довжина естафета | Друкувати |

VIII міжнародні змагання Кубок СК „Ужгород”

серед юнаків та дівчат  1993-94 р.н. та 1995-96 р.н.

з легкої атлетики

м. Ужгород, стадіон „Авангард”     Час старту : 11.30

Стрибки у довжину , дівчата 1995-1996 р.н.

Старт.поз

Номер

Прізвище, ім”я

Дата

народж.

Команда

Перша спроба

Друга спроба

Третя спроба

Краща спроба

Місце

Четв.

спроба

П”ята

спроба

Краща

з п”яти

Місце

Шоста спроба

Результат

місце

1

121

Трохимова Анна

15.03.96

Львів,

ДЮСШ 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

136

Кириленко Вікторія

01.12.96

Львів,

ДЮСШ 10

4,43

х

4,25

4,43

3

х

4,50

4,66

2

х

4,66

ІІ

3

133

Усик Олена

21.01.95

Львів, ДЮСШ 10

х

х

4,66

4,66

2

х

4,49

4,66

3

3,81

4,66

ІІІ

4

194

Сенченко Аліна

28.11.95

Мукачево,

ДЮСШ

4,67

4,47

4,44

4,67

1

4,59

х

4,67

1

4,77

4,77

І

5

272

Філюк Дарина

27.02.97

Тячів,

ДЮСШ

х

3,58

х

3,58

 

 

 

 

 

 

3,58

9

6

241

Дорофеєва Ліза

16.03.98

Тячів,

ДЮСШ

х

3,09

3,27

3,27

 

 

 

 

 

 

3,27

12

7

101

Кокауліна Віка

09.06.98

Тячів,

ДЮСШ

х

х

х

 

 

 

 

 

 

 

-

 

8

102

Дикун Діана

29.11.98

Тячів, ДЮСШ

3,27

3,21

3,31

3,31

 

 

 

 

 

 

3,31

11

9

103

Менджул Оксана

16.12.98

Тячів,
ДЮСШ

3,21

3,41

2,33

3,41

 

 

 

 

 

 

3,41

10

10

72

Станчак Вероніка

05.02.97

Ужгород,

ДЮСШ

4,22

4,00

4,11

4,22

5

3,80

3,94

4,22

5

3,94

4,22

5

11

55

Кочемба Аліса

08.01.96

Ужгород, ДЮСШ

3,53

3,49

3,58

3,58

8

3,62

3,26

3,62

8

3,65

3,65

8

12

313

Бєлкіна Ольга

04.07.96

Ужгород, ДЮСШ

3,97

х

3,49

3,97

6

х

х

3,97

6

х

3,97

7

13

71

Новікова Даша

28.03.97

Ужгород, ДЮСШ

4,27

3,97

х

4,27

4

х

3,88

4,27

4

4,07

4,27

4

14

474

Коломоєць Аліна

15.07.98

Ужгород, ДЮСШ

х

х

х

 

 

 

 

 

 

 

-

 

15

 

67

Філімонова Юлія

1995

Червон., ДЮСШ

3,59

3,64

х

3,64

7

х

3,54

3,64

7

4,12

4,12

6

 

Стрибки у довжину , юнаки 1995-1996 р.н.

 

Старт.поз

Номер

Прізвище, ім”я

Дата

народж.

Команда

Перша спроба

Друга спроба

Третя спроба

Краща спроба

Місце

Четв.

спроба

П”ята

спроба

Краща

з п”яти

Місце

Шоста спроба

Результат

місце

1

342

Возняк Марко

09.02.95

Львів,

КДЮСШ

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

873

Кальніцький Тарас

17.01.96

Рівне, ОДЮСШ

4,75

4,50

3,67

4,75

6

4,48

4,24

4,75

7

4,71

4,75

7

3

93

Савинець Андрій

28.01.97

Тячів, ДЮСШ

х

4,39

4,37

4,39

 

 

 

 

 

 

4,39

 

4

270

Євреш Едгар

28.08.95

Тячів, ДЮСШ

4,77

х

4,67

4,77

5

х

х

4,77

6

х

4,77

6

5

91

Ребар Ярослав

11.10.96

Тячів, ДЮСШ

3,07

х

х

3,07

 

 

 

 

 

 

3,07

 

6

179

Ковальов Віктор

1997

Тячів, ДЮСШ

4,03

3,91

х

4,03

 

 

 

 

 

 

4,03

 

7

166

Корольов Олег

06.09.96

Тячів, ДЮСШ

3,96

4,19

4,24

4,24

 

 

 

 

 

 

4,24

 

8

169

Микулець Давид

01.02.99

Тячів, ДЮСШ

х

х

х

 

 

 

 

 

 

 

-

 

9

151

Рошкович Крістіан

 

Тячів, ДЮСШ

2,71

х

х

2,71

 

 

 

 

 

 

2,71

 

10

153

Дорофеєв Роман

27.01.95

Тячів, ДЮСШ

х

5,31

х

5,31

ІІІ

4,97

5,03

5,31

4

5,27

5,31

4

11.

100

Гусар Андрій

17.10.97

Тячів, ДЮСШ

3,77

4,17

4,33

4,33

 

 

 

 

 

 

4,33

 

12

178

Ребрей Ігор

18.02.95

Тячів, ДЮСШ

4,07

х

х

4,07

 

 

 

 

 

 

4,07

 

13

241

Мацола Ерік

1997

Тячів, ДЮСШ

х

3,81

х

3,81

 

 

 

 

 

 

3,81

 

14

161

Вакій Євген

05.02.96

Тячів, ДЮСШ

4,69

4,61

4,71

4,71

7

5,39

4,93

5,39

ІІІ

х

5,39

ІІІ

15

329

Беззаботнов Владислав

29.04.95

Ужгород, ДЮСШ

х

х

х

 

 

 

 

 

 

 

-

 

16

1

Смаль Костянтин

1995

Брест, ОСДЮШОР

5,27

х

5,63

5,63

І

5,87

-

5,87

І

х

5,87

І

17

3

Жуков Дмитро

1995

Брест, ОСДЮШОР

х

4,89

5,41

5,41

ІІ

5,14

5,21

5,41

ІІ

х

5,41

ІІ

18

 

39

Плекан Іван

1995

Коломия

х

х

4,44

4,44

 

 

 

 

 

 

4,44

 

19

45

Король Юрій

1995

Червон. ДЮСШ

х

4,79

4,63

4,79

4

4,81

4,93

4,93

5

5,00

5,00

5

20

86

Майборода Андрій

1995

Червон. ДЮСШ

4,62

х

4,19

4,62

8

4,09

4,34

4,62

8

4,00

4,62

8

21

156

Кравчишин Роман

1995

Червон. ДЮСШ

х

4,28

4,43

4,43

 

 

 

 

 

 

4,43

 

 



Час початку:  13.00    Стрибки у довжину , юнаки 1993-1994 р.н.

Старт.поз

Номер

Прізвище, ім”я

Дата

народж.

Команда

Перша спроба

Друга спроба

Третя спроба

Краща спроба

Місце

Четв.

спроба

П”ята

спроба

Краща

з п”яти

Місце

Шоста спроба

Результат

місце

1

100

Калінін Олег

1993

Брест, ОСДЮШОР

5,78

4,15

5,63

5,78

І

6,23

5,98

6,23

ІІ

6,18

6,23

ІІ

2

166

Полудень Сергій

06.10.94

Тячів,

ДЮСШ

х

х

х

 

 

 

 

 

 

 

-

 

3

273

Лисий Сергій

14.12.93

Тячів,

ДЮСШ

4,11

4,79

х

4,79

4

4,39

4,44

4,79

5

4,74

4,79

5

4

240

Іляшко Ярослав

12.02.93

Тячів,

ДЮСШ

х

х

х

 

5

6,84

-

6,84

І

-

6,84

І

5

п/к

272

Газда Імре

1990

Тячів,
ДЮСШ

х

х

х

 

 

 

 

 

 

 

-

 

6

14

Ярмолюк Роман

1994

Червон. ДЮСШ

х

4,91

4,99

4,99

ІІІ

5,14

4,69

5,14

4

5,07

5,14

4

7

96

Матусяк Михайло

1994

Червон. ДЮСШ

5,23

х

Х

5,23

ІІ

х

5,13

5,23

ІІІ

х

5,23

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Час початку:11.30      Стрибки у довжину , дівчата 1993-1994 р.н.

Старт.поз

Номер

Прізвище, ім”я

Дата

народж.

Команда

Перша спроба

Друга спроба

Третя спроба

Краща спроба

Місце

Четв.

спроба

П’ята

спроба

Краща

з п’яти

Місце

Шоста спроба

Результат

місце

1

126

Басараб Ірина

08.03.94

Львів,

ДЮСШ 10

х

х

4,00

4,00

7

х

3,99

4,00

7

4,05

4,05

7

2

122

Магоцька Юлія

13.09.94

Львів, ДЮСШ 10

4,19

4,04

х

4,19

6

4,12

4,04

4,19

6

4,18

4,19

6

3

863

Саворона Вікторія

15.06.94

Рівне,

ОДЮСШ

4,59

3,36

4,40

4,59

3

3,63

х

4,59

5

4,10

4,59

5

4

156

Варга Кароліна

30.10.94

Мукачево,ДЮСШ

5,08

4,71

4,89

5,08

1

4,89

4,44

5,08

2

4,53

5,08

ІІ

5

94

Жмурко Ольга

05.02.94

Тячів,

ДЮСШ

н/с

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

77

Ґудзь Юліанна

02.07.94

Ужгород, ДЮСШ

х

5,00

х

5,00

2

5,21

х

5,21

1

-

5,21

І

7

85

Борисович Елізавета

1994

Брест,

ОСДЮШОР

4,44

4,25

4,38

4,44

5

4,30

4,61

4,61

4

4,31

4,61

4

8

32

Андриїшин Юлія

1994

Коломия

4,29

4,57

4,43

4,57

4

4,74

4,52

4,74

3

4,41

4,74

ІІІ

 

 

 

 

.

Час старту: 15.30      Естафета (100м+200м+300м+400м)

 

№ п/п

Команда,

Прізвище, ім’я спортсменів

результат

Місце

1

Новоселиця

Томік Анастасія, Паскар Дмитро, Верега Ксенія, Данчук Валентин

2:18,0

ІІ

2

Тячів ДЮСШ

Жмурко Ольга, Чорей Владислав, Жмурко Тамара, Дорофеєв Роман

2:31,8

8

3

Рівне СДЮШОР

Лисяк Олеся, Євчук Василь, Стрілець Катерина, Сидоров Максим

2:14,7

І

4

Москва

Щуплова Тетяна, Катков Дмитро, Лемова Марія, Михайлюк Євген

2:21,4

4

5

Коломия

 

2:23,5

5

6

Ужгород

 

2:26,4

7

7

Львів

 

2:19,5

ІІІ

8

Брест

 

2:23,6

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник змагань, Суддя 1 категорії                                     Коломоєць А.І.

Гол. секретар,        Суддя 1 категорії          Дністрян В.А.

 

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания