100м 110м з\б чоловіки | Друкувати |

 

49 традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 8 травня 2010 р. 15:50
Біг на 100 м Чоловіки  Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Вітер Результат
1 330 БУБЛИК Роман UKR, Івано-Франківська 19.10.1985 0.0 10.5h
2 896 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька 25.08.1990 0.0 10.7h
3 742 ПАНЬКЕВИЧ Андрій UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ 04.05.1990 0.0 10.8h
4 750 РУДИК Антон UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ 16.04.1989 0.0 10.9h
5 537 МАРЧАК Назар UKR, Львiвська 30.06.1991 0.0 11.1h
6 318 ДЕСЯТОВ Андрій UKR, Івано-Франківська 15.01.1988 0.0 11.1h
7 741 ДАНЕЛЮК Олег UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ 05.07.1989 0.0 11.2h
8 891 ПІДЛИПЧУК Григорій UKR, Хмельницька 16.12.1992 0.0 11.3h
49 традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород 8 травня 2010 р. 11:30
Біг на 100 м Чоловіки  Забіги
Забіг 1 (7)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Вітер Результат
1 742 ПАНЬКЕВИЧ Андрій UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ 04.05.1990 0.0 10.7h
2 318 ДЕСЯТОВ Андрій UKR, Івано-Франківська 15.01.1988 0.0 10.8h
3 750 РУДИК Антон UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ 16.04.1989 0.0 10.8h
4 537 МАРЧАК Назар UKR, Львiвська 30.06.1991 0.0 10.9h
5 72 ГУДЕМЧУК Олександр UKR, Волинська, Нац.Унів. ім Л. Українки 01.03.1990 0.0 11.4h
6 905 ЧЕРНЕЦЬКИЙ Віталій UKR, Вінницька, МДЮСШ-1 Вінниця 16.10.1990 0.0 11.5h
7 883 ДІДИК Богдан UKR, Хмельницька 24.12.1990 0.0 11.7h
8 2 ЧИРУК Станіслав UKR, Волинська, Нац.Унів. ім Л. Українки 13.08.1991 0.0 12.0h
Забіг 2 (7)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Вітер Результат
1 330 БУБЛИК Роман UKR, Івано-Франківська 19.10.1985 0.0 10.5h
2 896 РОГУЛЬКО Андрій UKR, Хмельницька 25.08.1990 0.0 10.5h
3 741 ДАНЕЛЮК Олег UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ 05.07.1989 0.0 11.0h
4 322 АЛЬБЕРТ Володимир UKR, Івано-Франківська 24.06.1989 0.0 11.1h
5 952 БРАЖЕНЮК Андрій UKR, Чернівецька, Нац.Універс.ім.Федьковича 01.01.1992 0.0 11.6h
6 65 СУМСЬКИЙ Бартек POL 06.07.1993 0.0 11.8h
7 5 ТЕСЛЯК Ярослав UKR, Волинська, Нац.Унів. ім Л. Українки 05.06.1990 0.0 11.8h
8 542 ЮРКЕВИЧ Віктор UKR, Львiвська, ДДПУ 22.06.1990 0.0 11.9h
Забіг 3 (7)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Вітер Результат
1 891 ПІДЛИПЧУК Григорій UKR, Хмельницька 16.12.1992 0.0 11.0h
2 1 БАКАЛЕЙКО Ігор UKR, Волинська, Нац.Унів. ім Л. Українки 28.10.1990 0.0 11.2h
3 319 ГАЛИЧ Тарас UKR, Івано-Франківська 07.06.1990 0.0 11.2h
4 900 ЖЄЛЄЗНЯКОВ Антон UKR, Хмельницька 27.01.1993 0.0 11.3h
5 536 ЗУБАЧ Володимир UKR, Львiвська 08.09.1990 0.0 11.4h
6 545 СТАСЮК Міхвл UKR, Львiвська, ДДПУ 04.11.1991 0.0 11.5h
7 544 ГОДЗЬ Мар’ян UKR, Львiвська, ДДПУ 05.06.1987 0.0 11.6h
8 752 СИДОРОВИЧ Роман UKR, Тернопiльська, ОДЮСШ Тернопіль 23.02.1991 0.0 11.7h
Забіг 4 (7)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Вітер Результат
1 154 ЛЕНДЕЛ Георгій UKR, Закарпатська, Мукачево 22.03.1992 0.0 11.5h
2 1 ПЕТРОВИЧ Віталіій UKR, Закарпатська, Чоп 24.11.1994 0.0 11.8h
3 67 СТЕБЛЮК Юрій UKR, Закарпатська, Ужгород 12.04.1993 0.0 11.9h
4 100 МОКАН Іван UKR, Закарпатська, Тячівський р.н. 14.10.1993 0.0 12.0h
5 20 ПЕРЕБЗЯК Михайло UKR, Закарпатська, Чоп 06.11.1994 0.0 12.6h
6 37 ПАЗУХАНИЧ Вячеслав UKR, Закарпатська, Мукчівський р.н. 08.06.1992 0.0 12.7h
7 155 СЕЛЕШ Василь UKR, Закарпатська, Берегівський р.н. 25.02.1991 0.0 13.0h
174 БАНЯС Михайло UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 15.05.1994 DNS
Забіг 5 (7)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Вітер Результат
1 161 БЕЛЬДІЙ Олександр UKR, Закарпатська, Мукачево 06.01.1995 0.0 11.4h
2 120 ГЕЛЕВАН Віталій UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 16.05.1993 0.0 11.8h
3 72 ЙОВБАК Дмитро UKR, Закарпатська, Ужгород 31.01.1995 0.0 12.0h
4 2 БАВИКИН Станіслав UKR, Закарпатська, Чоп 22.08.1993 0.0 12.3h
5 24 ГОПАК Олександр UKR, Закарпатська, Виноградівський р.н. 11.12.1990 0.0 13.5h
6 29 СЛИВКАНИЧ Михайло UKR, Закарпатська, Ужгородський р.н. 17.11.1992 0.0 13.6h
184 БОНДАРЧУК Михайло UKR, Закарпатська, Мукачево 21.11.1992 DNS
Забіг 6 (7)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Вітер Результат
1 246 ФАРИНИЧ Олександр UKR, Закарпатська, Мукачево 15.12.1992 0.0 11.5h
2 78 БІЛЕЙ Євген UKR, Закарпатська, Ужгород 25.01.1995 0.0 11.6h
3 24 БАБИНЕЦЬ Юрій UKR, Закарпатська, Ужгородський р.н. 03.05.1992 0.0 12.3h
4 123 ГАНДЕРА Василь UKR, Закарпатська, Хуст 02.09.1990 0.0 12.5h
5 26 ПОРХАЛ Сергій UKR, Закарпатська, Виноградівський р.н. 18.03.1993 0.0 13.1h
6 13 ГОВДІ Альберт UKR, Закарпатська, Чоп 09.02.2199 0.0 13.4h
82 ПОПОВИЧ Іван UKR, Закарпатська, Свалявський р.н. 29.12.1994 DNS
Забіг 7 (7)
Місце Номер Спортсмен Команда Дата
народження
Вітер Результат
1 65 ГОМОКІ Адальберт UKR, Закарпатська, Ужгород 30.08.1987 0.0 11.5h
2 37 ПОНЗЕЛЬ Едуард UKR, Закарпатська, Свалявський р.н. 13.06.1989 0.0 11.8h
3 172 ШЕЛЕЛЬО Артур UKR, Закарпатська, Мукачево 26.11.1992 0.0 11.9h
4 23 ТУРЯНИЦЯ Олександр UKR, Закарпатська, Ужгородський р.н. 02.03.1992 0.0 12.0h
5 15 СЛОБОДЯН Марк UKR, Закарпатська, Чоп 01.01.1994 0.0 13.1h
124 РОСОХА Андрій UKR, Закарпатська, Хуст 12.12.1994 DNS

164

ГЕРЖИК Сергій UKR, Закарпатська, Хустський р.н. 19.03.1993 DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

49 традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ужгород 8 травня 2010 р. 15:00

 

 

 

 

Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки  Фінал

 

 

 

 

 

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата
народження

Вітер

Результат

 

 

 

 

1

897

Грищук Роман

UKR, Хмельницька

09.06.1990

0.0

14,8 h

 

 

 

 

2

222

КОМАР Андрій

UKR, Закарпатська, Ужгород

21.07.1985

0.0

14.8h

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

326

БУРІЙ Максим

UKR, Івано-Франківська

09.02.1990

0.0

16.3h

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

66

МАРТИНЮК Роман

UKR, Закарпатська, Ужгород

06.12.1991

 

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания