Відкритий ЧО -Кубок СК "УЖГОРОД". РЕЗУЛЬТАТИ біг, юнаки

ВСІ ФОТО на https://www.facebook.com/Федерація-легкої-атлетики-Закарпатської-області

РЕЗУЛЬТАТИ
Відкритого чемпіонату  Закарпатської області 
ХIII-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»
 з легкої атлетики на честь Дня міста.

ЮНАКИ

Біг 100 м       Юнаки 2001-2002 р.н.

 

1 забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

Ковальський Максим

2001

Рівне

682

13.4

4

Зизич Андрій

2001

Ужгород

56

13.6

5

Наумов Ілля

2001

Київ

980

Dns

6

Годунко Олексій

2001

Рівне

696

Dns

7

Ланецький Віталій

2002

Мукачево

314

   14.6

8

 

 

 

 

 

 

2 забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Новосад Назар

2001

Рівне

691

12.6

3

Чернишев Олег

2001

Київ

481

13.6

4

Голиш Дмитро

2003

Мукачево

256

15.0

5

Сухомлин Ілля

2002

Рівне

709

13.8

6

Федчик Олег

2002

Чоп

14

14.8

7

Мелехов Ярослав

2004

Мукачево

312

    16.1

8

 

 

 

 

 

ФІНАЛЬНИЙ забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Рез-т/ місце

1

Ланецький Віталій

2002

Мукачево

314

15.3  /7

2

Чернишов Олег

2001

Київ

481

13.9  /5

3

Новосад Назар

2001

Рівне

691

12.6  /2

4

Зизич Андрій

2001

Ужгород

56

12.5  /1

5

Ковальський Максим

2001

Рівне

682

 12.7  3

6

Сухомлин Ілля

2002

Рівне

709

13.5  /4

7

Федчик Олег

2002

Чоп

14

Dns

8

Голиш Дмитро

2003

Мукачево

235

15.2/  6

 

 

Біг 100 м        Юнаки 1999-2000 р.н.

 

1 забіг


п/п

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Нечипоренко Ігор

1999

Київ

493

Dns

3

Чуб’юк Володимир

1999

Рівне

692

11.9

4

Бабинець Роман

2000

Ужгород

74

12.2

5

Завідволуші Олекс-р

1999

Мукачево

426

11.9

6

Довгорукий Андрій

1999

Рівне

706

12.3

7

Кравчук Дмитро

2000

Рівне

686

11.8

8

Мотузюк Юрій

1999

Львів

 

DQ

 

2 забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Музичук Владислав

1999

Рівне

688

11.9

3

Зизень Максим

1999

Тячів

62

Dns

4

Тюх Сергій

2000

Ужгород

67

12.2

5

Грицюта Владислав

2000

Рівне

689

12.2

6

Долгушин Роман

1999

Рівне

685

11.6

7

Герович Роман

2000

Мукачево

104

12.0

8

 

 

 

 

 

3 забіг


п/п

Прізвище, м.я

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Матвєєв Юрій

2000

Ужгород

58

Dns

3

Макарчук Микола

1999

Рівне

696

Dns

4

Сенько Едуард

1999

Воловець

35

12.4

5

Алмаші Василь

1999

Мукачево

2451

12.1

6

Дідух Ігор

2000

Рівне

696

11.9

7

Гапак Ілля

2000

Ужгород

68

   13.6

 

 ФІНАЛЬНИЙ  забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Рез-т/ місце

1

Алмаші Василь

1999

Мукачево

2451

12.4  /8

2

Чубюк Володимир

1999

Рівне

692

11.7  /2

3

Кравчук Дмитро

2000

Рівне

686

11.9  /4

4

 Долгушин Роман

1999

Львів

685

11.5  /1

7

 Дідух Ігор

2000

Рівне

696

12.0  /6

6

Музичук Владислав

1999

рівне

688

11.8  /3

7

Завідволуші Олексій

1999

Мукачево

426

12.0  /4

8

Герович Роман

2000

Мукачево

104

12.3  /7

               

 

Біг 200 м

Юнаки 1999-2000 р.н.

 

1 забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Блаженний Віктор

2000

Рівне

688

Dns

3

Зизень Максим

1999

Тячів

62

Dnf

4

Сабадош Михайло

1999

Ужгород

58

24.9

5

Грицюта Владислав

2000

Рівне

689

25.3

6

Нечипоренко Ігор

1999

Київ

493

25.1

7

Юрик Василь

      1999

Тячів

4

25.8

8

Чубюк Володимир

1999

Рівне

    692

    24.5

 

2 забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Марковіч Павло

2000

Тячів

      6

27.0

3

Дідух Ігор

2000

Рівне

696

24.3

4

Козарь Ярослав

      1999

Мукачево

2453

24.0

5

Продан Богдан

2000

Ужгород

51

28.7

6

Кравчук Дмитро

2000

Рівне

686

23.3

7

П/к Косей Едуард

1998

Мукачево

2474

Dnf

  8

 

 

 

 

 

               

 

 

 

 

БІГ 200 м     Юнаки 2001-2002 р.н.

 

1 забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

Голиш Дмитро

2003

Мукачево

235

31.7

2

Назаренко Андрій

2003

Чоп

19

Dns

3

Бугаєнко Іван

2003

Ужгород

78

32.0

4

Мелехов Ярослав

2004

Мукачево

312

35.0

5

Фотул Сергій

2002

Свалява

84

29.3

6

Сухомлин Ілля

2002

Рівне

709

28.7

7

Ребрей роман

2001

Тячів

9

29.7

8

 

 

 

 

 

 

2 забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Чернишев Олег

2001

Київ

481

28.9

3

Зизич Андрій

2001

Ужгород

56

26.3

4

Андрухів Максим

2001

Львів

67

26.2

5

Новосад Назар

2001

Рівне

691

27.1

6

Ланецький Віталій

2002

Мукачево

 

31.2

7

Яцкулинець Дмитро

2001

Ужгород

316

30.9

8

 

 

 

 

 

 

Біг 400м
 Юнаки 1999-2000 р.н.

 

                                                     1 забіг


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Блаженний Віктор

2000

Рівне

688

56.8

3

Жменяк Михайло

2000

Ужгород

64

55.3

4

Довгорукий Андрій

1999

Рівне

706

57.9

5

Лецович Віталій

1999

Мукачево

452

1.02,4

6

Сич Владислав

1999

Рівне

689

56,2

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

                                                     2  забіг

 


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

Якубець Владислав

2000

Рівне

692

57.9

4

Ігнат Ерік

1999

Ужгород

56

1.02,9

5

п/к Шимоня Микола

1998

Ужгород

62

57.9

6

п/к Косей Едуард

1998

Мукачево

2474

51.8

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 БІГ  400 м     01-2002 р.н.

 

                                                     1 забіг


п/п

Прізвище, м.я

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Гольдмаш Андрій

2003

Мукачево

311

1.13,7

3

Калька Іван

2002

Ужгород

59

1.04,7

4

Бургер Денис

2001

Мукачево

 

1.04,2

5

Туряниця Богдан

2001

Свалява

10

 

6

Назаренко Аркадій

2003

Чоп

19

1.15,3

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

                                                     2  забіг

 


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

 

 

 

 

 

2

Яцкулинець Дмитро

2001

Інваспорт

316

1.05,8

3

Коцеба Родіон

2001

Ужгород

63

1.03,7

4

Подгорський Олекс.

2002

Мукачево

267

1.14,9

5

Фотул Сергій

2002

Свалява

84

1.06,3

6

Делеган Ігор

2002

Мукачево

10

1.12,6

7

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

Біг 800м    юнаки 2001-2002 р.н.

                                                       1 забіг

 

 


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

Попович Олексій

2002

Ужгород

54

2.31,7

2

Попович Ярослав

2003

Свалява

7

Dns

2

Швець Юрій

2002

Львів

142

2.38,5

3

Ребрей Роман

2001

Тячів

9

3.18,5

4

Вавіліхін Сергій

2003

Ужгород

78

Dns

4

Митрак Іван

2003

Воловець

34

Dnf

5

Гогерчак Олег

2007

Воловець

15

3.18,3

6

Гаринець Іван

2004

Воловець

37

3.12,9

7

Тидір Андрій

2005

Воловець

40

2.55,8

8

Дупин Мирослав

2005

Воловець

19

2.56,3

 

БІГ  800м  юнаки   1999-2000 р.н.

 


п/п

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

Жилінський Назар 

1999

Рівне

706

2.06,0

2

Жибров Валерій

2000

Рівне

685

2.08,2

2

Клим Павло

1999

Воловець

41

2.09,7

3

Дохняк Павло

1999

Чоп

12

2.18,2

4

Бомбушкар Василь

2000

Свалява

9

2.42,5

4

Марковіч Павло

2000

Тячів

34

Dnf

 

 

Біг 1500м

 Юнаки 2001-2002 р.н.

 

                                                     __забіг


п/п

Прізвище, м.я

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

Куля Владислав

2001

Мукачево

304

5.02,4

2

Бабуш Олександр

2004

Мукачево

305

5.25,0

3

Гогерчак Ігор

2005

Воловець

12

5.53,5

4

Гвоздь Станіслав

2004

Свалява

5

6.28,8

5

Бродніков Олександр

2002

Мукачево

 

6.47,7

6

Курбанов Акім

 

Мукачево

 

Dns

7

Карпишинець Олександр

2001

Мукачево

 

Dns

8

Вінярський Борис

2001

Мукачево

 

5.29,5

9

Іжовський Артем

2003

Свалява

6

6.20,4

 

                                                  

 

 

                                     Юнаки 1500м         1999-2000 р.н.

 


п/п

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

Бубряк Мілан

2000

Мукачево

154

5.01,5

2

Дохняк Павло

1999

Чоп

    12

Dns

3

Далекорей Андрій

2000

Воловець

    10

5.02,8

4

Тіхонков Володимир

2000

Львів

    69

4.50,9

5

 

 

 

 

 

                                                 

Суддя         А. Коломоєць

Секретар    Н.Новікова  

 

 

 

 

 

 

    

                   

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Відкритий ЧО -Кубок СК "УЖГОРОД". РЕЗУЛЬТАТИ біг, юнаки
'Flauz' интернет магазин спортивного питания