400 м 800м 1500м | Друкувати |

Біг 400 м. дівчата – 1993-1994 р.н.              Час старту: 13.20.

 

Дорі-жка

Ст.номер

Прізвище, ім”я

Дата народження

Місто

результат

Місце

 

1 забіг

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

2

176

Поп Анна

1993

Тячів, ДЮСШ

н/с

 

 

3

46

Ломова Марія

22.04.94

Москва

1.06,8

ІІІ

 

4

873

Колесниченко Олена

03.06.93

Рівне, ОДЮСШ

58,0; 58,0; 58,0

І

 

5

541

Панасович Наталія

01.10.93

Львів, ДЮСШ 2

1.02,2

ІІ

 

6

239

Дідич Світлана

1994

Ів.Франк.,ОДЮСШ

1.08,3

4

 

7

87

Стегура Яніна

1993

Свалява, ДЮСШ

1.18,2

5

 

8

 

 

 

 

 

 

 

Біг 400 м. дівчата – 1995-1996 р.н.

1 забіг

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

3

69

Пригана Вікторія

13.06.95

Свалява, ДЮСШ

1.19,6

ІІІ

 

4

36

Верега Ксенія

26.01.95

Новоселиця, ДЮСШ

1.03,5;

І

 

5

 

Кость Світлана

10.03.95

Мукачево, ДЮСШ

1.10,0

ІІ

 

6

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Біг 400 м. юнаки – 1993-1994 р.н.               Час старту: 13.00

 

Дорі-жка

Ст.номер

Прізвище, ім’я

Дата народження

Місто

результат

Місце

1 забіг

1

 

 

 

 

 

 

2

66

Попович Іван

1994

Свалява, ДЮСШ

н/с

 

3

145

Хрустюк Володимир

30.08.94

Рівне, ОДЮСШ

57,5

8

4

734

Кіндратів Руслан

21.04.94

Львів, ДЮСШ 2

57,4

7

5

63

Головко Роман

21.02.93

Львів, „Сокіл”

1:00,4

9

6

24

Човган Іван

05.06.94

Львів, Сокіл”

56,9

6

7

14

Ярмо люк Роман

1994

Червон., ДЮСШ

Dns

 

8

 

 

 

 

 

2 забіг

1

 

 

 

 

 

2

39

Кобленс Борис

05.12.93

Львів, КДЮСШ

55,0

4

3

61

Михайлик Євген

18.08.93

Москва

53,4

ІІІ

4

99

Сидоров Максим

06.01.93

Рівне, СДЮШОР

52,3

І

5

733

Прокуда Василь

16.05.93

Львів, ДЮСШ 2

53,1

ІІ

6

862

Романовський Олександр

1993

Рівне, ОДЮСШ

Dns

 

7

301

Вайда Микола

18.12.94

Львів, КДЮСШ

56,2

5

8

 

 

 

 

 

Біг 400 м. юнаки – 1995-1996 р.н.               Час старту: 13.00

Дорі-жка

Ст.номер

Прізвище, ім”я

Дата народження

Місто

результат

Місце

 

1 забіг

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

2

25

Федосюк Іван

1995

Коломия

1:02,9

ІІІ

 

3

16

Грицик Роман

1995

Ів.Франк., ОДЮСШ

1:00,0

ІІ

 

4

51

Данчук Валентин

22.02.95

Новосел.,ДЮСШ

54,7

І

 

5

246

Лукачина Юрій

01.01.95

Ужгород, ДЮСШ

Dns

 

 

6

 

Гребченко Антон

16.07.95

Мукачево,ДЮСШ

Dns

 

 

7

317

Танчинець Сергій

27.12.96

Ужгород, ДЮСШ

1:08,1

4

 

8

 

 

 

 

 

 

 

Біг 800 м. дівчата – 1993-1994 р.н.        Час старту: 14.00.

Дорі-жка

Ст.номер

Прізвище, ім’я

Дата народження

Місто

Результат

Місце

 

1 забіг

 

1

54

Бабак Таміла

1994

Ужгород, ДЮСШ

2:40,7

5

 

 

 

2

63

Стрілець Катерина

01.03.94

Рівне, СДЮШОР

2:30,9

І

 

 

 

3

129

Хамуляк Христина

07.02.94

Львів, ДЮСШ 10

2:33,0

ІІ

 

 

 

4

128

Патрайко Оксана

16.08.94

Львів, ДЮСШ 10

2:38,0

4

 

 

 

5

76

Новосельська Людмила

1993

Рівне, СДЮШОР

2:33,9

ІІІ

 

 

 

6

68

Галушка Анжеліка

02.12.94

Ужгород, ДЮСШ

2:58,0

8

 

 

 

6

80

Галушка Вероніка

02.12.94

Ужгород, ДЮСШ

2:53,7

7

 

 

 

7

176

Поп Анна

1993

Тячів, ДЮСШ

2:52,2

6

 

Біг 800 м. дівчата – 1995-1996 р.н.

1 забіг

 

1

241

Палінкаш Тетяна

1997

Тячів, ДЮСШ

3:27,0

11

 

2

68

Тидір Катерина

11.04.96

Свалява, ДЮСШ

3:14,5

8

 

 

 

 

 

3

83

Мориляк Мар”яна

1995

Свалява, ДЮСШ

3:02,7

7

 

 

 

 

 

4

163

Грицан Богдана

1996

Тячів, ДЮСШ

2:46,6

4

 

 

 

 

 

5

78

Філіп Ірина

19.06.96

Ужгород, ДЮСШ

3:24,0

9

 

 

 

 

 

6

84

Бочко Василина

1997

Свалява, ДЮСШ

2:56,0

5

 

 

 

 

 

7

9

Єгорова Анастасія

03.04.96

Москва

2:43,4

ІІІ

5

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 забіг

 

1

 

 

 

 

 

 

 

2

81

Борожняк Христина

1998

Свалява, ДЮСШ

3:26,0

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

887

Близнюк Катя

05.03.95

Рівне, ОДЮСШ

2:30,8

І

 

4

92

Некрашевич Марія

1995

Брест, ОСДЮШОР

2:36,8

ІІ

 

5

59

Таргонська Сніжана

07.10.96

Ужгород, ДЮСШ

2:56,1

6

 

6

 

Муха Ольга

15.06.95

Мукачево, ДЮСШ

Dns

 

 

7

104

Волошин Таня

1999

Тячів, ДЮСШ

     Dns

 

 

8

 

Таргонська Сніжана

1996

Ужгород

     Dns

 

 

 

Біг 800 м. юнаки – 1993-1994 р.н.

1 забіг

1

885

Слободенюк Сергій

02.01.94

Рівне, ОДЮСШ

2:11,7

5

2

50

Васильків Андрій

1994

Червон., ДЮСШ

н/с

 

3

21

Юркевич Андрій

1993

Ів.Франк., ОДЮСШ

2:06,0

ІІІ

4

68

Євчук Василь

14.01.94

Рівне, СДЮШОР

2:03,9

І

5

23

Кулаков Тарас

1993

Ів.Франк.ОДЮСШ

2:12,7

6

6

863

Мельничук Олег

23.11.94

Рівне, ОДЮСШ

2:07,6

4

7

85

Дзундза Степан

1994

Ів.ФР, ОДЮСШ

2:25,7

7

8

23

Новошевський Олег

1993

Коломия

2:04,2

ІІ

 

9

100

Грабар Євген

1994

Тячів ДЮСШ

2:26,9

8

10

240

Дорофеєв Олександр

1993

Тячів ДЮСШ

2:27,2

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Біг 800 м. юнаки – 1995-1996 р.н.              Час старту: 13.40

Дорі-жка

Ст.номер

Прізвище, ім”я

Дата народження

Місто

результат

місце

 

1 забіг

 

1

 

Тадлер Йосиф

26.10.95

Мукачево,ДЮСШ

Dns

 

 

2

74

Опачко  Олександр

1995

Свалява, ДЮСШ

     Dns

 

 

3

76

Савко Владислав

1995

Свалява, ДЮСШ

Dns

 

 

4

161

Вакій Євген

1996

Тячів, ДЮСШ

Dns

 

 

5

67

Потураєв Михайло

13.02.95

Ужгород, ДЮСШ

2:28,0

8

 

 

 

6

197

Сташак Слава

05.08.96

Ужгород, ДЮСШ

н/с

 

 

7

189

Гаврош Данило

21.04.96

Ужгород, ДЮСШ

2:26,0

7

 

8

 

 

 

 

 

 

2 забіг

 

1

60

Галамай Ростислав

02.08.95

Львів, ДЮСШ 2

2:18,0

4

 

2

316

Вершинський Дієго

17.11.95

Ужгород, ДЮСШ

2:15,0

ІІ

 

3

317

Черник Марк

01.08.96

Ужгород, ДЮСШ

2:24,9

5

 

4

32

Антонюк Іван

1995

Ів.Франк,ОДЮСШ

2:16,3

ІІІ

 

5

858

Тресковець Віталоій

17.03.96

Рівне, ОДЮСШ

2:14,1

І

 

6

69

Шульгак Василь

28.01.95

Ужгород, ДЮСШ

н/с

 

 

7

22

Павлів Павло

29.06.96

Львів, „Сокіл”

2:29,2

9

 

8

32

Семенюк Степан

1995

Коломия

2:25,7

6

 

Біг 1500 м. юнаки – 1993-1994 р.н.                Час старту: 14.15

 

Дорі-жка

Ст.номер

Прізвище, ім”я

Дата народження

Місто

результат

1 забіг

1

302

Митровка Максим

25.11.93

Ужгород, ДЮСШ

5:05,1

ІІІ

2

67

Біганич Мар”ян

22.08.94

Ужгород, ДЮСШ

5:13,5

4

3

71

Петрук Юрій

27.04.94

Рівне, СДЮШОР

4:39,0

І

4

50

Васильків Андрій

1994

Червоноград, ДЮСШ

5:04,5

ІІ

5

 

 

 

 

 

 

 

 

НАШІ ДРУЗІ





 

12527982 1263762256986305 72504454 n
'Flauz' интернет магазин спортивного питания