Чемпіонат області серед ДЮСШ ДІВЧАТА

 

Інші фото Н.Новікової на www.facebook.com/pages/Федерація-легкої-атлетики-Закарпатської-області/160053344192308

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Шелепець Олександра

1998

Ужг

13.0

12.8

ІІ

25

Новікова Н.Є.

2

Боричок  Любов

1998

КДЮСШ

Спартак

13.6

13.6

ІІІ

20

Цоклан Й.В.

3

Мокан  Ірина

1998

Тяч р-н

14.1

14.1

1-ю

17

Гусар В.М., Гусар В.В.

4

Смочко  Вікторія

1998

Мук

14.4

14.4

1-ю

15

Панкулич І.В.

5

Зозуля Ярослава

1998

Ірш р-н

14.9

14.8

1-ю

13

Білак Г.Ю.

6

Попович  Марія

1998

Свл р-н

15.2

14.7

1-ю

11

Загарій В.І.

7

Гелетей Ольга

1997

Хст р-н

 

14.8

1-ю

10

Попович Є.М.

8

Лукачко  Наталія

1997

Хст р-н

 

15.0

2-ю

 

Попович Є.М.

9

Кочіш  Катерина

1997

Хст р-н

 

15.2

2-ю

 

Попович Є.М.

10

Безега Ганна

1997

Ірш р-н

 

15.3

2-ю

 

Білак Г.Ю.

11

Волшін  Сніжанна

1998

Вин р-н

 

16.2

 

 

Староста Б.В.

12

Огіпко  Віоріка

1998

Мук

 

16.3

 

 

Андреасова Л.В.

ПК

Гудзь  Юлія

1994

Ужг

 

12.4

І

 

Коломоєць А.І.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

1

Брещайко  Вікторія

1999

Мук

12.9

13.0

ІІ

25

Андреасова Л.В.

2

Швець  Наталія

1999

Мук

13.5

13.5

ІІІ

20

Андреасова Л.В.

3

Фалес  Яна

2000

Свл р-н

13.6

13.8

ІІІ

17

Загарій В.І.

4

Паулишинець Яна

2000

Мук

13.6

13.8

ІІІ

15

Паулишинець О.О.

5

Бомбушкар Ксенія

2002

Мук

13.8

14.0

ІІІ

13

Андреасова Л.В.

6

Шматченко Еріка

2000

Мук

13.8

13.7

ІІІ

11

Панкулич І.В.

7

Павлич Оксана

2000

Свл

14.4

14.0

ІІІ

10

Загарій В.І.

8

Буковецька  Доріс

2000

Хст р-н

 

14.4

1-ю

9

Попович Є.М.

9

Химич Даніела

2002

Мук

 

14.4

1-ю

8

Губін Є.В.

10

Мінянчик Даніела

2001

Мук

 

14.5

1-ю

7

Губін Є.В.

11

Буря Наталія

1999

Ірш р-н

 

14.6

1-ю

6

Білак Г.Ю.

12

Урвалек  Вікторія

2001

Мук

 

14.7

1-ю

5

Губін Є.В.

13

Шкріба Ольга

1999

Мук

 

14.7

1-ю

 

Панкулич І.В.

14

Русин  Вікторія

2000

Мук

 

14.9

2-ю

 

Панкулич І.В.

15

Базавлук  Валерія

2000

Мук

 

15.0

2-ю

 

Губін Є.В.

16

Сабов Кароліна

1999

Мук

 

15.0

2-ю

 

Андреасова Л.В.

17

Бадзо  Ніколь

1999

Мук

 

15.2

2-ю

 

Панкулич І.В.

18

Мартинюк  Оксана

2000

Мук

 

15.4

2-ю

 

Паулишинець О.О.

19

Терновці Оксана

1999

Ірш р-н

 

15.4

2-ю

 

Білак Г.Ю.

20

Курта Андріана

2000

Мук

 

15.4

2-ю

 

Панкулич І.В.

21

Дудинець  Крістіна

1999

Мук

 

15.5

2-ю

 

Панкулич І.В.

22

Делеган  Наталія

2001

Мук

 

16.0

3-ю

 

Губін Є.В.

23

Соловка  Світлана

2000

Хст р-н

 

16.0

3-ю

 

Попович Є.М.

24

Фляшко  Тетяна

2000

Хст р-н

 

16.3

 

 

Попович Є.М.

25

Кинів  Марина

1999

Ірш р-н

 

16.6

 

 

Шестак М.І.

26

Сакалош   Валентина

2001

Вин р-н

 

16.8

 

 

Староста Б.В.

27

Поляк  Іванна

1999

Ірш р-н

 

17.6

 

 

Білак Г.Ю.

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мокан  Ірина

1998

Тяч р-н

29.8

1-ю

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

2

Смочко  Вікторія

1998

Мук

30.8

2-ю

 

Панкулич І.В.

3

Вориняк  Марія

1997

Свл р-н

30.9

2-ю

 

Загарій В.І.

4

Реслер Марія

1998

Свл р-н

31.2

2-ю

 

Загарій В.І.

5

Гелетей  Ольга

1997

Хст р-н

32.1

3-ю

 

Попович Є.М.

6

Гавран  Олена

1998

Мук р-н

32.4

3-ю

 

Дуда В.Л.

7

Кочіш  Катерина

1997

Хст р-н

32.6

3-ю

 

Попович Є.М.

8

Лукачко  Наталія

1997

Хст р-н

33.2

3-ю

 

Попович Є.М.

9

Наумова  Аліна

1998

Ірш р-н

33.7

3-ю

 

Білак Г.Ю.

10

Волошин  Тетяна

1997

Вин р-н

34.0

3-ю

 

Пилип Ю.П.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Рускан Тамара

1999

Львів

26.4

ІІ

 

 

2

Ломага Настя

1999

Мук

27.7

ІІІ

25

Панкулич І.В.

3

Зубак  Ніколетта

2000

Ужг

28.6

ІІІ

20

Новікова Н.Є.

4

Банк  Богдана

1999

Тяч р-н

29.8

1-ю

17

Гусар В.М., Гусар В.В.

5

Химич Даніела

2002

Мук

30.8

2-ю

15

Губін Є.В.

6

Павлич Оксана

2000

Свл р-н

30.9

2-ю

13

Загарій В.І.

7

Буковецька  Доріс

2000

Хст р-н

31.3

2-ю

11

Попович Є.М.

8

Молдавчук  Алла

2000

Рах р-н

31.3

2-ю

10

Катеринюк В.П.

9

Шкріба Ольга

1999

Мук

31.5

2-ю

9

Панкулич І.В.

10

Мага  Наталія

2001

Ужг

31.8

2-ю

8

Граб  Р.С.

11

Русин  Вікторія

2000

Мук

31.9

2-ю

7

Панкулич І.В.

12

Мінянчик Даніела

2001

Мук

32.4

3-ю

 

Губін Є.В.

13

Владімерцева  Тетяна

2001

Ірш р-н

32.6

3-ю

 

Волошиновський І.Д.

14

Курта Андріана

2000

Мук

32.6

3-ю

 

Панкулич І.В.

15

Терновці  Оксана

1999

Ірш р-н

33.0

3-ю

 

Білак Г.Ю.

16

Базавлук  Валерія

2000

Мук

33.2

3-ю

 

Губін Є.В.

17

Урвалек  Вікторія

2001

Мук

33.5

3-ю

 

Губін Є.В.

18

Мартинюк  Оксана

2000

Мук

33.6

3-ю

 

Паулишинець О.О.

19

Бадзо  Ніколь

1999

Мук

33.7

3-ю

 

Панкулич І.В.

20

Штецо  Катерина

2001

Свл р-н

34.1

3-ю

 

Загарій В.І.

21

Делеган  Наталія

2001

Мук

35.5

3-ю

 

Губін Є.В.

22

Сакалош   Валентина

2001

Вин р-н

37.9

 

 

Староста Б.В.

23

Сакалош   Людмила

2000

Вин р-н

38.6

 

 

Староста Б.В.

24

Кинів  Марина

1999

Ірш р-н

39.5

 

 

Шестак М.І.

25

Поляк  Іванна

1999

Ірш р-н

39.8

 

 

Білак Г.Ю.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Безега Ірина

1998

Мук

2:59.4

1-ю

25

Панкулич І.В.

2

Даруда  Надія

1997

Тяч р-н

3:05.5

2-ю

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Вориняк  Марія

1997

Свл р-н

1:12.5

1-ю

25

Загарій В.І.

2

Бобик  Валентина

1997

Ірш р-н

1:14.4

2-ю

 

Білак Г.Ю.

3

Антонюк   Мар’яна

1998

Ірш р-н

1:14.5

2-ю

 

Білак Г.Ю.

4

Ракушинець  Ярина

1998

Ірш р-н

1:15.8

2-ю

 

Білак Г.Ю.

5

Волошин  Тетяна

1997

Вин р-н

1:25.6

 

 

Староста Б.В.

ПК

Таргонська  Сніжанна

1996

Ужг

1:08.3

1-ю

 

Новікова Н.Є.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Палінкаш Тетяна

1999

Тяч р-н

1:06.5

ІІІ

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

2

Молдавчук  Алла

2000

Рах р-н

1:11.9

2-ю

20

Катеринюк В.П.

3

Вайзер  Олександра

2000

Чоп

1:15.9

2-ю

17

Цвекус З.В.

4

Сакаль  Ірина

1999

Свл р-н

1:16.9

2-ю

15

Загарій В.І.

5

Глова  Ірина

1999

Свл р-н

1:17.6

3-ю

 

Рошкович В.І.

6

Штецо  Катерина

2001

Свл р-н

1:20.1

 

 

Загарій В.І.

7

Пукшин  Аліна

2001

Ужг

1:22.5

 

 

Граб Р.С.

8

Вознюк  Жасміна

2004

Вол р-н

1:23.8

 

 

Мельник А.М.

9

Скляр  Валерія

2003

Вин р-н

1:33.8

 

 

Староста Б.В.

10

Сакалош   Людмила

2000

Вин р-н

1:41.5

 

 

Староста Б.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Цап Мирослава

1999

Вол р-н

2:31.4

ІІІ

25

Далекорей В.В.

2

Матяшковська Ольга

2000

Ужг

2:46.7

ІІІ

20

Новікова Н.Є.

3

Меденці  Наталя

2000

Мук р-н

2:49.3

ІІІ

17

Дуда В.Л.

4

Морозова  Дарина

2000

Хст р-н

2:53.0

ІІІ

15

 

5

Сойма Руслана

1999

Тяч р-н

2:57.2

1-ю

13

Гусар В.М., Гусар В.В.

6

Семенова Богдана

2001

Ужг

2:59.2

1-ю

11

Граб Р.С.

7

Далекорей Тетяна

2003

Вол р-н

3:00.8

1-ю

10

Далекорей В.В.

8

Дупин Мирослава

2000

Вол р-н

3:10.4

2-ю

9

Далекорей В.В.

9

Попелич  Діана

2000

Вол р-н

3:11.9

2-ю

8

Далекорей В.В.

10

Кондріч  Карина

2004

Вол р-н

3:35.0

3-ю

 

Бабець М.І.

 

Шімон Вікторія

2000

Вол р-н

DNS

 

 

Бабець М.І.

 

Бочко  Алла

2000

Свл р-н

DNS

 

 

Головнич О.М.

 

Юраш Ганна

1999

Рах р-н

DNS

 

 

Дем’ян В.В

 

Чорней Марина

1999

Вол р-н

 

 

 

Далекорей В.В.

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Соколічак Вікторія

1998

Вол р-н

5: 06.1

ІІ

25

Далекорей В.В.

2

Софілканич  Наталія

1998

Мук р-н

5:52.1

1-ю

20

Дуда В.Л.

3

Шімон  Беатрікс

1997

Брг

6:02.4

1-ю

17

Перевузник  Н.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Фалес  Христина

2002

Свл р-н

6:16.5

2-ю

25

Загарій В.І.

2

Понцір  Діана

1999

Рах р-н

6:24.7

2-ю

20

Катеренюк  В.П.

3

Лютянська Евеліна

2000

Вол р-н

6:29.2

2-ю

17

Далекорей В.В.

4

Гавюк  Людмила

1999

Рах р-н

7:01.7

3-ю

 

Дем’ян В.В

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гнепа  Вікторія

1998

Мук

19:40.7

2-ю

 

Будкевич Г.Б.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

СПОРТИВНА ХОДЬБА 3000 м ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Зінченко  Вікторія

1999

Мук

17:56.4

ІІІ

25

Андреасова  Л.В.,

Будкевич Г.Б.

2

Біленко  Тамара

2001

Тяч р-н

18:16.8

1-ю

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

3

Варга Андріана

2003

Мук

18:19.9

1-ю

17

Кузнецова Л.М.

4

Спіцина  Ангеліна

 

Мук

19:00.0

1-ю

15

 

5

Пухніченко Катерина

2001

Мук

19:40.9

2-ю

13

Свідницький В.В.

6

Броднікова Каріна

2004

Мук

21:10.5

3-ю

 

Свідницький В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014  р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Кукульник Олександра

1998

Мук

5.39

ІІ

25

Панкулич І.С.

2

Магей  Яна

1998

Тяч р-н

4.05

1-ю

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

Кокауліна Вікторія

1998

Тяч р-н

NM

 

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

ПК

Сенченко Аліна

1995

Мук

5.91

КМС

 

Панкулич І.С.

ПК

Гудзь  Юлія

1994

Ужг

5.74

І

 

Коломоєць А.І.

ПК

Варга Кароліна

1994

Мук

4.95

І

 

Панкулич І.С.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014  р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Шматченко Еріка

2000

Мук

4.70

ІІІ

25

Панкулич І.В.

2

Матола Неллі

1999

Мук

4.68

ІІІ

20

Панкулич І.В.

3

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

4.64

ІІІ

17

Гусар В.М., Гусар В.В.

4

Зубак  Ніколетта

2000

Ужг

4.61

ІІІ

15

Новікова Н.Є.

5

Бурлака Марина

2000

Ужг

4.33

1-ю

13

Новікова Н.Є.

6

Шоварго Олександра

2000

Ужг

4.23

1-ю

11

Новікова Н.Є.

7

Дочинець  Любов

1999

Тяч р-н

4.18

1-ю

10

Гусар В.М., Гусар В.В.

8

Бомбушкар Ксенія

2002

Мук

4.05

1-ю

9

Андреасова  Л.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК  ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

 

Кокауліна Вікторія

1998

Тяч

NM

 

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК  ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

10.10

1-ю

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

2

Бурлака Марина

2000

Ужг

9.22

2-ю

20

Новікова Н.Є.

3

Дочинець  Любов

1999

Тяч р-н

8.40

3-ю

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)  ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гавоші  Тетяна

2002

Мук

7.80

2-ю

25

Цоклан Й.В.

2

Мельничук  Андріана

1999

Рах р-н

7.70

2-ю

20

Катеренюк В.П.

3

Масланич Наталія

1999

Свл р-н

7.65

2-ю

17

Загарій В.І.

4

Тимошенко  Тетяна

1999

Мук

7.65

2-ю

15

Андреасова Л.В.

5

Лендєл Крістіна

2000

Мук

7.30

2-ю

13

Панкулич І.В.

6

Монастирська Вікторія

1999

Свл р-н

6.93

3-ю

 

Горват Т.В.

7

Туряниця  Вікторія

1995

Брг

6.30

3-ю

 

Перевузник Н.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)  ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гомонай Андріана

1998

Мук

10.25

ІІІ

25

Цоклан Й.В.

2

Кравченко Христина

1997

Свл

9.65

1-ю

20

Горват Т.В.

3

Кабацій  Наталія

1998

КОДЮСШ

Спартак

9.40

1-ю

17

Цоклан Й.В.

4

Малеш  Віктрія

1998

Мук

8.24

1-ю

15

Цоклан Й.В.

5

Малярчик Юлія

1998

Мук

8.02

1-ю

10

Цоклан Й.В.

6

Пішта Анастасія

1998

Мук

7.64

2-ю

 

Цоклан Й.В.

7

Росоха  Наталія

1998

Хст р-н

7.47

2-ю

 

Попович Є.М.

8

Книшук  Марія

1998

Рах р-н

7.42

2-ю

 

Дем’ян В.В

9

Брана  Галина

1998

Рах р-н

7.32

2-ю

 

Катеренюк В.П.

10

Фалес  Інесса

1998

Свл р-н

6.80

3-ю

 

 

11

Куцін  Євгенія

1998

Рах р-н

6.10

3-ю

 

Катеренюк В.П.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г)  ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мошкола Євгенія

1997

Мук

31.80

ІІ

25

Цоклан Й.В.

2

Кравченко Христина

1997

Свл

31.60

ІІ

20

Горват Т.В.

3

Кабацій  Наталія

1998

КОДЮСШ

Спартак

24.18

ІІІ

17

Цоклан Й.В.

4

Малярчик Юлія

1998

Мук

22.40

1-ю

15

Цоклан Й.В.

5

Малеш  Віктрія

1998

Мук

19.90

2-ю

 

Цоклан Й.В.

6

Куцін  Євгенія

1998

Рах р-н

13.65

 

 

Катеренюк В.П.

7

Магей  Яна

1998

Тяч р-н

12.50

 

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г)  ДІВЧАТА 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дирзу Віталія

2000

Мук

20.80

1-ю

25

Цоклан Й.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ЕСТАФЕТА 100+200+300+400  ДІВЧАТА 1997-98 р.н.

12.04.2014р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Ломага Анастасія

1999

Мук

53.0

ІІІ

25

Панклич І.В.

Кукульник Олександра

1998

Мук

Панкулич І.С.

Паулишинець Яна

2000

Мук

Паулишинець О.О.

Брещайко  Вікторія

1999

Мук

Андреасова Л.В.

2

Шелепець Олександра

1998

Ужг

54.7

ІІІ

20

Новікова Н.Є.

Матяшковська Ольга

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

Зубак Ніколетта

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

Бурлака Марина

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

3

Палінкаш Тетяна

1999

Тяч

57.2

1-ю

17

Гусар В.М., Гусар В.В.

Дикун Діана

1999

Тяч р-н

Гусар В.М., Гусар В.В.

Банк  Богдана

1999

Тяч р-н

Гусар В.М., Гусар В.В.

Сойма Руслана

1999

Тяч р-н

Гусар В.М., Гусар В.В.

4

Вориняк  Марія

1997

Свл р-н

58.2

1-ю

15

Загарій В.І.

Реслер Марія

1998

Свл р-н

Загарій В.І.

Павлич Оксана

2000

Свл р-н

Загарій В.І.

Фалес  Яна

2000

Свл р-н

Загарій В.І.

5

Кочіш  Катерина

1996

Хст р-н

1:00.7

2-ю

13

Перевузник Н.В.

Лукачко Наталія

1997

Хст р-н

Перевузник Н.В.

Буковецька  Доріс

2000

Хст р-н

Перевузник Н.В.

Гелетей  Ольга

1997

Хст р-н

Перевузник Н.В.

6

Бобик  Валентина

1997

Ірш

1:03.2

3-ю

11

Білак Г.Ю.

Наумова  Аліна

1998

Ірш

Білак Г.Ю.

Зозуля Ярослава

1998

Ірш

Білак Г.Ю.

Владімерцева  Тетяна

2001

Ірш

Білак Г.Ю.

7

Молдавчук  Алла

2000

Рах р-н

1:06.4

3-ю

10

Катеренюк В.П.

Понцір  Діана

1999

Рах р-н

Катеренюк В.П.

Мельничук  Андріана

1999

Рах р-н

Катеренюк В.П.

Гавюк  Людмила

1999

Рах р-н

Дем’ян В.В

 

 

 

Керівник змагань                                Будкевич Г.Б.               НС            м.Мукачево      

 

 

 

Головний секретар                              Беспалов Л.В.              НС           м.Мукачево      

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

СОК ДЮСШ м. Мукачево

565 очок

2

ДЮСШ №1 м. Ужгород

387 очок

3

Тячівська ДЮСШ

370 очок

4

Свалявська ДЮСШ

347 очок

5

ДЮСШ «Колос» Мукачівського р-ну

169 очок

6

ДЮСШ  Воловецького р-ну

164 очка

7

ДЮСШ Хустського р-ну

145 очок

7

Рахівська ДЮСШ

143 очка

8

КОДЮСШ  «Спартак»

85 очок

9

ДЮСШ м. Берегово

81 очко

10

Іршавська района ДЮСШ

61 очко

11

ДЮСШ  м. Чоп

55 очок

12

Виноградівська ДЮСШ

11 очок

 

 

 

Керівник змагань                                Безега М.М.               НС            м Ужгород       

 

 

 

Головний секретар                              Беспалов Л.В.              НС           м.Мукачево      

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Чемпіонат області серед ДЮСШ ДІВЧАТА
'Flauz' интернет магазин спортивного питания