РЕКОРДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ області | Друкувати |

Новодимо рекорди Закарпатської області 
з легкої атлетики станом на 1.01.2014 року

Запрошуємо до обговорення заціуавлених осіб.
Підтвердження РЕКОРДУ можливе при наданні протоколів змагань,
диплому або грамоти з печаткою.

ТАБЛИЦЯ

Закарпатської області на період 01.01.2014 року

 

№ п/п

Вид

Результат

Розряд

Призвище, ім’я

Рік і місце встановлення рекорду

1.

100 м.

10,2

МС

Редько Анатолій

1962 р. м. Брест

2.

200 м.

20,6

МС

Столяров Сергій.

1983 р. першість УРСР

3.

400 м.

46,89

МС

Теслик Ігор

1983 р. м. Москва

4.

800 м.

1,49,1

КМС

Коломоєць Анатолій.

1989 р. першість  м. Київ

5.

1500 м.

3,42,6

МС

Плеханов Анатолій

2013 р. Чемпіонат України  м. Донецьк

6.

5000 м.

13,53,09

МС

Романенко Роман

2013 р. м. Донецьк  Чемпіонат України

7.

10000 м.

28,28,54

МС

Романенко Роман

2012 р. м. Ялта , Чемпіонат України

8.

110 м. з/б

14,2

 

  14,65

МС

 

КМС

Комар Андрій

 

Мартинюк Роман

2011 р. Ужгород  50-і міжнародні змагання  Кубок «Дружба»

2013 р. Ялта  Кубок України

9.

400 м. з/б

52,80

МС

Топорков Сергій

2012 р. м. Ялта 
III Спортивні студентські Ігри  України

10.

3000 м.

7,55,2

 

Величко Олександр

1980 р. м. Сочі

11.

3000 м. з/п

8,24,0

КМС

Величко Олександр

1976 р. м. Подольськ

12.

10000 м. ходьба

40,52,0

КМС

Стекулін Володимир

1983 р. м. Мукачево

13.

20 км. ходьба

123,06,0

МС

Стекулін Володимир

1984 р. м. Чебоксари, Кубок СРСР

14.

50 км. ходьба

3,56,52

МС

Жірков Павло

1979 р. м. Москва, VII – спартакіада

15.

Стрибки у висоту

2,25

МС

Чорний Григорій

1985 р. м. Кривий Ріг, Ц.Р. «Труд»

16.

Стрибки у довжину

7,72

МС

Коноваленко

1986 р. м. Краснодар

17.

Стрибки з шестом

4,75

І

Федак Леонід

1973 р. м. Ужгород

18.

Потрійний стрибок

16,01

КМС

Бобков С

1989 р. м. Житомир

19.

Метання диску

50,24

І

Бородкін Микола

1977 р. м. Житомир

20.

Метання спису

77,84

МС

Кравченко Борис

1979 р. м. Рівне

21.

Метання молота

76,22

МС

Ремарук Василь

1989 р. м. Мінськ

22.

Штовхання кулі

20,46

МС

Бородкін Андрій

2011 р.м. Ужгород  50-і міжнародні   змагання  Кубок «Дружба»

23.

Десятиборство

70,21

КМС

Богдаков Юрій

1968 р. м. Хмельницький

24.

4 х 100 м.

42,4

І

Редько,Опацький,Демідов,Серьогін

1975 р. м. Київ

25.

Марафонський біг

2,16,40

МС

Ізергін Георгій, Терпак

1989 р. м. Біла Церква

 

ЖІНКИ

1.

100 м.

11,68

МС

Ковельська Ольга

1985 р. м. Донецьк, першість УРСР

2.

200 м.

23,8

МС

Ковельська Ольга

1985 р. м. Тернопіль, Кубок СРСР

3.

400 м.

53,7

МС

Петраш Ірина

1984 р. м. Київ, першість УРСР

4.

800 м.

2,04,28

МС

Коломоєць Люда

1992 р. м. Київ, Чемпіонат України

5

1500 м

4:12,3

МС

Коломоєць Людмила

1992 р. . м. Будапешт, міжнародні змагання

6.

100 м. з/б

12,1

І

Канюк Вікторія

1979 р. м. Донецьк VII – спартакіада УРСР

7.

Стрики у висоту

192

МС

Присяжнюк Ірина

1991 р. м. Київ, Х - спартакіада УРСР

8.

Стрибки у довжину

613

КМС

Канюк Вікторія

1973 р. м. Ужгород, Чемпіонат області

9.

Метання диску

45,10

І

Попович Марія

1979 р. м. Ужгород, матч 8-ми міст

10.

Метання спису

50,00

І

Івар Н.

1988 р. м. Київ V – спартакіада УРСР

11.

Штовхання кулі

13,54

І

Канюк Вікторія

1977 р. м. Чоп, першість «Локомотива»

12.

Марафонський біг

2,37,38

МС

Пластініна Олена

1996 р. м. Стамбул

13.

5 км. ходьба

24,11

КМС

Флюс Вікторія

1997 р. м. Ужгород, Кубок «Дружба»

14.

10 км. ходьба

53,36,0

І

Леванова Свєта

1997 р. м. Київ, Чемпіонат України

15.

5000 м.

15,48,0

М/С

Пластініна Олена

1988 р. м. Київ, першість СРСР

16.

3000 м.

8,49,98

М/С

Пластініна Олена

1988 р. м. Київ, першість СРСР

17.

10000 м.

32,42,69

М/С

Пластініна Олена

1988 р. м. Київ, першість СРСР

                                                                                              ЮНАКИ

1.

60 м.

6,7

КМС

Коноваленко Олег.

1984 р. м. Київ, першість ЦР «Авангард»

2.

100 м.

10,3

М/С

Столяров Сергій

1973 р. м. Київ, спартакіада школярів

3.

200 м.

21,8

КМС

Столяров Сергій

1972 р. м. Кошіце

4.

400 м.

49,43

І

Кевпанич Василь

1987 р. м. Київ, першість «Динамо»

5.

800 м.

1,51,53

КМС

Кевпанич Василь

1997 р. м. Київ, першість України серед юніорів

6.

1500 м.

3,51,15

І

Іщенко Володимир

1981 р. м. Київ, першість УРСР

7.

3000 м.

8,22,4

І

Медвецький Володимир

1983 р. м. Сімферополь ЦР «Динамо»

8.

110 м. з/б

14,3

КМС

Найман Валерій

2002 р., першість України МОН

9.

10000 м.

31,12

І

Медвецький Володимир

1983 р. м. Одеса, першість КЗПО

10.

400 м. з/б

55,6

І

Самаі Олександр

1972 р. м. Дніпропетровськ, першість УРСР

11.

5000 м.

15,06

І

Медвецький Володимир

1982 р. м. Київ

12.

5 км. ходьба

22,10

І

Лазар Сергій

1997 р. м. Мукачево, юнацькі ігри

13.

10 км. ходьба

51,2

І

Лазар Сергій

1995 р. м. Харків, ІІІ – юнацькі ігри України

14.

Стрибки у висоту

193

І

Цикайло І.

1975 р. м. Ужгород, першість області

15.

Стрибки у довжину

7,23

І

Коноваленко О.

1984 р. м. Ужгород, Чемпіонат області

16.

Потрійний стрибок

14,62

І

Свадеба Олександр

1984 р. м. Запоріжжя, першість «Локомотива»

17.

Метання диску

54,68

І

Пащенко Сергій

1971 р. м. Ужгород, прешість області

18.

Метання спису

56,28

ІІ

Пащенко Сергій

1970 р. м. Берегово, першість школярів

19.

Метання молота

42,64

ІІІ

Дейгей В.

1962 р. м. Ужгород

20.

Штовхання кулі

14,98

ІІ

Пікасович Йосип

1971 р. м. Ужгород, першість області

21.

60 м. з/б

8,00

І

Найман Валерій.

2002 р. м. Київ, зимня першість України юнаків

                                                                                              ДІВЧАТА

1.

60 м.

7,6

ІІ

Найман Аделла

1967 р. м. Ужгород, першість області

2.

100 м.

11,9

І

Найман Аделла

1988 р. м. Ужгород, першість області

3.

200 м.

25,0

І

Канюк Вікторія

1972 р. м. Ужгород, першість області

4.

400 м.

57,3

І

Шкірей Марина

2002 р. м. Ужгород, Кубок «Дружба»

5.

800 м.

2,11,5

КМС

Шкірей Марина

2002 р. м. Донецьк

6.

Стрибки у висоту

170

МС

Канюк Вікторія

1972 р. м. Біла Церква, першість школярів

7.

Стрибки у довжину

613

КМС

Канюк Вікторія

1973 р. м. Ужгород, Чемпіонат області

8.

Метання диску

39,24

ІІ

Рябошанка О.

1984 р. м. Одеса, І-юнацькі ігри

9.

Метання спису

37,73

ІІІ

Кантаніста І.

1957 р. м. Ужгород, фестиваль

10.

5 км. ходьба

24,11

КМС

Флюс Вікторія

1997 р. м. Ужгород, Кубок «Дружба»

11.

10 км. ходьба

53,36,0

І

Левашова Світлана

1992 р. м. Київ, Чемпіонат України

12.

3 км. ходьба

14,40

І

Мансин Таня

2003 р.

13.

Штовхання кулі

11,68

ІІІ

Канюк Вікторія

1972 р.

14.

3000 м.

10,,22,7

І

Тартачна Н.

1984 р. м. Кошіце

15.

100 м. з/б

15,0

 

Канюк Вікторія

1972 р.

16.

1500 м.

 

 

 

 

 

 

 

                          Голова колегії суддів з легкої атлетики області,

 

                          Суддя Національної категорії                                                                                                                                            М. Бегеза

 

 
ГОЛОВНА СТАТИСТИКА Рекорди РЕКОРДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ області

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания