Відкритий ЧО -Кубок СК "УЖГОРОД". РЕЗУЛЬТАТИ стрибки у довжину, естафети

РЕЗУЛЬТАТИ
Відкритого чемпіонату
Закарпатської області -

Кубок СК "УЖГОРОД"
Відкритий чемпіонат Закарпатської області                          

ХII-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»

з легкої атлетики на честь Дня міста.

9-10 жовтня  201р.                                         м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

                                                                           Дівчата стрибки у довжину                                     1999-2000рр.н

№пп

Прізвищеімя

Рік наро-

дження

Місто

№ учасника

Спроби

Кращий результат

Фінальні

спроби

Кращий результат

Місце

1

2

3

1

2

3

1.      

П/к Жук Анастасія

1998

Мукачево

275

464

-

-

464

398

390

-

464

п/к

2.      

Бурлака Марина

2000

Ужгород

67

-

455

473

473

470

455

469

473

1

3.      

Зубан Ніколетта

2000

Ужгород

64

-

402

355

402

385

427

440

440

4

4.      

Стойка Юлія

2000

Ужгород

68

-

-

-

 

 

 

 

 

 

5.      

Кислякова Марія

1999

Київ

1220

440

454

452

454

447

421

447

454

3

6.      

Банк Богдана

1999

Тячів

163

292

392

411

411

414

368

401

414

5

7.      

Дочинець Любов

1999

Тячів

241

386

401

384

401

401

377

-

401

6

8.      

Цибеленко Маріанна

1999

Інваспорт

-

-

-

-

-

 

 

 

 

 

9.      

Матола Неллі

1999

Мукачево

184

442

469

446

469

449

-

428

469

2

 

Суддя

Секретар

                        

 

 

                           Відкритий чемпіонат Закарпатської області                          

                     ХIII-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород
                                   з легкої атлетики на честь Дня міста.

9-10 жовтня 2015 року                                                               м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

                                                                           Дівчата стрибки у довжину                                     2001-2002рр.н

№пп

Прізвищеім’я

Рік наро-

дження

Місто

№ учасника

Спроби

Кращий результат

Фінальні

спроби

Кращий результат

Місце

1

2

3

1

2

3

1

Куртяк Леся

2002

Ужгород

53

375

353

-

375

396

358

415

415

3

2

Бурса Валерія

2003

Ужгород

72

-

-

371

371

357

348

-

371

8

3

Шклярук Софія

2003

Ужгород

63

433

378

405

433

418

390

-

418

2

4

Шкурда Анастасія

2003

Ужгород

60

365

348

359

365

344

362

380

380

6

5

Ісакова Аня

2003

Ужгород

59

-

377

373

377

351

351

382

382

5

6

Козлинець Марія

2001

Рівне

709

412

420

421

421

425

432

442

442

1

7

Вайнагій Кароліна

2002

Тячів

10

-

365

373

373

367

362

374

374

7

8

Борнак Ангеліна

2002

Тячів

222

-

-

-

 

 

 

 

 

 

9

Ковач Емеше

2002

Інваспорт

-

-

--

-

 

 

 

 

 

 

10

Шутяк Лілія

2002

Ужгород

57

368

-

388

388

341

--

-

388

4

Суддя

Секретар

 

 

                                Відкритий чемпіонат Закарпатської області                          

ХIII-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»

 з легкої атлетики на честь Дня міста.

9-10 жовтня 2015 року                                                                                            м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

                                                                           Юнаки стрибки у довжину                                      1999-2000рр.н

№пп

Прізвищеімя

Рік наро-

дження

Місто

№ учасника

Спроби

Кращий результат

Фінальні

спроби

Кращий результат

Місце

1

2

3

1

2

3

1

П/к Матвєєв Артем

1998

Київ

245

681

-

-

681

-

-

-

681

п/к

2

Пипа Андрій

1999

Ужгород

68

-

-

-

-

 

 

 

 

 

3

Пухніченко Віктор

1999

Мукачево

2454

-

-

-

-

-

-

512

512

6

4

Гавран Михайло

1999

Мукачево

2450

-

-

-

-

554

570

-

570

5

5

Долгушин Роман

1999

Рівне

615

-

582

594

594

609

630

-

630

1

6

Музичук Владислав

1999

Рівне

688

-

-

608

608

570

-

567

608

2

7

Марковіч Павло

2000

Тячів

6

573

568

-

573

577

-

 

577

4

8

Юрик Василь

1999

Тячів

4

581

-

-

581

457

590

566

590

3

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суддя

Секретар

 

 

 

                                  Відкритий чемпіонат Закарпатської області                          

ХIII-і  Міжнародні змагання на  кубок  СК  «Ужгород»

 з легкої атлетики на честь Дня міста.

9-10 жовтня 2015 року                                                                                                     м. Ужгород, ст. “Авангард”

 

                                                                           Юнаки стрибки у довжину                                      2001-2002рр.н

№пп

Прізвищеімя

Рік наро-

дження

Місто

№ учасника

Спроби

Кращий результат

Фінальні

спроби

Кращий результат

Місце

1

2

3

1

2

3

1

Бугаєнко Іван

2003

Ужгород

78

443

-

450

450

-

455

560

460

4

2

Наумов Ілля

2001

Київ

980

-

-

523

523

-

-

-

523

2

3

Андрухів Максим

2001

Львів

67

576

574

549

576

563

562

563

576

1

4

Ребрей Роман

2001

Тячів

9

467

444

444

467

431

426

467

467

3

5

Данилич Василь

2005

Тячів

223

291

295

275

295

270

295

302

302

6

6

Гольцбергер Йосип

2005

Тячів

68

252

-

288

288

286

292

267

292

7

7

Яцкулинець Дмитро

2001

Інваспорт

-

-

-

-

-

 

 

 

 

 

8

Гусар сергій

2001

Тячів

95

354

339

-

354

318

320

365

365

5

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суддя

Секретар 

 

 

                 Естафетний біг 100м + 200м + 300м +400м  - дівчата

                                                                                         

                                                    

Місце

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

Власюк Анна

2002

РІВНЕ

 

2.29,7

1

Юхимчук Анастасія

2000

 

 

 

1

Гордійчук Олександра

2000

 

 

 

1

Джетібаєва Марія

2001

 

 

 

2

Паулишинець Яна

2000

МУКАЧЕВО -1

 

2.37,0

2

Швець Наталія

1999

 

 

 

2

Ломага Анастасія

1999

 

 

 

2

Шкрюба Ольга

1999

 

 

 

3

Мага наталія

2001

УЖГОРОД

 

2.40,5

3

Гаргоц Валерія

2001

 

 

 

3

Блешинець Наталія

2001

 

 

 

3

Матяшовська Ольга

2000

 

 

 

4

Зенгел Евеліна

2004

МУКАЧЕВО-2

 

2.40,9

4

Качур Евеліна

2002

 

 

 

4

Хіміч Даніела

2002

 

 

 

4

Прачко Габріела

2001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         Естафетний біг 100м + 200м + 300м +400м  - юнаки

                                                                                        

                                                   

Місце

Прізвище, імя

Рік народж.

Місто, ДЮСШ

Резуль
тат

1

Чубюк Володимир

1999

РІВНЕ

 

2.12,0

1

Сич Владислав

1999

 

 

 

1

Жибров Валерій

2000

 

 

 

1

Жилінський Назар

1999

 

 

 

2

Тюх Сергій

2000

УЖГОРОД

 

2.13,8

2

Зизич Андрій

2001

 

 

 

2

Бабинець Роман

2000

 

 

 

2

Жменяк Михайло

2000

 

 

 

3

Герович Роман

2000

МУКАЧЕВО

 

2.17,6

3

Завідволуші Олександр

1999

 

 

 

3

Лецович віталій

1999

 

 

 

3

Козарь Ярослав

1999

 

 

 

4

Швець Юрій

2002

ЛЬВІВ

 

2.28,5

4

Мотузюк Юрій

1999

 

 

 

4

Тіхонков Володимир

2000

 

 

 

4

Андрухів Максим

2001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Відкритий ЧО -Кубок СК "УЖГОРОД". РЕЗУЛЬТАТИ стрибки у довжину, естафети
'Flauz' интернет магазин спортивного питания