чепмпіонат області серед ДЮСШ

 ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мікловцік Михайло

1997

Ужг

11.9

ІІІ

25

Новікова Н.Є.

2

Гайдош  Михайло

1998

Брг

12.3

1-ю

20

Перевузник Н.В.

ПК

Кустрьо  Сергій

1996

Ужг

11.1

І

 

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

ПК

Бетлянин  Олександр

1995

Ужг

11.3

ІІ

 

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Бабинець Роман

2000

Ужг

12.1

12.0

ІІІ

25

Новікова Н.Є.

2

Сегляник Дмитро

1999

Ужг

12.3

12.2

1-ю

20

Новікова Н.Є.

3

Зафідфолуші Олександр

1999

Мук

12.4

12.2

1-ю

17

Андреасова Л.В.

4

Фердинанд Мирослав

1999

Ужг

12.5

12.2

1-ю

15

Новікова Н.Є.

5

Зизич  Андрій

2001

Ужг

12.8

12.8

2-ю

13

Новікова Н.Є.

6

Газдак Марк

2000

Брг

13.0

13.1

2-ю

11

Перевузник Н.В.

7

Калька  Іван

2002

Ужг

 

14.4

 

 

Граб Р.С.

8

Штремпель Крістіан

2003

Мук

 

14.6

 

 

Панкулич І.В.

9

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

 

14.6

 

 

Катеринюк В.П.

10

Циганин  Андрій

2003

Свл р-н

 

16.5

 

 

Горват Т.В.

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мікловцік Михайло

1997

Ужг

24.5

ІІІ

25

Новікова Н.Є.

1

Кольвашенко Роберт

1997

Брг

26.4

1-ю

20

Перевузник Н.В.

3

Гайдош  Михайло

1998

Брг

26.5

1-ю

17

Перевузник Н.В.

ПК

Кустрьо  Сергій

1996

Ужг

23.1

ІІ

 

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

ПК

Бетлянин  Олександр

1995

Ужг

23.8

ІІ

 

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

ПК

Марчук  Марк

1996

Мук

26.2

1-ю

 

Андреасова Л.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Козарь Ярослав

1999

Мук

24.0

ІІІ

25

Андреасова Л.В.

2

Фердинанд Мирослав

1999

Ужг

25.1

ІІІ

20

Новікова Н.Є.

3

Сабодош  Михайло

1999

Ужг

25.6

1-ю

17

Мокринський М.М.

4

Сегляник Дмитро

1999

Ужг

25.8

1-ю

15

Новікова Н.Є.

5

Зизич  Андрій

2001

Ужг

26.0

1-ю

13

Новікова Н.Є.

6

Алмаші Василь

1999

Мук

26.5

1-ю

11

Андреасова Л.В.

7

Гирович  Роман

2000

Брг

26.8

2-ю

10

Перевузник Н.В.

8

Калька  Іван

2002

Ужг

30.0

 

 

Граб Р.С.

9

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

31.9

 

 

Катеринюк В.П.

10

Воробець  Мирослав

2001

Свл р-н

32.9

 

 

Головнич О.М.

11

Булаківський  Андрій

2004

Свл р-н

33.7

 

 

Горват Т.В.

12

Кравз  Крістіан

2002

Ужг

35.7

 

 

Мокринський М.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Диганич  Віктор

1998

Мук

55.6

ІІІ

25

Панкулич І.В.

2

Кольвашенко Роберт

1997

Брг

57.0

1-ю

20

Перевузник Н.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Зизень Максим

1999

Тяч р-н

58.9

1-ю

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

1

Жменяк  Михайло

2000

Ужг

58.9

1-ю

25

Граб Р.С.

3

Котьо  Ярослав

1999

Ужг

1:03.3

3-ю

 

Граб Р.С.

4

Бургер  Денис

2001

Мук

1: 09.5

 

 

Панкулич І.В.

5

Дорофеєв  Дмитро

2000

Брг

1:08.8

 

 

Перевузник Н.В.

6

Русин  Юрій

2001

Свл р-н

1:12.8

 

 

Загарій В.І

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Лавришин  Андрій

1997

Тяч р-н

2:12.5

ІІІ

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

2

Шимоня  Микола

1998

Ужг

2:17.6

ІІІ

20

Мокринський М.М.

ПК

Росул  Віктор

1992

Ужг

2:07.2

ІІ

 

Граб Р.С.

ПК

Трибунський  Дмитро

1974

Ужг

2:21.0

1-ю

 

Граб Р.С.

ПК

Петканич  Ярослав

1981

Ужг

2:24.6

1-ю

 

Граб Р.С.

ПК

Петканич  Федір

1980

Ужг

2:29.6

1-ю

 

Граб Р.С.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Сенько  Едуард

1999

Вол р-н

2:11.4

ІІІ

25

Далекорей В.В.

2

Долгов  Володимир

2000

Ужг

2:21.0

1-ю

20

Мокринський М.М.

3

Декет  Михайло

1999

Тяч р-н

2:23.1

1-ю

17

Гусар В.М., Гусар В.В.

4

Дохняк Павло

1999

Чоп

2:23.3

1-ю

15

Цвекус З.В.

5

Далекорей  Андрій

2000

Вол р-н

2:35.6

2-ю

13

Далекорей В.В.

6

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

2:43.3

3-ю

 

Катеринюк В.П.

7

Воробець  Мирослав

2001

Свл р-н

2:47.0

3-ю

 

Головнич  О.М.

8

Попович  Олексій

2002

Ужг

2:50.0

3-ю

 

Граб Р.С.

9

Іжовський Артем

2003

Свл р-н

2:52.4

 

 

 

10

Шемота Юрій

2000

Рах р-н

2:54.3

 

 

Катеринюк В.П.

11

Катран Василь

2000

Брг

2:58.2

 

 

Перевузник Н.В.

12

Гогерчак  Ігор

2005

Вол р-н

2:59.0

 

 

Далекорей В.В.

13

Чорней  Іван

2004

Вол р-н

3:05.9

 

 

Далекорей В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мигович  Василь

1997

Свл р-н

4:46.2

ІІІ

25

Горват Т.В.

2

Пічкар Богдан

1998

Мук

4:56.3

1-ю

20

Будкевич Г.Б.

3

Молдавчук  Іван

1998

Рах р-н

5:02.1

1-ю

17

Катеринюк В.П.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Шорбан  Віталій

1999

Рах р-н

5:07.8

2-ю

25

Дем‘ян В.В.

2

Зуб  Іван

2000

Вол р-н

5:08.7

2-ю

20

Далекорей В.В.

3

Червак  Юрій

1999

Рах р-н

5:38.9

3-ю

 

Дем‘ян В.В.

4

Книшук  Микола

1999

Рах р-н

5:57.1

 

 

Дем‘ян В.В.

5

Обрецький Василь

2002

Рах р-н

6:10.0

 

 

Дем‘ян В.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Обрецький Микола

1998

Рах р-н

11:07.4

2-ю

 

Дем‘ян В.В.

2

Волков  Євген

1998

Рах р-н

11:24.2

2-ю

 

Дем‘ян В.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Клим  Павло

1999

Вол р-н

10:29.2

1-ю

25

Далекорей В.В.

2

Шорбан  Віталій

1999

Рах р-н

11:17.1

2-ю

20

Дем‘ян В.В.

3

Шемота Юрій

2000

Рах р-н

11:22.7

2-ю

17

Катеринюк В.П.

4

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

12:22.0

3-ю

 

Катеринюк В.П.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 300 м з/б (76см)  ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Козарь Ярослав

1999

Мук

43.1

І

25+25

Федоренко В.Ф.

Андреасова Л.В.

2

Субачус Артур

2000

Мук

51.0

1-ю

20

Андреасова Л.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ЕСТАФЕТА 4х100м  ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Козарь Ярослав

1999

Мук

49.3

1-ю

25

Федоренко В.Ф.

Андреасова Л.В.

Зафідфолуші Олександр

1999

Мук

Андреасова Л.В.

Алмаші Василь

1999

Мук

Андреасова Л.В.

Диганич  Віктор

1998

Мук

Панкулич,І.В.

2

Добош Богдан

1997

Тяч р-н

49.9

1-ю

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

Зизень Максим

1999

Тяч р-н

Гусар В.М., Гусар В.В.

Кушнір Олександр

1997

Тяч р-н

Гусар В.М., Гусар В.В.

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

Гусар В.М., Гусар В.В.

3

Кольвашенко Роберт

1997

Брг

53.0

2-ю

17

Перевузник Н.В.

Газдак Марк

2000

Брг

Перевузник Н.В.

Гирович  Роман

2000

Брг

Перевузник Н.В.

Гайдош  Михайло

1998

Брг

Перевузник Н.В.

4

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

1:01.8

 

15

Катеринюк В.П.

Молдавчук  Іван

1998

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Шемота Юрій

2000

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Шорбан  Віталій

1999

Рах р-н

Дем‘ян В.В.

 

Мікловцік Михайло

1997

Ужг

DNF

 

 

Новікова Н.Є.

Бабинець Роман

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

Сегляник Дмитро

1999

Ужг

Новікова Н.Є.

Фердинанд Мирослав

1999

Ужг

Новікова Н.Є.

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

С/Х НА 3000 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Курбанов Акім

2003

Мук

18:14.4

1-ю

25

Будкевич Г.Б.

2

Винярський Борис

2001

Мук

18:38.1

1-ю

20

Будкевич Г.Б.

3

Бабуш Володимир

2004

Мук

19:14.2

2-ю

17

Будкевич Г.Б.

4

Карпишинець Олександр

2001

Мук

19:32.1

2-ю

15

Будкевич Г.Б.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

6.43

ІІ

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

2

Фердинанд  Денис

1997

Ужг

6.37

ІІ

20

Новікова Н.Є.

ПК

Євстаф‘єв Владислав

1996

Мук

5.54

1-ю

 

Андреасова Л.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гавран Михайло

2000

Мук

5.63

1-ю

25

Панкулич І.В.

2

Юрик Василь

2000

Тяч р-н

5.58

1-ю

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

3

Пипа  Андрій

1999

Ужг

5.35

1-ю

17

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

4

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

5.14

2-ю

15

Гусар В.М., Гусар В.В.

5

Бугаєнко  Іван

2003

Ужг

4.71

3-ю

 

Новікова Н.Є.

6

Пухніченко Віктор

1999

Мук

4.89

2-ю

 

Панкулич І.В.

7

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

4.29

3-ю

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

8

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

4.21

3-ю

 

Катеринюк В.П.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

13.47

ІІ

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Пипа  Андрій

1999

Ужг

12.02

1-ю

25

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

2

Юрик Василь

2000

Тяч р-н

11.95

2-ю

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

3

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

11.13

2-ю

17

Гусар В.М., Гусар В.В.

4

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

8.88

 

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ ________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг) ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Чеботарьов Олександр

1999

Свл р-н

11.19

1-ю

25

Горват Т.В.

2

Булаківський  Антон

1999

Свл р-н

10.70

2-ю

20

Горват Т.В.

3

Хома Станіслав

1999

Мук

10.28

2-ю

17

Цоклан Й.В.

4

Лях  Ілля

1999

Мук

9.75

2-ю

15

Цоклан Й.В.

5

Кабай  Марк

2001

Мук

7.75

 

 

Цоклан Й.В.

6

Коробов  Артем

2001

Свл р-н

6.98

 

 

Горват Т.В.

7

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

6.83

 

 

Катеринюк В.П.

 

Ефремов  Володимир

1999

Мук

NM

 

 

Цоклан Й.В.

 

Кмідт Мирослав

2000

Свл р-н

NM

 

 

Горват Т.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг) ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Савчин  Євген

1997

Мук

12.55

ІІІ

25

Цоклан Й.В.

2

Сороканинець Павло

1998

Мук

10.78

2-ю

 

Цоклан Й.В.

3

Макаров  Андрій

1997

Брг

9.60

2-ю

 

Перевузник Н.В.

 

Цимоха Андрій

1998

Мук

NM

 

 

Цоклан Й.В.

 

Безименник Олександр

1997

Свл р-н

NM

 

 

Горват Т.В.

 

Васлюк  Андрій

1998

Мук

NM

 

 

Цоклан Й.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г) ЮНАКИ 1997-98 р.н.

13.09.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Васлюк  Андрій

1998

Мук

37.80

1-ю

25

Цоклан Й.В.

2

Савчин  Євген

1997

Мук

28.80

2-ю

 

Цоклан Й.В.

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г) ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

13.09.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Хома Станіслав

1999

Мук

37.50

1-ю

25

Цоклан Й.В.

2

Чеботарьов Олександр

1999

Свл р-н

36.20

2-ю

20

Горват Т.В.

3

Булаківський  Антон

1999

Свл р-н

32.10

2-ю

17

Горват Т.В.

4

Корло  Даніел

2000

Рах р-н

25.40

3-ю

 

Катеринюк В.П.

5

Зизень Максим

1999

Тяч р-н

24.55

3-ю

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

6

Філіпенков  Ілля

2000

Чоп

22.00

 

 

Цвекус З.В.

7

Петричко  Михайло

 

Мук

21.85

 

 

Цоклан Й.В.

8

Кабай  Марк

2001

Мук

21.70

 

 

Цоклан Й.В.

9

Граб  Богдан

2002

Ужг

19.40

 

 

Граб Р.С.

10

Софілканич  Мирослав

2004

Свл р-н

16.28

 

 

Горват Т.В.

11

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

14.50

 

 

Катеринюк В.П.

 

Шорбан  Віталій

1999

Рах р-н

NM

 

 

Дем‘ян В.В.

 

Андрієвський  Дмитро

1999

Мук

NM

 

 

Цоклан Й.В.

 

 

 

 

 

Керівник змагань                                Будкевич Г.Б.                 НС          м.Мукачево     

 

 

 

Головний секретар                              Беспалов Л.В.              НС           м.Мукачево    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини чепмпіонат області серед ДЮСШ
'Flauz' интернет магазин спортивного питания