14.05.1994    0.0    28.1h        III юнацький    

ГОВОРУН Сергій    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1994    0.0    DNS            Єрмолін Л.М. ()

73    САКАЛЬ Олександр    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.02.1995    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

172    ГОЙНОШ Владислав    ДЮСШ Хустського р-ну    30.09.1995    0.0    DNS            Попович Є. М. ()

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    73    БЕТЛЯНИН Олександр    ДЮСШ №1 м. Ужгород    09.07.1995    0.0    25.0h        III    Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

2    109    БАНЯС Михайло    ДЮСШ Хустського р-ну    15.05.1994    0.0    25.1h        III    Попович Є. М. ()

149    СПИГАИ Юлій    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    07.08.1994    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

173    КОЗОЛУП Олександр    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    31.03.1994    0.0    DNS            Андреасова Л.В.

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

40    ЯЦЕНКО Сергій    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    08.12.1994    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

74    ЙОВБАК Дмтиро    ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.01.1995    0.0    DNS            Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

93    РЕБРЕЙ Ігор    Тячівська ДЮСШ    18.02.1995    0.0    DNS            Гусар В.М., Гусар В.В. ()

100    ЯКОБ Андрій    ДЮСШ Хустського р-ну    17.01.1994    0.0    DNS            Попович Є. М. ()

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    67    ПОПОВИЧ Іван    ДЮСШ Свалявського р-ну    25.12.1994    0.0    24.1h        III    Горват Т.В. ()

2    114    КОСИК Євген    ДЮСШ Хустського р-ну    30.03.1995    0.0    25.7h        I юнацький    Попович Є. М. ()

3    7    ІВАШКОВИЧ Ерік    ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    0.0    26.0h        I юнацький    Загарій В.І. ()

66    КРАСИЦЬКИЙ Андрій    ДЮСШ Свалявського р-ну    01.04.1994    0.0    DNS            Горват Т.В. ()

Забіг 5                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1        ДЕНИСЮК Олександр    ЛДУФК м.Львів    07.05.1994    0.0    22.9h        II    Федоренко В.Ф., Черних В.М.

2        РАВЛІНКО Юрій    ЛДУФК м.Львів    19.06.1995    0.0    23.4h        II    Федоренко В.Ф., Черних В.М.

3        ЯРЕМЧУК Василь    ЛДУФК м.Львів    12.01.1995    0.0    24.2h        III    Федоренко В.Ф., Черних В.М.

161    БЕЛЬДІЙ Олександр    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.01.1995    0.0    DNS            Панкулич І.В., Панкулич І.С.




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 12:40

Біг на 400 м Юнаки 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    40    ЯЦЕНКО Сергій    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    08.12.1994    57.7h        I юнацький    Дуда В.Л. ()    

2    7    ЛОПАТІН Ярослав    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    26.03.1995    59.0h        I юнацький    Цоклан Й.В. ()    

3    24    ВОШКЕБА Петро    ДЮСШ Іршавського р-ну    12.07.1994    1:01.6h        III юнацький        

4    342    ФАНТА Іван    ДЮСШ Іршавського р-ну    10.05.1994    1:07.1h                

341    ПАЛЬОК Євгеній    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1995    DNS                




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:00

Біг на 800 м Юнаки 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    154    КРИВСЬКИЙ Олександр    ДЮСШ Хустського р-ну    09.01.1994    2:11.2h        III    Попович Є. М. ()    

2    100    АВДЄЄВ Веніамін    Тячівська ДЮСШ    18.12.1994    2:11.8h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

3        УРСТА Василь    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1994    2:15.1h        III        

4    250    ШКІРЕЙ  Мілан    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    27.02.1995    2:15.4h        III    Панкулич І.В., Панкулич І.С.    

5    384    ТИТОР Микола    ДЮСШ Рахівського р-ну    15.03.1994    2:18.0h        III    Дем'ян В.В. ()    

6    6    МАРКУЛІН Давід    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    09.07.1995    2:22.8h        I юнацький    Цоклан Й.В. (), Панкулич І.В.    

7    84    ТОВТ Крістіан    ДЮСШ м.Берегово    28.05.1994    2:24.1h        I юнацький    Перевузник Н.В. ()    

8    69    БОЧКО Владислав    ДЮСШ Свалявського р-ну    31.01.1994    2:24.6h        I юнацький    Головнич О.М. ()    

9        ПИЛИПЧАК Василь    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1994    2:28.0h        I юнацький        

10    93    РЕБРЕЙ Ігор    Тячівська ДЮСШ    18.02.1995    2:29.9h        II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

11        ЛОЗІНСЬКИЙ Олександр    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1994    2:34.6h        II юнацький        

64    ГОМОВИЧ Владислав    ДЮСШ №1 м. Ужгород    24.05.1994    DNS            Мокринський М.М.    

167    КРАВЦОВ Василь    ДЮСШ Хустського р-ну    13.01.1995    DNS            Попович Є. М. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:45

Біг на 1500 м Юнаки 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    34    МАНГУР Іван    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    06.03.1994    4:26.3h        III    Дуда В.Л. ()    

2    150    ГАНДЕРА Олександр    ХМ ДЮСШ "Хуст-Нарцис"    07.01.1994    4:47.6h        III        

3    52    КІМІРІН Кирило    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    20.01.1994    4:49.7h        III    Дуда В.Л. ()    

4    383    КОКІШ Юрій    ДЮСШ Рахівського р-ну    30.10.1994    4:59.7h        I юнацький    Дем'ян В.В. ()    

5    27    МАЦУР Василь    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1994    5:11.0h        II юнацький    Далекорей В.В. ()    

6    379    РОМАНЮК Микола    ДЮСШ Рахівського р-ну    09.01.1994    5:23.3h        II юнацький    Дем'ян В.В. ()    

7    15    ДАНКАНИЧ Іван    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    29.03.1995    5:30.3h        III юнацький    Дуда В.Л. ()    

8    380    АНДРАЩУК Петро    ДЮСШ Рахівського р-ну    10.07.1994    5:32.1h        III юнацький    Дем'ян В.В. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 11:35

Біг на 3000 м Юнаки 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    91    ФЕГЕР Янош    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.06.1994    10:19.4h        III    Дуда В.Л. ()    

ХРУЩ Сергій    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1994    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

ЧЕКАН Михайло    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1995    DNS            Єрмолін Л.М. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 11:35

Біг на 110 м з/б (0.914) Юнаки 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    74    ЙОВБАК Дмтиро    ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.01.1995    0.0    18.3h        III юнацький    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.





І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:35

Біг на 400 м з/б (0.840) Юнаки 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    28    ТАЛАПА Мирослав    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1994    1:22.70            Далекорей В.В. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:45

Естафетний біг 100+200+300+400 м Юнаки 17  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

2    96    НОСА Микола    Тячівська ДЮСШ    01.01.1996    2:18.6h            Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

2    100    АВДЄЄВ Веніамін    Тячівська ДЮСШ    18.12.1994    2:18.6h            Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

2    151    ЦОНИНЕЦЬ Сергій    Тячівська ДЮСШ    12.01.1995    2:18.6h            Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

2    153    ЄВРЕШ Едгар    Тячівська ДЮСШ    28.08.1995    2:18.6h            Аврамченко В.А.    

3    109    БАНЯС Михайло    ДЮСШ Хустського р-ну    15.05.1994    2:20.2h            Попович Є. М. ()    

3    114    КОСИК Євген    ДЮСШ Хустського р-ну    30.03.1995    2:20.2h            Попович Є. М. ()    

3    154    КРИВСЬКИЙ Олександр    ДЮСШ Хустського р-ну    09.01.1994    2:20.2h            Попович Є. М. ()    

3    167    КРАВЦОВ Василь    ДЮСШ Хустського р-ну    13.01.1995    2:20.2h            Попович Є. М. ()    

6        СЕМИГАЛ Сергій    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    17.04.1996    2:26.0h            Панкулич І.В.    

6    33    САВЧИН Євген    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.03.1997    2:26.0h            Цоклан Й.В. ()    

6    56    ГЕРЕЙ Максим    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    16.09.1996    2:26.0h            Панкулич І.В.    

6    250    ШКІРЕЙ  Мілан    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    27.02.1995    2:26.0h            Панкулич І.В., Панкулич І.С.    

73    ЛАРІН Олег    ДЮСШ №1 м. Ужгород    06.03.1996    DQ            Новікова Н.Є., Ковзан О.Л. ()    

74    ЙОВБАК Дмтиро    ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.01.1995    DQ            Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.    

74    НЕМЕШ Михайло    ДЮСШ №1 м. Ужгород    09.11.1996    DQ            Новікова Н.Є., Ковзан О.Л. ()    

77    БІЛЕЙ Євген    ДЮСШ №1 м. Ужгород    25.01.1995    DQ            Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.    

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1        ІВАШКОВИЧ Ерік    ДЮСШ Свалявського р-ну    30.12.1994    2:18.2h            Загарій В.І. ()    

1    66    КРАСИЦЬКИЙ Андрій    ДЮСШ Свалявського р-ну    01.04.1994    2:18.2h            Горват Т.В. ()    

1    67    ПОПОВИЧ Іван    ДЮСШ Свалявського р-ну    25.12.1994    2:18.2h            Горват Т.В. ()    

1    80    МИГОВИЧ Андрій    ДЮСШ Свалявського р-ну    20.06.1996    2:18.2h            Загарій В.І. ()    

4        ТРОМПАК Володимир    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    17.11.1997    2:20.8h            Дуда В.Л. ()    

4        СПИГАИ Юлій    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    07.08.1994    2:20.8h            Дуда В.Л. ()    

4        ЯЦЕНКО Сергій    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    08.12.1994    2:20.8h            Дуда В.Л. ()    

4    73    САКАЛЬ Олександр    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    02.02.1995    2:20.8h            Дуда В.Л. ()    

5    4    КОЗЕЛ Володимир    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    01.01.1996    2:25.9h            Панкулич І.В.    

5    6    МАРКУЛІН Давід    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    09.07.1995    2:25.9h            Цоклан Й.В. (), Панкулич І.В.    

5    25    КОЗЕЛ Іван    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    19.01.1997    2:25.9h            Панкулич І.В.    

5    170    ШМАТЧЕНКО Михайло    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    18.10.1997    2:25.9h            Панкулич І.В.    

7    22    ПОЛОВКА Володимир    ДЮСШ Іршавського р-ну    03.09.1994    2:30.0h                

7    23    ПОЛЯК Василь    ДЮСШ Іршавського р-ну    14.05.1994    2:30.0h                

7    24    ВОШКЕБА Петро    ДЮСШ Іршавського р-ну    12.07.1994    2:30.0h                

7    27    КУЗЬМА Петро    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1995    2:30.0h                




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 12:20

Стрибки у довжину Юнаки 17  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    161    БЕЛЬДІЙ Олександр    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.01.1995    6.41    25    РB    II    Панкулич І.В., Панкулич І.С.
6.05    X    6.41    X        
0.0        0.0        0.0    0.0

2    153    ЄВРЕШ Едгар    Тячівська ДЮСШ    28.08.1995    6.03    20    РB    III    Аврамченко В.А.
X    X    6.03    5.77        5.77
0.0    0.0    0.0    0.0

3    93    ДОРОФЕЄВ Роман    Тячівська ДЮСШ    27.01.1995    5.93    15    РB    III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    5.87        4.97        5.93
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

4    151    ЦОНИНЕЦЬ Сергій    Тячівська ДЮСШ    12.01.1995    5.67        РB    I юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
5.41    5.49    X    X    5.58    5.67
0.0    0.0            0.0    0.0

5    381    КОТЛАН Василь    ДЮСШ Рахівського р-ну    24.03.1995    5.19        РB    II юнацький    Дем'ян В.В. ()
5.17    5.19                
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

6    50    ОСТАШОВИЧ Михайло    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1994    5.12        РB    II юнацький    Далекорей В.В. ()
4.53    5.09    4.94    5.09    4.84    5.12
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

7    39    СТОЛЯК Роман    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1995    4.53        РB    III юнацький    Райчинець М.Ф. ()
X    4.44    X    X    4.20    4.53
0.0            0.0    0.0

8    23    ПОЛЯК Василь    ДЮСШ Іршавського р-ну    14.05.1994    4.33        РB    III юнацький    
4.23    4.31    4.33    4.17    
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    0.0




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:15

Потрійний стрибок Юнаки 17  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    151    ЦОНИНЕЦЬ Сергій    Тячівська ДЮСШ    12.01.1995    12.81    25    РB    III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
12.56    12.46    12.56    12.56    12.21    12.81
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

2    153    ЄВРЕШ Едгар    Тячівська ДЮСШ    28.08.1995    12.77    20    РB    III    Аврамченко В.А.
12.74    X    12.77    X    X    12.67
0.0        0.0            0.0

3        РЕБРЕЙ Ігор    Тячівська ДЮСШ    18.02.1995    11.10        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    X    11.10    10.49    X
0.0    0.0    



І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:10

Метання списа 600 гр Юнаки 17  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    93    ДОРОФЕЄВ Роман    Тячівська ДЮСШ    27.01.1995    41.60    25    РB    III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
39.17    41.60    38.52    X    39.18    40.19




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 12:00

Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    381    КОТЛАН Василь    ДЮСШ Рахівського р-ну    24.03.1995    11.19        РB    I юнацький    Дем'ян В.В. ()
10.06    10.36    11.19    11.10    X    X

2        КИЗЛЯК Роберт    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.04.1994    10.70        РB    I юнацький    Красилинець М.М. ()
9.80    10.00    10.65    10.60    10.70    10.10

3    384    ТИТОР Микола    ДЮСШ Рахівського р-ну    15.03.1994    9.99        РB    II юнацький    Дем'ян В.В. ()
9.99    9.42    9.03    9.65    9.42    X

4    93    ДОРОФЕЄВ Роман    Тячівська ДЮСШ    27.01.1995    9.69        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
8.26    9.69    8.88    9.18    X    X

5        ПОЛОВКА Володимир    ДЮСШ Іршавського р-ну    03.09.1994    9.28        РB    II юнацький    
8.98    9.28    9.10    X    X    X

6    40    БАБЕЦЬ Олександр    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1995    7.43        РB        Райчинець М.Ф. ()

7.06    7.43    X    7.00    7.26    7.43 

 


І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:35

Біг на 100 м Дівчата 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    72    КОЛОМОЄЦЬ Аліна    ДЮСШ №1 м. Ужгород    15.07.1998    0.0    13.1h        II    Новікова Н.Є.

2    71    НОВІКОВА Дарія    ДЮСШ №1 м. Ужгород    29.03.1997    0.0    13.6h        III    Новікова Н.Є.

3    106    ДУЛКА Агнеса    ДЮСШ Хустського р-ну    27.12.1996    0.0    13.9h        III    Попович Є. М. ()

4    52    ЛОМАГА Анастасія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    04.01.1999    0.0    14.3h        I юнацький    Панкулич І.В.

5    58    КУКУЛЬНІК Олександра    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.09.1998    0.0    14.5h        I юнацький    Панкулич І.В.

6        КУЗЬМІНА Аліна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    31.01.1997    0.0    14.5h        I юнацький    Губін Є.В., Панкулич І.В.

7        ДАНКАНИЧ Георгіна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    24.04.1998    0.0    14.8h        I юнацький    Панкулич І.В.

8    81    ШТЕЦО Юлія    ДЮСШ Свалявського р-ну    18.11.1996    0.0    15.1h        II юнацький    Загарій В.І. ()




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 12:20

Біг на 100 м Дівчата 15  Забіги 
                                   

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    81    ШТЕЦО Юлія    ДЮСШ Свалявського р-ну    18.11.1996    0.0    14.5h        I юнацький    Загарій В.І. ()

2    382    ЗІНИЧ Оксана    ДЮСШ Рахівського р-ну    01.10.1997    0.0    15.7h        III юнацький    Дем'ян В.В. ()

3    49    ГОЛОВКО Марина    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    0.0    16.0h        III юнацький    Далекорей В.В. ()

4    81    НІКІТЕНКО Олександра    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.05.1999    0.0    17.3h            Андреасова Л.В.

5    104    КОРОЛЬ Катерина    ДЮСШ Хустського р-ну    21.04.1997    0.0    18.2h            Попович Є. М. ()

ЮРИНА Евеліна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    02.05.1997    0.0    DNS            Паулишинець О.О. ()

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    58    КУКУЛЬНІК Олександра    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.09.1998    0.0    14.3h        I юнацький    Панкулич І.В.

2    102    ГЕЛЕТЕЙ Ольга    ДЮСШ Хустського р-ну    06.10.1997    0.0    15.5h        II юнацький    Попович Є. М. ()

3    151    МАГЕЙ Яна    Тячівська ДЮСШ    25.05.1998    0.0    17.0h            Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4    89    ШАФАР Олександра    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    31.10.1999    0.0    17.2h            Андреасова Л.В.

343    БЕЗЕГА Ганна    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    0.0    DQ            

ПАЛЬОК Вероніка    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    01.01.1996    0.0    DNS            Будкевич Г.Б.

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    72    КОЛОМОЄЦЬ Аліна    ДЮСШ №1 м. Ужгород    15.07.1998    0.0    13.2h        II    Новікова Н.Є.

2        ДАНКАНИЧ Георгіна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    24.04.1998    0.0    14.4h        I юнацький    Панкулич І.В.

3    69    СТАНЧАК Вероніка    ДЮСШ №1 м. Ужгород    05.02.1997    0.0    14.5h        I юнацький    Новікова Н.Є.

4    346    ДОРЧИНЕЦЬ Андріана    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    0.0    15.0h        II юнацький    

5    80    БОНДАРЕНКО Валерія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    06.04.1998    0.0    15.6h        II юнацький    Андреасова Л.В.

6    111    ЧОЛОВКА Тетяна    ДЮСШ Хустського р-ну    13.01.1997    0.0    15.6h        II юнацький    Хмара Ю.М. ()

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    71    НОВІКОВА Дарія    ДЮСШ №1 м. Ужгород    29.03.1997    0.0    13.6h        III    Новікова Н.Є.

2    106    ДУЛКА Агнеса    ДЮСШ Хустського р-ну    27.12.1996    0.0    13.9h        III    Попович Є. М. ()

3    52    ЛОМАГА Анастасія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    04.01.1999    0.0    14.3h        I юнацький    Панкулич І.В.

4    115    КВАЩЮК Катерина    ДЮСШ Хустського р-ну    17.12.1998    0.0    15.5h        II юнацький    Половка Ю.М. ()

5        ГОЛЯКА Юлія    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    0.0    16.0h        III юнацький    

6    33    ЛУЧОК Ева    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.06.1998    0.0    16.1h            Цоклан Й.В. ()

Забіг 5                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    103    ЛЕТКА Діана    ДЮСШ Хустського р-ну    03.03.1997    0.0    14.8h        I юнацький    Попович Є. М. ()

2    14    ЛАВКАЙ Кристина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    23.09.1996    0.0    15.0h        II юнацький    Цоклан Й.В. ()

3    344    ЗОЗУЛЯ Мирослава    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    0.0    15.3h        II юнацький    

4    272    ДОРОФЕЄВА Єлізавета    Тячівська ДЮСШ    16.03.1998    0.0    15.7h        III юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5    2    ЦВЕТКОВА Ірина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    11.08.1999    0.0    16.3h            Панкулич І.В.

3    ПАШТЕПА Вікторія    ДЮСШ Свалявського р-ну    21.04.1997    0.0    DNS            Янцо Я.В. ()

Забіг 6                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1        КУЗЬМІНА Аліна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    31.01.1997    0.0    14.4h        I юнацький    Губін Є.В., Панкулич І.В.

2    78    ПОПОВИЧ Вероніка    ДЮСШ Свалявського р-ну    30.01.1998    0.0    15.1h        II юнацький    Загарій В.І. ()

3    245    БРЕЩАЙКО Вікторія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    02.11.1999    0.0    15.4h        II юнацький    Андреасова Л.В.

4        РОГАН Ганна    ДЮСШ Іршавського р-ну    02.06.1996    0.0    16.1h            

34    ЛОКЕС Аліна    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    24.02.1996    0.0    DQ            Дуда В.Л. ()

Забіг 7                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    70    БОРКОВСЬКА Іванна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    17.01.1997    0.0    14.7h        I юнацький    Андреасова Л.В.

2    108    ДУЛЯ Світлана    ДЮСШ Хустського р-ну    12.10.1996    0.0    15.0h        II юнацький    Попович Є. М. ()

3        ГОЛИШ Катерина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.12.1997    0.0    15.4h        II юнацький    Губін Є.В., Панкулич І.В.

4    149    ЛАНЬО Олена    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    30.08.1996    0.0    15.7h        III юнацький    Панкулич І.В.

5        БОДНАР Яна    ДЮСШ Іршавського р-ну    06.12.1996    0.0    17.1h            




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:25

Біг на 200 м Дівчата 15  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    272    ДОРОФЕЄВА Єлізавета    Тячівська ДЮСШ    16.03.1998    0.0    32.0h        II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2    344    ЗОЗУЛЯ Мирослава    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    0.0    32.6h        III юнацький    

34    ЛОКЕС Аліна    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    24.02.1996    0.0    DNS            Дуда В.Л. ()

108    ДУЛЯ Світлана    ДЮСШ Хустського р-ну    12.10.1996    0.0    DNS            Попович Є. М. ()

149    ЛАНЬО Олена    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    30.08.1996    0.0    DNS            Панкулич І.В.

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    77    РЕШЛЕР Марія    ДЮСШ Свалявського р-ну    27.08.1998    0.0    31.4h        II юнацький    Загарій В.І. ()

2    8    КОНОПЛЬОВА Марина    ДЮСШ Свалявського р-ну    17.09.1996    0.0    31.7h        II юнацький    Загарій В.І. ()

3        БАТРИН Анжеліка    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1996    0.0    33.2h        III юнацький    

4    3    КУЗЬМА Наталія    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    0.0    34.3h        III юнацький    

5    2    ЦВЕТКОВА Ірина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    11.08.1999    0.0    36.9h            Панкулич І.В.

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    78    ПОПОВИЧ Вероніка    ДЮСШ Свалявського р-ну    30.01.1998    0.0    32.5h        III юнацький    Загарій В.І. ()

2        ГОЛИШ Катерина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.12.1997    0.0    33.7h        III юнацький    Губін Є.В., Панкулич І.В.

3    4    МОРОЗАН Тетяна    ДЮСШ Свалявського р-ну    10.10.1996    0.0    37.7h            Янцо Я.В. ()

14    ЛАВКАЙ Кристина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    23.09.1996    0.0    DNS            Цоклан Й.В. ()

103    ЛЕТКА Діана    ДЮСШ Хустського р-ну    03.03.1997    0.0    DNS            Попович Є. М. ()

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    52    ЛОМАГА Анастасія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    04.01.1999    0.0    30.8h        II юнацький    Панкулич І.В.

ДАНКАНИЧ Георгіна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    24.04.1998    0.0    DNS            Панкулич І.В.

81    ШТЕЦО Юлія    ДЮСШ Свалявського р-ну    18.11.1996    0.0    DNS            Загарій В.І. ()

106    ДУЛКА Агнеса    ДЮСШ Хустського р-ну    27.12.1996    0.0    DNS            Попович Є. М. ()




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 12:50

Біг на 400 м Дівчата 15  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    25    ЗАВЕРЮХА Кристина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    07.08.1998    1:15.5h        II юнацький    Панкулич І.В.    

ГОЛЯКА Юлія    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    DNS                

3    ПАШТЕПА Вікторія    ДЮСШ Свалявського р-ну    21.04.1997    DNS            Янцо Я.В. ()    

77    РЕШЛЕР Марія    ДЮСШ Свалявського р-ну    27.08.1998    DNS            Загарій В.І. ()    

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    8    КОНОПЛЬОВА Марина    ДЮСШ Свалявського р-ну    17.09.1996    1:11.1h        I юнацький    Загарій В.І. ()    

2    31    ШЕКНАР Вікторія    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.2000    1:18.6h        III юнацький    Мельник А.М.    

3    273    ПАЛІНКАШ Марія    Тячівська ДЮСШ    20.08.1997    1:19.5h            Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

4        РОГАН Ганна    ДЮСШ Іршавського р-ну    02.06.1996    1:31.4h                

Забіг 3                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    65    ГЕЦКО Діана    ДЮСШ м.Берегово    01.10.1996    1:12.7h        I юнацький    Перевузник Н.В. ()    

2    343    БЕЗЕГА Ганна    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    1:18.2h        III юнацький        

3    18    ХМІЛЬ Ангеліна    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.2000    1:47.2h            Райчинець М.Ф. ()    

БОДНАР Яна    ДЮСШ Іршавського р-ну    06.12.1996    DNS                

Забіг 4                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    200    ЙОБАК Оксана    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    18.03.1997    1:07.4h        I юнацький    Губін Є.В., Панкулич І.В.    

2    68    ТАРГОНСЬКА Сніжанна    ДЮСШ №1 м. Ужгород    07.11.1996    1:08.9h        I юнацький    Новікова Н.Є., Ковзан О.Л. ()    

3    85    ЗИГАР Катерина    ДЮСШ м.Берегово    01.03.1996    1:18.6h        III юнацький    Перевузник Н.В. ()    

4    5    КИСЕЛЮК Анна    ДЮСШ м.Берегово    16.02.1996    1:21.2h            Перевузник Н.В. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:10

Біг на 800 м Дівчата 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    69    РАХМАНОВА Лоліта    ДЮСШ №1 м. Ужгород    02.01.1997    2:37.9h        III    Новікова Н.Є., Афоніна І.О. ()    

2    166    ТУДОСИ Василина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.01.1997    2:40.4h        III    Губін Є.В., Панкулич І.В.    

3    241    СОЙМА Діана    Тячівська ДЮСШ    01.01.1996    2:50.2h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

4        КАМПОВ Евеліна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    23.07.1997    2:50.8h        III    Губін Є.В., Панкулич І.В.    

5    9    ГРАБАР Євгенія    ДЮСШ Свалявського р-ну    21.04.1998    2:58.0h        I юнацький    Загарій В.І. ()    

6    106    ПОПАДИНЕЦЬ Діана    ДЮСШ Хустського р-ну    06.02.1996    2:58.4h        I юнацький    Хмара Ю.М. ()    

7    240    ГРИЦАН Богдана    Тячівська ДЮСШ    08.04.1996    2:59.2h        I юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

8    86    ІЛЛЕЙШ Ніколетта    ДЮСШ м.Берегово    20.08.1996    3:01.2h        I юнацький    Перевузник Н.В. ()    

9    77    ВОЛОШИНА Юлія    ДЮСШ м.Берегово    19.10.1996    3:07.0h        II юнацький    Перевузник Н.В. ()    

10    15    МАЦОВКА Уляна    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.2000    3:28.6h        III юнацький    Райчинець М.Ф. ()    

11        ГЛЕБА Світлана    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1996    3:32.4h        III юнацький        

ЛУГОМСЬКА Софія    ОДЮСШ СТП "Спартак"    01.01.1996    DNS            Єрмолін Л.М. ()    

16    БЕЦА Христина    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    DNS            Райчинець М.Ф. ()    

40    ПОЛЯК Тетяна    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    12.01.1996    DNS            Панкулич І.В.    

91    ЛЕВИЦЬКА Марина    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    22.06.1997    DNS            Панкулич І.В.    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:00

Біг на 1500 м Дівчата 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    15    ДОНИЧ Тетяна    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    14.01.1996    5:51.4h        I юнацький    Панкулич І.В.    

2    19    СОКОЛІЧАК Вікторія    ДЮСШ Воловецького р-ну    15.10.1998    5:53.9h        I юнацький    Далекорей В.В. ()    

3    16    БЕЦА Христина    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    7:26.8h            Райчинець М.Ф. ()    

4    14    РАЙЧИНЕЦЬ Олена    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    7:29.8h            Райчинець М.Ф. ()    

53    КУЧІНКА Інна    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    09.08.1997    DNS            Дуда В.Л. ()    



І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 11:35

Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    451    МУХА Андріана    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    21.05.2000    0.0    20.8h        III юнацький    Муха В.М. ()

2    452    ДЕТКИНА Даніела    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    12.03.2000    0.0    22.0h        III юнацький    Муха В.М. ()




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:35

Біг на 300 м з/б (0.762) Дівчата 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    451    МУХА Андріана    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    21.05.2000    59.9h        I юнацький    Муха В.М. ()    

2    452    ДЕТКИНА Даніела    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    12.03.2000    1:06.7h            Муха В.М. ()    

49    ГОЛОВКО Марина    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    DNS            Далекорей В.В. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 11:20

Стрибки у довжину Дівчата 15  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    71    НОВІКОВА Дарія    ДЮСШ №1 м. Ужгород    29.03.1997    4.53    25    РB    III    Новікова Н.Є.
X    4.50    X    X    4.53    X
0.0            0.0    

2    69    СТАНЧАК Вероніка    ДЮСШ №1 м. Ужгород    05.02.1997    4.41    20    РB    I юнацький    Новікова Н.Є.
4.41    X    4.38    4.02    4.18    X
0.0        0.0    0.0    0.0    

3    58    КУКУЛЬНІК Олександра    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.09.1998    4.35    15    РB    I юнацький    Панкулич І.В.
4.31    4.15    3.93    4.11    4.35    X
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    

4    241    КОКАУЛІНА Вікторія    Тячівська ДЮСШ    09.06.1998    4.31    12    РB    I юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
3.89    4.17    4.24    4.05    4.31    
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0    

5    163    ДИКУН Діана    Тячівська ДЮСШ    29.11.1998    3.83        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
3.73    3.83    X    3.63    X    X
0.0    0.0        0.0        

6    270    ПАЛІНКАШ Тетяна    Тячівська ДЮСШ    08.08.1999    3.80        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
3.79    X    X    3.80        X
0.0            0.0        

7    166    МЕНДЖУЛ Оксана    Тячівська ДЮСШ    16.12.1998    3.80        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
3.62    X    X    3.80    X    X
0.0            0.0        

8    151    МАГЕЙ Яна    Тячівська ДЮСШ    25.05.1998    3.40        РB        Гусар В.М., Гусар В.В. ()
3.40    X    2.70    3.10    X    X
0.0        0.0    0.0        

9    382    ЗІНИЧ Оксана    ДЮСШ Рахівського р-ну    01.10.1997    3.22        РB        Дем'ян В.В. ()
3.05    X    3.22            X
0.0        0.0            

КУЗЬМА Наталія    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    DNS                



ДОРЧИНЕЦЬ Андріана    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    DNS                






І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:30

Потрійний стрибок Дівчата 15  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    241    КОКАУЛІНА Вікторія    Тячівська ДЮСШ    09.06.1998    9.15        РB    II юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
9.06    9.04    X    9.15    9.04    
0.0    0.0        0.0    0.0    

2    166    МЕНДЖУЛ Оксана    Тячівська ДЮСШ    16.12.1998    8.98        РB    III юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
8.98    8.61    X    8.46    8.47    8.36
0.0    0.0        0.0    0.0    0.0

3    163    ДИКУН Діана    Тячівська ДЮСШ    29.11.1998    8.78        РB    III юнацький    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
8.29    8.78    8.58    8.51    X    8.08
0.0    0.0    0.0    0.0        0.0

4    270    ПАЛІНКАШ Тетяна    Тячівська ДЮСШ    08.08.1999    7.84        РB        Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    7.73    7.41    X    7.84
0.0    0.0        0.0



І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:10

Метання списа 600 гр Дівчата 15  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    84    КРАВЧЕНКО Христина    ДЮСШ Свалявського р-ну    07.06.1997    23.72    25    РB    III    Горват Т.В. ()
23.72    22.40    X    X    X    X

2    6    ПАВЛЮК Вікторія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.01.1997    20.80    20    РB    I юнацький    Цоклан Й.В. ()
20.03    17.30    20.80    X    X    X




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 11:20

Штовхання ядра 4 кг Дівчата 15  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    84    КРАВЧЕНКО Христина    ДЮСШ Свалявського р-ну    07.06.1997    8.85    25    РB    III    Горват Т.В. ()
8.77    8.85    X    8.54    8.54    8.41

2    6    ПАВЛЮК Вікторія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    22.01.1997    8.26    20    РB    III    Цоклан Й.В. ()
8.26    X    7.99    7.00    7.94    7.92

3    408    ТИШКУН Кристина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.12.1996    8.00    15    РB    III    Цоклан Й.В. ()
7.40    8.00    7.43    7.04    7.30    7.60

4    168    ПАВЛОВА Олександра    ДЮСШ Хустського р-ну    25.07.1996    7.52    12    РB    I юнацький    Половка Ю.М. ()
7.04    7.31    7.52    7.04    7.36    X



І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 11:00

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    134    ФІСТЕР Мирослава    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.04.1996    18:37.4h        I юнацький    Будкевич Г.Б., Кузнецова Л.М. ()    

2        ГУДАЧОК Марія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    15.07.1996    18:39.0h                  I юнацький    Будкевич Г.Б.    

3    416    САВЧУК Даяна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    05.05.1996    21:02.8h             III юнацький    Будкевич Г.Б.    

4    439    ПЕТРУСЬ Вікторія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.03.1996    21:09.3h          III юнацький    Будкевич Г.Б.    

5    27    ГНЕПА Вікторія    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    19.07.1998    23:56.7h                 Будкевич Г.Б.   

 


І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:40

Біг на 100 м Дівчата 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    79    ГУДЗЬ Юліанна    ДЮСШ №1 м. Ужгород    02.07.1994    0.0    12.6h        II    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2    94    ЖМУРКО Ольга    Тячівська ДЮСШ    05.02.1994    0.0    13.0h        II    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3    95    ЖМУРКО Тамара    Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    0.0    13.3h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4    15    ГУЛЯК Оксана    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    14.04.1994    0.0    13.4h        III    Панкулич І.В.

5    171    РЕШЕТАР Маріанна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.09.1994    0.0    13.9h        III    Панкулич І.В.

76    ПРИЧИНА Вікторія    ДЮСШ Свалявського р-ну    13.06.1995    0.0    DNS            Загарій В.І. ()




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:25

Біг на 200 м Дівчата 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Вітер    Результат        Розряд    Тренери

1    45    СЕНЧЕНКО Аліна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    0.0    26.7h        II    Панкулич І.В., Панкулич І.С.

2    95    ЖМУРКО Тамара    Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    0.0    28.2h        III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3    15    ГУЛЯК Оксана    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    14.04.1994    0.0    29.6h        I юнацький    Панкулич І.В.

4    209    КОСТЬ Світлана    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.03.1995    0.0    29.8h        I юнацький    Панкулич І.В., Харатін О.А. ()

5    76    ПРИЧИНА Вікторія    ДЮСШ Свалявського р-ну    13.06.1995    0.0    32.5h        III юнацький    Загарій В.І. ()

23    ДАЛЕКОРЕЙ Мар'яна    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1994    0.0    DNS            Далекорей В.В. ()


І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 12:50

Біг на 400 м Дівчата 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    176    БУЛАВИНЕЦЬ Люба    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    03.03.1995    1:01.8h        II    Черних В.М., Федоренко В.Ф., Панкулич І.В.    

2    67    АНТАЛОВЦІ Корнелія    ДЮСШ №1 м. Ужгород    31.08.1995    1:05.1h        III    Мокринський М.М.    

3    209    КОСТЬ Світлана    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    10.03.1995    1:07.9h        I юнацький    Панкулич І.В., Харатін О.А. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:10

Біг на 800 м Дівчата 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    68    КАЛІНІНА Крістіна    ДЮСШ м.Берегово    08.07.1995    2:43.6h        III    Перевузник Н.В. ()    

2    72    БОЧКО Васелина    ДЮСШ Свалявського р-ну    24.11.1995    2:44.3h        III    Головнич О.М. ()    

3    149    ФУРДЕЛА Яна    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    01.01.1995    2:51.0h        III    Дуда В.Л. ()    

4    73    ВОЛОНТИР Мирослава    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    30.07.1995    2:53.5h        III    Панкулич І.В.    

5    74    ГОЛОВНИЧ Аніта    ДЮСШ Свалявського р-ну    17.12.1994    2:53.7h        III    Головнич О.М. ()    

6    6    ТУГАЙ Генріета    ДЮСШ Свалявського р-ну    10.06.1994    2:58.0h        I юнацький    Головнич О.М. ()    

7    64    БЕНЦЕ Мар'яна    ДЮСШ м.Берегово    27.01.1995    3:12.8h        II юнацький    Перевузник Н.В. ()    

8        ІВАНИЧКО Олександра    ДЮСШ №1 м. Ужгород    28.03.1994    3:24.4h        III юнацький    Мокринський М.М.    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:35

Біг на 400 м з/б (0.762) Дівчата 17  Фінал                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    23    ДАЛЕКОРЕЙ Мар'яна    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1994    1:33.10            Далекорей В.В. ()    




І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 14:55

Естафетний біг 100+200+300+400 м Дівчата 17  Фінал                                    

Забіг 1                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

1    45    СЕНЧЕНКО Аліна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    2:29.0h              II юнацький    Панкулич І.В., Панкулич І.С.    

1    156    ВАРГА Каролііна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.10.1994    2:29.0h             II юнацький    Панкулич І.В., Панкулич І.С.    

1    166    ТУДОСИ Василина    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    13.01.1997    2:29.0h          II юнацький    Губін Є.В., Панкулич І.В.    

1    176    БУЛАВИНЕЦЬ Люба    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    03.03.1995    2:29.0h        II юнацький    Черних В.М., Федоренко В.Ф., Панкулич І.В.    

2    68    ТАРГОНСЬКА Сніжанна    ДЮСШ №1 м. Ужгород    07.11.1996    2:31.9h        II юнацький    Новікова Н.Є., Ковзан О.Л. ()    

2    71    НОВІКОВА Дарія    ДЮСШ №1 м. Ужгород    29.03.1997    2:31.9h               II юнацький    Новікова Н.Є.    

2    72    КОЛОМОЄЦЬ Аліна    ДЮСШ №1 м. Ужгород    15.07.1998    2:31.9h           II юнацький    Новікова Н.Є.    

2    79    ГУДЗЬ Юліанна    ДЮСШ №1 м. Ужгород    02.07.1994    2:31.9h                II юнацький    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.    

3    94    ЖМУРКО Ольга    Тячівська ДЮСШ    05.02.1994    2:48.0h                                            Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

3    95    ЖМУРКО Тамара    Тячівська ДЮСШ    01.01.1995    2:48.0h                                          Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

3    241    КОКАУЛІНА Вікторія    Тячівська ДЮСШ    09.06.1998    2:48.0h                                   Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

3    272    ДОРОФЕЄВА Єлізавета    Тячівська ДЮСШ    16.03.1998    2:48.0h                               Гусар В.М., Гусар В.В. ()    

6        ПОПАДИНЕЦЬ Діана    ДЮСШ Хустського р-ну    06.02.1996    3:00.6h                                Хмара Ю.М. ()    

6    103    ЛЕТКА Діана    ДЮСШ Хустського р-ну    03.03.1997    3:00.6h                                     Попович Є. М. ()    

6    106    ДУЛКА Агнеса    ДЮСШ Хустського р-ну    27.12.1996    3:00.6h                                  Попович Є. М. ()    

6    108    ДУЛЯ Світлана    ДЮСШ Хустського р-ну    12.10.1996    3:00.6h                                  Попович Є. М. ()    

Забіг 2                                    
Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат        Розряд    Тренери    

4    15    ГУЛЯК Оксана    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    14.04.1994    2:50.0h            Панкулич І.В.    

4    15    ДОНИЧ Тетяна    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    14.01.1996    2:50.0h            Панкулич І.В.    

4    53    КУЧІНКА Інна    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    09.08.1997    2:50.0h            Дуда В.Л. ()    

4    149    ФУРДЕЛА Яна    ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну    01.01.1995    2:50.0h            Дуда В.Л. ()    

5    8    КОНОПЛЬОВА Марина    ДЮСШ Свалявського р-ну    17.09.1996    2:58.8h            Загарій В.І. ()    

5    72    БОЧКО Васелина    ДЮСШ Свалявського р-ну    24.11.1995    2:58.8h                 Головнич О.М. ()    

5    77    РЕШЛЕР Марія    ДЮСШ Свалявського р-ну    27.08.1998    2:58.8h                     Загарій В.І. ()    
           
5    81    ШТЕЦО Юлія    ДЮСШ Свалявського р-ну    18.11.1996    2:58.8h                       Загарій В.І. ()    

7        БАТРИН Анжеліка    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1996    3:08.1h                

7    3    КУЗЬМА Наталія    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    3:08.1h                

7    343    БЕЗЕГА Ганна    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    3:08.1h                

7    346    ДОРЧИНЕЦЬ Андріана    ДЮСШ Іршавського р-ну    01.01.1997    3:08.1h                

БЕЦА Христина    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    DNS                                      Райчинець М.Ф. ()    

РАЙЧИНЕЦЬ Олена    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    DNS                                Райчинець М.Ф. ()    

19    СОКОЛІЧАК Вікторія    ДЮСШ Воловецького р-ну    15.10.1998    DNS                     Далекорей В.В. ()    

49    ГОЛОВКО Марина    ДЮСШ Воловецького р-ну    01.01.1997    DNS                         Далекорей В.В. ()    





І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 11:20

Стрибки у довжину Дівчата 17  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    45    СЕНЧЕНКО Аліна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    28.11.1995    5.57    50    РB    I    Панкулич І.В., Панкулич І.С.
X    5.57    X    X    5.51    X
0.0            0.0    

2    79    ГУДЗЬ Юліанна    ДЮСШ №1 м. Ужгород    02.07.1994    5.51    45    РB    I    Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.
X    5.19    5.51    5.03    5.07    X
0.0    0.0    0.0    0.0    

3    156    ВАРГА Каролііна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.10.1994    5.14    15    РB    II    Панкулич І.В., Панкулич І.С.
X    X    X    X    X    5.14
0.0



І тур відкритої першості Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ






Мукачево 16 квітня 2011 13:30

Потрійний стрибок Дівчата 17  Фінал                                    

Місце    Номер    Спортсмен    Команда    "Дата
народження"    Результат    Очки    Розряд    Тренери    

1    156    ВАРГА Каролііна    ДЮСШ СОК м.Мукачеве    30.10.1994    11.14    25    РB    III    Панкулич І.В., Панкулич І.С.
X    10.69    11.00    10.97    11.14    10.96
0.0    0.0    0.0    0.0    0.0

2    94    ЖМУРКО Ольга    Тячівська ДЮСШ    05.02.1994    10.57    20    РB    III    Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X    X    10.57    9.61    X    X
0.0    0.0      

 

 

КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ :

1 - ДЮСШ СОК  Мукачево  

2 - ДЮСШ №1   Ужгород

3- ДЮСШ           Тячево

4 - ДЮСШ          Свалява

5 - ДЮСШ "Колос" Мукачівський район

6 - ДЮСШ               Хустський район

7 - ДЮСШ               Берегово

 
ГОЛОВНА СТАТИСТИКА чемпіонат області 1 тур 16.04.2011 чемпіонат області серед ДЮСШ1 тур

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания