Результати ЧО серед ДЮСШ ДІВЧАТА

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЮНІОРКИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Короткова  Вікторія

1997

Мук  «С»

16.6

 

 

Будкевич Г.Б.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНІОРКИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Євмененко  Анастасія

1998

Ужг

34.2

3-ю

 

Граб  Р.С.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЖІНКИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Гудзь Юліана

1994

Ужг

12.8

ІІ

 

Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Швець  Наталія

1999

Мук

13.0

13.2

ІІ

25

Андреасова Л.В.

2

Ломага Настя

1999

Мук

13.4

13.2

ІІ

20

Панкулич І.В.

3

Паулишинець  Яна

2000

Мук

13.7

13.5

ІІІ

17

Паулишинець  О.О.

4

Вайзер Олександра

2000

Чоп

13.9

14.0

ІІІ

15

Цвекус З.В.

5

Ковач  Едіта

2000

Свл р-н

14.3

14.4

1-ю

13

Загарій В.І.

6

Базавлук  Валерія

2000

Мук

14.5

14.6

1-ю

11

Губін Є.В.

7

Петах  Надія

2000

Мук

 

14.8

1-ю

10

Андреасова Л.В.

8

Буковецька Доріс

2000

Хст р-н

 

15.1

2-ю

 

Попович Є.М.

9

Ласло Ільдика

1999

Вин р-н

 

15.2

2-ю

 

 

10

Волощук Яна

2000

Хст р-н

 

16.1

 

 

Попович Є.М.

11

Рущак Богдана

2000

Хст р-н

 

16.1

 

 

Попович Є.М.

 

Банк  Богдана

1999

Тяч р-н

 

DNS

 

 

Гусар В.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ломага Настя

1999

Мук

27.2

ІІ

25

Панкулич І.В.

2

Зубак  Ніколетта

2000

Ужг

29.7

1-ю

20

Новікова Н.Є.

3

Вайзер Олександра

2000

Чоп

29.8

1-ю

17

Цвекус З.В.

4

Бурлака  Марина

2000

Ужг

29.9

1-ю

15

Новікова Н.Є.

5

Ковач  Едіта

2000

Свл р-н

30.5

1-ю

13

Загарій В.І.

6

Буковецька Доріс

2000

Хст р-н

31.2

2-ю

 

Попович Є.М.

7

Тодавчич  Яна

1999

Вин р-н

34.6

3-ю

 

 

8

Кулак  Марія

2000

Ужг

35.1

3-ю

 

Мокринський М.М.

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Мага  Наталія

2001

Ужг

13.1

13.2

ІІ

25

Граб  Р.С.

2

Редей  Валентина

2003

Мук

13.7

13.7

ІІІ

20

Андреасова Л.В.

3

Люклян Наталія

2001

Ужг

13.8

13.7

ІІІ

17

Новікова Н.Є.

4

Шклярук  Софія

2003

Ужг

13.9

13.7

ІІІ

15

Талабіра Р.А.

5

Шутяк  Лілія

2002

Ужг

14.2

14.0

ІІІ

13

Талабіра Р.А.

6

Безкоровайна Світлана

2002

Свл р-н

14.4

14.1

1-ю

11

Загарій В.І.

7

Бриньо Анна

2003

Ужг

 

14.2

1-ю

10

Граб  Р.С.

8

Мартинюк  Діана

2001

Свл р-н

 

14.2

1-ю

9

Загарій В.І.

8

Тенкач  Луція

2003

Свл р-н

 

14.2

1-ю

9

Загарій В.І.

10

Урвалек  Вікторія

2001

Мук

 

14.5

1-ю

7

Губін Є.В.

11

Кедик  Вікторія

2001

Вин р-н

 

14.7

1-ю

6

 

12

Величко  Вікторія

2002

Хст р-н

 

14.8

1-ю

5

Попович Є.М.

13

Пилипенко Катерина

2001

Мук

 

14.9

2-ю

 

Панкулич І.В.

14

Ханагян  Марія

2002

Свл р-н

 

15.0

2-ю

 

Загарій В.І.

15

Зенгел  Евеліна

2004

Мук

 

15.2

2-ю

 

Андреасова Л.В.

16

Гомада  Марія

2004

Мук

 

15.2

2-ю

 

Андреасова Л.В.

17

Попович  Ірина

2004

Свл р-н

 

15.3

2-ю

 

Загарій В.І.

18

Култан  Аніта

2003

Свл р-н

 

15.3

2-ю

 

Загарій В.І.

19

Лешенда Іванна

2003

Свл р-н

 

15.4

2-ю

 

Загарій В.І.

20

Климко  Діана

2001

Хст р-н

 

15.5

2-ю

 

Попович Є.М.

21

Бігарій Віталіна

2005

Хст р-н

 

15.7

3-ю

 

Попович Є.М.

22

Семенова Анна

2004

Чоп

 

15.7

3-ю

 

Цвекус З.В.

23

Керечун  Олександра

2005

Свл р-н

 

15.8

3-ю

 

Загарій В.І.

24

Ковач  Ангеліна

2002

ОДЮСШ Колос

 

15.8

3-ю

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

25

Гузина  Едіта

2003

Свл р-н

 

16.1

 

 

Загарій В.І.

26

Ратнікова Марія

2006

 

 

17.6

 

 

Андреасова Л.В.

27

Тороні  Марина

2003

ОДЮСШ Колос

 

18.1

 

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

 

Гаргоц  Валерія

2001

Ужг

 

DNS

 

 

Новікова Н.Є.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 2001-2002р.н.

23.04.2016р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Хімич  Даніелла

2002

Мук

1:05.0

ІІІ

25

Губін Є.В.

2

Арендаренко  Даніела

2002

Ужг

1:05.5

ІІІ

20

Граб  Р.С.

3

Хаван Даниїла

2001

Мук

1:06.9

ІІІ

17

Губін Є.В.

4

Строїн Яна

2002

Мук

1:09.7

І-ю

15

Панкулич І.В.

5

Білак Анастасія

2002

Ужг

1:10.5

І-ю

13

Мокринський М.М.

6

Мелеш Олександра

2004

Ужг

1:13.4

ІІ-ю

11

Граб  Р.С.

7

Руденко Тетяна

2003

Ужг

1:13.4

ІІ-ю

10

Новікова Н.Є.

8

Попович  Елизавета

2005

Свл р-н

1:27.6

 

 

Загарій В.І.

9

Бороні Даніела

2004

ОДЮСШ Колос

1:27.8

 

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

 

Цігуш  Ганна

2002

Чоп

DQ

 

 

Цвекус З.В.

 

Ковач  Ангеліна

2002

ОДЮСШ Колос

DQ

 

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _______________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Мага  Наталія

2001

Ужг

28.1

ІІІ

25

Граб  Р.С.

2

Шклярук  Софія

2003

Ужг

28.7

ІІІ

20

Талабіра Р.А.

3

Люклян Наталія

2001

Ужг

28.8

ІІІ

17

Новікова Н.Є.

4

Куртяк  Леся

2002

Ужг

28.9

ІІІ

15

Новікова Н.Є.

5

Тенкач  Луція

2003

Свл р-н

29.9

1-ю

13

Загарій В.І.

5

Безкоровайна Світлана

2002

Свл р-н

29.9

1-ю

13

Загарій В.І.

7

Мартинюк  Діана

2001

Свл р-н

30.0

1-ю

10

Загарій В.І.

8

Шутяк  Лілія

2002

Ужг

30.7

2-ю

9

Талабіра Р.А.

9

Бриньо Анна

2003

Ужг

30.8

2-ю

8

Граб  Р.С.

10

Левченко Юлія

2001

Вин р-н

31.7

2-ю

7

 

11

Пилипенко Катерина

2001

Мук

31.8

2-ю

6

Панкулич І.В.

12

Ханагян  Марія

2002

Свл р-н

32.3

3-ю

 

Загарій В.І.

13

Лендел Ольга

2002

ОДЮСШ Колос

32.3

3-ю

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

14

Попович  Ірина

2004

Свл р-н

33.1

3-ю

 

Загарій В.І.

15

Семенова  Анна

2004

Чоп

33.2

3-ю

 

Цвекус З.В.

16

Лешенда Іванна

2003

Свл р-н

33.2

3-ю

 

Загарій В.І.

17

Гузина  Едіта

2003

Свл р-н

33.8

3-ю

 

Загарій В.І.

18

Керечун  Олександра

2005

Свл р-н

33.9

3-ю

 

Загарій В.І.

19

Габор Дарина

2005

Брг

34.1

3-ю

 

Перевузник Н.В.

20

Култан  Аніта

2003

Свл р-н

34.9

3-ю

 

Загарій В.І.

21

Тороні  Марина

2003

ОДЮСШ Колос

38.8

 

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

22

Габовда  Мар'яна

2001

ОДЮСШ Колос

39.9

 

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Палінкаш Тетяна

1999

Тяч. Р-н

1:06.5

ІІІ

25

Гусар В.М.

2

Онисько Евеліна

2000

Вин. р-н

1:12.1

І-ю

20

 

3

Лібак Беата

2000

Брг

1:17.6

3-ю

 

Перевузник Н.В.

4

Кулак  Марія

2000

Ужг

1:22.2

 

 

Мокринський М.М.

 

Шкрюба Ольга

1999

Мук

DNS

 

 

Панкулич І.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Біба Анна-Марія

1999

Тяч. Р-н

2:53.7

ІІІ

25

Гусар В.М.

2

Морозова Дарина

2000

Хст р-н

2:58.1

1-ю

20

Попович Є.М.

3

Декет  Ірина

1999

Тяч. Р-н

2:59.4

1-ю

17

Гусар В.М.

4

Канюк Анастасія

1999

Ужг

3:17.5

2-ю

 

Мокринський М.М.

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _______________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Мелеш Катерина

2002

Ужг

2:36.5

ІІІ

25

Граб  Р.С.

2

Прачко Габріелла

2001

Мук

2:38.2

ІІІ

20

Губін Є.В.

3

Качур  Евеліна

2002

Мук

2:44.5

ІІІ

17

Панкулич І.В.

4

Баняс Вікторія

2003

Хст р-н

2:48.1

ІІІ

15

Попович Є.М.

5

Вознюк Жасміна

2004

Вол р-н

2:48.3

ІІІ

13

Мельник А.М.

6

Касьяненко Софія

2003

Мук

2:50.0

ІІІ

11

Панкулич І.В.

7

Кондрич Дарина

2001

Брг

2:54.1

ІІІ

10

Перевузник Н.В.

8

Гінцяк Богдана

2002

Хст р-н

2:56.7

І-ю

9

Попович Є.М.

9

Дорофеєва Наталія

2002

Брг

2:56.9

І-ю

8

Перевузник Н.В.

10

Ратушняк Крістіна

2001

Брг

3:03.8

І-ю

7

Перевузник Н.В.

11

Зеленко Вероніка

2001

Тяч. Р-н

3:05.0

І-ю

6

Гусар В.М.

12

Онисько Вікторія

2002

Вин р-н

3:05.5

2-ю

5

 

13

Беца Валентина

2003

Вол р-н

3:07.3

2-ю

 

Бабець М.І.

14

Прожегач  Юлія

2004

Свл р-н

3:08.9

2-ю

 

Загарій В.І.

15

Марюнич Андріана

2003

Хст р-н

3:09.5

2-ю

 

Попович Є.М.

16

Чокнадій Ганна

2006

Вол р-н

3:10.9

2-ю

 

Далекорей В.В.

17

Гогерчак Кароліна

2006

Вол р-н

3:15.7

2-ю

 

Далекорей В.В.

18

Кондрич Каріна

2004

Вол р-н

3:15.9

2-ю

 

Бабець М.І.

19

Тесовська Євгенія

2003

Ужг

3:35.4

 

 

Мокринський М.М.

 

Січка Каріна

2004

Мук

DNF

 

 

Кузнєцова Л.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Цап Мирослава

1999

Вол р-н

5:20.7

ІІІ

25

Далекорей В.В.

 

Понцір  Діана

1999

Рах р-н

DNS

 

 

Катеринюк  В.П.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _______________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Семенова Богдана

2001

Ужг

5:39.9

ІІІ

25

Граб Р.С.

2

Кулман  Олена

2001

Свл р-н

6:11.5

2-ю

20

Загарій В.І.

3

Мадяр Оксана

2004

Вол р-н

6:13.7

2-ю

17

Мельник А.М.

4

Павлючок Тетяна

2002

Рах р-н

6:32.3

3-ю

 

Катеринюк В.П.

5

Сорич  Тетяна

2001

Рах р-н

6:48.3

3-ю

 

Катеринюк В.П.

6

Цубера Ганна

2001

Рах р-н

6:54.9

3-ю

 

Катеринюк В.П.

7

Брана Наталія

2002

Рах р-н

6:59.4

3-ю

 

Дем‘ян М.В.

8

Шутко  Тімея

2001

Мук

7:02.5

3-ю

 

Будкевич Г.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400м з/б (76см) ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Палінкаш Тетяна

1999

Тяч р-н

1:16.9

І-ю

25

Гусар В.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 300 м з/б (76см)  ДІВЧАТА 2001-2002р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Блешинець  Наталія

2001

Ужг

51.6

ІІІ

25

Талабіра Р.А.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Броднікова Каріна

2004

Мук

19:12.5

І-ю

25

Будкевич Г.Б. Кондур Г.Ю.

2

Варга  Андріана

2003

Мук

19:17.5

І-ю

20

Будкевич Г.Б. Кондур Г.Ю.

3

Біленко  Тамара

2001

Тяч р-н

19:40.8

2-ю

17

Гусар В.М.

4

Шерегій  Дарина

2001

Тяч р-н

20:08.2

2-ю

15

Гусар В.М.

5

Кравцова Ангеліна

2003

Тяч р-н

21:54.8

3-ю

 

Гусар В.М.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЖІНКИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Гудзь Юліана

1994

Ужг

5.62

І

 

Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2

Варга Кароліна

1994

Мук

4.97

ІІІ

 

Панкулич І.С.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Куртяк Леся

2002

Ужг

4.18

2-ю

25

Новікова Н.Є.

2

Вайнагій  Кароліна

2002

Тяч р-н

3.90

2-ю

20

Гусар В.М.

3

Зенгел  Евеліна

2004

Мук

2.86

 

 

Андреасова Л.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Матола Неллі

1999

Мук

4.63

І-ю

25

Панкулич І.В.

2

Зубак  Ніколетта

2000

Ужг

4.51

1-ю

20

Новікова Н.Є.

3

Паулишинець  Яна

2000

Мук

4.30

І-ю

17

Паулишинець О.О.

4

Бурлака Марина

2000

Ужг

4.27

1-ю

15

Новікова Н.Є.

5

Дочинець  Любов

1999

Тяч р-н

4.24

І-ю

13

Гусар В.М.

6

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

4.03

2-ю

 

Гусар В.М.

 

Понцір  Діана

1999

Рах р-н

DNS

 

 

Катеринюк  В.П.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

9.46

2-ю

 

Гусар В.М.

2

Дочинець  Любов

1999

Тяч р-н

8.69

3-ю

 

Гусар В.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Вайнагій  Кароліна

2002

Тяч р-н

8.76

3-ю

 

Гусар В.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)  ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Лендєл Крістіна

2000

Мук

9.41

1-ю

25

Панкулич І.В.

2

Маріна  Ольга

2000

Рах р-н

9.41

1-ю

20

Катеренюк В.П.

3

Туряниця  Вікторія

2000

Брг

7.41

2-ю

 

Перевузник Н.В.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг)   ЮНІОРКИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Малярчик Юлія

1998

Мук

7.44

1-ю

 

Цоклан Й.В.

2

Росоха Наталія

1998

Хст р-н

7.20

1-ю

 

Попович Є.М.

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)  ДІВЧАТА 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Бондар Магдаліна

2001

Хст р-н

8.85

1-ю

25

Попович Є.М.

2

Дорофєєва  Наталія

2002

Брг

8.13

1-ю

20

Перевузник Н.В.

3

Дем‘ян Оксана

2002

Рах р-н

7.47

2-ю

17

Дем‘ян М.В.

4

Павлючок Тетяна

2002

Рах р-н

6.60

3-ю

 

Катеринюк В.П.

5

Сорич Тетяна

2001

Рах р-н

6.38

3-ю

 

Катеринюк В.П.

6

Цубера Ганна

2001

Рах р-н

5.53

 

 

Катеринюк В.П.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ЕСТАФЕТА 4х100м  ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Паулишинець Яна

2000

Мук

52.5

ІІ

25

Паулишинець О.О.

Ломага Анастасія

1999

Мук

Панкулич І.В.

Швець  Наталія

1999

Мук

Андреасова Л.В.

Хімич Даніела

2002

Мук

Губін Є.В.

2

Блешинець  Наталія

2001

Ужг

53.8

ІІІ

20

Талабіра Р.А.

Шклярук Софія

2003

Ужг

Талабіра Р.А.

Зубак Ніколетта

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

Мага  Наталія

2001

Ужг

Граб  Р.С.

3

Базавлук Валерія

2000

Мук-2

56.0

ІІІ

17

Губін Є.В.

Урвалек Вікторія

2001

Мук-2

Губін Є.В.

Качур Евеліна

2002

Мук-2

Панкулич І.В.

Прачко Габріелла

2001

Мук-2

Губін Є.В.

4

Ковач  Едіта

2000

Свл р-н

57.0

1-ю

15

Загарій В.І.

Мартинюк  Діана

2001

Свл р-н

Загарій В.І.

Безкоровайна Світлана

2002

Свл р-н

Загарій В.І.

Гузина  Едіта

2003

Свл р-н

Загарій В.І.

5

Буковецька Доріс

2000

Хст р-н

59.9

1-ю

13

Попович Є.М.

Баняс Вікторія

2003

Хст р-н

Попович Є.М.

Величко Вікторія

2002

Хст р-н

Попович Є.М.

Морозова Дарина

2000

Хст р-н

Попович Є.М.

6

Кондрич Дарина

2001

Брг

1:00.0

1-ю

11

Перевузник Н.В.

Ратушняк Крістіна

2001

Брг

Перевузник Н.В.

Лібак Беата

2000

Брг

Перевузник Н.В.

Дорофеєва Наталія

2002

Брг

Перевузник Н.В.

7

Кедик Вікторія

2001

Вин р-н

1:01.7

2-ю

10

Ваш С.Й.

Левченко Юлія

2001

Вин р-н

Ваш С.Й.

Тодавчич Яна

1999

Вин р-н

Ваш С.Й.

Ласло Ільдіка

1999

Вин р-н

Яковлев А.С.

8

Зеленко Вероніка

2001

Тяч р-н

1:02.0

2-ю

9

Гусар В.М.

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

Гусар В.М.

Вайнагій Кароліна

2002

Тяч р-н

Гусар В.М.

Дочинець Любов

1999

Тяч р-н

Гусар В.М.

9

Цубера Ганна

2001

Рах р-н

1:06.5

3-ю

8

Катеринюк В.П.

Павлючок Тетяна

2002

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Дем‘ян Оксана

2002

Рах р-н

Дем‘ян М.В.

Сорич  Тетяна

2001

Рах р-н

Катеринюк В.П.

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

СОК ДЮСШ м. Мукачево

502 очка

2

ДЮСШ №1 м. Ужгород

415 очок

3

Тячівська ДЮСШ

263 очка

4

ДЮСШ  Воловецького р-ну

217 очок

5

Свалявська ДЮСШ

206 очок

6

ДЮСШ Хустського р-ну

155 очок

7

Рахівська ДЮСШ

151 очко

8

ДЮСШ Виноградівського р-ну

101 очко

9

ДЮСШ м. Берегово

53 очка

10

ДЮСШ  м. Чоп

15 очок

11

ОДЮСШ «Колос»

0 очок

 

 

 

Керівник змагань                                Будкевич Г.Б.              НС           м.Мукачево      

 

 

 

Головний секретар                              Беспалов Л.В.              НС           м.Мукачево      

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати ЧО серед ДЮСШ ДІВЧАТА
'Flauz' интернет магазин спортивного питания