1500м чоловіки | Друкувати |

 

49 традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 8 травня 2010 р. 17:10
Біг на 1500 м Чоловіки  Фінал
Забіг 1 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат
1 57 ОЗАРКО Олег UKR, Івано-Франківська 28.01.1985 3:56.3h
2 315 МЕДВЕДЧУК Роман UKR, Івано-Франківська 30.05.1985 3:59.7h
3 173 БЕКЕША Євген UKR, Івано-Франківська 12.01.1990 4:00.3h
4 170 БЕКИТА Сергій UKR, Івано-Франківська 21.01.1991 4:03.2h
5 63 ГОЛІНЕЙ Андрій UKR, Івано-Франківська 01.01.1979 4:03.9h
6 303 ОГЕРУК Іван UKR, Івано-Франківська 16.06.1989 4:04.6h
7 2 ГЛОДІК Сергій UKR, Волинська, Нац.Унів. ім Л. Українки 03.02.1988 4:10.3h
8 130 САНОЦЬКИЙ Михайло UKR, Івано-Франківська 15.11.1991 4:12.5h
9 859 МАКСИМЕНКО Олександр UKR, Вінницька, МДЮСШ-1 Вінниця 12.11.1988 4:13.1h
10 4 ДАНИЛЮК Леонід UKR, Волинська, Нац.Унів. ім Л. Українки 18.11.1990 4:33.4h
11 973 ШМИГОВСЬКИЙ Володимир UKR, Вінницька, МДЮСШ-1 Вінниця 27.01.1992 4:42.1h
12 60 ТАЛАБІРА Роберт UKR, Закарпатська, Ужгород 08.04.1977 4:49.0h
Забіг 2 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат
1 155 СЕЛЕШ Василь UKR, Закарпатська, Берегівський р.н. 25.02.1991 4:29.7h
2 КОПІШ Іван UKR, Закарпатська, Рахівський р.н. 01.01.1994 4:29.9h
3 39 МАНГУР Іван UKR, Закарпатська, Мукчівський р.н. 15.09.1994 4:33.6h
4 54 БУЦКО Віталій UKR, Закарпатська, Мукчівський р.н. 04.06.1993 4:38.1h
5 ГАШПОРОВИЧ Емеріх UKR, Закарпатська, Рахівський р.н. 01.01.1989 4:40.5h
6 3 АПШАЙ Святослав UKR, Закарпатська, Виноградівський р.н. 03.06.1992 4:49.6h
27 ДАНИЛО Вячеслав UKR, Закарпатська, Ужгородський р.н. 01.01.1993 DNS
28 БАРТОВАНЕЦЬ Віктор UKR, Закарпатська, Ужгородський р.н. 01.01.1994 DNS
38 ШАРАНИЧ Павло UKR, Закарпатська, Свалявський р.н. 11.07.1889 DNS
39 ЛЕБОВИЧ Юрій UKR, Закарпатська, Свалявський р.н. 16.04.1991 DNS
155 ФЕГЕР Янош UKR, Закарпатська, Мукчівський р.н. 02.02.1994 DNS
Забіг 3 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат
1 156 ЄГОРОВ Василь UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 26.06.1991 4:30.3h
2 61 САМСОНЧИК Ернест UKR, Закарпатська, Ужгород 24.11.1992 4:37.0h
3 106 СУБОТА Микола UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 01.01.1988 4:38.9h
4 65 ЛУКАЧИНА Валерій UKR, Закарпатська, Ужгород 01.01.1992 4:44.1h
5 162 ФАБІЯН Мікловш UKR, Закарпатська, Берегівський р.н. 04.12.1992 4:59.2h
6 134 МЕДУЛИЧ Михайло UKR, Закарпатська, Міжгірський р.н. 01.01.1994 5:24.7h
7 133 ЗУБАНИЧ Володимир UKR, Закарпатська, Міжгірський р.н. 01.01.1993 5:26.9h
77 ШИПОВ Олександр UKR, Закарпатська, Свалявський р.н. 12.04.1993 DNS
79 ДУРАН Руслан UKR, Закарпатська, Ужгород 10.03.1992 DNS
94 КУЦИН Іван UKR, Закарпатська, Тячівський р.н. 16.11.1992 DNS
111 ПОДГОРНЯК Сергій UKR, Закарпатська, Хуст 18.07.1991 DNS
Забіг 4 (4)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Результат
1 210 РАСЧУПКІН Сергій UKR, Закарпатська, Мукачево 18.05.1990 4:18.8h
2 151 ТЕРНОВСЬКИЙ Василь UKR, Закарпатська, Тячівський р.н. 15.08.1992 4:23.0h
3 67 ЦІЛЬО Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород 09.06.1992 4:27.6h
4 63 МИТРОВКА Максим UKR, Закарпатська, Ужгород 25.11.1993 4:41.5h
5 272 КАПТОЛА Андрій UKR, Закарпатська, Тячівський р.н. 01.01.1993 4:44.6h
6 150 ГАНДЕРА Олександр UKR, Закарпатська, Хуст 07.01.1994 4:47.6h
7 76 БОЧКО Владислав UKR, Закарпатська, Свалявський р.н. 31.01.1994 4:48.2h
8 273 АВДЄЄВ Веніамін UKR, Закарпатська, Тячівський р.н. 18.12.1994 4:49.6h
74 ЮРТИН Олександр UKR, Закарпатська, Свалявський р.н. 18.06.1994 DNS
131 ЮРТИН Богдан UKR, Закарпатська, Міжгірський р.н. 01.01.1991 DNS
137 КОВАЛЬ Василь UKR, Закарпатська, Міжгірський р.н. 01.01.1988 DNS
 

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания