Результати ЧО серед юнаків

РЕЗУЛЬТАТИ 
юнацького чемпіонату області.
Чемпіонату області серед юніорів та дорослих. 
ЮНАКИ. ЮНІОРИ. ЧОЛОВІКИ

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ 
СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________
БІГ НА 100 м ЧОЛОВІКИ

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Кустрьо  Сергій

1996

Ужг

10.7

КМСУ

 

Граб Р.С., Талабіра Р.А.

2

Гебеш  Володимир

1994

Свл р-н

11.7

ІІІ

 

Загарій В.І., Головнич О.М.

3

Йовбак  Андрій

1996

Свл р-н

11.8

ІІІ

 

Загарій В.І.

4

Талабіра Роберт

1977

Ужг

12.3

1-ю

 

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Подолей Микола

2000

Хст. Р-н

11.4

11.8

ІІ

25

Попович Є.М.

2

Чегіль Василь

2000

Берегово

11.9

12.0

ІІІ

20

Перевузник Н.В.

3

Гирович  Роман

2000

Мук

12.1

12.3

1-ю

17

Паулишинець О.О.

4

Дякулич  В'ячеслав

2000

ОДЮСШ Колос

12.7

12.4

1-ю

15

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

5

Глібчук  Василь

2000

Хст. Р-н

21.2

12.2

1-ю

13

Перевузник Н.В.

6

Тюх  Сергій

2000

Ужг

DQ

11.7

ІІІ

11

Мокринський М.М.

7

Ковач  Іван

1999

Хст. Р-н

 

12.4

1-ю

10

Новікова Н.Є.

8

Баранков Денис

1999

Мук

 

12.5

1-ю

9

Андреасова Л.В.

9

Буцько  Даніел

1999

Берегово

 

12.8

2-ю

 

Перевузник Н.В.

10

Газдог  Марк

2000

Берегово

 

13.1

3-ю

 

Перевузник Н.В.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 2001-2002р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Ешток  Едуард

2001

Ужг

12.1

12.2

1-ю

25

Талабіра Р.А.

2

Зуб  Іван

2002

Ужг

13.2

13.4

3-ю

 

Новікова Н.Є.

3

Ланецький Віталій

2002

Мук

13.5

13.4

3-ю

 

Будкевич Г.Б.

4

Сурнін  Нікіта

2003

Ужг

13.6

13.5

3-ю

 

Новікова Н.Є.

5

Ленів  Валентин

2003

Свл р-н

13.6

13.8

3-ю

 

Горват Т.В.

6

Ковач Віталій

2004

Хст. Р-н

14.2

13.6

 

 

Попович Є.М.

7

Єсаульцев  Павло

2004

Мук

 

14.2

 

 

Андреасова Л.В.

8

Герей  Гліб

2004

Мук

 

14.5

 

 

Панкулич  І.В.

9

Косик  Роман

2003

Хст. Р-н

 

14.5

 

 

Попович Є.М.

10

Лендєл Віктор

2003

Мук

 

15.2

 

 

Андреасова Л.В.

11

Чекан  Валентин

2004

Мук

 

15.3

 

 

Андреасова Л.В.

12

Чигарьов Роман

2005

Мук

 

15.7

 

 

Андреасова Л.В.

13

Прохненко Володимир

2006

Ужг

 

15.8

 

 

Граб Р.С.

14

Бугай  Богдан

2004

Мук

 

15.8

 

 

Андреасова Л.В.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЧОЛОВІКИ

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Кустрьо  Сергій

1996

Ужг

22.2

І

 

Граб Р.С., Талабіра Р.А.

2

Йовбак  Андрій

1996

Свл р-н

24.9

ІІІ

 

Загарій В.І.

3

Талабіра Роберт

1977

Ужг

25.9

1-ю

 

 

 

 

 

  ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Тюх  Сергій

2000

Ужг

24.5

ІІІ

25

Мокринський М.М.

2

Козарь Ярослав

1999

Мук

24.7

ІІІ

20

Андреасова Л.В.

3

Чегіль Василь

2000

Берегово

24.9

ІІІ

17

Перевузник Н.В.

4

Гирович  Роман

2000

Мук

26.0

1-ю

15

Паулишинець О.О.

5

Баранков Денис

1999

Мук

26.0

1-ю

13

Андреасова Л.В.

6

Дорофеєв  Дмитро

2000

Берегово

27.5

2-ю

 

Перевузник Н.В.

7

Буцко  Данієл

1999

Берегово

29.4

 

 

Перевузник Н.В.

 

  ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ешток  Едуард

2001

Ужг

25.4

ІІІ

25

Талабіра Р.А.

2

Логойда  Артур

2002

Мук

26.4

1-ю

20

Андреасова Л.В.

3

Голиш  Вадим

2003

Мук

28.8

 

 

Панкулич  І.В.

4

Островка Мирослав

2003

Свл р-н

32.9

 

 

Горват Т.В.

5

Прохненко Володимир

2006

Ужг

33.9

 

 

Граб Р.С.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЧОЛОВІКИ

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мигович  Андрій

1996

Свл р-н

53.0

ІІ

 

Загарій В.І.

 

    ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дякулич  В'ячеслав

2000

ОДЮСШ Колос

1:04.8

 

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

 

  ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 2001-2002р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Бургер  Денис

2001

Мук

1: 01.1

2-ю

25

Губін Є.В.

1

Голиш  Вадим

2003

Мук

1: 06.2

 

 

Панкулич І.В.

3

Подгорський  Олександр

2002

Мук

1: 09.5

 

 

Панкулич І.В.

 

 

 

 

 

  ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Павлишинець Едуард

2000

Хст. Р-н

2: 09.0

ІІ

25

Попович Є.М.

2

Ігнат  Ерік

1999

Ужг

2:10.6

ІІІ

20

Мокринський М.М.

3

Бубряк  Мілан

2000

Мук

2:15.9

ІІІ

17

Андреасова Л.В.

4

Продан  Богдан

2000

Ужг

2:25.6

1-ю

15

Мокринський М.М.

5

Налівайко  Роман

2000

Брг

2:27.3

1-ю

13

Перевузник Н.В.

6

Лях  Віталій

2000

Хст. Р-н

2:33.1

2-ю

 

Попович Є.М.

7

Пилипко  Юрій

2000

Вол р-н

2:34.0

2-ю

 

Мельник А.М.

 

Шевченко  Гліб

2000

Хст. Р-н

DNS

 

 

Попович Є.М.

 

Бомбушкар Василь

2000

Свл р-н

DNS

 

 

Копосович І.І.

 

Сенько  Едуард

1999

Вол р-н

DNS

 

 

Далекорей В.В.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Чечур  Владислав

2002

Свл р-н

2:26.0

1-ю

25

Головнич О.М.

2

Лазар  Олександр

2001

ОДЮСШ Колос

2:27.0

1-ю

20

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

3

Беца  Дмитро

2003

Вол р-н

2:28.3

1-ю

17

Мельник А.М.

4

Зубака  Роланд

2001

Мук

2:29.7

1-ю

15

Панкулич І.В.

5

Делеган  Ігор

2002

Мук

2:34.5

2-ю

13

Панкулич І.В.

6

Гвоздь Станіслав

2002

Свл р-н

2:38.8

2-ю

 

 

7

Камбулов  Олександр

2001

Тяч. Р-н

2:42.3

3-ю

 

Гусар В.М.

8

Даш  Олексій

2001

Тяч. Р-н

2:46.7

3-ю

 

Гусар В.М.

9

Комоні  Едгард

2003

Брг

2:53.2

 

 

Перевузник Н.В.

10

Евдевдій  Марк

2003

Брг

3:01.2

 

 

Перевузник Н.В.

11

Пруниця  Денис

2003

Брг

3:11.3

 

 

Перевузник Н.В.

 

Лецівський  Микола

2004

Рах р-н

DNS

 

 

Дем‘ян М.В.

 

Брудняк Володимир

2003

Свл р-н

DNS

 

 

Цільо А.В.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

_________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Клим  Павло

1999

Вол р-н

4:35.6

ІІІ

25

Далекорей В.В.

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Лецівський  Микола

2004

Рах р-н

5:12.1

2-ю

25

Дем‘ян М.В.

2

Обрецький Василь

2002

Рах р-н

5:12.3

2-ю

20

Дем‘ян М.В.

3

Годьмаш  Андрій

2003

Мук

5:44.4

3-ю

 

Будкевич Г.Б.

4

Томенюк Іван

2001

Рах р-н

6:25.0

 

 

Катеринюк В.П.

 

 

 

 

 

  ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Далекорей  Андрій

2000

Вол р-н

10:36.2

1-ю

25

Далекорей В.В.

2

Шорбан  Віталій

1999

Рах р-н

10:42.3

1-ю

20

Дем‘ян М.В.

3

Сенько  Едуард

1999

Вол р-н

11:32.5

3-ю

 

Далекорей В.В.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Кудрявський Микола

2001

Рах р-н

11:12.3

2-ю

25

Дем‘ян М.В.

2

Бочкор Микола

2002

Рах р-н

11:22.8

2-ю

20

Дем‘ян М.В.

3

Стан Микола

2002

Рах р-н

12:45.6

3-ю

 

Катеринюк В.П.

4

Бродніков Олександр

2002

Мук

15:19.3

 

 

Будкевич Г.Б.

                 

 

  ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 300 м з/б (76см)  ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ланецький Віталій

2002

Мук

50.4

1-ю

25

Будкевич Г.Б

2

Годьмаш  Андрій

2003

Мук

50.6

1-ю

20

Будкевич Г.Б.

 

Курбанов  Акім

2003

Мук

DNS

 

 

Будкевич Г.Б

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

С/Х НА 3000 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Карпишинець Олександр

2001

Мук

16:03.1

1-ю

25

Будкевич Г.Б.

2

Вінярський  Борис

2001

Мук

16:27.0

1-ю

20

Будкевич Г.Б.

3

Бабуш   Олександр

2004

Мук

16:27.8

1-ю

17

Будкевич Г.Б.

4

Мелехов Ярослав

2004

Мук

17:34.8

2-ю

15

Будкевич Г.Б.

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНІОРИ

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мельник Максим

1997

Мук

6.92

І

 

Панкулич І.С.

2

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

6.61

ІІ

 

Гусар В.М.

3

Мацола  Ерік

1997

Тяч р-н

5.92

ІІІ

 

Гусар В.М.

 

 

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ________________________________________________________________________________

 

ЕСТАФЕТА 4х100м  ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Козарь Ярослав

1999

Мук

48.4

1-ю

25

Андреасова Л.В.

Герович  Роман

2000

Мук

Паулишинець О.О.

Логойда  Артур

2002

Мук

Андреасова Л.В.

Бургер  Денис

2001

Мук

Губін Є.В.

2

Стеценко Ігор

2000

Хст. Р-н

48.5

1-ю

20

Попович Є.М.

Павлишинець Едуард

2000

Хст. Р-н

Попович Є.М.

Шевченко  Гліб

2000

Хст. Р-н

Попович Є.М.

Подолей Микола

2000

Хст. Р-н

Попович Є.М.

3

Ешток  Едуард

2001

Ужг

49.1

1-ю

17

Талабіра Р.А.

Ігнат  Ерік

1999

Ужг

Мокринський М.М.

Тюх  Сергій

2000

Ужг

Мокринський М.М.

Зуб  Іван

2002

Ужг

Новікова Н.Є.

4

Буцько Даніел

1999

Брг

51.3

1-ю

15

Перевузник Н.В.

Дорофеєв Дмитро

2000

Брг

Перевузник Н.В.

Гоздог  Марк

2000

Брг

Перевузник Н.В.

Чегіль Василь

2000

Брг

Перевузник Н.В.

5

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

52.6

2-ю

13

Гусар В.М.

Лемен Андрій

2002

Тяч р-н

Гусар В.М.

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

Гусар В.М.

Юрик Василь

1999

Тяч р-н

Гусар В.М.

6

Корло  Даніел

2001

Рах р-н

56.2

3-ю

11

Катеринюк В.П.

Стан Микола

2002

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Томенюк  Іван

2001

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Шорбан  Віталій

1999

Рах р-н

Дем‘ян М.В.

7

Брудняк  Володимир

2003

Свл р-н

57.0

3-ю

10

Цільо А.В.

Булаківський  Андрій

2004

Свл р-н

Горват Т.В.

Джалалов Ілля

2001

Свл р-н

Головнич О.М.

Чечур  Владислав

2002

Свл р-н

Головнич О.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Гавран Михайло

2000

Мук

6.18

ІІІ

25

Панкулич І.С.

2

Юрик Василь

1999

Тяч р-н

5. 91

ІІІ

20

Гусар В.М.

3

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

5. 60

1-ю

 

Гусар В.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

4.90

2-ю

25

Гусар В.М.

2

Бугаєнко  Іван

2003

Ужг

4.59

3-ю

 

Новікова Н.Є.

3

Лемен Андрій

2002

Тяч р-н

4.58

3-ю

 

Гусар В.М.

4

Єсаульцев  Павло

2004

Мук

4.35

3-ю

 

Андреасова Л.В.

5

Оленич Петро

2003

Ужг

4.20

3-ю

 

Новікова Н.Є.

6

Семчук  Семен

2003

Ужг

4.13

3-ю

 

Новікова Н.Є.

7

Бугай Богдан

2004

Мук

3.69

 

 

Андреасова Л.В.

8

Лендєл Віктор

2003

Мук

3.62

 

 

Андреасова Л.В.

9

Данилич Василь

2005

Тяч р-н

3.35

 

 

Гусар В.М.

 

 

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНІОРИ

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

15.32

ІІ

КМСУ

Гусар В.М.

2

Мацола  Ерік

1997

Тяч р-н

12.20

1-ю

 

Гусар В.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

13.45

ІІ

25

Гусар В.М.

2

Юрик Василь

1999

Тяч р-н

13.01

ІІІ

20

Гусар В.М.

3

Гавран Михайло

2000

Мук

12.02

1-ю

17

Панкулич І.С.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

11.54

2-ю

25

Гусар В.М.

2

Бугаєнко  Іван

2003

Ужг

9.54

 

 

Новікова Н.Є.

3

Лемен Андрій

2002

Тяч р-н

8.76

 

 

Гусар В.М.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг) ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мотринець Іван

2001

Вол. р-н

11.43

1-ю

25

Мельник А.М.

2

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

10.55

2-ю

20

Катеринюк В.П.

3

Томенюк  Іван

2001

Рах р-н

9.86

2-ю

17

Катеринюк В.П.

4

Трощак  Едуард

2001

Свл р-н

9.75

2-ю

15

Горват Т.В.

5

Вітренко Олександр

2002

Свл р-н

9.28

3-ю

 

Горват Т.В.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг) ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Чеботарьов Олександр

1999

Свл р-н

11.30

1

25

Горват Т.В.

2

Дорофеєв  Дмитро

2000

Берегово

11.19

1

20

Катеринюк В.П.

3

Бича  Євген

2000

Тяч р-н

10.85

2-ю

 

Гусар В.М.

4

Булаківський  Антон

1999

Свл р-н

10.75

2-ю

 

Горват Т.В.

5

Клещь Юлій

1999

Мук

9.89

2-ю

 

Паулишинець О.О.

6

Мигович Олександр

1999

Свл р-н

9.61

2-ю

 

Горват Т.В.

7

Мозговий  Іштван

2000

Берегово

8.34

3-ю

 

Перевузник Н.В.

8

Лакатош  Юрій

2000

Вол. р-н

8.16

3-ю

 

Мельник А.М.

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ________________________________________________________________________________

 

Метання списа (600г) ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

31.89

2-ю

25

Катеринюк В.П.

2

Вітренко Олександр

2002

Свл р-н

31.88

2-ю

20

Горват Т.В.

3

Граб  Богдан

2002

Ужг

30.57

2-ю

17

Граб Р.С.

4

Томенюк  Іван

2001

Рах р-н

15.91

2-ю

15

Катеринюк В.П.

 

ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ _________________________________________________________________________________

 

Метання списа (600г) ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Чеботарьов Олександр

1999

Свл р-н

34.80

2-ю

 

Горват Т.В.

2

Булаківський  Антон

1999

Свл р-н

32.60

2-ю

 

Горват Т.В.

3

Бича  Євген

2000

Тяч р-н

31.38

2-ю

 

Гусар В.М.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

Метання списа (800г) ЮНІОРИ 1997-1998 р.н.

17.09.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Вайда  Андрій

1997

Ужг

44.66

ІІІ

 

Граб Р.С.

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати ЧО серед юнаків
'Flauz' интернет магазин спортивного питания