400 м 800 м 1500 м естафета | Друкувати |

 

 

ІХ-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»

з легкої атлетики на честь Дня міста.

 

2 жовтня 2010 року                                м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

Біг 400м

Юнаки      1994-1995 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

Місце

1

Пригара Владислав

1995

Мукачівський р-н.

34

1.00,5

7

2

Попович Іван

25.12.94

Свалява

66

55,1

І

3

Башмаков В’ячеслав

17.01.95

Москва

150

57,2

4

4

Братащук Ігор

08.05.95

Рівне ОСДЮШОР

440

55,2

ІІ

5

Бондар Олег

03.09.94

Червоноград ДЮСШ №2

154

58,6

5

6

Пронін Станіслав

1994

Мукачівський р-н.

55

59,9

6

7

Семенюк Степан

11.01.95

Коломия ДЮСШ №1

25

56,5

ІІІ

 

Біг 400м

Юнаки         1996-1997 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

 

І-й забіг

1

Гарта Василь

1996

Мукачівський р-н.

41

1.04,0

7

2

Козик Андрій

07.05.97

Рівне ОСДЮШОР

348

1.01,4

6

3

Войцехівський Сергій

20.03.97

Самбірський р-н.

69

1.04,1

8

4

Цибовський Микола

07.04.98

Самбірський р-н.

67

DNS

 

5

Теплий Павло

12.07.99

Самбірський р-н.

65

DNS

 

ІІ-й забіг

1

Ребреш Євген

23.09.96

Свалява

74

1,06,7

9

2

Русановський Ярослав

06.07.96

Ужгород ДЮСШ №1

67

1.01,0

5

3

Ярошук Нікіта

1996

Брест СДЮШОР

73

59,4

ІІІ

4

Чернишенко Петро

28.06.96

Самбірський р-н.

70

1.00,1

4

5

Козак Дмітрій

1996

Брест СДЮШОР

76

56,2

І

6

Михацько Мар’ян

02.01.96

Яворів ДЮСШ

91

59,1

ІІ

 

 

 

 ІХ-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»

з легкої атлетики на честь Дня міста.

 

2 жовтня 2010 року                                м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

Біг 400м

Дівчата     1994-1995 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

Місце

1

Причина Вікторія

13.06.95

Свалява

71

1.19,10

5

2

Мориляк Мар̛яна

1995

Свалява

3

1.21,0

6

3

Волос Марина

27.07.94

Ужгород ДЮСШ №1

58

1.08,5

ІІІ

4

Близнюк Катерина

05.03.95

Рівне ОCДЮШОР

622

1.01,9

І

5

Анталовці Корнелія

31.08.95

Ужгород ДЮСШ №1

53

1.06,8

ІІ

6

Каштан Василина

11.09.94

Свалява

80

1.13,9

4



                                                   Дівчата     1996-1997 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

Місце

І-й забіг

1

Реслер Марія

27.08.98

Свалява

82

1.12,0

9

2

Пігрибенько Юлія

10.03.96

Коломия ДЮСШ №1

27

1.04,6

І

3

Бучко Анастасія

1998

Самбірський р-н.

68

1.10,1

6

4

Долик Вікторія

17.10.96

Яворів ДЮСШ

85

1.09,5

4

5

Полійчук Іванна

1997

Коломия ДЮСШ №1

30

1.07,2

ІІІ

ІІ-й забіг

1

Сироїд Марія

24.01.96

Червоноград ДЮСШ №1

24

1.05,6

ІІ

2

Атауллина Галия

30.01.97

Москва

121

1.11,4

8

3

Таргонська Сніжана

07.11.96

Ужгород ДЮСШ №1

54

1.10,2

7

4

Намочинська Юлія

03.01.97

Самбірський р-н.

52

DNS

 

5

Білак Євгенія

 

Коломия ДЮСШ №1

24

1.09,5

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 ІХ-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»

з легкої атлетики на честь Дня міста.

 

2 жовтня 2010 року                                м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

Біг 800м

Юнаки      1994-1995 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

Місце

І-й забіг

1

Дилин Іван

06.07.95

Ужгород ДЮСШ №1

60

2.10,3

ІІ

2

Гомович Владислав

25.05.94

Ужгород ДЮСШ №1

70

DNF

 

2

Савко Василь

09.07.95

Свалява

79

DNF

 

3

Горяйнов Николай

04.12.94

Москва

164

2.13,5

ІІІ

4

Романишин Олег

14.04.94

Самбірський р-н.

56

2.04,7

І

4

Липчей Василь

1995

Мукачівський р-н.

72

2.49,0

6

5

Бочко Владислав

31.01.94

Свалява

84

2.22,0

5

6

Шимоня Ерік

1995

Мукачівський р-н.

49

DNF

 

6

Юртин Олександр

18.06.94

Свалява

68

2.19,1

4

7

Антошин Олександр

1995

Мукачівський р-н.

102

DNF

 

7

Фізер Роман

26.01.95

Свалява

78

DNF

 




                                                     Юнаки      1996-1997 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

місце

І-й забіг

1

Гаврош Даніїл

1996

Ужгород ДЮСШ №1

64

2.29,6

5

2

Боровий Ярослав

08.08.96

Яворів ДЮСШ

84

2.21,2

ІІ

3

Рождественскій Антон

1996

Брест СДЮШОР

72

2.32,06

6

4

Немеш Михайло

1996

Ужгород ДЮСШ №1

67

2.25,7

ІІІ

5

Практика Владислав

1997

Брест СДЮШОР

58

2.28,6

4

6

Тресковець Віталій

17.03.96

Рівне ОСДЮШОР

650

2.09,8

І

7

Савко Василь

19.02.96

Свалява

78

2.55,9

7

8

 

 

 

 

 

 

 

ІХ-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»

з легкої атлетики на честь Дня міста.

 

2 жовтня 2010 року                                м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

Біг 800м

Дівчата     1994-1995 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

Місце

І-й забіг

1

Тугай Генріетта

10.06.94

Свалява

69

DNS

 

2

Галушка Анжеліка

02.12.94

Ужгород ДЮСШ №1

52

DNS

 

3

Бочко Василина

24.11.95

Свалява

70

2.40,5

І

4

Галушка Вероніка

02.12.94

Ужгород ДЮСШ №1

63

DNS

 

5

Мариляк Мар’яна

22.09.96

Свалява

3

DNS

 

6

Головнич Аніта

1994

Свалява

2

2,54,5

ІІ

7

 

 

 

 

 




                                         БІГ 800 м     Дівчата     1996-1997 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

Місце

1

Юришинець Василина

09.12.96

Свалява

81

DNS

 

2

Лаган Вероніка

01.02.96

Яворів ДЮСШ

83

2,28,3

І

3

Тепла Оксана

03.02.96

Самбірський р-н.

53

2,30,4

ІІ

4

Гарник Ірина

15.05.97

Львів ДЮСШ «Сокіл»

560

2.52,6

4

5

Єгорова Анастасія

03.04.96

Москва

142

2.47,2

ІІІ

6

Дівчур Юлія

17.03.97

Самбірський р-н.

62

DNS

 

7

Пігрибенько Юлія

10.03.96

Коломия ДЮСШ №1

27

DNS

 

 

 

ІХ-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»
з легкої атлетики на честь Дня міста.

 2 жовтня 2010 року                                м. Ужгород, ст. “Авангард”
Біг 1500м

Юнаки      1994-1995 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Резу-

льтат

Місце

І-й забіг

1

Мангур Іван

1994

Мукачівський р-н.

155

4.32,5

І

2

Петрух Андрій

31.08.95

Самбірський р-н.

58

4,41,1

ІІ

3

Данканич Іван

1995

Мукачівський р-н.

15

5.01,05

4

4

Савка Іван

04.10.94

Самбірський р-н.

54

DNF

 

5

Кімірін Кіріл

1994

Мукачівський р-н.

73

4.47,1

ІІІ

6

п/к   Самсончик Ернест

24.11.92

Ужгород ДЮСШ №1

66

DNF

 

7

п/к Митровка Максим

25.11.93

Ужгород ДЮСШ №1

68

4.34,7

 

8

 

 

 

 

 




                     БІГ 1500 м     Юнаки      1996-1997 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Резу-

льтат

Місце

І ЗАБІГ

1

Титерка Назар

17.05.97

Червоноград ДЮСШ №2

163

5.26,1

ІІ

2

Татач Ростислав

25.01.96

Свалява

2

DNF

 

3

Наконечний Назар

23.04.97

Яворів ДЮСШ

90

6.03,0

ІІІ

4

Сучков Іван

1997

Свалява

1

5.21,8

І

5

 

 

 

 

 

 

2 жовтня 2010 року                                м. Ужгород, ст. “Авангард”

Біг 1500м

Дівчата     1994-1995 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

Місце

І ЗАБІГ

1

Пелищак Наталія

25.06.95

Яворів ДЮСШ

33

5.27,1

І

2

п/к Бабак Таміла

06.08.93

Ужгород ДЮСШ №1

54

5.30,8

 

3

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Біг 1500м  Дівчата        1996-1997 рр.н

 

№пп

Прізвище ім’я

Рік наро-

дження

Місто

Результат

Місце

І ЗАБІГ

1

Міхайлюк Юлія

29.05.97

Москва

120

5.44,6

ІІ

2

Донич Тетяна

1996

Мукачівський р-н.

40

DNF

 

3

Дівчур Юіля

1997

Симбірський р-н.

62

5.25,4

І

4

 

 

 

 

 

 

 

 

ІХ-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»

з легкої атлетики на честь Дня міста.

 

3 жовтня 2010 року                                м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

 

ЕСТАФЕТНИЙ   БІГ

100 м (дівчата) + 200 м (юнаки) + 300 м (дівчата) + 400 м (юнаки)

1 ОСДЮШОР  м. Рівне                                    2.17,1

2 САМБІРСЬКИЙ Р-Н                                       2.22,0

3 ДЮСШ №1 м. Ужгород                                  2.27,0

4 ДЮСШ м. Коломия                                         2.27,6

5 ДЮСШ № 82 м. Москва                                 2.27,6

 

 

 

 

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания