Положення про юнацький чемпіонат області
«Затверджую» Начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації ________________________ В.Й.Ерфан "Затверджую" Віце-президент федерації легкої атлетики Закарпатської області ___________А.І. Коломоєць ПОЛОЖЕННЯ про проведення юнацької першості Закарпатської області з легкої атлетики . Особистий чемпіонат Закарпатської області серед юніорів та дорослих. І. МЕТА І ЗАВДАННЯ Чемпіонат проводиться з метою: - популяризації легкої атлетики серед юнаків та дівчат; - відбору та підготовки спортсменів збірної команди області для участі у чемпіонаті України - підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи відділень легкої легкої атлетики; - обмін досвідом роботи серед тренерів. ІІ. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюють управління молоді і спорту облдержадміністрації та федерація легкої атлетики Закарпатської області. Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену ФЛАЗО. ІІІ. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ Змагання проводяться 23 вересня 2017 року в м. Мукачеве, стадіон СОК ДЮСШ. Приїзд команд 23 вересня о 9.30 год. Початок змагань об 11.00. Попередню заявку, згідно встановленої ФЛАЗО форми, необхідно надіслати до 14.00 21 вересня 2017 року електронною поштою : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду –обов’язково в печатному вигляді. Оригінал заявки, копія свідоцтва про народження надається до мандатної комісії 23 вересня до 9.30 год. Технічна нарада з представниками команд відбудеться 10.30. ІV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ТА ПРОГРАМА Змагання серед юнаків особисто-командні. До змагань допускаються спортсмени члени ФЛАЗО, заявлені за команди ДЮСШ, міст та районів, спортивних клубів, ФСТ. Змагання серед юніорів та дорослих – особисті. У чемпіонаті серед юніорів та дорослих приймають участь збірні районів, міст. Змагання серед ДЮСШ проводяться у двох вікових групах : 2000-2001 р.н., 2002-2003 р.н. і молодші. Чисельний склад команди та кількість учасників на кожний вид – необмежений. Программа змагань : юнаки: 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, 110 м з/б, 400 м з/б (молодші- 300м з/б), стрибки у довжину, потрійний стрибок, штовхання ядра, метання спису, с/х 3 км, естафета 4х100м. дівчата: 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 100 м з/б, 400 м з\б (молодші 300 м з\б), стрибки у довжину, потрійний стрибок, штовхання ядра, метання спису, с/х 3 км, естафета 4х100м. На кожну дисципліну програми можна заявляти необмежене число учасників. Кожний учасник має право брати участь у двох видах програми та одній естафеті (крім бігу 800м, 1500м, 3000м, с/х). В командний залік зараховується один результат від учасника та естафета. Командна першість визначається загальною сумою 20 кращих результатів спортсменів (юнацьких вікових груп) та двох естафет згідно таблиці нарахування очок . У старшій віковій групі залік – при умові виконання I-го юнацького розряду, в молодшій віковій групі – при умові виконання II-го юнацького розряду (естафети – без врахування розряду). Заохочувальні очки нараховуються незалежно від кола змагань за виконання : I-го розряду – 25 очок, КМС – 50 очок, МС- 75 очок. У змаганнях серед юніорів (1998-99 р.н.) та дорослих (1997 р.н. та старші) - склад команди не обмежений. Програма змагань з видів аналогічна юнацькій. V. НАГОРОДЖЕННЯ Переможці та призери змагань в особистій першості серед юнаків нагороджуються медалями та грамотами. Команди, які посіли I-III місця нагороджуються кубками. Переможці та призери серед юніорів та дорослих нагороджуються грамотами. VІ. ФІНАНСУВАННЯ Управління молоді і спорту несе витрати з експлуатаційних послуг обладнання та місць проведення змагань, нагородження команд переможниці та призерів кубками та дипломами, переможців та призерів в індивідуальних видах програми та естафетах грамотами та медалями, харчування суддів; ФЛАЗО забезпечує суддівство змагань (підготовку, відбір, призначення суддів, програмне забезпечення обробки результатів змагань, розміщення результатів на сайті федерації), друк афіші. Проїзд та харчування учасників за рахунок відряджаючих організацій. Це положення є офіційним викликом на змагання Таблиця нарахування очок Зайняті місця Очки Зайняті місця Очки 1 25 7 10 2 20 8 9 3 17 9 8 4 15 10 7 5 13 11 6 6 11 12 5