чемпіонат області з кросу

Сьогодні 9 квітня у м. Мукачеві
відбувся весняний чемпіонат Закарпатської області
з легкоатлетичного кросу.
6 команд міст та районів і 6 збірних ДЮСШ виборювали командні нагороди.
Серед команд міст та районів :
1 місце – м. Мукачево    401 очко
2- м. Ужгород                  291 очко
3- Мукачівський р-н        192 очка
4- Свалявський р-н          69 очок
5- Тячівський р-н              55 очок
6- Воловецький р-н          53 очок

Серед команд ДЮСШ
1- СОК ДЮСШ Мукачево  335 очок
2- ДЮСШ №1 Ужгород      201 очко
3- ОДЮСШ «Колос»          192 очка
4- Свалявський р-н              69 очок
5- Тячівський р-н                  55 очок
6- Воловецький р-н              53 очок

120 учасників виборювали медалі у 10 особистих видах змагань та комбінованій естафеті 4 х 1 км.
Дівчата 2001-2002 р.н.  Біг  1 км
1- Арендаренко Даніела  Ужгород     3.40,0
2- Хіміч Даніела               Мукачево    3.41,0
3-Мелеш Катерина          Ужгород      3.43,0
4-Семенова Богдана       Ужгород      3.50,0
5-Прачко Габріела           Мукачево    3.56,0
6-Білак Настя                   Ужгород      4.15,0
7-Зеленко Вероніка         Тячів           4.34,0
8-Ковач Анжеліка             Мукач.р-н   4.42,0     
9-Лендєл Ольга               Мукач.р-н    4.53,0
10-Шерегій Дарина         Тячів             4.57,0
11-Вайнагій Кароліна      Тячів            5.01,0
12-Шутко Тімея                Мукачево     5.02,0
13-Хаван Даниїла            Мукачево     5.54,0
14-Мокан Олеся              Тячів             5.55,0
15-Біленко Тамара          Тячів             
Dnf                               
     Бриньо Анна               Ужгород       
Dnf                                 
     Качур Евеліна            Мукачево      
Dns                  
     Строїн Яна                 Мукачево       
Dns                                            
     Люклян Наталія         Ужгород        
Dns         
     Кулман Олена            Свалява       
Dns        
Юнаки 2001-2002 р.н. Біг 2 км

1-Куля Владислав           Мукачево       7.23,0
2-Лазар Олександр         Мукач.р-н       7.36,0
3-Панькович Олександр Мукач.р-н       7.50,0
4-Бургер Денис               Мукачево        7.52,0
5-Чечур Владислав        Свалява          7.57,0
6-Ребрей Роман             Тячів                7.59,0
7-Калька Іван                  Ужгород          8.06,0
8-Карпишинець Ол-др   Мукачево        8.17,0
9-Джалалов Ілля            Свалява          8.35,0
10-Мориляк Данило       Свалява          8.45,0
11-Недбайлов Вячеслав Мук.р-н          8.45,5
12-Мадяр Юрій                Воловець      9.23,0
13-Ланецький Віталій     Мукачево       9.35,0
14-Лемен Андрій            Тячів               9.37,0
15-Бродніков Олкс.        Мукачево        
Dns                             
     Турков Алекс             Ужгород          
Dns                                  
     Беца Дмитро             Воловець        
Dns

 

Дівчата 1999-2000 р.н.  Біг 2 км
1-Ломага Анастасія          Мукачево      8.53,0
2-Шкрюба Ольга               Мукачево      10.16,0
3-Дочинець Любов           Тячів              10.33,0
4-Кулак Марія                   Ужгород         10,37,0
5-Конюк Настя                  Ужгород          
Dnf

Юнаки 1999-2000 р.н.   Біг 3 км
1-Кулик Олександр            Мук.р-н          11.20,0
2-Бубряк Мілан                  Мукачево       11.20,1
3-Ігнат Ерік                         Ужгород         11.55,0  
4-Медвідь Ілля                   Мук.р-н          12.14,0
5-Лецович Віталій             Мукачево        12.17,0  
6-Продан Богдан               Ужгород          12.29,0
7-Жугайло Євген               Мук.р-н            12.36,0
8-Марковіч Павло              Тячів               
Dns
   Балог Ярослав                Мукач.р-н        
Dns                                    
 

Юніорки  1977-1998 р.н.  Біг 3 км
1-Софілканич Настя           Мукач.р-н       14.11,0
2-Бобирєва Олена              Мукачево       15.33,0
3-Тудоси Василина             Мукачево        17.21,0


Юніори  1997-1998 р.н.   Біг 4 км
1-Шимоня Микола                Ужгород         15.48,0
2-Жемоєдов Анатолій          Мукачево       16.32,0
3-Николін Олег                     Мукачево        17.30,0
    Косей Едуард                    Мукачево        
Dnf
    Думницький Ерік               Ужгород          
Dnf
    Гусар Андрій                      Тячів                
Dnf
    Драгобецький Микола       Мук.р-н            
Dns             
    Радь Василь                       Мук.р-н            
Dns

 

Жінки    1981-1996 р.н.  Біг  4км
1-Рошко Андріана                 Мукачево         17.36,0
2-Кондур Георгіна                 Мукачево          17.59,0
3-Михальчук Мирослава      Мукачево          19.21
4-Ривагій Ніколетта              Мукачево          
Dns

Жінки 1980 і старші (+35 років )  Біг 1 км
1-Лабінська Анжеліна             Ужгород           4.29,0
2-Данько-Товтин Людмила     Ужгород           4.30,0
3-Слепченко Леся                   Мукачево         5.10,0

Чоловіки  1976-1996 р.н.  Біг 8 км
1-Іванов Андрій                         Ужгород          29.59,0
2-Малий Анатолій                      Ужгород         30.19,0
3-Пузанов Ігор                            Мукачево       32.35,0
4-Савчин Віталій                        Мукачево       33.25,0
5-Талабіра Роберт                     Ужгород         35.47,0
6-Росул Віктор                            Ужгород        
Dnf

 

Чоловіки  1975 р.н. і старші (+40 років) Біг 3 км
1-Трибунський Дмитро             Ужгород          12.03.0
2-Ронаі Юлій                             Ужгород           12.23,0
3-Шастун Дмитро                      Мукачево        12.35,0
4-Зубач Василь                         Ужгород          
Dns

Вперше у форматі чемпіонату області  була проведена комбінована естафета
4 х1 км серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодші (1 етап дівчата, 2 –юнаки, 3-дівчата, 4 - юнаки). На старт вийшли 8 команд : м. Ужгород, ДЮСШ №1,  Мукачево, СОК ДЮСШ, Мукачівський р-н, Воловецька ДЮСШ, Воловецький р-н, Свалявський р-н.
Боротьба на дистанції та азарт вболівальників перевершили всі сподівання організаторів. Команди ДЮСШ №1 Ужгород та СОК ДЮСШ Мукачево боролися за 1 місце – Ужгородка Товтин Юлія на фінішній прямій на 1 етапі відірвалася від Софії Касьяненко на 20м, але Акім Курбанов на 2 етапі не тільки наздогнав Івана Бугаєнка , але і «привіз» йому  50м і передав палочку Андріані Варта. За  ужгородців палочку на 3-у етапі понесла Шклярук Софія – не понесла- полетіла. Струнка, висока вихованка тренера Роберта Талабіри широкими кроками поступово наближалася до Андріани, а на передачі вже була попереду метрів на 30. І знову – етап юнаків. Етап четвертий- вирішальний . За ужгородців «малиш 2005 р.н.» Олексій Хльобас з форою у 30м, за мукачівців – більш дорослий Андрій Гольдман (2003 р.н.). Перші 500м Олексій ще тримав перед, але гандикап все ж скорочувався і досвід та підтримка місцевих вболівальників зробили своє – на фініші ПЕРШІ мукачівці – 15.43,0. ДЮСШ №1 – 15.52,0.
Інша пара команд – м. Мукачева та ДЮСШ Свалява виборювали третє (бронзове) місце. На фініні сильнішими виявилися свалявці – 16.28,0, у мукачівців -16.31,0.

ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ  та  ПРИЗЕРІВ та їх ТРЕНЕРІВ !!!

 


    

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини чемпіонат області з кросу
'Flauz' интернет магазин спортивного питания