Кубок України їде на Волинь (РЕЗУЛЬТАТИ)

2 листопада, Субота

В Мукачево відбувся Кубок України
зі спортивної ходьби та міжнарподні змагання Кубок "Карпат".
Кубок "Карпат" святкував своє 20-річчя.

На старт стадіону СОК ДЮСШ вийшли більше 100 сортсменів з 10 областей України. 
У форматі Кубку України проводився відкритий кубок Закарпатської області.

Наводимо результати командної першості
Кубку України

1- Волинська область     204

2- Закарпатська             177

3- Житомирська             145

4- Київська                   122

5- Івано-Франківська      96

6- Тернопільська            93 

7- Сумська                     68

8- м. Київ                        65

9- Львівська                   28

10- Хмельницька            18

Вітаємо команду Закарпаття, яка ще ніколи не піднімалася так високо
- 2 почесне командне  місце.
Владислав Свідницький виборов 2 місце на 10 000м серед чоловіків,
Костянтин Пузанов - 2 місце серед молоді на 10 000м.
Його брат Ігор на цій дистанції був п'ятим.

Майже на пєдестал дійшла Георгіна Кондур на дистанції 10 000м серед жінок (молодь) - 4 місце, Андріана Рошко тут стала - 6. 

Спеціальний приз "За волю до перемоги", який започаткувало обласне відділення НОК України з рук МСМК, учасниці 3-х Олімпіад Віри Зозулі, отримав мукачівець Ігр Поляк, 

а красень кубок від МС Олександра Баранова - Переможець зоходу на 10 000м житомирянин     Олександр Венгловський.

В.Свідницький

Георгіна Кондур

К.Пузанов

У кубку області :

1- СОК ДЮСШ Мукачево

2- ОКДЮСШ "Спартак"

3- ДЮСШ Свалява 

Вітаємо усіх спортсменів та тренерів !!!

Ще фото на  

www.facebook.com/pages/Федерація-легкої-атлетики-Закарпатської-області/160053344192308?ref=hl

 

Кубок України з легкої атлетики,
змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат"
зі спортивної ходьби на 10000 м

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 08:55

 

Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 279 МОРОЗ Микола UKR, Київська, МОН 16.08.1998 23:41.5h II Кудлацька С.Б. (), Троцюк О.П.

 

2 2142 СОЛОВІЙ Олексій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 03.01.2001 25:10.5h III Туркалевич Р.З.

 

3 1975 ЧУБЕЙКО Віктор UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 26.02.1999 25:11.4h III Шахно С.М.

 

4 2275 САВКІВ Назар UKR, Тернопiльська, К  , ОДЮСШ "Колос" 31.08.1999 26:35.1h III Зозуля В.М.

 

5 2145 ЯРЕМКО Олег UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Калуш 15.07.1999 27:33.1h I юнацький Богоносюк М.В.

 

6 1964 СИНДЮК Андрій UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 20.09.1999 27:34.3h I юнацький Борисюк В.І.

 

7 893 КРАСНОВСЬКИЙ Андрій UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 01.02.1998 30:17.0h II юнацький Тараканов Є.П.

 

Кубок України з легкої атлетики,
змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат"
зі спортивної ходьби на 10000 м

Мукачево 2 листопада 2013 р. 11:40

 

Спортивна ходьба 10000 м Юнаки 17  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2156 ВОДВУД Андрій UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 28.07.1996 47:42.0h I Кравців І.П., Юдкіна Х.В.

 

ГУДАЧЕК Дмитро UKR, Закарпатська, С  , ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1996 DNS Єрмолін Л.М.

 

1960 КОВАЛЬЧУК Владислав UKR, Волинська 29.11.1997 DNS Борисюк С.Ю.

 

1965 КОВАЛЬЧУК Іван UKR, Волинська 12.10.1996 DNS Борисюк С.Ю.

 

 

 

Кубок України з легкої атлетики,
змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат"
зі спортивної ходьби на 10000 м

Мукачево 2 листопада 2013 р. 11:40

 

Спортивна ходьба 10000 м Юніори  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2172 ЛІТАНЮК Валерій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ ДВНЗІФКФВ 02.04.1994 49:03.1h II Матешко В.В.

 

2 1370 ПАДУС Олег UKR, Львiвська, К  , КДЮСШ Колос 08.09.1995 49:45.4h II Васильків Н.Л., Єретик В.Ю.

 

2164 ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Мар'ян UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Калуш 19.08.1994 DNS Богоносюк М.В. , Шевченко О.М.

 

Кубок України з легкої атлетики,
змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат"
зі спортивної ходьби на 10000 м

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 11:40

 

Спортивна ходьба 10000 м Молодь чоловіки  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 276 ЛЯЩЕНКО Ігор UKR, Київська, МОН 24.08.1993 40:26.9h МС Кудлацька С.Б.

 

2 2474 ПУЗАНОВ Костянтин UKR, Закарпатська, ШВСМ, С 19.05.1991 42:08.8h КМС Будкевич Г.Б., Тобіас Д.Ю. , Мороз Ф.В.

 

3 270 ЛОБЧЕНКО Владислав UKR, Київська, МОН 20.10.1993 43:00.9h КМС Яковлев Б.О. , Кудлацька С.Б.

 

4 939 АНДРУЩЕНКО Кирило UKR, м.Київ, НУФВСУ, МОН 30.01.1993 45:04.9h I Яковлев Б.О. , Домарадська Г.Г.

 

5 2475 ПУЗАНОВ Ігор UKR, Закарпатська, Мукачево, С 10.10.1993 45:41.2h I Будкевич Г.Б., Тобіас Д.Ю.

 

1943 ЯКИМЧИК Анатолій UKR, Волинська 24.08.1993 DNS Борисюк С.Ю.

 

1955 БЕРЕЗЮК Сергій UKR, Волинська 30.08.1992 DNS Борисюк С.Ю.

 

Кубок України з легкої атлетики,
змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат"
зі спортивної ходьби на 10000 м

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 11:40

 

Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 1821 ВЕНГЛОВСЬКИЙ Олександр UKR, Житомирська, ОШВСМ, С 05.08.1985 40:52.0h МС Чернов В.І., Чернов А.І.

 

2 2448 СВІДНИЦЬКИЙ Владислав UKR, Закарпатська, У 30.07.1987 42:38.0h КМС Соломін А.В., Панкулич І.С.

 

3 935 ПАРФЕНЮК Віктор UKR, м.Київ, Д 07.05.1990 42:59.9h КМС Скрипник О.Т. , Гончарук О.

 

4 1968 ДОВГУН Федір UKR, Волинська, ШВСМ, К 22.06.1986 43:45.1h КМС Дручик В.Д., Яловик В.Т.

 

2152 КРИЧУН Василь UKR, Івано-Франківська 24.03.1947 DNF

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 12:40

 

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 1971 КНИШИК Олеся UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 16.03.1999 15:19.5h I Борисюк В.І.

 

2 271 ДАНИЛЮК Діана UKR, Київська, МОН, КОЛІФКС м.Б.Церква 31.05.1998 16:00.0h II Веремійчук О.М.

 

3 1959 ОСТАПЧУК Аліна UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 09.02.1999 16:25.1h II Борисюк В.І.

 

4 2176 ТУРЧИН Вікторія UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 07.11.1999 17:39.0h III Кравців І.П.

 

5 44 ПУХНІЧЕНКО Катерина UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.06.2001 17:41.9h III Свідницький В.В

 

6 892 ЛАБА Анна UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 08.08.2001 17:45.6h III Тараканов Є.П.

 

7 2125 ЧОРНОРІЗ Аделія UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 07.01.2001 19:07.7h II юнацький Кравців І.П.

 

8 891 КОЦЮРУБА Олександра UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 08.07.2001 19:35.0h II юнацький Білик Н.Є. , Тараканов Є.П.

 

9 235 ГНЕПА Вікторія UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.07.1998 20:30.0h II юнацький Будкевич Г.Б.

 

10 1580 ЦИБУЛЬСЬКА Олена UKR, Хмельницька, Хмельницька ОДЮСШ 03.09.2001 20:35.0h II юнацький Лещенко О.О.

 

11 1964 ПУГАЧ Мирослава UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 23.10.1998 21:01.1h III юнацький Борисюк О.С. 

 

12 1945 ЄФИМЧУК Світлана UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 06.09.1998 21:02.3h III юнацький Хвесик А.В.

 

БЕРЕЗА Яна UKR, Закарпатська, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 DNS Єрмолін Л.М.

 

МОЗЕР Андріана UKR, Закарпатська, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 DNS Єрмолін Л.М.

 

МОЗЕР Ніколетта UKR, Закарпатська, С  , ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1999 DNS Єрмолін Л.М.

 

1952 КАСЯН Дарина 01.04.2002 DNS

 

1975 ВІТОВЩИК Оксана UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 13.03.1999 DNS Борисюк В.І.

 

 

Кубок України з легкої атлетики,
змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат"
зі спортивної ходьби на 10000 м

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 09:30

 

Спортивна ходьба 5000 м Дівчата 17  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2136 СУСЛИК Ганна UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР 18.07.1996 24:18.8h КМС Шевчук М.М.

 

2 2116 ДАНИЛЮК Іванна UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 27.01.1996 25:48.2h I Кравців І.П., Юдкіна Х.В.

 

3 2135 БАБІНЧУК Анна UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР 28.12.1996 26:08.7h I Шевчук М.М.

 

4 2183 ПЧЕЛІНЦЕВА Вікторія UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ ДВНЗІФКФВ 15.02.1997 27:19.3h II Туркалевич Р.З. , Юдкіна Х.В.

 

5 2273 ІВАНИЦЬКА Валентина UKR, Тернопiльська, К  , ОДЮСШ "Колос" 18.10.1996 27:43.7h II Зозуля В.М.

 

6 1947 ШВАЙКО Олеся UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 24.11.1997 28:07.5h II Шахно С.М.

 

7 225 ГУДАЧОК Марія UKR, Закарпатська, Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 15.07.1996 28:38.7h II Будкевич Г.Б., Веремійчук О.М.

 

8 2124 СОЛОГУБ Юлія UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 04.10.1997 28:56.6h III Туркалевич Р.З.

 

9 248 ПЕТРУСЬ Вікторія UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.03.1996 33:44.3h II юнацький Будкевич Г.Б., Бех О.В.

 

10 237 САВЧУК Даяна UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.05.1996 34:44.3h III юнацький Будкевич Г.Б., Бех О.В.

 

11 1951 ЧЕРЕВКО Галина UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 02.04.1997 35:01.5h III юнацький Шахно С.М.

 

2118 ПРИЙМИЧ Мар'яна UKR, Івано-Франківська, У  , СДЮШОР 12.09.1997 DNF Шевчук М.М.

 

ПІНЯШКО Каріна UKR, Закарпатська, Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1996 DNS Єрмолін Л.М.

 

БОРЗУН Любов UKR, Закарпатська, Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1996 DNS Єрмолін Л.М.

 

Кубок України з легкої атлетики,
змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат"
зі спортивної ходьби на 10000 м

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 10:10

 

Спортивна ходьба 10000 м Юніорки  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 1966 МИРОНЧУК Валентина UKR, Волинська, ШВСМ, С  , Луцька ДЮСШ л/а Спартак 10.08.1994 48:07.8h КМС Яловик В.Т., Зайченко М.О.

 

2 1825 ПАСЮК Маргарита UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир 06.03.1994 49:58.4h КМС Чернови А.І. та В.І.

 

3 1343 РАДЬКО Ксенія UKR, Сумська, С  , СДЮШОР Голубничого 18.08.1994 51:17.1h I Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.

 

4 277 БОКУН Вікторія UKR, Київська, Біла Церква, МОН 04.10.1995 53:16.9h I Кудлацька С.Б.

 

5 1961 ФІЛЮК Марія UKR, Волинська, ШВСМ, С  , Луцька ДЮСШ л/а Спартак 14.10.1995 53:17.3h I Яловик В.Т., Філюк С.С. ()

 

6 2269 СТАДНИК Ольга UKR, Тернопiльська, К  , ОДЮСШ "Колос" 15.06.1994 56:59.8h II Зозуля В.М. , Єретик В.Ю.

 

7 1372 ПАВЛИК Роксолана UKR, Львiвська, К 11.06.1995 58:54.8h II Васильків Н.Л., Єретик В.Ю.

 

8 2271 СОРОКА Олена UKR, Тернопiльська, К  , ОДЮСШ "Колос" 19.07.1994 1:00:16.9h II Зозуля В.М. , Єретик В.Ю.

 

1954 ЧЕРЕВКО Катерина UKR, Волинська 05.10.1995 DNS Борисюк С.Ю.

 

Кубок України з легкої атлетики,
змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат"
зі спортивної ходьби на 10000 м

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 10:10

 

Спортивна ходьба 10000 м Молодь жінки  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 1310 КАШИНА Інна UKR, Сумська, С  , СДЮШОР Голубничого 27.02.1991 45:43.2h МС Кривохижа М.М., Кривохижа Т.В.

 

2 1954 ТРОФИМОВИЧ Оксана UKR, Волинська, ШВСМ, С  , Луцька ДЮСШ л/а Спартак 26.02.1992 49:03.5h КМС Яловик В.Т., Зайченко М.О.

 

3 1824 КІСІЛЬ Ольга UKR, Житомирська, С  , СДЮШОР м.Житомир 09.04.1991 49:06.9h КМС Чернови А.І. та В.І., Малівський А.А.

 

4 2436 КОНДУР Георгіна UKR, Закарпатська, ШВСМ, С 06.05.1991 54:29.6h I Будкевич Г.Б., Єрмолін Л.М.

 

5 2309 МИХАЙЛИШИН Христина UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ, К 24.07.1992 55:26.4h I Смечук Я.І.

 

6 2435 РОЖКО Андріана UKR, Закарпатська, С 22.08.1993 58:36.1h II Будкевич Г.Б., Єрмолін Л.М.

 

7 2434 ТАНЧИНЕЦЬ Анжела UKR, Закарпатська, ШВСМ, С 05.10.1991 1:00:21.2h II Будкевич Г.Б., Єрмолін Л.М.

 

Кубок України з легкої атлетики,
змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат"
зі спортивної ходьби на 10000 м

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 10:10

 

Спортивна ходьба 10000 м Жінки  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 1982 ВІТОВЩИК Василина UKR, Волинська, ШВСМ, С  , Луцька ДЮСШ л/а Спартак 30.04.1990 47:51.3h КМС Калитка М.Ф., Калитка С.В.

 

2 1822 КОНЦЕВИЧ Наталія UKR, Житомирська, ОШВСМ, С 14.04.1984 48:21.3h КМС Чернови А.І. та В.І.

 

3 2307 КАЛЕНСЬКА Олеся UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ, К 17.07.1989 53:00.0h I Смечук Я.І., Будкевич Г.Б.

 

 

 

"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м

Мукачево 2 листопада 2013 р. 12:40

 

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 1971 КНИШИК Олеся UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 16.03.1999 15:19.5h I Борисюк В.І.

 

2 271 ДАНИЛЮК Діана UKR, Київська, МОН, КОЛІФКС м.Б.Церква 31.05.1998 16:00.0h II Веремійчук О.М.

 

3 1959 ОСТАПЧУК Аліна UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 09.02.1999 16:25.1h II Борисюк В.І.

 

4 2176 ТУРЧИН Вікторія UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 07.11.1999 17:39.0h III Кравців І.П.

 

5 235 ГНЕПА Вікторія UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.07.1998 20:30.0h II юнацький Будкевич Г.Б.

 

6 1964 ПУГАЧ Мирослава UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 23.10.1998 21:01.1h III юнацький Борисюк О.С. 

 

7 1945 ЄФИМЧУК Світлана UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 06.09.1998 21:02.3h III юнацький Хвесик А.В.

 

МОЗЕР Ніколетта UKR, Закарпатська, С  , ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1999 DNS Єрмолін Л.М.

 

1975 ВІТОВЩИК Оксана UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 13.03.1999 DNS Борисюк В.І.

 

"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 12:40

 

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 13  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 44 ПУХНІЧЕНКО Катерина UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.06.2001 17:41.9h III Свідницький В.В

 

2 892 ЛАБА Анна UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 08.08.2001 17:45.6h III Тараканов Є.П.

 

3 2125 ЧОРНОРІЗ Аделія UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 07.01.2001 19:07.7h II юнацький Кравців І.П.

 

4 891 КОЦЮРУБА Олександра UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 08.07.2001 19:35.0h II юнацький Білик Н.Є. , Тараканов Є.П.

 

5 1580 ЦИБУЛЬСЬКА Олена UKR, Хмельницька, Хмельницька ОДЮСШ 03.09.2001 20:35.0h II юнацький Лещенко О.О.

 

БЕРЕЗА Яна UKR, Закарпатська, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 DNS Єрмолін Л.М. 

 

МОЗЕР Андріана UKR, Закарпатська, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 DNS Єрмолін Л.М.

 

 

"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м

Мукачево 2 листопада 2013 р. 13:30

 

Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 11  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2177 СОЛОВІЙ Анастасія UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 15.02.2004 10:46.1h I юнацький Туркалевич Р.З.

 

2 1952 КАСЯН Дарина UKR, Волинська, МОН, Любешівська ДЮСШ 01.04.2002 11:11.5h I юнацький Борисюк І.Б.

 

3 890 КОЦЮРУБА Анастасія UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 08.01.2002 12:11.9h I юнацький Білик Н.Є. , Тараканов Є.П.

 

4 1584 ПОГРЕБНЯК Юлія UKR, Хмельницька, Хмельницька ОДЮСШ 17.07.2003 12:24.4h I юнацький Лещенко О.О.

 

5 1548 СВЕРДЛОВА Євгенія UKR, Хмельницька, Хмельницька ОДЮСШ 08.02.2002 12:34.2h I юнацький Лещенко О.О.

 

6 66 ФАЛЕС Христина UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2002 13:22.7h III юнацький Загарій В.І. 

 

7 1554 ЛЕЩЕНКО Дар'я UKR, Хмельницька, Хмельницька ОДЮСШ 17.07.2005 14:21.1h III юнацький Лещенко О.О.

 

8 61 КАЛИНИЧ Ірина UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.10.2002 15:24.8h Будкевич Г.Б., Свідницький В.В

 

9 67 ШТЕЦО Катерина UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2002 15:39.4h Загарій В.І.

 

10 74 ТЕНКАЧ Вікторія UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2002 15:46.2h Загарій В.І. 

 

11 72 БАГРІЙЧУК Марія UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 20.09.2004 15:56.7h Загарій В.І.

 

12 68 ПРОЖЕГАЧ Юлія UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 20.12.2004 15:57.6h Загарій В.І. 

 

13 69 ПОПОВИЧ Єлізавета UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 08.01.2005 16:12.9h Загарій В.І.

 

КЕРЕЧУН Олександра UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 21.02.2005 DNS Загарій В.І. 

 

"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м

Мукачево 2 листопада 2013 р. 13:30

 

Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 11  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 895 ВОЛОГІН Владислав UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 25.05.2004 11:07.9h Тараканов Є.П.

 

2 113 БАБУШ Володимир UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.05.2004 11:12.3h Будкевич Г.Б., Свідницький В.В

 

3 114 КУРБАНОВ Акім UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.06.2003 12:38.5h Будкевич Г.Б., Свідницький В.В

 

БАСАРАБ Євген UKR, Закарпатська, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2002 DNS Єрмолін Л.М.

 

РЕБРИШ Сергій UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 23.10.2006 DNS Загарій В.І. 

 

165 ОРОС Володимир UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 25.10.2002 DNS Будкевич Г.Б., Свідницький В.В

 

"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м

 

Мукачево 2 листопада 2013 р. 13:05

 

Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 13  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 894 СКРИПІЙ Максим UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 09.11.2001 16:51.3h I юнацький Тараканов Є.П.

 

2 34 ПОЛЯК Ігор UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 15.09.2000 16:51.8h I юнацький Будкевич Г.Б.

 

3 42 ШКІРТА Станіслав UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 15.02.2001 19:24.5h III юнацький Будкевич Г.Б., Свідницький В.В

 

4 43 МАЗЮТИНЕЦЬ Мирослав UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 20.06.2001 19:24.9h III юнацький Будкевич Г.Б., Свідницький В.В

 

5 41 ВІНЯРСЬКИЙ Борис UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 14.12.2001 19:46.9h III юнацький Будкевич Г.Б., Свідницький В.В

 

6 ВАЧІЛЯ Денис UKR, Закарпатська, Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 23:05.2h Єрмолін Л.М. 

 

ВОРОБЕЦЬ Мирослав UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 16.10.2001 DNF Головнич О.М.

 

НОСА Даніїл UKR, Закарпатська, Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 DNS Єрмолін Л.М. 

 

31 КАРПИШИНЕЦЬ Олександр UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 26.03.2001 DNS Будкевич Г.Б., Свідницький В.В

 

33 ОРОС Євген UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 26.05.2001 DNS Будкевич Г.Б.

 

 

 

ФЛАЗО
 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Кубок України їде на Волинь (РЕЗУЛЬТАТИ)
'Flauz' интернет магазин спортивного питания