Результати юнацького ЧО. Дівчата

РЕЗУЛЬТАТИ юнацького ЧО.

ДІВЧАТА. ЮНІОРИ.ЖІНКИ

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Ломага Настя

1999

Мук

13.3

13.3

ІІІ

25

Панкулич І.В.

2

Швець  Наталія

1999

Мук

13.8

13.8

ІІІ

20

Андреасова Л.В.

3

Паулишинець  Яна

2000

Мук

13.9

13.9

ІІІ

17

Паулишинець  О.О.

4

Ковач  Едіта

2000

Свл р-н

14.0

14.0

ІІІ

15

Загарій В.І.

5

Петах  Надія

2000

Мук

14.3

14.3

1-ю

13

Андреасова Л.В.

6

Базавлук  Валерія

2000

Мук

15.3

15.3

2-ю

 

Губін Є.В.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ломага Настя

1999

Мук

27.8

ІІІ

25

Панкулич І.В.

2

Ковач  Едіта

2000

Свл р-н

28.9

ІІІ

20

Загарій В.І.

3

Петах  Надія

2000

Мук

30.7

2-ю

 

Андреасова Л.В.

4

Базавлук  Валерія

2000

Мук

31.9

2-ю

 

Губін Є.В.

5

Лібак  Беата

2000

Берегово

32.5

3-ю

 

Перевузник Н.В.

 

Швець  Наталія

1999

Мук

DQ

 

 

Андреасова Л.В.

 

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Мага  Наталія

2001

Ужг

13.1

13.1

ІІ

25

Граб  Р.С.

2

Шклярук  Софія

2003

Ужг

13.6

13.7

ІІІ

20

Талабіра Р.А.

3

Люклян Наталія

2001

Ужг

13.7

13.6

ІІІ

17

Новікова Н.Є.

4

Мартинюк  Діана

2001

Свл р-н

13.7

13.8

ІІІ

15

Загарій В.І.

5

Редей  Валентина

2003

Мук

14.0

13.9

ІІІ

13

Андреасова Л.В.

6

Гаргоц Валерія

2001

Ужг

14.5

14.1

1-ю

11

Новікова Н.Є.

7

Бриньо Анна

2003

Ужг

 

14.2

1-ю

10

Граб  Р.С.

8

Прокопець Аліна

2002

Мук

 

14.4

1-ю

9

Панкулич І.В.

9

Тенкач  Луція

2003

Свл р-н

 

14.5

1-ю

8

Загарій В.І.

10

Керестеші  Даніела

2004

Мук

 

14.6

1-ю

7

Панкулич І.В.

11

Гайович  Анастасія

2002

Ужг

 

14.7

1-ю

6

Новікова Н.Є.

12

Керечун  Олександра

2005

Свл р-н

 

14.8

1-ю

5

Загарій В.І.

13

Урвалек  Вікторія

2001

Мук

 

14.8

1-ю

 

Губін Є.В.

14

Величко  Вікторія

2002

Хст р-н

 

15.2

2-ю

 

Попович Є.М.

15

Лешенда Іванна

2003

Свл р-н

 

15.5

2-ю

 

Загарій В.І.

16

Ханагян  Марія

2002

Свл р-н

 

15.5

2-ю

 

Загарій В.І.

17

Дьордяй  Іванна

2001

Ужг

 

15.7

3-ю

 

Мокринський М.М.

18

Лозицька  Дарья

2003

Мук

 

15.7

3-ю

 

Панкулич І.В.

19

Климко  Діана

2001

Хст р-н

 

15.8

3-ю

 

Попович Є.М.

20

Магурська  Олександра

2005

Мук

 

15.8

3-ю

 

Панкулич І.В.

21

Бігарій Віталіна

2005

Хст р-н

 

16.2

 

 

Попович Є.М.

22

Ратнікова Анна-Марія

2006

Мук

 

17.2

 

 

Андреасова Л.В.

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _______________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Мага  Наталія

2001

Ужг

27.6

ІІІ

25

Граб  Р.С.

2

Шклярук  Софія

2003

Ужг

28.0

ІІІ

20

Талабіра Р.А.

3

Люклян Наталія

2001

Ужг

28.6

ІІІ

17

Новікова Н.Є.

4

Хімич  Даніелла

2002

Мук

28.9

ІІІ

15

Губін Є.В.

5

Редей  Валентина

2003

Мук

29.1

1-ю

13

Андреасова Л.В.

6

Бреньо Анна

2003

Ужг

29.2

1-ю

11

Граб  Р.С.

7

Куртяк  Леся

2002

Ужг

29.9

1-ю

10

Новікова Н.Є.

8

Тенкач  Луція

2003

Свл р-н

30.5

1-ю

9

Загарій В.І.

9

Кондрич  Дарина

2001

Брг

30.6

2-ю

8

Перевузник Н.В.

10

Урвалек  Вікторія

2001

Мук

31.0

2-ю

7

Губін Є.В.

11

Руденко Тетяна

2003

Ужг

31.1

2-ю

6

Новікова Н.Є.

12

Пилипенко Катерина

2001

Мук

31.4

2-ю

5

Панкулич І.В.

13

Керестеші  Даніела

2004

Мук

31.7

2-ю

 

Панкулич І.В.

14

Керечун  Олександра

2005

Свл р-н

31.9

2-ю

 

Загарій В.І.

15

Дорофеєва  Наталія

2002

Брг

32.0

2-ю

 

Перевузник Н.В.

16

Тисовська  Євгенія

2003

Ужг

33.1

3-ю

 

Мокринський М.М.

17

Лешенда Іванна

2003

Свл р-н

33.4

3-ю

 

Загарій В.І.

18

Магурська  Олександра

2005

Мук

35.1

3-ю

 

Панкулич І.В.

19

Чакій  Мія

2005

Ужг

35.5

3-ю

 

Граб  Р.С.

20

Ляхович  Анастасія

2005

Свл р-н

36.2

 

 

Загарій В.І.

 

 

 

 

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 2001-2002р.н.

17.09.2016р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Хаван Даниїла

2001

Мук

1:05.4

ІІІ

25

Губін Є.В.

2

Кондрич  Дарина

2001

Брг

1:09.7

І-ю

20

Перевузник Н.В.

3

Товтин  Юлія

2005

Ужг

1:10.3

І-ю

17

Мокринський М.М.

4

Білак Анастасія

2002

Ужг

1:10.9

І-ю

15

Мокринський М.М.

5

Пилипенко Катерина

2001

Мук

1:12.0

І-ю

13

Панкулич І.В.

6

Мелеш Олександра

2004

Ужг

1:13.5

ІІ-ю

11

Граб  Р.С.

7

Рущак  Вероніка

2003

Свл р-н

1:21.7

 

 

Загарій В.І.

8

Габор  Дарина

2005

Брг

1:23.8

 

 

Перевузник Н.В.

9

Павлік  Алана

2004

Ужг

1:25.1

 

 

Мокринський М.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Шкрюба Ольга

1999

Мук

1:07.5

І-ю

25

Панкулич І.В.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Туряниця  Вікторія

2000

Брг

2:59.5

1-ю

25

Перевузник Н.В.

2

Грицан  Ольга

2000

Тяч. Р-н

2:59.7

1-ю

20

Гусар В.М.

3

Морозова Дарина

2000

Хст р-н

2:59.9

1-ю

17

Попович Є.М.

4

Камбарова  Каріна

2000

Вол р-н

3:06.9

2-ю

 

Мельник А.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _______________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Прачко Габріелла

2001

Мук

2:45.6

ІІІ

25

Губін Є.В.

2

Прожегач  Юлія

2004

Свл р-н

2:50.0

ІІІ

20

Загарій В.І.

3

Сойма Михайлина

2003

Тяч. Р-н

2:55.6

І-ю

17

Гусар В.М.

4

Оніщюк Тетяна

2005

Вол р-н

2:57.9

І-ю

15

Мельник А.М.

5

Шорбан  Тетяна

2003

Рах р-н

3:02.7

І-ю

13

Катеринюк  В.П.

6

Брана Наталія

2002

Рах р-н

3:04.0

І-ю

11

Дем‘ян М.В.

7

Каплун  Лілія

2003

Тяч. Р-н

3:04.6

І-ю

10

Гусар В.М.

8

Баняс Вікторія

2003

Хст р-н

3:04.9

І-ю

9

Попович Є.М.

9

Чокнадій Ганна

2006

Вол р-н

3:05.0

І-ю

8

Далекорей В.В.

10

Ратушняк Крістіна

2001

Брг

3:08.1

2-ю

7

Перевузник Н.В.

11

Попович  Єлізавета

2005

Свл р-н

3:24.4

3-ю

 

Загарій В.І.

12

Мацола  Анастасія

2007

Тяч. Р-н

3:28.1

3-ю

 

Гусар В.М.

13

Зеленко Вероніка

2001

Тяч. Р-н

DNF

 

 

Гусар В.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Цап Мирослава

1999

Вол р-н

5:19.5

ІІІ

25

Далекорей В.В.

2

Штефура  Яна

2000

Рах р-н

6:35.8

3-ю

 

Катеринюк В.П.

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_______________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Касьяненко Софія

2003

Мук

5:36.5

ІІІ

25

Панкулич І.В.

2

Семенова Богдана

2001

Ужг

5:46.4

1-ю

20

Граб Р.С.

3

Качюр  Евеліна

2002

Мук

5:52.0

1-ю

17

Панкулич І.В.

4

Вознюк Жасміна

2004

Вол р-н

6:00.5

1-ю

15

Мельник А.М.

5

Гінцяк Богдана

2002

Хст р-н

6:01.2

І-ю

13

Попович Є.М.

6

Кулман  Олена

2001

Свл р-н

6:03.7

І-ю

11

Загарій В.І.

7

Павлючок Тетяна

2002

Рах р-н

6:42.5

3-ю

 

Катеринюк В.П.

8

Цубера Ганна

2001

Рах р-н

8:30.6

 

 

Катеринюк В.П.

9

Габовда  Мар'яна

2001

ОДЮСШ Колос

8:54.5

 

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

 

Мадяр Оксана

2004

Вол р-н

DNS

 

 

Мельник А.М.

 

Сорич  Тетяна

2001

Рах р-н

DNS

 

 

Катеринюк В.П.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 300 м з/б (76см)  ДІВЧАТА 2001-2002р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Блешинець  Наталія

2001

Ужг

50.3

ІІ

25

Талабіра Р.А.

 

Зенгел Евеліна

2004

Мук

 

 

 

Андреасова Л.В.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Броднікова Каріна

2004

Мук

18:44.5

І-ю

25

Будкевич Г.Б. Кондур Г.Ю.

2

Варга  Андріана

2003

Мук

19:29.3

І-ю

20

Будкевич Г.Б. Кондур Г.Ю.

3

Кравцова Ангеліна

2003

Тяч р-н

20:25.0

2-ю

17

Гусар В.М.

4

Біленко  Тамара

2001

Тяч р-н

20:53.6

2-ю

15

Гусар В.М.

5

Кубарич  Вікторія

2004

Тяч р-н

22:14.4

3-ю

 

Гусар В.М.

 

Шерегій  Дарина

2001

Тяч р-н

DNS

 

 

Гусар В.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Зінченко Вікторія

1999

Мук

18:31.9

І-ю

25

Будкевич Г.Б.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ 3000 м ЖІНКИ

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Рошко  Андріана

1993

Мук

12:03.1

ІІІ

 

Будкевич Г.Б.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ЖІНКИ

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Кондур Георгіна

1991

Мук

14:31.9

КМСУ

 

Будкевич Г.Б.

2

Гудачок  Марія

1996

Мук

18:15.1

1-ю

 

Будкевич Г.Б.

3

Бокоч Мар'яна

1994

Мук

20:10.1

2-ю

 

Будкевич Г.Б.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЖІНКИ

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Гудзь Юліана

1994

Ужг

5.94

КМСУ

 

Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2

Варга Кароліна

1994

Мук

5.92

КМСУ

 

Панкулич І.С.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ Юніорки

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Новікова  Дарія

1997

Ужг

6.01

КМСУ

 

Панкулич І.С., Новікова Н.Є.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Куртяк Леся

2002

Ужг

4.44

1-ю

25

Новікова Н.Є.

2

Січка  Каріна

2004

Мук

4.35

1-ю

20

Панкулич І.В., Кузнецова Л.М.

3

Вайнагій  Кароліна

2002

Тяч р-н

4.17

2-ю

17

Гусар В.М.

4

Зенгел  Евеліна

2004

Мук

4.15

2-ю

15

Андреасова Л.В.

5

Прокопець Аліна

2002

Мук

4.10

2-ю

13

Панкулич І.В.

6

Лозицька Дарья

2003

Мук

3.95

2-ю

11

Панкулич І.В.

7

Мокан  Олеся

2002

Тяч р-н

3.81

2-ю

10

Гусар В.М.

8

Мацола Анастасія

2007

Тяч р-н

3.02

 

 

Гусар В.М.

 

Бочок Світлана

2005

Тяч р-н

DNS

 

 

Гусар В.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Бурлака Марина

2000

Ужг

4.37

1-ю

25

Новікова Н.Є.

2

Дочинець  Любов

1999

Тяч р-н

4.26

І-ю

20

Гусар В.М.

 

Паулишинець  Яна

2000

Мук

DNS

 

 

Паулишинець О.О.

 

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Бурлака Марина

2000

Ужг

9.73

1-ю

25

Новікова Н.Є.

2

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

9.12

2-ю

 

Гусар В.М.

3

Дочинець  Любов

1999

Тяч р-н

8.90

2-ю

 

Гусар В.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Вайнагій  Кароліна

2002

Тяч р-н

9.00

2-ю

25

Гусар В.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)  ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Шушман  Анастасія

2000

Мук

9.72

ІІІ

25

Андреасова Л.В.

2

Лендєл Крістіна

2000

Мук

8.87

1-ю

20

Паулишинець О.О.

3

Туряниця  Вікторія

2000

Брг

7.41

2-ю

 

Перевузник Н.В.

 

Маріна  Ольга

2000

Рах р-н

DNS

 

 

Катеренюк В.П.

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)  ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дорофєєва  Наталія

2002

Брг

8.96

1-ю

25

Перевузник Н.В.

2

Бондар Магдаліна

2001

Хст р-н

8.10

1-ю

20

Попович Є.М.

3

Дем‘ян Оксана

2002

Рах р-н

7.90

2-ю

17

Дем‘ян М.В.

4

Сорич Тетяна

2001

Рах р-н

6.28

3-ю

 

Катеринюк В.П.

5

Павлючок Тетяна

2002

Рах р-н

6.14

3-ю

 

Катеринюк В.П.

6

Цубера Ганна

2001

Рах р-н

5.84

 

 

Катеринюк В.П.

 

Гринюк  Вікторія

2002

Рах р-н

DNS

 

 

Дем‘ян М.В.

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г)  ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Лендєл Крістіна

2000

Мук

17.71

3-ю

 

Паулишинець О.О.

 

 

 

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г)  ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дем‘ян Оксана

2002

Рах р-н

18.26

2-ю

25

Дем‘ян М.В.

2

Сорич Тетяна

2001

Рах р-н

14.41

 

 

Катеринюк В.П.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

ЕСТАФЕТА 4х100м  ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Блешинець  Наталія

2001

Ужг

53.2

ІІІ

25

Талабіра Р.А.

Шклярук Софія

2003

Ужг

Талабіра Р.А.

Люклян Наталія

2001

Ужг

Новікова Н.Є.

Мага  Наталія

2001

Ужг

Граб  Р.С.

2

Паулишинець Яна

2000

Мук

54.7

ІІІ

20

Паулишинець О.О.

Ломага Анастасія

1999

Мук

Панкулич І.В.

Швець  Наталія

1999

Мук

Андреасова Л.В.

Редей  Валентина

2003

Мук

Андреасова Л.В.

3

Шкрюба Ольга

1999

Мук

56.0

ІІІ

17

Панкулич І.В.

Урвалек Вікторія

2001

Мук-2

Губін Є.В.

Качур Евеліна

2002

Мук-2

Панкулич І.В.

Прачко Габріелла

2001

Мук-2

Губін Є.В.

4

Ковач  Едіта

2000

Свл р-н

56.9

1-ю

15

Загарій В.І.

Мартинюк  Діана

2001

Свл р-н

Загарій В.І.

Безкоровайна Світлана

2002

Свл р-н

Загарій В.І.

Гузина  Едіта

2003

Свл р-н

Загарій В.І.

5

Кондрич Дарина

2001

Брг

1:00.0

1-ю

13

Перевузник Н.В.

Ратушняк Крістіна

2001

Брг

Перевузник Н.В.

Лібак Беата

2000

Брг

Перевузник Н.В.

Дорофеєва Наталія

2002

Брг

Перевузник Н.В.

6

Буковецька Доріс

2000

Хст р-н

1:01.4

2-ю

11

Попович Є.М.

Баняс Вікторія

2003

Хст р-н

Попович Є.М.

Величко Вікторія

2002

Хст р-н

Попович Є.М.

Морозова Дарина

2000

Хст р-н

Попович Є.М.

7

Зеленко Вероніка

2001

Тяч р-н

1:02.7

3-ю

10

Гусар В.М.

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

Гусар В.М.

Вайнагій Кароліна

2002

Тяч р-н

Гусар В.М.

Дочинець Любов

1999

Тяч р-н

Гусар В.М.

8

Цубера Ганна

2001

Рах р-н

1:03.5

3-ю

9

Катеринюк В.П.

Павлючок Тетяна

2002

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Дем‘ян Оксана

2002

Рах р-н

Дем‘ян М.В.

Сорич  Тетяна

2001

Рах р-н

Катеринюк В.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  ЮНАЦЬКИЙЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

СОК ДЮСШ м. Мукачево

505 очок

2

ДЮСШ №1 м. Ужгород

372 очка

3

Тячівська ДЮСШ

227 очок

4

Рахівська ДЮСШ

221 очко

5

Свалявська ДЮСШ

185 очок

6

ДЮСШ Хустського р-ну

165 очок

7

ДЮСШ м. Берегово

158 очок

8

ДЮСШ  Воловецького р-ну

155 очок

9

ОДЮСШ «Колос»

35 очок

 

 

 

Керівник змагань                                Будкевич Г.Б.              НС           м.Мукачево      

 Головний секретар                              Беспалов Л.В.              НС           м.Мукачево      

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Коментар буде опубліковано після перевірки адміністратором сайту


Захисний код
Оновити

ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати юнацького ЧО. Дівчата
'Flauz' интернет магазин спортивного питания