Результати ЧО серед ДЮСШ - юнаки

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЧОЛОВІКИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Бетлянин  Олександр

1995

Ужг

10.9

І

 

Коломоєць А.І.

Новікова Н.Є.

2

Барна  Михайло

1994

ОДЮСШІ

12.0

ІІІ

 

Балога Д.М.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЮНІОРИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мельник Максим

1997

Мук

11.3

ІІ

 

Панкулич І.С.

2

Мікловцік Михайло

1997

Ужг

11.7

ІІІ

 

Новікова Н.Є.

3

Федекович  Василь

1997

Свл р-н

11.8

ІІІ

 

Загарій В.І.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Косей  Едуард

1998

Мук

11.3

11.4

ІІ

25

Панкулич І.В.

2

Фердинанд Мирослав

1999

Ужг

12.1

12.4

1-ю

20

Новікова Н.Є.

3

Алмаші Василь

1999

Мук

12.3

12.4

1-ю

17

Андреасова Л.В.

4

Паук  Івн

1998

Мук

12.2

12.5

1-ю

15

Цоклан Й.В.

5

Цанько  Іван

1998

Свл р-н

12.4

12.4

1-ю

13

Загарій  В.І.

6

Негоденко  Михайло

1998

Хст р-н

12.7

12.7

2-ю

 

Попович Є.М.

7

Буря  Любомир

1998

Ірш р-н

 

13.1

3-ю

 

Білак Г.Ю.

8

Волощук Ростислав

1998

Рах  р-н

 

13.3

3-ю

 

Катеринюк В.П.

9

Роман  Іван

1999

Ірш р-н

 

13.5

3-ю

 

Волошиновський І.Д.

10

Габокан Іван

1999

Ірш р-н

 

14.8

 

 

Волошиновський І.Д.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 2000-2001р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Тюх  Сергій

2000

Ужг

11.9

12.5

ІІІ

25

Мокринський М.М.

2

Подолей  Микола

2000

Хст р-н

12.2

11.9

ІІІ

20

Попович Є.М.

3

Зизич  Андрій

2001

Ужг

12.6

12.7

2-ю

17

Новікова Н.Є.

4

Куруца  Віталій

2000

Ракошино

12.9

13.2

2-ю

15

Гойдаш Т.В.

5

Келемен  Любомир

2000

Хст р-н

13.3

13.6

3-ю

 

Попович Є.М.

6

Штремпель Крістіан

2003

Мук

14.5

14.6

 

 

Панкулич І.В.

7

Чекан  Валентин

2004

Мук

 

15.5

 

 

Андреасова Л.В.

8

Ланецький  Віталій

2002

Мук

 

15.7

 

 

Будкевич Г.Б.

9

Єсаульцев  Павло

2004

Мук

 

15.8

 

 

Андреасова Л.В.

10

Лешко  Владислав

2000

Ірш р-н

 

16.2

 

 

Білак Г.Ю.

11

Горват  Станіслав

2004

Мук

 

16.4

 

 

Андреасова Л.В.

12

Меліхов  Ярослав

2001

Мук

 

17.1

 

 

Будкевич Г.Б.

 

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНІОРИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мікловцік Михайло

1997

Ужг

24.0

ІІІ

 

Новікова Н.Є.

2

Кольвашенко Роберт

1997

Брг

24.7

ІІІ

 

Перевузник Н.В.

3

Вайда  Андрій

1997

Ужг

27.2

2-ю

 

Граб Р.С.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Косей  Едуард

1998

Мук

23.4

ІІ

25

Панкулич І.В.

2

Козарь Ярослав

1999

Мук

24.4

ІІІ

20

Андреасова Л.В.

3

Гайдош  Михайло

1998

Брг

25.2

ІІІ

17

Перевузник Н.В.

4

Зизень Максим

1999

Тяч р-н

25.4

ІІІ

15

Гусар В.М.

5

Сабодош  Михайло

1999

Ужг

25.6

1-ю

13

Мокринський М.М.

6

Фердинанд Мирослав

1999

Ужг

25.6

1-ю

11

Новікова Н.Є.

7

Цанько  Іван

1998

Свл р-н

25.7

1-ю

10

Загарій  В.І.

8

Шимоня  Микола

1998

Ужг

25.9

1-ю

9

Граб Р.С.

Мокринський М.М.

9

Проценгко  Савелій

1998

Брг

26.7

2-ю

 

Перевузник Н.В.

10

Яворівський  Володимир

1999

Рах р-н

26.7

2-ю

 

Катеринюк В.П.

11

Буря  Любомир

1998

Ірш р-н

27.2

2-ю

 

Білак Г.Ю.

12

Волощук Ростислав

1998

Рах  р-н

27.2

2-ю

 

Катеринюк В.П.

13

Роман  Іван

1999

Ірш р-н

27.6

3-ю

 

Волошиновський І.Д.

14

Андрейко  Владислав

1999

Ракошино

28.3

3-ю

 

Гойдаш Т.В.

15

Герко  Михайло

1999

Свл р-н

30.1

 

 

Горват  Т.В.

16

Габокан Іван

1999

Ірш р-н

31.7

 

 

Волошиновський І.Д.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гирович  Роман

2000

Брг

26.2

1-ю

25

Перевузник Н.В.

2

Зизич  Андрій

2001

Ужг

26.6

2-ю

13

Новікова Н.Є.

3

Дорофєєв Дмитро

2000

Брг

28.8

 

 

Перевузник Н.В.

4

Продан  Богдан

2000

Ужг

29.2

 

 

Мокринський М.М.

5

Калька  Іван

2002

Ужг

29.5

 

 

Граб Р.С.

6

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

30.0

 

 

Катеринюк В.П.

7

Лазар  Олександр

2001

Ракошино

30.0

 

 

Гойдаш Т.В.

8

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

31.2

 

 

Катеринюк В.П.

9

Шемота Юрій

2000

Рах р-н

31.8

 

 

Катеринюк В.П.

10

Ердевдій  Марк

2003

Брг

32.0

 

 

Перевузник Н.В.

11

Перетятько  Назар

2001

Рах р-н

32.8

 

 

Катеринюк В.П.

12

Булаківський  Андрій

2004

Свл р-н

33.5

 

 

Горват Т.В.

13

Подгорський  Олександр

2002

Мук

34.3

 

 

Панкулич  І.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 1998-99 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Диганич  Віктор

1998

Мук

57.1

1-ю

25

Панкулич І.В.

2

Гайдош  Михайло

1998

Брг

57.6

1-ю

20

Перевузник Н.В.

3

Лецович  Віталій

1999

Мук

1:01.5

2-ю

 

Панкулич І.В.

4

Котьо  Ярослав

1999

Ужг

1:04.2

 

 

Граб Р.С.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.09.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Жменяк  Михайло

2000

Ужг

58.2

1-ю

25

Граб Р.С.

1

Куруца  Віталій

2000

Ракошино

1:02.0

2-ю

20

Гойдаш Т.В.

3

Дорофеєв  Дмитро

2000

Брг

1:04.5

 

 

Перевузник Н.В.

4

Калька  Іван

2002

Ужг

1: 06.3

 

 

Граб Р.С.

5

Бургер  Денис

2001

Мук

1: 06.5

 

 

Панкулич І.В.

6

Порада  Сергій

2000

Ірш р-н

1:07.4

 

 

Білак Г.Ю.

7

Годьмаш  Андрій

2003

Мук

1:16.3

 

 

Будкевич Г.Б.

8

Туряниця  Богдан

2001

Свл р-н

1:17.4

 

 

Головнич  О.М.

9

Подгорський  Олександр

2002

Мук

1:20.2

 

 

Панкулич  І.В.

10

Майоров Олександр

2003

Мук

1:22.8

 

 

Будкевич Г.Б.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНІОРИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Вайда  Андрій

1997

Брг

1:02.6

3-ю

 

Граб Р.С.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЧОЛОВІКИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Росул  Віктор

1992

Ужг

2:04.3

ІІ

 

Граб Р.С.

2

Трибунський  Дмитро

1974

Ужг

2:21.8

1-ю

 

Граб Р.С.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНІОРИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Кольвашенко Роберт

1997

Брг

2:22.4

1-ю

 

Перевузник Н.В.

2

Копішера  Андрій

1997

Хст р-н

2:45.6

3-ю

 

Попович Є.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Сенько  Едуард

1999

Вол р-н

2:11.4

ІІІ

25

Далекорей В.В.

2

Шимоня  Микола

1998

Ужг

2:17.3

ІІІ

20

Граб Р.С.

Мокринський М.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Павлишинець  Едуард

2000

Хст р-н

2:21.3

1-ю

25

Попович Є.М.

2

Дан  Василь

2000

Тяч р-н

2:23.6

1-ю

20

Гусар В.М.

3

Пелютко  Юрій

2000

Вол р-н

2:33.9

2-ю

17

Бабець М.І.

4

Шевченко  Гліб

2000

Хст р-н

2:35.9

2-ю

15

Попович Є.М.

5

Далекорей  Андрій

2000

Вол р-н

2:36.3

2-ю

13

Далекорей В.В.

6

Носа  Петро

2000

Тяч р-н

2:40.0

2-ю

11

Гусар В.М.

7

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

2:41.3

3-ю

 

Катеринюк В.П.

8

Попович  Олексій

2002

Ужг

2:42.5

3-ю

 

Граб Р.С.

9

Куля  Владислав

2001

Ракошино

2:52.6

 

 

Гойдаш Т.В.

10

Гогерчак  Ігор

2005

Вол р-н

3:00.5

 

 

Далекорей В.В.

11

Катран Василь

2000

Брг

3:06.4

 

 

Перевузник Н.В.

12

Гогерчак  Олег

2007

Вол р-н

3:24.6

 

 

Далекорей В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дохняк Павло

1999

Чоп

4:54.3

1-ю

25

Цвекус З.В.

2

Молдавчук  Іван

1998

Рах р-н

4:57.5

1-ю

20

Катеринюк В.П.

3

Пічкар Богдан

1998

Мук

5:01.7

1-ю

17

Будкевич Г.Б.

4

Стегура  Валентин

1999

Вол р-н

5:21.9

2-ю

 

Далекорей В.В.

5

Шорбан  Віталій

1999

Рах р-н

5:22.5

2-ю

 

Дем‘ян В.В.

6

Воробок Олександр

1998

КДЮСШ Спартак

5:25.5

3-ю

 

Будкевич Г.Б.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Обрецький Василь

2002

Рах р-н

5:37.9

3-ю

 

Дем‘ян В.В.

2

Дулішкович  Михайло

2000

Вол р-н

5:39.1

3-ю

 

Бабець М.І.

3

Дубович  Дмитро

1999

Рах р-н

6:08.8

 

 

Райчинець М.Ф.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 1998-99 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Клим  Павло

1999

Вол р-н

10:11.8

ІІІ

25

Далекорей В.В.

2

Шорбан  Віталій

1999

Рах р-н

11:18.8

2-ю

 

Дем‘ян В.В.

3

Обрецький Микола

1998

Рах р-н

12:18.9

2-ю

 

Дем‘ян В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Шемота Юрій

2000

Рах р-н

10:53.8

2-ю

25

Катеринюк В.П.

2

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

11:46.3

3-ю

 

Катеринюк В.П.

3

Приймич  Валентин

2004

Вол р-н

12:55.2

 

 

Райчинець М.Ф.

4

Бродніков  Олександр

2002

Мук

15:06.5

 

 

Будкевич Г.Б.

                 

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЧОЛОВІКИ

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Кабаці  Тіберій

1992

Мук

10:41.8

1-ю

 

Будкевич Г.Б.

2

Долгош Вадим

1991

КДЮСШ Спартак

11:19.4

2-ю

 

Будкевич Г.Б.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 110 м з/б (84,0см /8,80м)  ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Маркович  Павло

2000

Мук

19.2

3-ю

 

Гусар В.М.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 300 м з/б (76см)  ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Субачус Артур

2000

Мук

49.0

ІІІ

25

Андреасова Л.В.

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ЕСТАФЕТА 4х100м  ЮНАКИ 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Козарь Ярослав

1999

Мук

48.4

1-ю

25

Федоренко В.Ф.

Андреасова Л.В.

Косей  Едуард

1998

Мук

Панкулич,І.В.

Алмаші Василь

1999

Мук

Андреасова Л.В.

Диганич  Віктор

1998

Мук

Панкулич,І.В.

2

Мікловцік Михайло

1997

Ужг

49.8

1-ю

20

Новікова Н.Є.

Бабинець Роман

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

Сегляник Дмитро

1999

Ужг

Новікова Н.Є.

Фердинанд Мирослав

1999

Ужг

Новікова Н.Є.

3

Подолей  Микола

2000

Хст р-н

50.4

1-ю

17

Попович Є.М.

Келемен  Любомир

2000

Хст р-н

Попович Є.М.

Прибуш  Едуард

1998

Хст р-н

Попович Є.М.

Негоденко  Михайло

1999

Хст р-н

Попович Є.М.

4

Юрик  Василь

1999

Тяч р-н

53.3

2-ю

15

Гусар В.М.

Зизень Максим

1999

Тяч р-н

Гусар В.М.

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

Гусар В.М.

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

Гусар В.М.

5

Проценко  Савелій

1998

Брг

53.0

2-ю

13

Перевузник Н.В.

Гомба  Андрій

1999

Брг

Перевузник Н.В.

Гирович  Роман

2000

Брг

Перевузник Н.В.

Гайдош  Михайло

1998

Брг

Перевузник Н.В.

6

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

56.2

3-ю

11

Катеринюк В.П.

Молдавчук  Іван

1998

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Шемота Юрій

2000

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

Катеринюк В.П.

7

Буря  Любомир

1998

Ірш р-н

56.3

3-ю

10

Білак Г.Ю.

Гудь  Михайло

1998

Ірш р-н

Білак Г.Ю.

Кірлик  Артур

2000

Ірш р-н

Білак Г.Ю.

Кепша  Іван

1998

Ірш р-н

Білак Г.Ю.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

С/Х НА 3000 м ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Бабуш Володимир

2004

Мук

17:16.8

1-ю

25

Будкевич Г.Б.

2

Винярський Борис

2001

Мук

17:16.9

1-ю

20

Будкевич Г.Б.

3

Курбанов Акім

2003

Мук

18:56.5

2

17

Будкевич Г.Б.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНІОРИ

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

6.71

ІІ

 

Гусар В.М.

2

Фердинанд  Денис

1997

Ужг

6.64

ІІ

 

Новікова Н.Є.

 

Мацола  Ерік

1996

Тяч р-н

DNS

 

 

Гусар В.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Юрик Василь

1999

Тяч р-н

5. 80

ІІІ

25

Гусар В.М.

2

Яворівський Володимир

1999

Рах р-н

5.74

1-ю

20

Катеринюк В.П.

3

Пипа  Андрій

1999

Ужг

5.47

1-ю

17

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

4

Пухніченко Віктор

1999

Мук

5.45

1-ю

15

Панкулич І.С.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гавран Михайло

2000

Мук

5.63

1-ю

25

Панкулич І.С.

2

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

5.14

2-ю

20

Гусар В.М.

3

Бугаєнко  Іван

2003

Ужг

4.65

3-ю

 

Новікова Н.Є.

4

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

4.47

3-ю

 

Гусар В.М.

5

Бондаренко  Віктор

2000

Тяч р-н

4.27

3-ю

 

Гусар В.М.

6

Софілканич  Крістіан

2003

Ужг

4.04

3-ю

 

Новікова Н.Є.

7

Бондаренко  Валентин

2000

Тяч р-н

3.99

 

 

Гусар В.М.

 

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

DNS

 

 

Катеринюк В.П.

 

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНІОРИ

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

14.20

ІІ

 

Гусар В.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Юрик Василь

1999

Тяч р-н

12.70

ІІІ

25

Гусар В.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гавран Михайло

2000

Мук

11.78

2-ю

25

Панкулич І.С.

2

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

11.54

2-ю

20

Гусар В.М.

3

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

9.70

 

 

Гусар В.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ ________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг) ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

8.10

3-ю

 

Катеринюк В.П.

2

Кмідт Мирослав

2000

Свл р-н

7.90

 

 

Горват Т.В.

3

Савчин  Олександр

2000

Мук

7.78

 

 

Цоклан Й.В.

4

Серачук  Артур

2001

Мук

7.75

 

 

Цоклан Й.В.

5

Кірлик  Артур

2000

Ірш р-н

7.60

 

 

Білак Г.Ю.

6

Перетятько  Назар

201

Рах р-н

7.50

 

 

Катеринюк В.П.

7

Магурський Василь

2002

Свл р-н

7.37

 

 

Горват Т.В.

8

Коробов  Артем

2001

Свл р-н

6.71

 

 

Горват Т.В.

 

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

5.90

 

 

Катеринюк В.П.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг) ЮНАКИ 1998-1999 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Цимоха Андрій

1998

Мук

11.78

1-ю

25

Цоклан Й.В.

2

Прибуш  Едуард

1998

Хст р-н

11.55

1-ю

20

Попович  Є.М.

3

Чеботарьов Олександр

1999

Свл р-н

10.93

2-ю

 

Горват Т.В.

4

Хома Станіслав

1999

Мук

10.84

2-ю

 

Цоклан Й.В.

5

Сороканинець Павло

1998

Мук

10.80

2-ю

 

Цоклан Й.В.

6

Яворівський Володимир

1999

Рах р-н

10.70

2-ю

 

Катеринюк В.П.

7

Волощук  Ростислав

1998

Рах р-н

10.20

2-ю

 

Катеринюк В.П.

8

Ефремов  Володимир

1999

Мук

10.04

2-ю

 

Цоклан Й.В.

9

Лях  Ілля

1999

Мук

9.44

3-ю

 

Цоклан Й.В.

10

Гудь  Михайло

1998

Ірш р-н

9.37

3-ю

 

Білак Г.Ю.

11

Булаківський  Антон

1999

Свл р-н

8.92

3-ю

 

Горват Т.В.

12

Проценко  Савелій

1998

Брг

8.83

3-ю

 

Перевузник Н.В.

13

Гомба  Андрій

1999

Брг

8.67

3-ю

 

Перевузник Н.В.

14

Книщук  Микола

1999

Рах р-н

8.10

3-ю

 

Дем‘ян В.В.

15

Щорбан  Віталій

1999

Рах р-н

7.17

 

 

Дем‘ян В.В.

 

 

 

 

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ ________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг) ЧОЛОВІКИ

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Онисько  Михайло

1989

ОДЮСШІ

13.04

 

 

Балога Д.М.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ ________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (6кг) ЮНІОРИ

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Горошко  Роман

1996

Дрогобицька

ДЮСШ

10.23

1-ю

 

Журавчак  П.В.

 

ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА  ДОРОСЛИХ ________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (800г) ЮНІОРИ

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Горошко  Роман

1996

Дрогобицька

ДЮСШ

48.10

ІІІ

 

Журавчак  П.В.

2

Кирик Василь

1996

Чоп

39.50

1-ю

 

Цвекус З.В.

3

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

35.30

3-ю

 

Гусар  В.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г) ЮНАКИ 1998-99 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Хома Станіслав

1999

Мук

41.63

ІІІ

25

Цоклан Й.В.

2

Цимоха Андрій

1998

Мук

38.85

1-ю

20

Цоклан Й.В.

3

Васлюк  Андрій

1998

Мук

37.80

1-ю

17

Цоклан Й.В.

4

Ефремов  Володимир

1999

Мук

37.44

1-ю

15

Цоклан Й.В.

5

Волощук  Ростислав

1998

Рах р-н

34.52

2-ю

 

Катеринюк В.П.

6

Яворівський Володимир

1999

Рах р-н

33.70

2-ю

 

Катеринюк В.П.

7

Чеботарьов Олександр

1999

Свл р-н

32.74

2-ю

 

Горват Т.В.

8

Булаківський  Антон

1999

Свл р-н

29.50

2-ю

 

Горват Т.В.

9

Книщук  Микола

1999

Рах р-н

29.10

2-ю

 

Дем‘ян В.В.

10

Щорбан  Віталій

1999

Рах р-н

27.70

3-ю

 

Дем‘ян В.В.

11

Котьо  Ярослав

1999

Ужг

26.30

3-ю

 

Граб Р.С.

12

Герко  Михайло

1999

Свл р-н

18.92

 

 

Горват Т.В.

13

Молдавчук  Іван

1998

Рах р-н

18.60

 

 

Катеринюк В.П.

 

Обрецький  Микола

1998

Рах р-н

NM

 

 

Дем‘ян В.В.

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г) ЮНАКИ 2000-2001 р.н.

18.04.2015 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Петричко  Михайло

2001

Мук

28.75

2-ю

25

Цоклан Й.В.

2

Перетятько  Назар

2001

Рах р-н

24.43

3-ю

 

Катеринюк В.П.

3

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

23.70

3-ю

 

Катеринюк В.П.

4

Граб  Богдан

2002

Ужг

22.80

3-ю

 

Граб Р.С.

5

Філіпенков  Ілля

2000

Чоп

20.15

 

 

Цвекус З.В.

6

Попович  Олексій

2002

Ужг

16.90

 

 

Граб Р.С.

 

 

 

 

 

Керівник змагань                                Будкевич Г.Б.                 НС          м.Мукачево     

 

 

 

Головний секретар                              Беспалов Л.В.              НС           м.Мукачево    

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати ЧО серед ДЮСШ - юнаки
'Flauz' интернет магазин спортивного питания