ЧО серед ДЮСШ -дівчата РЕЗУЛЬТАТИ

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЖІНКИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Сахарук  Наталя

1995

КДЮСШ Колос

Львів

12.5

І

 

Лемешко Я.Й.

Васильків Н.Л.

Хом’як О.В.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЮНІОРКИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Гелетей  Ольга

1995

Хст р-н

15.3

2-ю

 

Попович Є.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Шелепець Олександра

1998

Ужг

13.1

13.0

ІІ

25

Новікова Н.Є.

2

Ломага Настя

1999

Мук

13.2

12.9

ІІ

20

Панкулич І.В.

3

Тимошенко Тетяна

1999

Мук

13.6

13.2

ІІ

17

Андреасова Л.В.

4

Швець  Наталія

1999

Мук

13.6

13.6

ІІІ

15

Андреасова Л.В.

5

Шкрюба Ольга

1999

Мук

14.4

14.3

1-ю

13

Панкулич І.В.

6

Тегза Валерія

1999

Хст р-н

14.5

14.5

1-ю

11

Попович Є.М.

7

Каленик  Діана

1998

Мук

 

14.5

1-ю

10

Андреасова Л.В.

8

Зозуля Ярослава

1998

Ірш р-н

 

14.8

1-ю

9

Білак Г.Ю.

9

Федоренко  Вікторія

1999

Хст р-н

 

15.2

2-ю

 

Попович Є.М.

10

Гулович Євгенія

1999

Свл  р-н

 

15.7

3-ю

 

Загарій В.І.

11

Раковці  Вікторія

1998

Хст р-н

 

15.8

3-ю

 

Попович Є.М.

12

Магей  Яна

1998

Тяч р-н

 

15.9

3-ю

 

Гусар В.М.

13

Косик  Ірина

1999

Хст р-н

 

16.0

3-ю

 

Попович Є.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 1998-99 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ломага Настя

1999

Мук

27.7

ІІІ

25

Панкулич І.В.

2

Шкрюба Ольга

1999

Мук

30.5

1-ю

20

Панкулич І.В.

3

Цубера  Марина

1998

Тяч р-н

32.1

3-ю

 

Гусар В.М.

4

Гулович Євгенія

1999

Свл  р-н

33.2

3-ю

 

Загарій В.І.

5

Блешинець  Наталія

1998

Ужг

33.5

3-ю

 

Новікова Н.Є.

6

Євмєнєнко  Анастасія

1998

Ужг

33.6

3-ю

 

Граб  Р.С.

Мокринський М.М.

7

Магей  Яна

1998

Тяч р-н

33.7

3-ю

 

Гусар В.М.

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Паулишинець Яна

2000

Мук

13.5

13.6

ІІІ

25

Паулишинець О.О.

2

Химич Даніела

2002

Мук

13.6

13.8

ІІІ

20

Губін Є.В.

3

Гаргоц  Валерія

2001

Ужг

13.8

13.9

ІІІ

17

Новікова Н.Є.

4

Мага  Наталія

2001

Ужг

13.9

13.9

ІІІ

15

Граб  Р.С.

5

Вайзер Олександра

2000

Чоп

14.3

14.3

1-ю

13

Цвекус З.В.

6

Шушман  Анастасія

2000

Мук

DQ

14.3

1-ю

11

Цоклан Й.В.

7

Ковач  Едіта

2000

Свл р-н

 

14.4

1-ю

10

Загарій В.І.

8

Качур  Евеліна

2002

Мук

 

14.5

1-ю

9

Панкулич І.В.

9

Базавлук  Валерія

2000

Мук

 

14.6

1-ю

8

Губін Є.В.

10

Мартинюк  Діана

2001

Свл р-н

 

14.7

1-ю

7

Загарій В.І.

11

Зенгел  Евеліна

2004

Мук

 

14.8

1-ю

6

Андреасова Л.В.

12

Строїн Яна

2002

Мук

 

14.8

1-ю

5

Паулишинець О.О.

13

Гончаренко  Анна

2003

Ужг

 

14.9

2-ю

 

Граб  Р.С.

14

Курта Андріана

2000

Мук

 

14.9

2-ю

 

Панкулич І.В.

15

Майор  Олександра

2002

Хст р-н

 

15.1

2-ю

 

Попович Є.М.

16

Редей  Валентина

2003

Мук

 

15.1

2-ю

 

Андреасова Л.В.

17

Оліферчук  Олеся

2003

Чоп

 

15.2

2-ю

 

Цвекус З.В.

18

Штефура  Яна

2001

Рах р-н

 

15.4

2-ю

 

Катеренюк В.П.

18

Баняс  Вікторія

2003

Хст р-н

 

15.4

2-ю

 

Попович Є.М.

20

Химинець Марія

2000

Ірш р-н

 

15.6

2-ю

 

Білак Г.Ю.

21

Мартинюк  Оксана

2000

Мук

 

15.6

2-ю

 

Паулишинець О.О.

22

Поляк  Ярослава

2000

Ірш р-н

 

16.0

3-ю

 

Білак Г.Ю.

23

Крупка  Сабіна

2002

Чоп

 

16.1

 

 

Цвекус З.В.

24

Гомада  Марія

2003

Мук

 

16.1

 

 

Андреасова Л.В.

25

Рущак  Богдана

2000

Хст р-н

 

16.2

 

 

Попович Є.М.

26

Черничко  Дарина

2002

Ірш р-н

 

16.8

 

 

Шестак  М.І.

27

Лозицька  Даря

2003

Мук

 

16.9

 

 

Андреасова Л.В.

28

Добош  Альміра

2003

Мук

 

17.0

 

 

Андреасова Л.В.

 

Хаван  Даніела

2001

Ракошино

 

DQ

 

 

Гойдаш Т.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 2000-2001р.н.

18.04.2015р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Блешинець  Наталія

2001

Ужг

1:10.4

25

Талабіра Р.А.

2

Прачко Габріела

2001

Мук

1:11.9

20

Губін Є.В.

3

Штефура  Яна

2001

Рах р-н

1:12.6

1-ю

17

Катеринюк В.П.

4

Малеш  Катерина

2002

Ужг

1:16.7

2-ю

15

Граб  Р.С.

5

Русин  Вікторія

2000

Мук

1:17.5

3-ю

 

Панкулич І.В.

6

Габор  Дарина

2005

Брг

1:24.5

3-ю

 

Перевузник Н.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 1998-99 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Палінкаш Тетяна

1999

Тяч р-н

1:04.9

ІІІ

25

Гусар В.М.

2

Матола  Неллі

1999

Мук

1:10.8

1-ю

20

Панкулич І.В.

3

Євмєнєнко  Анастасія

1998

Ужг

1:22.3

 

 

Граб  Р.С.

Мокринський М.М.

4

Цубера  Марина

1998

Тяч р-н

1:24.9

 

 

Гусар В.М.

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Шклярук  Софія

2003

Ужг

29.8

1-ю

25

Талабіра Р.А.

2

Ковач  Едіта

2000

Свл р-н

30.1

1-ю

20

Загарій В.І.

3

Костюк  Стефанія

2000

Ужг

30.3

1-ю

17

Новікова Н.Є.

4

Мартинюк  Діана

2001

Свл р-н

30.5

1-ю

15

Загарій В.І.

5

Куртяк  Леся

2002

Ужг

30.9

2-ю

13

Новікова Н.Є.

6

Качур  Евеліна

2002

Мук

31.0

2-ю

11

Панкулич І.В.

7

Базавлук  Валерія

2000

Мук

31.0

2-ю

10

Губін Є.В.

8

Мага  Наталія

2001

Ужг

31.1

2-ю

9

Граб  Р.С.

9

Штефура  Яна

2001

Рах р-н

31.2

2-ю

8

Катеринюк В.П.

10

Курта Андріана

2000

Мук

31.3

2-ю

7

Панкулич І.В.

11

Погасій  Катерина

2002

Мук

31.7

2-ю

6

Андреасова Л.В.

12

Дорофєєва Наталія

2002

Брг

31.7

2-ю

5

Перевузник Н.В.

13

Строїн Яна

2002

Мук

31.9

2-ю

 

Паулишинець О.О.

14

Вайзер Олександра

2000

Чоп

32.0

2-ю

 

Цвекус З.В.

15

Зозуля  Іванна

2001

Ірш р-н

32.0

2-ю

 

Волошиновський І.Д.

16

Малеш  Катерина

2002

Ужг

32.2

3-ю

 

Граб  Р.С.

17

Оліферчук  Олеся

2003

Чоп

32.8

3-ю

 

Цвекус З.В.

18

Данило  Тетяна

2003

Мук

33.0

3-ю

 

Андреасова Л.В.

19

Кірик  Іванна

2000

Ірш р-н

33.3

3-ю

 

Шестак М.І.

20

Гончаренко Ганна

2003

Ужг

33.4

3-ю

 

Граб  Р.С.

21

Мартинюк  Оксана

2000

Мук

33.4

3-ю

 

Паулишинець О.О.

22

Зенгел  Евеліна

2004

Мук

33.4

3-ю

 

Андреасова Л.В.

23

Полянко  Оксана

2001

Ірш р-н

34.5

3-ю

 

Шестак М.І.

24

Крупка  Сабіна

2002

Чоп

35.7

 

 

Цвекус З.В.

25

Лозицька  Даря

2003

Мук

36.5

 

 

Андреасова Л.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 1998-99 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Цап Мирослава

1999

Вол р-н

2:32.6

ІІІ

25

Далекорей В.В.

2

Вейкало Сніжанна

1999

Вол р-н

3:38.2

 

 

Далекорей В.В.

3

Щербей  Маряна

1999

Вол р-н

3:57.4

 

 

Далекорей В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Матяшковська Ольга

2000

Ужг

2:43.2

ІІІ

25

Новікова Н.Є.

2

Люклян  Наталія

2001

Ужг

2:45.6

ІІІ

20

Новікова Н.Є.

3

Семенова Богдана

2001

Ужг

2:47.0

ІІІ

17

Граб Р.С.

4

Морозова  Дарина

2000

Хст р-н

2:59.8

1-ю

15

Попович Є.М.

5

Хаван  Даніела

2001

Ракошино

3:10.7

2-ю

13

Гойдаш  Т.В.

6

Грицак  Ольга

2000

Тяч. Р-н

3:12.2

2-ю

11

Гусар В.М.

7

Туряниця Вікторія

2000

Брг

3:17.5

2-ю

10

Перевузник Н.В.

8

Мацовка  Уляна

2000

Вол р-н

3:22.5

3-ю

 

Бабець М.І.

9

Кондрич Каріна

2004

Вол р-н

3:26.8

3-ю

 

Бабець М.І.

10

Чокнадій Ганна

2006

Вол р-н

3:27.7

3-ю

 

Далекорей В.В.

11

Прожегач  Юлія

2004

Свл р-н

3:37.2

 

 

Загарій В.І.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 1998-99 р.н.

18.04.2015р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Понцір  Діана

1999

Рах р-н

6:30.4

3-ю

 

Катеренюк  В.П.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Лютянська Евеліна

2000

Вол р-н

6:01.9

1-ю

25

Далекорей В.В.

2

Фалес Христина

2002

Свл р-н

6:13.3

2-ю

20

Загарій В.І.

3

Шутко  Тімея

2001

Мук

6:43.6

3-ю

 

Будкевич Г.Б.

 

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЖІНКИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Вовчок  Вікторія

1995

Мук

6:46.4

3-ю

 

Будкевич Г.Б.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЖІНКИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Рошко Андріана

1993

Мук

11:32.5

1-ю

 

Будкевич Г.Б.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м з/б (76см)  ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Костюк  Стефанія

2000

Ужг

17.8

ІІІ

25

Новікова Н.Є.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м з/б (76см)  ДІВЧАТА 1998-99р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Палінкаш Тетяна

1999

Тяч р-н

1:12.7

ІІІ

25

Гусар В.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ДІВЧАТА 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Зінченко  Вікторія

1999

Мук

18:04.6

ІІІ

25

Андреасова  Л.В.,

Будкевич Г.Б.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Біленко  Тамара

2001

Тяч р-н

17:30.5

ІІІ

25

Гусар В.М.

2

Броднікова Каріна

2004

Мук

19:20.1

1-ю

20

Будкевич Г.Б.

3

Варга  Андріана

2003

Мук

19:39.3

2-ю

17

Будкевич Г.Б.

3

Липяк  Ярослава

2005

Тяч р-н

22:05.1

3-ю

 

Гусар В.М.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ЖІНКИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Кондур  Георгіна

1991

КДЮСШ Спартак Мук

15:28.6

І

 

Будкевич Г.Б.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ЮНІОРКИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Гудачок  Марина

1996

КДЮСШ Спартак Мук

17:50.2

ІІІ

 

Будкевич Г.Б.

2

Лемен  Юлія

1996

КДЮСШ Спартак Мук

20:45.5

2-ю

 

Будкевич Г.Б.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНІОРКИ

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Новікова  Дарія

1997

Ужг

5.25

ІІ

 

Панкулич І.С.

Новікова Н.Є.

 

 

 

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЖІНКИ

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Сенченко  Аліна

1995

Мук

5.90

КМСУ

 

Панкулич І.С.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 1998-99 р.н.

18.04.2015  р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Кукульник Олександра

1998

Мук

5.05

ІІІ

25

Панкулич І.С.

2

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

4.20

1-ю

20

Гусар В.М.

3

Магей  Яна

1998

Тяч р-н

3.95

2-ю

 

Гусар В.М.

4

Понцір  Діана

1999

Рах р-н

3.86

2-ю

 

Катеренюк  В.П.

5

Кокауліна Вікторія

1998

Тяч р-н

3.80

2-ю

 

Гусар В.М.

6

Іванцюк  Яна

1998

Тяч р-н

3.68

3-ю

 

Гусар В.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

18.04.2015  р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Зубак  Ніколетта

2000

Ужг

4.60

1-ю

25

Новікова Н.Є.

2

Бурлака Марина

2000

Ужг

4.27

1-ю

20

Новікова Н.Є.

3

Погасій  Катерина

2002

Мук

4.12

2-ю

17

Андреасова Л.В.

4

Вайнагій  Кароліна

2002

Тяч р-н

3.62

3-ю

 

Гусар В.М.

5

Данило Тетяна

2003

Мук

3.53

3-ю

 

Андреасова Л.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК  ДІВЧАТА 1998-99 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

9.61

1-ю

25

Гусар В.М.

2

Кокауліна Вікторія

1998

Тяч

8.82

2-ю

 

Гусар В.М.

3

Іванцюк  Яна

1998

Тяч р-н

8.50

3-ю

 

Гусар В.М.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг)  ЖІНКИ

18.04.2015р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Голембовська  Ольга

1991

Дрогобицька ДЮСШ

8.08

ІІІ

 

Журавчак П.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)  ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

18.04.2015р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Івасько  Іванна

2000

Дрогобицька ДЮСШ

9.01

1-ю

25

Журавчак П.В.

2

Маріна  Ольга

2000

Рах р-н

8.80

1-ю

20

Катеренюк В.П.

3

Лендєл Крістіна

2000

Мук

8.68

1-ю

17

Панкулич І.В.

4

Бондар  Магдалина

2001

Хст р-н

7.94

2-ю

15

Цоклан Й.В.

5

Дорофєєва  Наталія

2002

Брг

7.38

2-ю

13

Перевузник Н.В.

6

Курдюмова  Любов

2000

Рах р-н

7.33

2-ю

11

Катеренюк В.П.

7

Туряниця  Вікторія

2000

Брг

6.90

3-ю

 

Перевузник Н.В.

8

Демян  Оксана

2002

Рах р-н

6.50

3-ю

 

Дем’ян В.В

9

Бомбушкар  Ксенія

2002

Мук

5.67

 

 

Андреасова Л.В.

 

Гавоші  Тетяна

2002

Мук

DNS

 

 

Цоклан Й.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)  ДІВЧАТА 1998-99р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Малеш  Віктрія

1998

Мук

9.05

1-ю

25

Цоклан Й.В.

2

Малярчик Юлія

1998

Мук

8.96

1-ю

20

Цоклан Й.В.

3

Росоха Наталія

1998

Хст р-н

7.88

2-ю

 

Попович Є.М.

4

Книшук  Марія

1998

Рах р-н

7.04

2-ю

 

Дем’ян В.В

 

Гомонай Андріана

1998

Мук

DNS

 

 

Цоклан Й.В.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г)  ЖІНКИ

18.04.2015р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Голембовська  Ольга

1991

Дрогобицька ДЮСШ

38.40

ІІ

 

Журавчак П.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г)  ДІВЧАТА 1998-99 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Малярчик Юлія

1998

Мук

24.55

1-ю

25

Цоклан Й.В.

2

Малеш  Віктрія

1998

Мук

23.18

1-ю

20

Цоклан Й.В.

3

Фехтел  Каріна

1998

Мук

22.18

1-ю

17

Цоклан Й.В.

4

Книшук  Марія

1998

Рах р-н

10.50

 

 

Дем’ян В.В

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г)  ДІВЧАТА 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дирзу Віталія

2000

Мук

32.55

ІІ

25

Цоклан Й.В.

2

Лендєл Крістіна

2000

Мук

23.48

1-ю

20

Панкулич І.В.

3

Івасько  Іванна

2000

Дрогобицька ДЮСШ

22.30

1-ю

17

Журавчак П.В.

4

Маріна  Ольга

2000

Рах р-н

20.60

1-ю

15

Катеренюк В.П.

5

Штефура  Яна

2001

Рах р-н

20.30

1-ю

13

Катеренюк В.П.

6

Демян  Оксана

2002

Рах р-н

16.20

3-ю

 

Дем’ян В.В

7

Ряшко  Дарина

2003

Чоп

13.65

 

 

Цвекус З.В.

 

Курдюмова  Любов

2000

Рах р-н

NM

 

 

Катеренюк В.П.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ЕСТАФЕТА 4х100м  ДІВЧАТА 1998-99 р.н.

18.04.2015р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Ломага Анастасія

1999

Мук

53.6

ІІІ

25

Панклич І.В.

Кукульник Олександра

1998

Мук

Панкулич І.С.

Паулишинець Яна

2000

Мук

Паулишинець О.О.

Швець  Наталія

1999

Мук

Андреасова Л.В.

2

Шелепець Олександра

1998

Ужг

54.6

ІІІ

20

Новікова Н.Є.

Матяшковська Ольга

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

Зубак Ніколетта

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

Бурлака Марина

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

3

Морозова  Дарина

2000

Хст р-н

1:00.5

2-ю

17

Попович Є.М.

Росоха  Наталія

1998

Хст р-н

Попович Є.М.

Федоренко  Вікторія

1999

Хст р-н

Попович Є.М.

Раковці  Вікторія

1998

Хст р-н

Попович Є.М.

4

Палінкаш Тетяна

1999

Тяч р-н

1:00.9

2-ю

15

Гусар В.М.

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

Гусар В.М.

Банк  Богдана

1999

Тяч р-н

Гусар В.М.

Магей  Яна

1998

Тяч р-н

Гусар В.М.

5

Ковач  Едіта

2000

Свл р-н

1:02.5

2-ю

13

Загарій В.І.

Мартинюк  Діана

2001

Свл р-н

Загарій В.І.

Гулович Євгенія

1999

Свл р-н

Загарій В.І.

Фалес Христина

2002

Свл р-н

Загарій В.І.

6

Вайзер  Олександра

2000

Чоп

1:03.9

3-ю

11

Цвекус З.В.

Оліферчук  Олеся

2003

Чоп

Цвекус З.В.

Крупка  Сабіна

2002

Чоп

Цвекус З.В.

Ряшко  Дарина

2003

Чоп

Цвекус З.В.

7

Поляк Ярослава

2000

Ірш р-н

1:04.5

3-ю

10

Білак Г.Ю.

Зозуля  Анна

2001

Ірш р-н

Волошиновський І.Д.

Зозуля  Ярослава

1998

Ірш р-н

Волошиновський І.Д.

Химинець Марія

2000

Ірш р-н

Білак Г.Ю.

8

Молдавчук  Алла

2000

Рах р-н

1:04.8

3-ю

9

Катеренюк В.П.

Понцір  Діана

1999

Рах р-н

Катеренюк В.П.

Штефура  Яна

2001

Рах р-н

Катеренюк В.П.

Книшук  Марія

1998

Рах р-н

Дем’ян В.В

 

Керівник змагань                                Будкевич Г.Б.                  НС            м.Мукачево

 

 

 

Головний секретар                              Беспалов Л.В.                 НС           м.Мукачево       

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини ЧО серед ДЮСШ -дівчата РЕЗУЛЬТАТИ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания