Результати 55 Кубок "Дружба" ЮНАКИ БІГ

 

РЕЗУЛЬТАТИ
55-го КУБКУ "ДРУЖБА" ЮНАКИ

8-9  травня  2016 р.    
м. Ужгород  Стадіон “Авангард”

 

100 м юнаки 1999  р.н. та молодші                   

  

1 забіг

дор.

Прізвище ім’я

Рік   народж.

Місто

Старт.

Результат

 

1

 

 

 

 

 

 

2

Чукаловський Данііл

1999

 Словаччина

228

12,8

 

3

Подолей Микола

2000

Хуст.р-н

1056

11,6

 

4

Булина руслан

2002

Ужгород

 

13,0

 

5

Гоздок Марк

2000

Берегово

86

13,5

 

6

Качур Юрій

2001

Мукач.р-н

 

13,6

 

7

Жуков Вадим

2001

Іршава

107

15,2

 

2 забіг

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

Ешток Едуард

2001

Ужгород

56

11,8

 

3

Завідфолуші Олександр

1999

Мукачево

426

11,6

 

4

Пирогов Олександр

1999

Маріуполь

156

11,3

 

5

Глібчук Василь

2000

Хуст.р-н

177

DNS

 

6

Дідух Ігор

2000

Рівне

1680

11,7

 

7

Поляк Іван

2002

Іршава

126

15,7

 

3 забіг

 

 

 

 

 

1

Коряковський Микита

1999

Кошіце

229

12,7

 

2

Назаренко Андрій

2003

Чоп

6

13,9

 

3

Фінчук Владислав

2001

Рівне

1708

12,0

 

4

Тюх Сергій

2000

Ужгород

80

11,8

 

5

Логойда Артур

2002

Мукачево

258

12,7

 

6

Чегіль Василь

2000

Берегово

94

13,3

 

7

Штефаньо Дмитро

2001

Іршава

130

14,0

 

4 забіг

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

Стеценко Ігор

2000

Хуст.р-н

168

12,1

 

3

Микулін Владислав

2001

Рівне

1632

12,2

 

4

Гирович Роман

2000

Мукачево

104

11,9

 

5

Копан віталій

2001

Іршава

124

14,6

 

6

Теллінгер Вільгельм

2001

Мук.р-н

 

14,0

 

7

Лешко Владислав

2002

Іршава

127

15,8

 

5 забіг

 

 

 

 

 

1

Попович  Євген

2002

Іршава

128

13,8

 

2

Челеняк Ернест

1999

Виноградів

96

12,2

 

3

Макарчук Микола

1999

Рівне

1678

11,6

 

4

Гомба Андрій

1999

Берегово

99

13,4

 

5

Мельник Олександр

2001

Іршава

122

13,6

 

6

Ленів Валентин

2003

Свалява

73

13,1

 

7

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

                                        

                                                                      6 забіг

дор.

Прізвище ім’я

Рік   народж.

Місто

Старт.

Результат

 

1

 

 

 

 

 

 

2

Іванюк Юрій

2000

Ужгород. Р-н

30

13,5

 

3

Уманець Максим

2001

Іршавський

123

14,2

 

4

Калиновський Вадим

1999

В.Березнян.

51

14,2

 

5

Гандич Сергій

1999

Ужгор р-н

26

14,3

 

6

Білогубка Артур

2001

Перечин

95

15,4

 

7

Половка Богдан

2002

Іршавський

108

15,5

 

7 забіг

 

 

 

 

 

1

Макар Богдан

1999

Перечин

97

13,2

 

2

Островерх Богдан

2001

Перечин

69

13,6

 

3

Аміт Артур

1999

Перечин

89

14,0

 

4

Гопак Олександр

2002

Ужгор. Р-н

21

13,9

 

5

Керецман Вталій

2002

Перечин

89

14,0

 

6

Дякулич Вячеслав

2000

Мукач. Р-н

721

14,2

 

7

Менчук Артур

1999

Мукач. Р-н

723

15,0

 

ВИСТАВКОВІ ЗМАГАННЯ

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

 Косей Едуард

1998

Мукачево

2474

11,3

 

3

Кустрьо Сергій

1996

Ужгород

96

11,3

 

4

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

                       




55-і міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок «Дружба»

8  травня  2016 р.     

фіНАЛ   100М юнаки  м. Ужгород “Авангард”

 

ФІНАЛ 100м     юнаки    1999 р.н. та молодші



№№
з/п

Прізвище, і’мя

Рік
народ.

Організація


учасн

Попередній
результ.

Результат
у фіналі

Місце

1

Коряковський Микита

 

Свалявськ.

4

12,7

12,6

7

2

Микулін Владислав

2001

Рівне

1632

12,2

12,1

6

3

Макарчук Микола

1999

Рівне

1678

11,6

11,6

ІІІ

4

Пирогов Олександр

1999

Маріуполь

156

11,3

10,8

І

5

Дидух Ігор

2000

Рівне

1680

11,7

11,5

ІІ

6

Фінчук Владислав

2001

Рівне

1708

12,0

11,8

4

7

Логойда Артур

2002

Мукачево

258

12,7

12,7

8

8

Гирович Роман

2000

Мукачево

104

11,9

12,0

5

 

ФІНАЛ    юнаки   1999 р.н. та молодші
 Спортивні ігри школярів Закарпатської області



 

№№
з/п

Прізвище, і’мя

Рік
народж

Організація


учасн

Попередній
результ.

Результат
у фіналі

Місце

1

Челеняк Ернест

1999

Виноград.

96

12,2

12,2

4

2

Стеценко Ігор

2000

Хуст. Р-н

168

12,1

12,3

5

3

Тюх Сергій

2000

Ужгород

80

11,8

11,8

ІІ

4

Завідфолуші Олекс.

1999

Мукачево

426

11,6

11,7

І

5

Подолей Микола

2000

Хуст. Р-н

1056

11,6

11,9

ІІІ

6

Ешток Едуард

2001

Ужгород

56

11,8

12,4

6

7

Макар Богдан

1999

Перечин

97

13,2

14,0

7

8

Чегіль Василь

2000

Берегово

94

13,3

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

55-і міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок «Дружба»
  9  травня  2016 р.     м. Ужгород “Авангард”

Біг 200м юнаки 1999  р.н. та молодші                   

1 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, ім’я

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 

 

 

 

 

2

2438

Поор Даніел

1999

Тячів

25,1

3

1680

Дідух Ігор

2000

Рівне

24,1

4

31

Воронченко Кирило

2000

Чорноморськ

24,9

5

2451

Алмаші Василь

1999

Мукачево

24,6

6

258

Логойда Артур

2002

Мукачево

26,3

7

73

Ленів Валентин

2003

Свалява

28,3

8

 

 

 

 

 


2 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 

 

 

 

 

2

127

Лешко Владислав

2002

Іршава

DNS

3

67

Мудрик Андрій

2000

Львів «Сокіл»

25,4

4

35

Фіклфсов Олександр

2001

Чорноморськ

DNS

5

1708

Фінчук Владислав

2001

Рівне

24,6

6

105

Подолей Микола

2000

Хустський р-н

DNS

7

57

Калька Іван

2002

Ужгород

27,8

8

 

 

 

 

 


                      

 

 

 

 

3 забіг


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 

 

 

 

 

2

124

Копак Віталій

2001

Іршава

DNS

3

72

Сабодош Михайло

1999

Ужгород

24,5

4

156

Пирогов Олександр

1999

Маріуполь

22,4

5

2453

Козарь Ярослав

1999

Мукачево

23,5

6

1678

Макарчук Микола

1999

Рівне

24,4

7

2474

Косей Едуард

1999

Мукачево

22,7  п/к

8

 

 

 

 

 

 

4 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 

 

 

 

 

2

34

Курбанов Акім

2003

Мукачево

DNS

3

80

Тюх Сергій

2000

Ужгород

24,7

4

426

Завідфолуші Олександр

1999

Мукачево

24,9

5

1682

Якубець Владислав

2000

Рівне

25,0

6

42

Скіценко Максим

2001

Чорноморськ

25,6

7

6

Назаренко Андрій

2003

Чоп

28,3

8

 

 

 

 

 


5 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 

 

 

 

 

2

5

Булаківський Андрій

2004

Свалява

32,3

3

1632

Микулін Владислав

2001

Рівне

25,3

4

56

Ешток Едуард

2001

Ужгород

25,4

5

104

Гирович Роман

2000

Мукачево

24,9

6

2450

Бургер Денис

2001

Мукачево

26,3

7

66

Сюч Євген

2000

Ужгород

27,4

8

 

 

 

 

 


                                                            

 

 

 

 

 6 забіг


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 

 

 

 

 

2

311

Годьмаш Андрій

2003

Мукачево

DNS

3

314

Ланецький Віталій

2002

Мукачево

DNS

4

 

Штремпель Крістіан

2003

Мукачево

29,4

5

9

Брудняк Володимир

2003

Свалява

DNS

6

88

Ердевдій Марк

2003

Берегово

32,7

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

7 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 

 

 

 

 

2

86

Гоздог Марк

2000

Берегово

26,9

3

94

Чегіль Василь

2000

Берегово

25,0

4

84

Буцько Даніел

1999

Берегово

27,2

5

 

Качур Юрій

2000

Мукачевський р-н

26,5

6

 

Теллінгер Вільгельм

2001

Мукачевський р-н

27,6

7

 

Панькович Олександр

2001

Мукачевський р-н

26,4

8

 

 

 

 

 


8 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 

 

 

 

 

2

96

Челеняк Ернест

1999

Виноградівський р.

DNS

3

95

ГелетейГергель

1999

Виноград. Р-н

DNS

4

 

Долгов Володимир

2000

Ужгород

24,7

5

 

Гопак Олександр

1999

Мукач.»Колос»

28,0

6

 

Ненчук Артур

1999

Ужгор. Р-н

29,2

7

 

Лазар Олександр

2001

Мукач. «Колос»

29,7

8

 

 

 

 

 


55-і міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок «Дружба»

 

8 травня  2016 р.                                                                  м. Ужгород “Авангард”

400 м юнаки 1999  р.н. та молодші                   

  

                                                                  1 забіг

дор.

Прізвище ім’я

Рік   народж.

Місто

Старт.

Результат

 

1

Немець Петер

1999

Словаччина

227

58,5

 

2

Мельник Олександр

2001

Іршава

122

DNS

 

3

Скіценко Максим

2001

Чорноморськ

42

59,0

 

4

Жибров Валерій

2000

Рівне

1683

54,5

 

5

Сабадош Михайло

1999

Ужгород

72

55,8

 

6

Козарь Ярослав

1999

Мукачево

2453

53,1

 

7

Чечур Владислав

2002

Свалява

96

1.05,8

 

2 забіг

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

Поляк Іван

2002

Іршава

126

 

 

3

Якубець Владислав

2000

Рівне

1682

56,3

 

4

Сапович Роман

1999

Ів.-Франківсь

329

57,1

 

5

Бургер Денис

2001

Мукачево

2450

1.01,4

 

6

Голиш Дмитро

2003

Мукачево

235

DNS

 

7

Сюч Євген

2000

Ужгород

66

1.00,5

 

3 забіг

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

Штремпель Крістіан

2003

Мукачево

47

DNS

 

3

Жулінський Назар

1999

Рівне

 

DNS

 

4

Алмаші Василь

1999

Мукачево

2451

56,5

 

5

Сич Владислав

1999

Рівне

1677

53,4

 

6

Продан Богда

2000

Ужгород

51

 

 

7

 

 

 

 

 

 

4 забіг

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

Поор Даніел

1999

Тячів

2438

56,3

 

3

Калька Іван

2002

Ужгород

57

1.04,8

 

4

Лецович Віталій

1999

Мукачево

452

DNS

 

5

Ігнат Ерік

1999

Ужгород

54

56,5

 

6

Подюрський Олександр

2002

Мукачево

267

DNS

 

7

Зубака Роланд

2001

Мукачево

150

1.07,3

 

5 забіг

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

Ланецький Віталій

2002

Мукачево

314

1.16,6

 

3

Годьмаш Андрій

2003

Мукачево

311

1.08,2

 

4

Козуб Андрій

2000

Ужгород

59

1.00,8

 

5

Курбанов Акім

2003

Мукачево

34

DNS

 

6

Брудняк Володимир

2003

Свалява

9

1,08,9

 

7

Дякулич Вячеслав

2000

Мукач. Р-н

 

1.04,8

 

                       

 

  

 

6 забіг

дор.

Прізвище ім’я

Рік   народж.

Місто

Старт.

Результат

 

1

 

 

 

 

 

 

2

Буцько Даніел

1999

Берегово

84

1.02,9

 

3

Роман Олівер

1999

Виноград.р-н

94

1.05,0

 

4

Бочкор Себастіан

2000

Виноград.р-н

98

1.00,2

 

5

Ердевдій Марк

2003

Берегово

88

1.16,5

 

6

Панькович Олександр

2001

Мукач. Р-н

 

1.00,3

 

7

Долгов Володимир

2000

Ужгород

 

 

 

7 забіг

 

 

 

 

 

1.

Мірошниченко Ростислав

1999

В.Березн. р-н

60

1.10,8

 

2.

Домбровський Ростислав

1999

Перечин

100

58,1

 

3.

Амет Артур

1999

Перечин

67

1.04,9

 

4.

Лешко Владислав

2002

Іршавський

127

1.17,0

 

1.

Шимоня Микола

1998

Ужгород

68

57,5 п/к

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

55-і міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок «Дружба»

  9  травня  2016 р.    м. Ужгород “Авангард”

Біг 800 мюнаки1999  р.н. та молодші                   

 

1 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 222

Боднар Василь 

1999 

Тячів 

 

2

36

Пересунько Павло

2002

Чорноморськ

2.23,1

3

1677

Сич Владислав

1999

Рівне

2.15,7

4

 

Тіхонов Володимир

2000

Львів «Сокіл»

DNS

5

329

Бабій Павло

2000

Івано-Франківськ

2.12,8

6

54

Ігнат Ерік

1999

Ужгород

2.10,7

7

452

Лецович Віталій

1999

Мукачево

DNS

8

108

Павлишинець Едуард

2000

Хустськ. Р-н

DNS


2 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 59

Козуб Андрій 

2000 

Ужгород 

 2.22,0

2

1683

Жибров Валерій

2000

Рівне

2.06,4

3

321

Сапович Роман

1999

Івано-Франківськ

2.09,7

4

117

Шевченко Гліб

2000

Хустський р-н

DNS

5

41

Клим Павло

1999

Воловець

2.08,1

6

172

Бубряк Мілан

1999

Мукачево

2.16,2

7

1712

Ніц Ілля

2001

Рівне

2.24,5

8

80

Шимоня Микола

1998

Ужгород

2.13,0  п/к


                                                              3 забіг


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 112

Лях Віталій 

2000 

Хустський р-н 

 

2

1684

Годунко Олексій

2001

Рівне

2.10,3

3

316

Федорків Руслан

2000

Івано-Франківськ

2.06,8

4

34

Бурдюк Юрій

2002

Воловець

DNS

5

304

Куля Владислав

2001

Мукачево

DNS

6

51

Продан Богдан

2000

Ужгород

DNS

7

267

Подгорськийолександр

2002

Мукачево

DNS

8

72

Джавалов Ілля

2001

Свалява

2.34,9


        

 

4 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

140 

Вінярський Борис 

2001 

Мукачево 

 2.30,4

2

1623

СтанкоКирил

2002

Рівне

2.28,8

3

150

Зубака Роланд

2001

Мукачево

2.40,4

4

 

Швець Юрій

2002

Львів «Колос»

DNF

5

96

Чечур Владислав

2002

Свалява

2.34,0

6

19

Далекорей Василь

2006

Воловець

3.03,1

7

235

Голиш Дмитро

2003

Мукачево

2.46,3

8

228

Суковський Міхаіл

2002

Словаччина

2.32,0

9

22

Беца Дмитро

2003

Воловець

2.30,1


5 забіг 

 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 24

Ковач Максим 

2005 

Воловець 

 3.05,2

2

98

БочкорСебастіан

2000

Виноградівський р.

DNS

3

 

Фурдела Петро

1999

Мукачевський р-н

DNS

4

85

Дорофеєв Дмитро

2000

Берегівський р-н

2.27,6

5

99

Гомба Андрій

1999

Берегівський р-н

DNS

6

 

Наливайко Роман

2000

Берегово-2

2.28,4

7

 

Лазарьолександр

2001

Мукач. Р-н

2.36,6

8

 

Циганков Віктор

2003

Воловецький р-н

2.42,2

9

 

 Брудняк Володимир

2003 

Свалявський р-н 

2.43,6 

10

 

Сембер Степан

2001

Ужгород. Р-н

2.51,6

11

 

Фрінцко Ростислав

2002

Ужгород. Р-н

2.56,3

 

55-і міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок «Дружба»
8  травня  2016 р.                                                                м. Ужгород “Авангард”

Біг 1500м юнаки 1999  р.н. та молодші                   

1 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1.

41

Клим Павло

1999

Воловець

 4.27,3

2.

222

Боднар Василь

1999

Тячів

DNS

3.

1684

Годунко Олексій

2001

Рівне

4.25,0

4.

329

Бабій Павло

2000

Івано-Франківськ

4.42,1

5.

117

Шевченко Гліб

2000

Хустьский р-н

5.19,3

6.

172

Бубряк Мілан

2000

Мукачево

4.47,5

7.

72

Джавалов Ілля

2001

Свалява

5.20,3

8.

2

Філіпенко Ілля

2000

Чоп

DNS

9.

36

Пересунькопавло

2002

Чорноморськ

4.45,5

10.

342

Худа Василь

2001

Іршава

DNS

11.

 

Фурдела Петро

1999

Мукачевський р-н

DNS

12.

97

Чонка Микола

1999

Виноградівськ. Р-н

5.13,7


2 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1.

1628 

Станко Кирил 

2002 

Рівне 

 5.16,3

2.

304

Куля Владислав

2001

Мукачево

4.49,9

3.

316

Федорків Руслан

2000

Івано-Франківськ

4.34,2

4.

108

Павлишинець Едуард

2000

Хустський р-н

4.45,5

5.

10

Далекорей Андрій

2000

Воловець

5.06,1

6.

1712

Ніщ Ілля

2001

Рівне

4.47,4

7.

112

Лях Віталій

2000

Хустський р-н

5.27,2

8.

140

Вінярський Борис

2001

Мукачево

5.29,1

9.

124

Коцап Віталій

2001

Іршавський р-н

5.24,7

10.

108

Половка Богдан

2002

Іршавський р-н

5.28,6

11.

15

Циганков Віктор

2003

Воловецький р-н

5.47,9

12.

220

Міклашчак Йосиф

2000

Словаччина

5.49,7



3 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

 123

Уманець Максим 

2001 

Іршавський р-н 

4.58,2 

2

22

Беца Дмитро

2001

Воловецький р-р

5.17,9

3

92

ШелимовецьВасиль

1999

Перечинський р-н

5.35,3

4

722

Недбайлов Вячеслав

2002

Мукачевський р-н

5.38,5

5

34

Сембер Степан

2001

Ужгородський р-н

5.45,1

6

28

Фоінцько Ростислав

2002

Ужгородський р-н

5.51,6

7

34

Мадяр Юрій

2001

Воловецький р-н

5.52,8

8

 

Дубоци Петер

1999

Словаччина

5.54,2

9

 

Боднар Степан

2001

Словаччина

DNF




 


V-і СПОРТИВНІ   ІГРИ  ШКОЛЯРІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  9  травня  2016 р.                                                              м. Ужгород “Авангард”

Біг  3000м юнаки1999  р.н. та молодші                   

 

1 забіг 


п/п

Старт.
номер

Прізвище, імя

Рік
народж

Місто, район,
ДЮСШ

        Результат

1

10

Далекорей Андрій

2000

Воловець

 10.39,9

2

2

Філіпенко Ілля

2000

Чоп

DNS

3

34

Мадяр Юрій

2001

Воловець

12.20,3

4

15

Циганков Віктор

2003

Воловець

DNS

5

 

Клим Павло

1999

Воловецький р-н

10.35,4

6

 

Тіхонов Володимир

2000

Львів

11.00,0

7

 

Сенько Едуард

1999

Воловець

11.25,4

8

 

 

 

 

 

55-і міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок «Дружба»

 

8 травня  2016 р.                                                                м. Ужгород “Авангард”

ЕСТАФЕТА 4 х 100м   юнаки  1999  р.н. та молодші                   

  

1 забіг

дор.

Прізвище ім’я

Рік   народж.

Місто

Старт.

Результат

 

1.

Чорноморськ

 

 

 

50,5

 

2.

Мукачево (СІШ)

 

 

 

50,2

 

3.

Ужгород

 

 

 

47,8

 

4.

Рівне

 

 

 

46,1

 

5.

Мукачево (Кубок «Дружба»)

 

 

 

52,4

 

6.

Тячівський р-н

 

 

 

47,8

 

7.

Ужгородський район

 

 

 

55,8

 

2 забіг

 

 

 

 

 

1.

Берегово

 

 

 

51,9

 

2.

Мукачевський район

 

 

 

53,1

 

3.

Хустський район

 

 

 

49,4

 

4.

В.Беренанський район

 

 

 

55,1

 

5.

Виноградівський пайон

 

 

 

54,4

 

6.

Перечинський район

 

 

 

55,4

 

7.

Іршавський район

 

 

 

58,7

 

8.

Свалявський район

 

 

 

55,4

 

        55-і міжнародні змагання з легкої атлетики Кубок «Дружба»

 9 травня  2016 р.                                                                  м. Ужгород “Авангард”

110м с/б юнаки   1999  р.н. та молодші                   

1 забіг

 

дор.

Прізвище ім’я

Рік   народж.

Місто

Старт.

Результат

 

110 м. с/б

 

 

 

 

1.

Воронченко Кирило

2000

Чорноморськ

31

16,5

2.

Маркович Павло

2000

Тячів

94

16,6

3.

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 


9  травня  2016 р.                                                                  м. Ужгород “Авангард”

3000 м с/х    юнаки    1999  р.н. та молодші                   

  

 

дор.

Прізвище ім’я

Рік   народж.

Місто

Старт.

Результат

1.

Бабуш Олександр

2004

Мукачево

171

15.36,3

2.

Карпишинець Олександр

2001

Мукачево

309

16.06,9

3.

Мелехов Ярослав

2004

Мукачево

90

17.44,8

4.

 

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати 55 Кубок "Дружба" ЮНАКИ БІГ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания