Результати ЧО серед ДЮСШ ЮНАКИ

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ЧОЛОВІКИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Мигович  Андрій

1996

Свл р-н

11.9

ІІІ

 

Загарій В.І.

2

Гебеш  Володимир

1994

Свл р-н

12.2

1-ю

 

Загарій В.І., Головнич О.М.

3

Дем'ян Михайло

1991

Рах р-н

12.8

2-ю

 

Дем‘ян М.В.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ЮНІОРИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Косей  Едуард

1998

Мук

11.3

ІІ

 

Панкулич І.С.

2

Йовбак  Андрій

1996

Свл р-н

12.4

1-ю

 

Загарій В.І.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Завідфолуші  Олександр

1999

Мук

11.5

11.5

ІІ

25

Андреасова Л.В.

2

Подолей Микола

2000

Хст. Р-н

11.8

11.8

ІІІ

20

Попович Є.М.

3

Тюх  Сергій

2000

Ужг

11.8

11.8

ІІІ

17

Мокринський М.М.

4

Герович  Роман

2000

Мук

12.3

12.1

1-ю

15

Паулишинець О.О.

5

Челеняк Ернест

1999

Вин. Р-н

12.2

12.1

1-ю

13

 

6

Пипа  Андрій

1999

Ужг

12.3

12.3

1-ю

11

Новікова Н.Є.

7

Бабинець  Роман

2000

Ужг

 

12.2

ІІІ

10

Новікова Н.Є.

8

Стеценко Ігор

2000

Хст. Р-н

 

12.5

1-ю

9

Попович Є.М.

9

Яворівський Володимир

1999

Рах р-н

 

12.9

2-ю

 

Катеринюк В.П.

10

Газдог  Марк

2000

Берегово

 

13.2

3-ю

 

Перевузник Н.В.

11

Струтин  Давид

2000

Рах р-н

 

13.5

3-ю

 

Катеринюк В.П.

12

Черничко  Артур

1999

Тяч р-н

 

13.6

3-ю

 

Гусар В.М.

13

Ненчук Артур

1999

ОДЮСШ Колос

 

13.6

3-ю

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

14

Дякулич  В'ячеслав

2000

ОДЮСШ Колос

 

13.8

3-ю

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 2001-2002р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Ешток  Едуард

2001

Ужг

12.1

12.2

1-ю

25

Талабіра Р.А.

2

Логойда  Артур

2002

Мук

12.8

12.5

1-ю

20

Андреасова Л.В.

3

Назаренко  Андрій

2003

Чоп

13.3

13.3

3-ю

 

Цвекус З.В.

4

Ленів  Валентин

2003

Свл р-н

13.4

13.3

3-ю

 

Горват Т.В.

5

Скляр Владислав

2001

Вин. Р-н

13.5

13.3

3-ю

 

 

6

Ковач  Артем

2001

Вин. Р-н

13.9

13.9

3-ю

 

 

7

Єсаульцев  Павло

2004

Мук

 

14.7

 

 

Андреасова Л.В.

8

Ковач Віталій

2004

Хст. Р-н

 

14.8

 

 

Попович Є.М.

9

Бугай  Богдан

2004

Мук

 

15.2

 

 

Андреасова Л.В.

10

Горват  Станіслав

2004

Мук

 

15.3

 

 

Андреасова Л.В.

11

Черненко  Іван

2006

Свл р-н

 

15.7

 

 

Горват Т.В.

12

Косик  Роман

2003

Хст. Р-н

 

15.9

 

 

Попович Є.М.

13

Соколовський Артем

2004

Мук

 

16.2

 

 

Андреасова Л.В.

14

Прохненко Володимир

2006

Ужг

 

16.4

 

 

Граб Р.С.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЧОЛОВІКИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мигович  Андрій

1996

Свл р-н

24.4

ІІІ

 

Загарій В.І.

2

Гебеш  Володимир

1994

Свл р-н

24.7

ІІІ

 

Загарій В.І., Головнич О.М.

3

Йовбак  Андрій

1996

Свл р-н

29.3

 

 

Загарій В.І.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНІОРИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Косей  Едуард

1998

Мук

22.9

ІІ

 

Панкулич І.С.

 

  ЧЕМПІОНАТ  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Козарь Ярослав

1999

Мук

23.9

ІІІ

25

Андреасова Л.В.

2

Сабадош Михайло

1999

Ужг

24.1

ІІІ

20

Мокринський М.М.

3

Алмашій Василь

1999

Мук

24.6

ІІІ

17

Андреасова Л.В.

4

Подолей Микола

2000

Хст. Р-н

24.7

ІІІ

15

Попович Є.М.

5

Тюх  Сергій

2000

Ужг

24.8

ІІІ

13

Мокринський М.М.

6

Поор Даніел

1999

Тяч р-н

25.0

ІІІ

11

Гусар В.М.

7

Стеценко  Ігор

2000

Хст. Р-н

25.5

ІІІ

10

Попович Є.М.

8

Гелетей  Гергель

1999

Вин. Р-н

26.7

2-ю

 

 

9

Газдог  Марк

2000

Берегово

26.8

2-ю

 

Перевузник Н.В.

10

Черничко  Артур

1999

Тяч р-н

27.1

2-ю

 

Гусар В.М.

11

Буцко  Данієл

1999

Берегово

27.2

2-ю

 

Перевузник Н.В.

12

Ненчук Артур

1999

ОДЮСШ Колос

27.3

2-ю

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

 

  ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ешток  Едуард

2001

Ужг

26.4

1-ю

25

Талабіра Р.А.

2

Назаренко  Андрій

2003

Чоп

28.5

3-ю

 

Цвекус З.В.

3

Степащук  Олександр

2002

Берегово

29.4

 

 

Перевузник Н.В.

4

Бугаєнко  Іван

2003

Ужг

29.8

 

 

Новікова Н.Є.

5

Брудняк  Володимир

2003

Свл р-н

30.8

 

 

Цільо А.В.

6

Булаківський  Андрій

2004

Свл р-н

31.5

 

 

Горват Т.В.

7

Ердевдій  Марк

2003

Брг

32.7

 

 

Перевузник Н.В.

8

Прохненко Володимир

2006

Ужг

33.8

 

 

Граб Р.С.

9

Пруниця  Денис

2003

Брг

35.1

 

 

Перевузник Н.В.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНІОРИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Жемоєдов  Анатолій

1998

Мук

55.3

ІІІ

 

Будкевич Г.Б.

2

Вайда  Андрій

1997

Ужг

1:02.7

3-ю

 

Граб Р.С.

 

  ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Сабадош Михайло

1999

Ужг

56.0

ІІІ

25

Мокринський М.М.

2

Поор Даніел

1999

Тяч р-н

57.5

1-ю

20

Гусар В.М.

3

Сюч  Євген

2000

Ужг

1:02.9

3-ю

 

Мокринський М.М.

4

Дякулич  В'ячеслав

2000

ОДЮСШ Колос

1:10.0

 

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

 

Сафронов  Михайло

1999

Вин. Р-н

DQ

 

 

 

 

Котляр  Богдан

1999

Вин. Р-н

DNS

 

 

 

 

  ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 2001-2002р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Бургер  Денис

2001

Мук

1: 02.9

3-ю

 

Губін Є.В.

1

Калька  Іван

2002

Ужг

1: 04.2

 

 

Граб Р.С.

3

Штремпель  Крістіан

2003

Мук

1: 08.1

 

 

Панкулич І.В.

4

Делеган  Ігор

2002

Мук

1: 08.2

 

 

Панкулич І.В.

5

Брудняк  Володимир

2003

Свл р-н

1:10.4

 

 

Цільо А.В.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНІОРИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Шимоня  Микола

1998

Ужг

2:11.9

ІІІ

 

Граб Р.С. , Мокринський М.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Клим  Павло

1999

Вол р-н

4:24.2

ІІ

25

Далекорей В.В.

2

Бобряк  Мілан

2000

Мук

4:46.9

ІІІ

20

Андреасова Л.В.

3

Філіпенков Ілля

2000

Чоп

5:38.6

3-ю

 

Цвекус З.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Павлишинець Едуард

2000

Хст. Р-н

2:10.7

ІІІ

25

Попович Є.М.

2

Ігнат  Ерік

1999

Ужг

2:11.6

ІІІ

20

Мокринський М.М.

3

Сенько  Едуард

1999

Вол р-н

2:18.3

ІІІ

17

Далекорей В.В.

4

Козуб  Андрій

2000

Ужг

2:19.9

ІІІ

15

Новікова Н.Є.

5

Лецович  Віталій

1999

Мук

2:22.0

1-ю

13

Панкулич І.В.

6

Продан  Богдан

2000

Ужг

2:22.9

1-ю

11

Мокринський М.М.

7

Чонка  Микола

1999

Вин. Р-н

2:29.9

1-ю

10

 

8

Шевченко  Гліб

2000

Хст. Р-н

2:31.0

2-ю

 

Попович Є.М.

9

Декет  Михайло

1999

Тяч р-н

2:31.7

2-ю

 

Гусар В.М.

10

Лях  Віталій

2000

Хст. Р-н

2:32.3

2-ю

 

Попович Є.М.

11

Налівайко  Роман

2000

Брг

2:35.0

2-ю

 

Перевузник Н.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Джалалов Ілля

2001

Свл р-н

2:29.4

1-ю

25

Головнич О.М.

2

Беца  Дмитро

2003

Вол р-н

2:32.3

2-ю

20

Мельник А.М.

3

Чечур  Владислав

2002

Свл р-н

2:33.9

2-ю

17

Головнич О.М.

4

Зубака  Роланд

2001

Мук

2:36.3

2-ю

15

Панкулич І.В.

5

Бурдюх  Юрій

2002

Вол р-н

2:39.4

2-ю

13

Бабець М.І.

6

Голиш  Дмитро

2003

Мук

2:44.4

3-ю

 

Панкулич І.В.

7

Подгорський  Олександр

2002

Мук

2:51.9

 

 

Панкулич  І.В.

8

Глуханич  Анатолій

2003

ОДЮСШ Колос

3:00.7

 

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

9

Лецівський  Микола

2004

Рах р-н

3:07.2

 

 

Дем‘ян М.В.

10

Далекорей Василь

2006

Вол р-н

3:11.2

 

 

Далекорей В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Куля Владислав

2001

Мук

4:51.9

1-ю

25

Губін Є.В.

2

Обрецький Василь

2002

Рах р-н

5:18.9

2-ю

20

Дем‘ян М.В.

3

Дем‘ян Богдан

2001

Рах р-н

5:20.1

2-ю

17

Дем‘ян М.В.

4

Недбайлов Вячеслав

2002

ОДЮСШ Колос

5:30.7

3-ю

 

Дідоводюк О.М.

Гойдаш Т.В.

5

Циганков  Віктор

2003

Вол р-н

5:46.5

3-ю

 

Мельник А.М.

6

Мориляк  Іван

2003

Свл р-н

5:52.5

 

 

Копосович І.І.

7

Лецівський  Юрій

2001

Рах р-н

6:19.2

 

 

Дем‘ян М.В.

8

Краєвий  Олексій

2006

Чоп

6:53.8

 

 

Цвекус З.В.

 

 

 

 

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНІОРИ

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мигович  Андрій

1996

Свл р-н

5:00.6

1-ю

 

Горват Т.В.

 

  ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Шорбан  Віталій

1999

Рах р-н

10:58.6

2-ю

 

Дем‘ян М.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Далекорей  Андрій

2000

Вол р-н

10:59.3

2-ю

25

Далекорей В.В.

2

Томенюк Іван

2001

Рах р-н

12:04.8

3-ю

 

Катеринюк В.П.

3

Стан Микола

2002

Вол р-н

12:10.6

3-ю

 

Мельник А.М.

4

Мадяр  Юрій

2001

Вол р-н

12:39.9

3-ю

 

Мельник А.М.

                 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 110 м з/б (91,4см /9,14м)  ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

18.6

3-ю

 

Гусар В.М.

 

 

  ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 300 м з/б (76см)  ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ланецький Віталій

2002

Мук

54.2

2-ю

25

Будкевич Г.Б

2

Курбанов  Акім

2003

Мук

54.5

2-ю

20

Будкевич Г.Б

3

Годьмаш  Андрій

2003

Мук

54.6

2-ю

17

Будкевич Г.Б.

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

С/Х НА 3000 м ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Бабуш Володимир

2004

Мук

15:44.2

ІІІ

25

Будкевич Г.Б.

2

Карпишинець Олександр

2001

Мук

16:03.1

1-ю

20

Будкевич Г.Б.

3

Мелехов Ярослав

2004

Мук

18:42.4

2-ю

17

Будкевич Г.Б.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ЕСТАФЕТА 4х100м  ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Козарь Ярослав

1999

Мук

46.3

1-ю

25

Андреасова Л.В.

Герович  Роман

2000

Мук

Паулишинець О.О.

Алмаші Василь

1999

Мук

Андреасова Л.В.

Завідфолуші  Олександр

1999

Мук

Андреасова Л.В.

2

Пипа Андрій

1999

Ужг

48.8

1-ю

20

Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

Сабадош Михайло

1999

Ужг

Мокринський М.М.

Тюх  Сергій

2000

Ужг

Мокринський М.М.

Бабинець Роман

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

3

Стеценко Ігор

2000

Хст. Р-н

50.1

1-ю

17

Попович Є.М.

Павлишинець Едуард

2000

Хст. Р-н

Попович Є.М.

Шевченко  Гліб

2000

Хст. Р-н

Попович Є.М.

Подолей Микола

2000

Хст. Р-н

Попович Є.М.

4

Корло  Даніел

2001

Рах р-н

53.7

2-ю

15

Катеринюк В.П.

Струтин Давид

2000

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Томенюк  Іван

2001

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Яворівський Володимир

1999

Рах р-н

Катеринюк В.П.

5

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

53.8

2-ю

15

Гусар В.М.

Лемен Андрій

2002

Тяч р-н

Гусар В.М.

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

Гусар В.М.

Юрик Василь

1999

Тяч р-н

Гусар В.М.

6

Брудняк  Володимир

2003

Свл р-н

55.0

2-ю

13

Цільо А.В.

Булаківський  Андрій

2004

Свл р-н

Горват Т.В.

Джалалов Ілля

2001

Свл р-н

Головнич О.М.

Чечур  Владислав

2002

Свл р-н

Головнич О.М.

7

Скляр Владислав

2001

Вин. Р-н

56.4

3-ю

11

Ваш С.Й.

Ковач  Артем

2001

Вин. Р-н

Ваш С.Й.

Роман Іван

2001

Вин. Р-н

Ваш С.Й.

Плиска Владислав

2001

Вин. Р-н

Ваш С.Й.

 

Сафронов  Михайло

1999

Вин. Р-н

DQ

 

 

Котляр С.С.

Челеняк Ернест

1999

Вин. Р-н

Ваш С.Й.

Гелетей Гергель

1999

Вин. Р-н

Ваш С.Й.

Чонка Микола

1999

Вин. Р-н

Ваш С.Й.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНІОРИ

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

5.81

ІІІ

 

Гусар В.М.

2

Мельник Максим

1997

Мук

6.35

ІІ

 

Панкулич І.С.

3

Мацола  Ерік

1996

Тяч р-н

5.69

1-ю

 

Гусар В.М.

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЧОЛОВІКИ

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Вакій  Євген

1996

Тяч р-н

6.41

ІІ

 

Гусар В.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

5. 98

ІІІ

25

Гусар В.М.

2

Юрик Василь

1999

Тяч р-н

5. 91

ІІІ

20

Гусар В.М.

3

Гавран Михайло

2000

Мук

5.45

1-ю

17

Панкулич І.С.

4

Пухніченко  Віктор

1999

Мук

5.10

2-ю

 

Панкулич І.С.

 

Яворівський Володимир

1999

Рах р-н

DNS

 

 

Катеринюк В.П.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

4.75

2-ю

25

Гусар В.М.

2

Бугаєнко  Іван

2003

Ужг

4.61

3-ю

 

Новікова Н.Є.

3

Лемен Андрій

2002

Тяч р-н

4.32

3-ю

 

Гусар В.М.

 

Єсаульцев  Павло

2004

Мук

DNS

 

 

Андреасова Л.В.

 

Бугай Богдан

2004

Мук

DNS

 

 

Андреасова Л.В.

 

Горват Станіслав

2004

Мук

DNS

 

 

Андреасова Л.В.

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНІОРИ

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

12.95

ІІ

 

Гусар В.М.

2

Мацола  Ерік

1996

Тяч р-н

11.80

ІІІ

 

Гусар В.М.

 

 

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЧОЛОВІКИ

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Вакій  Євген

1996

Тяч р-н

12.39

ІІ

 

Гусар В.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

12.99

ІІІ

25

Гусар В.М.

2

Юрик Василь

1999

Тяч р-н

12.75

ІІІ

20

Гусар В.М.

3

Гавран Михайло

2000

Мук

11.65

2-ю

 

Панкулич І.С.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

10.97

3-ю

 

Гусар В.М.

2

Лемен Андрій

2002

Тяч р-н

10.38

3-ю

 

Гусар В.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ ________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг) ЮНАКИ 2001-2002 р.н.

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Роман  Іван

2001

Вин р-н

10.98

2-ю

25

 

2

Русин  Юрій

2001

Вол р-н

10.60

2-ю

20

Бабець М.І.

3

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

10.36

2-ю

17

Катеринюк В.П.

4

Трощак  Едуард

2001

Свл р-н

10.29

2-ю

15

Горват Т.В.

5

Томенюк  Іван

2001

Рах р-н

9.81

2-ю

13

Катеринюк В.П.

6

Мотринець Іван

2001

 

9.76

2-ю

11

Бабець М.І.

7

Магурський Василь

2002

Свл р-н

9.33

3-ю

 

Горват Т.В.

8

Вітренко Олександр

2002

Свл р-н

8.71

3-ю

 

Горват Т.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг) ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

23.04.2016 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Чеботарьов Олександр

1999

Свл р-н

11.55

1

25

Горват Т.В.

2

Яворівський Володимир

1999

Рах р-н

11.55

1

20

Катеринюк В.П.

3

Бича  Євген

2000

Тяч р-н

10.98

2-ю

 

Гусар В.М.

4

Булаківський  Антон

1999

Свл р-н

10.63

2-ю

 

Горват Т.В.

5

Далекорей  Віктор

1999

Вол р-н

10.54

2-ю

 

Далекорей В.В.

6

Савчин  Олександр

2000

Мук

10.44

2-ю

 

Андреасова Л.В., Цоклан Й.В.

7

Мигович Олександр

1999

Свл р-н

9.51

2-ю

 

Горват Т.В.

8

Струтин Давид

2000

Рах р-н

9.39

3-ю

 

Катеринюк В.П.

9

Поп'юк Олександр

1999

Рах р-н

8.62

3-ю

 

Катеринюк В.П.

10

Зеленяк  Владислав

1999

Вин р-н

7.88

 

 

 

11

Мозговий  Іштван

2000

Берегово

7.38

 

 

Перевузник Н.В.

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати ЧО серед ДЮСШ ЮНАКИ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания