Результати чемпіонату області серед ДЮСШ Юнаки

  

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Кудряхін  Олег

1997

Ужг

11.0

11.0

І

25+25

Новікова Н.Є.

2

Федикович Василь

1998

Свл

11.5

11.7

ІІ

20

Загарій В.І

3

Косей  Едуард

1998

Мук р-н

11.6

11.9

ІІІ

17

Дуда В.Л.

4

Комлик Олександр

1997

Мук р-н

11.9

11.8

ІІІ

15

Дуда В.Л.

5

Дидяк Максим

1998

Мук р-н

11.9

12.0

ІІІ

13

Дуда В.Л.

6

Чорний Іван

1997

Вин р-н

12.0

11.9

ІІІ

11

Пилип Ю.П.

7

Диганич  Віктор

1998

Мук

 

12.2

1-ю

10

Панкулич І.В.

8

Андрієвський Олександр

1998

КОДЮСШ Спартак

 

12.7

2-ю

 

Цоклан Й.В.

9

Негоденко Олександр

1997

Хст р-н

 

12.8

2-ю

 

Попович Є.М.

10

Прибуш Едуард

1998

Хст р-н

 

13.2

3-ю

 

Попович Є.М.

11

Зейкан Михайло

1997

Ірш р-н

 

13.3

3-ю

 

Білак Г.Ю.

12

Попенчук Богдан

1997

Рах р-н

 

14.1

 

 

Дем‘ян В.В.

13

Фельцан Іван

1998

Ірш р-н

 

14.3

 

 

Шестак М.І.

14

Мігалко Богдан

1997

Хст р-н

 

14.3

 

 

Попович Є.М.

15

Горзов Іван

1998

Ірш р-н

 

14.5

 

 

Шестак М.І.

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 100 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Сегляник Дмитро

1999

Ужг

12.2

12.0

ІІІ

25

Новікова Н.Є.

2

Зафідфолуші Олександр

1999

Мук

12.3

12.1

1-ю

20

Андреасова Л.В.

3

Пипа  Андрій

1999

Ужг

12.3

12.3

1-ю

17

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

4

Фердинанд Мирослав

1999

Ужг

12.4

12.2

1-ю

15

Новікова Н.Є.

5

Алмаші Василь

1999

Мук

12.9

12.9

2-ю

10

Андреасова Л.В.

6

Білак  Юрій

2000

Мук

13.2

13.1

3-ю

 

Паулишинець О.О.

7

Фельцан  Михайло

1999

Ірш р-н

13.5

13.1

3-ю

 

Шестак М.І.

8

Зизич  Андрій

2001

Ужг

 

13.1

3-ю

 

Новікова Н.Є.

9

Подолей  Микола

2000

Хст р-н

 

13.2

3-ю

 

Попович Є.М.

10

Мельничук  Сергій

2000

Хст р-н

 

13.5

3-ю

 

Попович Є.М.

11

Тафійчук  Іван

1999

Рах р-н

 

13.7

3-ю

 

Катеринюк В.П.

12

Келемен  Любомир

2000

Хст р-н

 

14.0

3-ю

 

Попович Є.М.

13

Вейна  Іван

2001

Вин р-н

 

14.0

3-ю

 

Пилип Ю.П.

14

Севч Роман

2000

Мук

 

14.3

 

 

Паулишинець О.О.

15

Горонді  Олександр

2001

Мук

 

14.4

 

 

Губін Є.В.

16

Федчик  Олег

2002

Чоп

 

14.5

 

 

Цвекус З.В.

17

Шпонтак  Станіслав

2001

Ужг

 

15.1

 

 

Мокринський М.М.,

18

Богонський  Владислав

1999

Ужг

 

15.3

 

 

Мокринський М.М.,

19

Подгорський  Олександр

2002

Мук

 

15.4

 

 

Панкулич І.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Трофимук  Володимир

1998

Львів

23.7

ІІ

 

Черних В.М. ,

Федоренко В.Ф.

1

Федикович Василь

1998

Свл р-н

24.3

ІІІ

25

Загарій В.І

3

Кольвашенко Роберт

1997

Брг

25.1

ІІІ

20

Перевузник Н.В.

4

Копішера Андрій

1997

Хст р-н

25.2

ІІІ

17

Попович Є.М.

5

Гайдош  Михайло

1998

Брг

25.7

1-ю

15

Перевузник Н.В.

6

Ковач  Іван

1997

Хст р-н

25.8

1-ю

13

Попович Є.М.

7

Чубірка  Іван

1997

Свл р-н

25.8

1-ю

13

Загарій В.І

8

Тодавчич  Михайло

1998

Ірш р-н

26.2

1-ю

11

Волошиновський І.Д.

9

Андрієвський Олександр

1998

КОДЮСШ Спартак

26.2

1-ю

10

Цоклан Й.В.

10

Негоденко Олександр

1997

Хст р-н

26.7

2-ю

 

Попович Є.М.

11

Фадєєв  Максим

1997

Ужг

27.4

2-ю

 

Новікова Н.Є.

12

Гонда  Станіслав

1997

Вин р-н

27.6

3-ю

 

Пилип Ю.П.

13

Печеневський Василь

1998

Вин р-н

28.4

3-ю

 

Пилип Ю.П.

14

Паук  Іван

1998

Мук

28.6

 

 

Цоклан Й.В.

15

Ліхтей  Віктор

1998

Вин р-н

30.0

 

 

Пилип Ю.П.

16

Роман  Іван

1998

Вин р-н

30.2

 

 

Староста Б.В.

ПК

Мурайко  Іван

1996

Мук

22,9

ІІ

 

Панкулич І.С.

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 200 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Бабинець Роман

2000

Ужг

24.9

ІІІ

25

Новікова Н.Є.

2

Зизень Максим

1999

Тяч р-н

25.0

ІІІ

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

3

Сегляник Дмитро

1999

Ужг

26.0

1-ю

17

Новікова Н.Є.

4

Сабодош  Михайло

1999

Ужг

26.1

1-ю

15

Мокринський М.М.

5

Долгов  Володимир

2000

Ужг

26.5

1-ю

13

Мокринський М.М.

6

Мшанецький  Вадим

2000

Ужг

27.0

2-ю

11

Мокринський М.М.

7

Зизич  Андрій

2001

Ужг

27.2

2-ю

10

Новікова Н.Є.

8

Подолей  Микола

2000

Хст р-н

27.8

3-ю

 

Попович Є.М.

9

Мельничук  Сергій

2000

Хст р-н

28.9

 

 

Попович Є.М.

10

Тафійчук  Іван

1999

Рах р-н

29.8

 

 

Катеринюк В.П.

11

Котьо Ярослав

1999

Ужг

28.9

 

 

Граб Т.С.

12

Горонді  Олександр

2001

Мук

31.0

 

 

Губін Є.В.

13

Федчик  Олег

2002

Чоп

32.1

 

 

Цвекус З.В.

14

Чорба  Олександр

2001

Вин р-н

32.9

 

 

Пилип Ю.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Добош Богдан

1997

Тяч р-н

55.5

ІІІ

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

2

Кольвашенко Роберт

1997

Брг

57.5

1-ю

20

Перевузник Н.В.

3

Мікловцик  Михайло

1997

Ужг

58.3

1-ю

17

Новікова Н.Є.

4

Чубірка  Іван

1997

Свл р-н

58.9

1-ю

15

Загарій В.І

5

Томич  Володимир

1997

Ірш р-н

59.9

2-ю

 

Волошиновський І.Д.

6

Варга  Іван

1997

Ірш р-н

1:01.5

2-ю

 

Білак А.Ю.

7

Кутнич  Василь

1997

Ірш р-н

1:06.2

 

 

Волошиновський І.Д.

8

Сідак  Василь

1997

Вин р-н

1:19.6

 

 

Пилип Ю.П.

ПК

Кустрьо  Сергій

1996

Ужг

53.7

ІІІ

 

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 400 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Зизень Максим

1999

Тяч р-н

57.6

1-ю

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

2

Жменяк  Михайло

2000

Ужг

59.7

2-ю

20

Граб Р.С.

3

Чорний  Олексій

1999

Вин р-н

1:09.2

 

 

Пилип Ю.П.

4

Лецович  Віталій

1999

Мук

1:10.5

 

 

Панкулич І.В.

5

Поляк  Михайло

2001

Вин р-н

1:16.9

 

 

Староста Б.В.

6

Туряниця  Богдан

2001

Свл р-н

1:17.7

 

 

Головнич О.М.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Копішера  Андрій

1997

Хст р-н

2:14.2

ІІІ

25

Попович Є.М.

2

Кушнір Олександр

1997

Тяч р-н

2:16.1

ІІІ

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

3

Грига  Іван

1997

Свл р-н

2:20.9

1-ю

17

Загарій В.І

4

Дуфінець  Янош

1997

Мук р-н

2:21.9

1-ю

15

Дуда В.Л.

5

Майор  Владислав

1997

Хст р-н

2:24.2

1-ю

13

Попович Є.М.

6

Свистак  Юрій

1997

Свл р-н

2:27.4

1-ю

11

Головнич О.М.

7

Феєр  Іван

1998

Вин р-н

2:50.2

 

 

Пилип Ю.П.

 

Рацін  Артур

1998

Вин р-н

DNF

 

 

Пилип Ю.П.

 

Чорний  Роман

1997

Вин р-н

DNF

 

 

Пилип Ю.П.

 

Веселов  Михайло

1997

Мук

DNF

 

 

Панкулич І.В.

 

Андрейкович Віктор

1997

Ужг

DNF

 

 

Мокринський М.М.,

Талабіра Р.А.

ПК

Бетлянин  Олександр

1995

Ужг

2:11.5

ІІІ

 

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

 

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 800 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Дохняк Павло

1999

Чоп

2:21.5

1-ю

25

Цвекус З.В.

2

Декет  Михайло

1999

Тяч р-н

2:26.9

1-ю

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

3

Павлишинець  Едуард

2000

Хст р-н

2:30.3

2-ю

17

Попович Є.М.

4

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

2:41.7

3-ю

 

Катеринюк В.П.

5

Лебович  Антон

2001

Свл р-н

2:44.6

3-ю

 

Загарій В.І

6

Далекорей  Андрій

2000

Вол р-н

2:47.6

3-ю

 

Далекорей В.В.

7

Воробець  Мирослав

2001

Свл р-н

2:53.3

 

 

Головнич  О.М.

8

Янович  Ярослав

1999

Вин р-н

2:59.6

 

 

Пилип Ю.П.

9

Шевченко  Гліб

2000

Хст р-н

3:01.0

 

 

Попович ЄМ.

10

Мелкозеров  Роман

2001

Вин р-н

3:03.3

 

 

Пилип Ю.П.

11

Гогерчак  Ігор

2005

Вол р-н

3:10.7

 

 

Далекорей В.В.

12

Граб Богдан

2002

Ужг

3:10.9

 

 

Граб Р.С.

13

Чорней  Іван

2004

Вол р-н

3:13.2

 

 

Далекорей В.В.

14

Русин  Михайло

2004

Вол р-н

3:25.9

 

 

 

15

Беца  Дмитро

2004

Вол р-н

3:38.4

 

 

 

 

Фейса  Михайло

2001

Загарій В.І

DNS

 

 

Загарій В.І

 

Фельцан  Михайло

1999

Ірш р-н

DNS

 

 

Шестак М.І.

 

Віг Генріх

1999

Брг

DNS

 

 

Перевузник Н.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мигович  Василь

1997

Свл р-н

4:46.9

ІІІ

25

Горват Т.В.

2

Пічкар Богдан

1998

Мук

5:01.3

1-ю

20

Будкевич Г.Б.

3

Молдавчук  Іван

1998

Рах р-н

5:05.8

2-ю

 

Катеринюк В.П.

4

Петрішко  Микола

1998

Мук р-н

5:08.1

2-ю

 

Дуда В.Л.

5

Яворський  Юрій

1998

Мук р-н

5:08.2

2-ю

 

Дуда В.Л.

6

Макаров Андрій

1997

Брг

5:44.3

3-ю

 

Перевузник Н.В.

 

Кручаниця  Василь

1997

Мук. р-н

DNS

 

 

Дуда В.Л.

 

Ференц Василь

1998

Рах р-н

DNS

 

 

Дем‘ян В.В.

 

Козел  Іван

1997

Мук

DNS

 

 

Панкулич І.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 1500 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Сенько  Едуард

1999

Вол р-н

4:52.8

ІІІ

25

Далекорей В.В.

2

Зуб  Іван

2000

Вол р-н

5:04.1

1-ю

20

Далекорей В.В.

3

Червак  Юрій

1999

Рах р-н

5:47.5

3-ю

 

Дем‘ян В.В.

4

Катран  Василь

2000

Брг

6:05.0

 

 

Перевузник Н.В.

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Левченко  Ігор

1998

Мук. р-н

10:48.8

1-ю

25

Дуда В.Л.

2

Андрела Іван

1998

Мук. р-н

11:27.0

2-ю

 

Дуда В.Л.

3

Кручаниця  Василь

1997

Мук. р-н

11:46.3

 

 

Дуда В.Л.

4

Кробинець Владислав

1998

Мук. р-н

11:50.8

 

 

Дуда В.Л.

 

Зінич Василь

1997

Рах р-н

DNS

 

 

Дем‘ян В.В.

 

Обрецький Микола

1998

Рах р-н

DNS

 

 

Дем‘ян В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 3000 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Клим  Павло

1999

Вол р-н

10:54.4

2-ю

25

Далекорей В.В.

2

Шемота Юрій

2000

Рах р-н

10:55.5

2-ю

20

Катеринюк В.П.

3

Книшук  Микола

1999

Рах р-н

11:28.1

2-ю

17

Дем‘ян В.В.

 

Червак  Юрій

1999

Рах р-н

DNS

 

 

Дем‘ян В.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 110 м з/б (84,0см)  ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Горецький Максим

1999

Львів

16.0

 

 

Черних В.М. ,

Федоренко В.Ф.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 110 м з/б (100,0см)  ЮНАКИ 1995-1996 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

ПК

Мурайко  Іван

1996

Мук

16,3

ІІІ

 

Панкулич І.С.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 300 м з/б (76см)  ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Добош Богдан

1997

Тяч р-н

46.8

ІІ

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ

 _________________________________________________________________________________

 

БІГ НА 300 м з/б (76см)  ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Козарь Ярослав

1999

Мук

42.4

І

25+25

Андреасова Л.В.

 Федоренко В.Ф.

2

Субачус Артур

2000

Мук

49.6

ІІІ

20

Андреасова Л.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ЕСТАФЕТА 4х100м  ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Козарь Ярослав

1999

Мук

48.9

1-ю

25

Андреасова Л.В.

 Федоренко В.Ф.

Зафідфолуші Олександр

1999

Мук

Андреасова Л.В.

Мельник Максим

1997

Мук

Панклич І.С.

Диганич  Віктор

1998

Мук

Панклич,І.В.

2

Косей  Едуард

1998

Мук р-н

49.9

1-ю

20

Дуда В.Л.

Комлик Олександр

1997

Мук р-н

Дуда В.Л.

Дидяк Максим

1998

Мук р-н

Дуда В.Л.

Дуфінець  Янош

1997

Мук р-н

Дуда В.Л.

3

Негоденко Олександр

1997

Хст р-н

50.1

1-ю

17

Попович Є.М.

Прибуш Едуард

1998

Хст р-н

Попович Є.М.

Ковач  Іван

1997

Хст р-н

Попович Є.М.

Копішера  Андрій

1997

Хст р-н

Попович Є.М.

4

Добош Богдан

1997

Тяч р-н

51.7

2-ю

15

Гусар В.М., Гусар В.В.

Зизень Максим

1999

Тяч р-н

Гусар В.М., Гусар В.В.

Кушнір Олександр

1997

Тяч р-н

Гусар В.М., Гусар В.В.

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

Гусар В.М., Гусар В.В.

5

Кольвашенко Роберт

1997

Брг

52.2

2-ю

13

Перевузник Н.В.

Молнар  Давид

1997

Брг

Перевузник Н.В.

Макаров  Андрій

1997

Брг

Перевузник Н.В.

Гайдош  Михайло

1998

Брг

Перевузник Н.В.

6

Томич  Володимир

1997

Ірш р-н

54.0

2-ю

11

Волошиновський І.Д.

Варга  Іван

1997

Ірш р-н

Білак Г.Ю.

Фельцан Іван

1998

Ірш р-н

Шестак М.І.

Горзов Іван

1998

Ірш р-н

Шестак М.І.

7

Тафійчук  Іван

1999

Рах р-н

1:00.0

 

10

Катеринюк В.П.

Молдавчук  Іван

1998

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Шемота Юрій

2000

Рах р-н

Катеринюк В.П.

Попенчук Богдан

1997

Рах р-н

Дем‘ян В.В.

 

Кудряхін  Олег

1997

Ужг

DQ

170.1.7

 

 

Новікова Н.Є.

Бабинець Роман

2000

Ужг

Новікова Н.Є.

Сегляник Дмитро

1999

Ужг

Новікова Н.Є.

Фердинанд Мирослав

1999

Ужг

Новікова Н.Є.

 

Федикович Василь

1998

Свл р-н

DQ

170.1.7

 

 

Загарій В.І

Чубірка  Іван

1997

Свл р-н

Загарій В.І

Грига  Іван

1997

Свл р-н

Загарій В.І

Свистак  Юрій

1997

Свл р-н

Головнич О.М.

 

Чорний  Іван

1997

Вин р-н

DQ

163.3

 

 

Пилип Ю.П.

Феєр Іван

1998

Вин р-н

Пилип Ю.П.

Рацін  Артур

1998

Вин р-н

Пилип Ю.П.

Гонда Станіслав

 

Вин р-н

Пилип Ю.П.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

С/Х НА 3000 м ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                        стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Поляк Ігор

2000

Мук

15:28.2

ІІІ

25

Будкевич Г.Б.

2

Карпишинець Олександр

2001

Мук

19:46.1

3-ю

 

Будкевич Г.Б.

3

Шманько Роман

2000

КОДЮСШ Спартак

19:50.1

3-ю

 

Цоклан  Й.В.

4

Винярський Борис

2001

Мук

19:53.7

3-ю

 

Будкевич Г.Б.

5

Майоров Олександр

2003

Мук

22:46.8

 

 

Будкевич Г.Б.

 

Вачіля Денис

2000

КОДЮСШ Спартак

DNS

 

 

Цоклан  Й.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Мельник Максим

1997

Мук

7.00

І

25+25

Панкулич І.С.

2

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

6.52

ІІ

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

3

Фердинанд  Денис

1997

Ужг

5.75

1-ю

17

Новікова Н.Є.

4

Кабаштур Корнелій

1998

КОДЮСШ Спартак

5.18

2-ю

 

Цоклан  Й.В.

5

Попенчук Богдан

1997

Рах р-н

4.55

3-ю

 

Дем‘ян В.В.

 

Мацола Ерік

1997

Тяч р-н

DNS

 

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

Гаврилюк Едуард

1997

Мук

DNS

 

 

Андреасова Л.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Юрик Василь

2000

Тяч р-н

5.60

1-ю

25

Гусар В.М., Гусар В.В.

2

Долгов  Володимир

2000

Ужг

5.35

1-ю

20

Мокринський М.М.

3

Тафійчук  Іван

1999

Рах р-н

5.10

2-ю

17

Катеринюк В.П.

4

Гавран Михайло

2000

Мук

5.03

2-ю

15

Панкулич І.В.

5

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

4.99

2-ю

13

Гусар В.М., Гусар В.В.

6

Пухніченко Віктор

1999

Мук

4.89

2-ю

11

Панкулич І.В.

7

Бугаєнко  Іван

2003

Ужг

4.62

3-ю

 

Новікова Н.Є.

8

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

4.40

3-ю

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Гусар Андрій

1997

Тяч р-н

14.36

І

25+25

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

Мацола Ерік

1997

Тяч р-н

DNS

 

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Пипа  Андрій

1999

Ужг

12.06

1-ю

25

Новікова Н.Є.

Мокринський М.М.

2

Юрик Василь

2000

Тяч р-н

11.56

2-ю

20

Гусар В.М., Гусар В.В.

3

Маркович  Павло

2000

Тяч р-н

10.25

3-ю

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

4

Ребрей  Роман

2001

Тяч р-н

8.75

 

 

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ ________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг) ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Чеботарьов Олександр

1999

Свл р-н

11.30

 

25

Горват Т.В.

2

Ефремов  Володимир

1999

Мук

11.03

 

20

Цоклан Й.В.

3

Хома Станіслав

1999

Мук

9.94

 

17

Цоклан Й.В.

4

Булаківський  Антон

1999

Свл р-н

9.80

 

15

Горват Т.В.

5

Андрієвський Дмитро

1999

КОДЮСШ Спартак

9.10

 

13

Цоклан Й.В.

6

Кмідт Мирослав

2000

Свл р-н

7.60

 

11

Горват Т.В.

7

Магурський  Василь

2002

Свл р-н

6.35

 

10

Горват Т.В.

8

Томенюк  Іван

2000

Рах р-н

6.19

 

9

Катеринюк В.П.

 

Янович  Ярослав

1999

Вин р-н

DNS

 

 

Пилип Ю.П.

 

Гур΄єв  Артем

2000

КОДЮСШ Спартак

DNS

 

 

Цоклан Й.В.

 

Кобрин  Михайло

1999

Брг

DNS

 

 

Перевузник Н.В.

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг) ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Лебедев  Олександр

1997

КОДЮСШ Спартак

13.41

ІІІ

25

Цоклан Й.В.

2

Савчин  Євген

1997

Мук

13.08

ІІІ

20

Цоклан Й.В.

3

Цимоха Андрій

1998

Мук

12.08

1-ю

17

Цоклан Й.В.

4

Кузьма  Андрій

1997

Мук р-н

11.40

1-ю

15

Дуда В.Л.

5

Безименник Олександр

1997

Свл р-н

10.70

1-ю

13

Горват Т.В.

6

Прибуш  Едуард

1998

Хст р-н

10.70

1-ю

11

 

7

Сороканинець Павло

1998

Мук

10.48

1-ю

10

Цоклан Й.В.

8

Макаров  Андрій

1997

Брг

10.10

1-ю

9

Перевузник Н.В.

9

Васлюк  Андрій

1998

Мук

10.04

1-ю

8

Цоклан Й.В.

10

Молнар  Давид

1997

Брг

10.01

1-ю

7

Перевузник Н.В.

11

Кокіш Михайло

1997

Рах р-н

9.56

2-ю

6

Катеринюк В.П.

12

Герич  Юрій

1998

Свл р-н

8.97

3-ю

5

Горват Т.В.

13

Берщанський  Євген

1997

Мук

8.15

3-ю

 

Цоклан Й.В.

14

Петах  Олександр

1998

Мук

8.04

3-ю

 

Цоклан Й.В.

ПК

Онисько Михайло

 

ОДЮСШІ

12.08

 

 

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г) ЮНАКИ 1999-2000 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Чеботарьов Олександр

1999

Свл р-н

35.10

 

25

Горват Т.В.

2

Андрієвський Дмитро

1999

КОДЮСШ Спартак

32.18

 

20

Цоклан Й.В.

3

Булаківський  Антон

1999

Свл р-н

29.45

 

17

Горват Т.В.

4

Хома Станіслав

1999

Мук

26.18

 

15

Цоклан Й.В.

5

Філіпенков  Ілля

2000

Чоп

20.70

 

13

Цвекус З.В.

6

Угляй  Андрій

2000

Тяч р-н

18.00

 

11

Гусар В.М., Гусар В.В.

 

 

ЧЕМПІОНАТ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

СЕРЕД КОМАНД ДЮСШ _________________________________________________________________________________

 

МЕТАННЯ СПИСА (600г) ЮНАКИ 1997-98 р.н.

12.04.2014 р.                         стадіон СОК ДЮСШ                        м. Мукачево

_________________________________________________________________________________

 

1

Кузьма  Андрій

1997

Мук р-н

45.30

 

25

Дуда В.Л.

2

Савчин  Євген

1997

Мук

44.25

 

20

Цоклан Й.В.

3

Васлюк  Андрій

1998

Мук

38.70

 

17

Цоклан Й.В.

4

Стельмах  Тарас

1998

Львів

38.60

 

 

 

5

Собран  Євген

1997

Свл р-н

34.70

 

15

Горват Т.В.

6

Цимоха Андрій

1998

Мук

24.00

 

13

Цоклан Й.В.

7

Безименник Олександр

1997

Свл р-н

18.00

 

11

Горват Т.В.

 

 

 

Керівник змагань                            Безега М.М.               НС          м. Ужгород       

 

 

 

 

Головний секретар                              Беспалов Л.В.              НС           м.Мукачево     

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати чемпіонату області серед ДЮСШ Юнаки
'Flauz' интернет магазин спортивного питания