РЕЗУЛЬТАТИ КУбок СК Ужгород

16 жовтня 2016. УЖГОРОД
Стадіон "Авангард"
ЧЕМПІОНАТ Закарптської області
Кубок СК "УЖГОРОД"
 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород


_________________________________________________________________________________

1

Джетібаєва Марія

2001

Рівне

12,8

13,0

ІІ

Машанєнков О.В.

2

Мага Наталія

2001

Ужгород

12,9

13,1

ІІ

Граб Р.С.

3

Мартинюк Діана

2001

Свалява

13,7

13,9

ІІІ

ЗагарійВ.І Головнич О.М.

4

Гаргоц Валерія

2001

Ужгород

13,8

14,0

ІІІ

Новікова Н.Є.

5.

Вайзер Олександра 

2000

Чоп

13,9

14,1

Ію

Цвекус З.В.

6.

Ковач Едіта

2000

Свалява

14,0

14,1

Ію

Головнич О.М ЗагарійВ.І.

7.

Петах Надія

2000

Мукачево

-

14,9

ІІю

Андреасова Л.В.

8.

Стойка Юлія

2000

Ужгород

 

14,3

Ію

Новікова Н.Є.

9.

Кеменяш Аніта

2001

Свалява

 

15,2

ІІю

 



 ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

_________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА Виставкові змагання

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

1

ШКРЮБА Ольга

1999

Мукачево

 

13,9

ІІІ

 

Панкулич І.В.



 ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

_________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород


_

1

Желязко Аліна

2003

Рівне

13,4

13,7

ІІІ

Пятковська Я.А.

2

Власюк Аліна

2002

Рівне

13,8

14,0

ІІІ

Машанєнков О.В.

3

Кравчук Аліна

2002

Рівне

14,1

14,0

ІІІ

Нечипорук І.А.

4

Прокопець Аліна

2002

Мукачево

14,1

14,1

Ію

Панкулич І.В.

5.

Бреньо Анна

2003

Ужгород

14,3

13,7

ІІІ

Граб Р.С.

6.

Товтин Юлія

2005

Ужгород

14,4

14,2

Іюн

Мокринський М.М.

7.

Тенкач Люція

2003

Свалява

14,7

14,4

Ію

Загарій В.І Головнич О.М.

8.

Брижак Леся

2003

Мукачево

 

14,5

Ію

Панкулич І.В.

9.

Безкоровайна Світлана

2002

Свалява

 

14,6

Ію

Загарій В.І.

10.

Гайович Анастасія

2002

Ужгород

 

15,1

ІІю

Новікова. Н.Є.

11.

Дорош Катерина

2002

Львів Сокіл

 

15,3

ІІю

Хіміон Т.В.

12.

Семенова Анна

2004

Чоп

 

15,3

ІІю

Цвекус З.В.

13.

Тисовська Іванна

2003

Ужгород

 

15,7

ІІІю

Мокринський М.М.

14.

Керечун Олександра

2005

Свалява

 

15,7

ІІІю

Загарій В.І.

15.

Лешенда Іванна

2003

Свалява

 

15,7

ІІІю

Загарій В.І.

16.

Магурська Олександра

2005

Мукачево

 

16,0

ІІІю

Панкулич І.В.

17.

Ляхович Анастасія

2005

Свалява

 

16,3

 

Загарій В.І.

18.

Чакій Амелія

2005

Ужгород

 

16,7

 

Граб Р.С.

19.

Сорока Ксенія

2004

Мукачево

 

16,7

 

Панкулич І.В.


 ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

1

Мага Наталія

2001

Ужгород

27,5

ІІІ

Граб Р.С.

2

Хаван Даніела

2001

Мукачево

27,6

ІІІ

Губін Е.В.

3

Ковач Едіта

2000

Свалява

28,9

ІІІ

Головнич О.М. Загарій В.І.

4

Мартинюк Діана

2001

Свалява

29,1

Ію

Загарій В.І. Головнич О.М.

5

Вайзер Олександра

2000

Чоп

30,0

Ію

Цвекс З.В.

6

Петах Надія

2000

Мукачево

30,4

Ію

Андреасова Л.В.

7

Годун Марія

2001

Рівне

30,7

ІІю

Романчук М.П.

8.

Кеменяш Аніта

2001

Свалява

32,5

ІІІю

 



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

1

Желязко Аліна

2003

Рівне

29,0

ІІІ

Пятковська Я.В.

2

Куртяк Леся

2002

 Ужгород

29,3

Ію

Новікова Н.Є.

3

Бреньо Анна

2003

Ужгород

29,4

Ію

Граб Р.С.

4

Прокопець Аліна

2002

Мукачево

29,5

Ію

Панкулич І.В.

5

Кравчук Аліна

2002

Рівне

30,1

Ію

Нечипорук І.А.

6

Січка Каріна

2004

Мукачево

30,8

ІІю

Панкулич І.В. Кузнєцова Л.М.

7

Брижак Леся

2003

Мукачево

30,8

ІІ

Панкулич І.В.

8.

Безкоровайна Світлана

2002

Свалява

31,4

ІІю

Загарій В.І.

9.

Тенкач Люціє

2003

Свалява

31,8

ІІю

Загарій В.І Головнич О.М.

10.

Керечун Олександра

2005

Свалява

31,8

ІІю

Загарій В.І.

11.

Магурська Олександра

2005

Мукачево

33,2

ІІІю

Панкулич І.В.

12.

Лешенда Іванна

2003

Свалява

34,1

ІІІю

Загарій В.І.

13.

Семенова Анна

2004

Чоп

34,4

ІІІю

Цвекус З.В.

14.

Сорока Ксенія

2004

Мукачево

36,6

 

Панкулич І.В.

15.

Ляхович Анастасія

2005

Свалява

37,6

 

Загарій В.І.



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

1

Джетібаєва Марія

2001

Рівне

1.06,4

ІІІ

Машанєнков О.В.

2

Конончук Ольга

2000

Рівне

1.12,6

Ію

Романчук М.П.

3

Годун Марина

2001

Рівне

1.15,6

ІІю

Романчук М.П.



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

 

1

Мелеш Катерина

2002

Ужгород

1.05,0

ІІІ

Граб Р.С.

2

Качур Евеліна

2002

Мукачево

1.08,7

Ію

Панкулич І.В.

3

Машанєнкова Аня

2003

Рівне

1.09,4

Ію

Машанєнков О.В.

4

Руденко Тетяна

2003

Ужгород

1.12,1

Ію

Новікова Н.Є.

5

Крупка Сабіна

2002

Чоп

1.12,8

Ію

Цвекус З.В.

6.

Мелеш Олександра

2004

Ужгород

1.14,6

ІІю

Граб Р.С.

7.

Тисовська Євгенія

2003

Ужгород

1.20,6

 

Мокринський М.М.



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

 

1

Люклян Наталія

2001

Ужгород

2.48,3

ІІІ

Новікова Н.Є.

2.

Зеленко Вероніка

2001

Тячів

2.56,7

Ію

Гусар В.М.

3.

Грицан Ольга

2000

Тячів

3.01,2

Ію

Гусар В.М.

4.

Лепкова Іванна

2001

Свалява

3.01,7

Ію

 

5.

Флуд Людмила

2000

Свалява

3.02,1

Ію

 

6.

Гидан Віка

2000

Тячів

3.04,4

Ію

Гусар В.М.



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Хімич Даніелла

2002

Мукачево

2.31,8

ІІІ

Губін Є.В.

2

Арендаренко Даніела

2002

Ужгород

2.37,8

ІІІ

Граб Р.С.

3

Вознюк Жасміна

2004

Воловець

2.46,5

ІІІ

Мельник А.М.

4

Прожегач Юлія

2004

Свалява

2.49,9

ІІІ

Загарій В.І.

5

Онищук Тетяна

2005

Воловець

2.58,5

Ію

Мельник А.М.

6.

Чокнадій Ганна

2005

Воловець

3.03,6

Ію

Далекорей В.В.

7.

Сойма Михайлина

2003

Тячів

3.04,5

Ію

Гусар В.МС.

8.

Попович Єлізавета

2005

Свалява

3.32,0

ІІІю

Загарій В.І.

 




ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород» _________________________________________________________________________________

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

1

Семенова Богдана

2001

Ужгород

5.52,9

Ію

Граб Р.С.

2.

Біленко Тамара

2001

Тячів

7.35,5

 

Гусар В.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

 

1

Мадяр Оксана

2004

Воловець

6.18,7

ІІю

Мельник А.М.

2

Куберич Вікторія

2004

Тячів

8.54,2

 

Гусар В.М.



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _______________________________________________________________________________

СТРИБКИ В ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

1

Дочинець Любов

2000

Тячів

4,32

Ію

Гусар В.М.

2

Романчак Юлія

2000

Львів Сокіл

4,11

ІІю

Васильків Н.Л.



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

СТРИБКИ В ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

_______________________________________________________________________

1

Січка Каріна

2004

Мукачево

4,23

Ію

Панкулич І.В. Кузнєцова Л.М.

2

Куртяк Леся

2002

Ужгород

4,20

Ію

Новікова Н.Є.

3

Вайнагій Кароліна

2002

Тячів

4,08

ІІю

Гусар В.М.

4

Лозицька Дарья

2003

Мукачево

3,95

ІІю

Панкулич І.В.

5.

Маркович Олександра

2006

Тячів

2,96

ІІ

Гусар В.М.

6.

Мокан Олеся

2002

Тячів

2,56

 

Гусар В.М.

7.

Кравцова Ангеліна

2003

Тячів

2,51

 

Гусар В.М.




ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород


_________________________________________________________________________________

1

Дідух Ігор

2000

Рівне

11,6

11,7

ІІІ

Алембіта Я.Д.

2

Тюх Сергій

2000

Ужгород

11,8

11,9

ІІІ

Мокринський М.М.

3

Криловецький Гліб

2001

Львів

12,0

11,9

ІІІ

Капачинський В.С.

4

Грицюта Владислав

2000

Рівне

12,1

12,2

Ію

Нечипорук І.А.

5.

Микулін Владислав

2001

Рівне

12,3

12,2

Ію

Машанєнков О.В.

6.

Фінчук Владислав

2001

Рівне

12,4

11,9

ІІІ

Чулаєвська Н.Ю.

7.

Гирович Роман

2000

Мукачево

12,1

12,2

Ію

Паулишинець О.О.

8.

Ковальський Максим

2001

Рівне

12,8

12,4

Ію

Пятковська Я.А.

9.

 

 

 

 

 

 

 



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород


_________________________________________________________________________________

1

Логойда Артур

2002

Мукачево

12,5

12,6

Ію

Андреасова Л.В.

2

Шевчук Ілля

2002

Рівне

13,2

13,1

ІІІю

Чулаєвська Н.Ю.

3

Сухомлин Ілля

2002

Рівне

13,3

13,2

ІІІю

Пятковська Я.А.

4

Ланецький Віталій

2002

Мукачево

13,4

13,8

ІІІю

Будкевич Г.Б. Кондур Г.Ю.

5.

Сурнін Нікіта

2003

Ужгород

13,6

13,4

ІІІю

Новікова Н.Є.

6.

Штремпель Крістіан

2003

Мукачево

13,9

13,5

ІІІю

Панкулич І.В.

7.

Іллеш Денис

2004

Ужгород

14,2

15,1

 

Новікова Н.Є.

8.

Турков Алекс

2004

Ужгород

 

15,2

 

Мокринський М.М.

9.

Герей Гліб

2004

Мукачево

 

15,0

 

Панкулич І.В.

10.

Галагань Артур

2003

Ужгород

 

15,7

 

Новікова Н.Є.





ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ЮНАКИ  ВИСТАВКОВІ ЗМАГАННЯ

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

_________________________________________________________________________________

1

Кустрьо Сергій

1996

Ужгород

10,6

 

кмсу

Граб Р.С. Талабіра Р.А.





ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород


_________________________________________________________________________________

1

Соколов Остап

2001

Львів Сокол

23,8

ІІІ

Капачинський В.С.

2

Дідух Ігор

2000

Рівне

24,2

ІІІ

Алембіта Я.Д.

3

Криловецький Гліб

2001

Львів

24,8

ІІІ

Капачинський В.С.

4

Грицюта Владислав

2000

Рівне

25,0

ІІІ

Нечипорук І.А.

5.

Микулін Владислав

2001

Рівне

25,3

ІІІ

Машанєнков О.В.

6.

Фінчук Владислав

2001

Рівне

25,4

ІІІ

Чулаєвська Н.Ю.

7.

Гостяєв Максим

2000

Рівне

26,0

Ію

Бугайчук М.П.

8.

Бургер Денис

2001

Мукачево

26,5

Ію

Губін Є.В.

9.

Новосад Назар

2001

Рівне

26,6

ІІю

Бугайчук М.П.

10.

Петришин Олександр

2001

Рівне

27,4

ІІю

Бугайчук М.П.


ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

 

Шевчук Ілля

2002

Рівне

27,0

ІІю

Чулаєвська Н.Ю.

2

Сухомлин Ілля

2002

Рівне

27,6

ІІІю

Пятковська Я.А.

3

Шеремет Антон

2002

Рівне

27,7

ІІІю

Подолянко В.З.

4

Штремпель Крістіан

2003

Мукачево

28,7

 

Панкулич І.В.

5.

Ланецький Віталій

2003

Мукачево

29,0

 

Будкевич Г.Б. Кондур Г.Ю.

6.

Герей Гліб

2004

Мукачево

31,4

 

Панкулич І.В.

7.

Островка Мирослав

2003

Свалява

32,2

 

Цільо А.В.

8.

Галагань Артур

2003

Ужгород

33,2

 

Новікова Н.Є.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 200 м ЮНАКИ ВИСТАВКОВІ ЗМАГАННЯ

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Кустрьо Сергій

1996

Ужгород

22,0

Кмсу

Граб Р.С. Талабіра Р.А.

2.

Косей Едуард

1998

Мукачево

23,2

І

Панкулич І.С.

3.

Баранков Денис

1999

Мукачево

25,9

Ію

Андреасова Л.В.













ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Годунко Олексій

2001

Рівне

55,9

ІІІ

Нечипорук І.А.

2

Фурманюк Богдан

2001

Рівне

56,8

Ію

Дубіч В.П.

3

Новосад Назар

2001

Рівне

58,6

Ію

Бугайчук М.П.

4

Головайчук Вадим

2001

Рівне

58,8

Ію

Дубіч В.П.

5.

Петришин Олександр

2000

Рівне

1.00,7

ІІю

Бугайчук М.П.

6.

Шелемба Іван

2001

Тячів

1.04,4

 

Гусар В.М.



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Рубаха Остап

2003

Львів Сокіл

1.05,4

 

Кухар Ю.Р.

2

Годьмаш Андрій

2003

Мукачево

1.05,4

 

Будкевич Г.Б. Кондур Г.Ю.

3

Голиш Вадим

2003

Мукачево

1.05,5

 

Панкулич І.В.



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Музичко Микола

2001

Рівне

2.09,2

ІІ

Бугайчук М.П.

2

Бубряк Мілан

2000

Мукачево

2.13,8

ІІІ

Андреасова Л.В.

3

Тіхонов Володимир

2000

Львів Колос

2.19,5

ІІІ

Васильків Н.Л.

4

Продан Богдан

2000

Ужгород

2.21,7

Ію

Мокринський М.М.

5.

Зубака Роланд

2001

Мукачево

2.30,9

ІІю

Панкулич І.В.

6.

 

 

 

 

 

 



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Чечур Владислав

2002

Свалява

2.25,0

Ію

Головнич О.М.

2

Беца Дмитро

2003

Воловець

2.26,4

Ію

Мельник А.М.

3

Подгорський Олександр

2002

Мукачево

2.38,0

ІІю

Панкулич І.В.

4

Брудняк Володимир

2003

Свалява

2.44,9

ІІІю

Головнич О.М.

5.

Галагань Ілля

2003

Ужгород

3.03,2

 

Новікова Н.Є.

6.

Тимкович Іван

2005

Воловець

3.26,4

 

Бабець М.І.


ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 800 м ЮНАКИ  ВИСТАВКОВІ ЗМАГАННЯ

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Клим Павло

1999

Ужгород

2.09,4

ІІ

Мокринський М.М.

2

Ігнат Ерік

1999

Ужгород

2.09,9

ІІ

Мокринський М.М.



ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Чернявка Олександр

2001

Рівне

4.43,5

ІІІ

Машанєнков О.В.

2

Годунко Олексій

2001

Рівне

4.43,5

ІІІ

Нечипорук І.А.

3

Далекорей Андрій

2000

Воловець

5.04,4

Ію

Далекорей В.В.

4

Філіпенков Ілля

2000

Чоп

5.37,6

ІІІю

Цвекус З.В.

5.

Мадяр Юрій

2001

Воловець

5.44,1

ІІІю

Мельник А.М.




ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ  2002 – 2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Станко Кирило

2002

Рівне

5.01,8

Ію

Романчук М.С.

2

Бурдюх Сергій

2002

Воловець

5.25,5

ІІІю

Бабець М.І.

3

Краєвий Олексій

2006

Чоп

6.56,8

 

Цвекус З.В.




ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

СТРИБКИ В ДОВЖИНУ ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Марковіч Павло

2000

Тячів

6,23

ІІІ

Гусар В.М.

2

Гавран Михайло

2000

Мукачево

6,19

ІІІ

Панкулич І.С.

3

Андрухів Максим

2001

Львів Сокіл

5,90

ІІІ

Хіміон Т.В.

4

Гостяєв Максим

2000

Рівне

5,89

ІІІ

Бугайчук М.П.

5.

Ковальський Максим

2001

Рівне

5,17

ІІю

Пятковська Я.А.

6.

Ребрей Роман

2001

Тячів

4,78

ІІю

Гусар В.М.




ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

СТРИБКИ В ДОВЖИНУ ЮНАКИ 2002-2003 р.н.

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Бугаєнко Іван

2003

Ужгород

4,96

ІІю

Новікова Н.Є.

2

Лемен Андрій

2002

Тячів

4,57

ІІІю

Гусар В.М.

3

Шеремет Антон

2002

Рівне

4,54

ІІІю

Подолянко В.З.

4

Семчук Семен

2003

Ужгород

4,50

ІІІю

Новікова Н.Є.

5.

Оленич Петро

2003

Ужгород

4,35

ІІІю

Новікова Н.Є.

6.

Русин Дмитро

2003

Ужгород

3,72

 

Мокринський М.М.

7.

Данилич Василь

2005

Тячів

3,57

 

Гусар В.М.

8.

Гольцбергер Йосип

2004

Тячів

3,25

 

Гусар В.М.


ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

ЕСТАФЕТНИЙ БІГ 4х100М (змішана)

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

УЖГОРОД

 

 

54,2

 

 

2

ЛЬВІВ «СОКІЛ»

 

 

54,3

 

 

3

МУКАЧЕВО

 

 

54,6

 

 

4.

РІВНЕ

 

 

54,7

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Кубок СК «Ужгород»

 _________________________________________________________________________________

ЕСТАФЕТНИЙ БІГ 100м+200м+300м+400м (змішана)

16.10.2016 р.                        стадіон «Авангард»                        м. Ужгород

1

Мукачево

 

 

2.26,0

 

 

2

ЛЬВІВ «СОКІЛ»

 

 

2.27,1

 

 

3

УЖГОРОД

 

 

2.30,1

 

 

4.

Тячів

 

 

2.46,5

 

 



 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини РЕЗУЛЬТАТИ КУбок СК Ужгород
'Flauz' интернет магазин спортивного питания