Чемпіонат області серед юнаків та дівчат

РЕЗУЛЬТАТИ чемпіонату області
Кубок СК "Ужгород" 20.10.2013

                          БІГ 100м
                  юнаки 1997- 1998 р.р.н.

1.

Кудряхін Олег

1997

Ужгород ДЮСШ №1

11,6

ІІІ

Новікова Н.Є.

2.

Стецишин Арсен

1997

Ужгород ДЮСШ №1

12,3

ІІІ

Мокринський М.

3.

Давидович Артем

1997

Червоноград

12,3

Іюн

 

4.

Іщук Олег

1998

Червоноград

12,4

Іюн

 

5.

Диганич Віктор

1998

Мукачево

12,4

Іюн

Панкулич І.В.

8.

Федикович Василь

1998

Свалява

12,7

Іюн

Загарій В.І.


                   юнаки 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Пипа Андрій

1999

Ужгород ДЮСШ №1

13,0 12,6

 

Новікова Н, Мокринський М

2.

Сегляник Дмитро

1999

Ужгород ДЮСШ №1

13,3 12,7

 

Новікова Н.Є.

3.

Мокринчук Володимир

1999

Рахів

13,4 13,1

 

Катеринюк В.П.

4,

Бабинець Роман

2000

Ужгород ДЮСШ №1

13,0 13,1

 

Новікова Н.Є.

5.

Завітфолуші Олександр

1999

Мукачево

13,2 13,2

 

Андреасова Л.В.

6.

Тхір Сергій

2000

Червоноград

14,2 13,8

 

 

7.

Лецович Віталій

1999

Мукачево

14,1 14,2

 

Панкулич І.В.

8.

Тафійчук Іван

1999

Рахів

14,3 14,5

 

Дем*ян В.В.

9.

Мартинюк Тарас

1999

Рахів

14,4

 

Катеринюк В.П.

10

Микульця Олександр

1999

Ужгород ДЮСШ №1

14,5

 

Мокринський М.М.

11

Зизич Андрій

2001

Ужгород ДЮСШ №1

14,6

 

Новікова Н.Є.

12

Білак Юрій

2000

Мукачево

14,6

 

Паулишинець О.О.

13

Севч Роман

2000

Мукачево

15,1

 

Паулишинець О.О.

14

Головач Андрій

2001

Мукачево

15,8

 

Губін Є.В.

15

Горонді Олександр

2001

Мукачево

15,9

 

Губін Є.В.

16

Сидор Андрій

2000

Мукачево

16,1

 

Паулишинець О.О.

17

Дудаш Едуард

2001

Мукачево

16,5

 

Паулишинець О.О.


                                                                  БІГ 200м
                                                       юнаки 1996 – 97 р.р.н.

1.

Кудряхін Олег

1997

Ужгород ДЮСШ №1

23,4

 

Новікова Н.Є.

2.

Стецишин Арсен

1997

Ужгород ДЮСШ №1

25,2

 

Мокринський М.М.

3.

Карунік Сргій

1997

Мукачево

26,5

 

Панкулич І.В.

4.

Грига Іван

1997

Свалява

26,8

 

Загарій В.І.

                                                          Юнаки 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Козарь Ярослав

1999

Мукачево

24,7

 

Андреасова Л.В.

2.

Сабадош Михайло

1999

Ужгород ДЮСШ №1

26,6

 

Мокринський М.М.

3.

Зизень Максим

1999

Тячів

26,8

 

Гусар В.М., В.В.

4.

Сегляник Дмитро

1999

Ужгород ДЮСШ №1

27,0

 

Новікова Н.Є.

5.

Мокринчук Володим.

1999

Рахів

27,5

 

Катеринюк В.П.

6.

Долгов Володимир

2000

Ужгород ДЮСШ №1

28,3

 

Мокринський М.М.

7.

Жменяк Михайло

2000

Ужгород ДЮСШ №1

28,9

 

Граб Р.С.

8.

Кашлев Владислав

1999

Ужгород ДЮСШ №1

28.9

 

Мокринський М.М.

9.

Білак Юрій

2000

Мукачево

30,0

 

Паулишинець О.О.

10.

Тафійчук Іван

1999

Рахів

30,3

 

Дем*н В.В.

11.

Солтес Віталій

2000

Червоноград

30,5

 

 

12.

Мартинюк Тарас

1999

Рахів

31,2

 

Катеринюк В.П.

13.

Горонді Олександр

2001

Мукачево

32,4

 

Губін Є.В.

14.

Варга Олександр

2003

Ужгород ДЮСШ №1

33,8

 

Граб Р.С.

15.

Калька Іван

2002

Ужгород ДЮСШ №1

34,0

 

Граб Р.С.

16.

Іван Артем

2001

Ужгород ДЮСШ №1

36,5

 

Граб Р. С.

17.

Бертич Олександр

2002

Ужгород ДЮСШ №1

37,1

 

Граб Р.С.

18.

Мельниченко Лев

2002

Ужгород ДЮСШ №1

41,2

 

Граб Р.С.

19.

Мельниченко Алан

2004

Ужгород ДЮСШ №1

44,9

 

Граб Р.С.


                                                         Біг 400м
                                       юнаки 1997 – 1998 р.р.н.

1.

Добош Богдан

1997

Тячів

55,8

ІІІ

Гусар В.М.+В.В.

2.

Мікловцик Михайло

1997

Ужгород ДЮСШ №1

56,4

Іюн

Новікова Н.Є.

3.

Рясько Вадім

1997

Червоноград

59,7

ІІю

 

4.

Грига Іван

1997

Свалява

1.00,8

ІІю

Загарій В.І.

5.

Чубірка Іван

1997

Свалява

1.02,0

ІІІю

Загарій В.І.

                                       Юнаки 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Зизень Максим

1999

Тячів

1.02,0

ІІІю

Гусар В.М. + В.В.

2.

Бургер Денис

2000

Мукачево

1.18,9

 

Губін Є.В.


                                                         БІГ 800м
                                           юнаки 1997 – 1998 р.р.н.

1.

Андрейкович Віктор

1997

Ужгород ДЮСШ №1

2.10,39

ІІІ

Мокринський М.М.

2.

Кушнір Олександр

1997

Тячів

2.14,4

ІІІ

Гусар В.М.+В.В.

3.

Андрейко Вадим

1997

Ужгород ДЮСШ №1

2.18,8

ІІІ

Новікова Н.Є.

4.

Шимоня Микола

1998

Ужгород ДЮСШ №1

2.20,6

Іюн

Мокринський М.М.

5.

Свистак Юрій

1997

Свалява

2.28,6

ІІюн

Головнич О.М.

6.

Новосельцев Євген

1997

Ужгород «Спартак»

2.44,0

ІІІюн

Фечо Г.Ю.

7.

Молдавчук Іван

1998

Рахів

2.57,6

 

КатеринюкВ.П.

                                              Юнаки 1999 – 2000

1.

Дохняк Павло

1999

Чоп

2.23,5

Іюн

Цвекус З.В.

2.

Шкоба Анатолій

1999

Мукачево

2.30,8

ІІюн

Панкулич І.В.

3.

Шищук Сергій

2000

Червоноград

2.33,4

ІІюн

 

4.

Шугар Ерік

2000

Ужгород ДЮСШ №1

2.36,4

 

Граб Р.С.

5.

Дідич Назар

2000

ОКДЮСШ Спартак

2.38,5

 

 Фечо Г.Ю.

6.

Томенчук Іван

2000

Рахів

2.45,3

 

Катеринюк В.П.

7.

Моравський Саша

2000

Чоп

2.46,7

 

 

8.

Шемота Юрій

2000

Рахів

2.47,6

 

Катеринюк В.П.

9.

Воробецт Мирослав

2001

Свалява

3.08,7

 

Загарій В.І.

10.

Граб Максим

2002

Ужгород»Спартак»

3.17,9

 

Сіротов Є, Фечо Г.Ю.

11.

Граб Богдан

2002

Ужгород ДЮСШ №1

3.18,4

 

Граб Р.С.



                                                       



                                                                        БІГ 1500м
                                               
                                                        юнаки 1997 – 1998 р.р.н.

1.

Козел Іван

1997

Мукачево

4.38,7

ІІІ

Панкулич І.В.

2.

Зінич Василь

1997

Рахів

4.50,7

ІІІ

Дем*ян В.В.

3.

Оберецький Микола

1998

Рахів

4.53,7

Іюн

Дем*ян В.В.

4.

Пічкарь Богдан

1998

Мукачево

5.04,4

Іюн

Будкевич Г.Б.

5.

МаркопольськийОлександр

1998

Червоноград

5.05,5

ІІю

 

6.

Мар*єнко Іван

1997

Рахів

5.14,4

ІІюн

Катеринюк В.П.

7.

Волоков Євген

1998

Рахів

5.16,8

ІІюн

Катеринюк В.П.

8.

Титерка Назар

1997

Червоноград

5.17,3

ІІюн

 

9.

10

Молдавчук Іван

Рахманов Рустам

1998

Рахів

ОКДЮСШ Спартак

5.27,6

DNF

ІІІю

Катеринюк В.П.

 

                                                  
                                                   Юнаки 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Добей Василь

1999

Ужгород ДЮСШ №1

4.57,1

Іюн

Новікова н.Є.

2.

Паламарчук Стас

1999

Ужгород»Спасртак»

5.04,6

Іюн

Фечо Г.Ю.

3.

Шемота Юрій

2000

Рахів

5.11,3

ІІюн

Катеринюк В.П.

4.

Гавран Степан

1999

Свалява

5.30,3

ІІІю

Головнич О.М.

5.

Штодлер Петро

1999

Рахів

5.32,3

ІІІю

Дем*ян В.В.

6.

Червак Юрій

1999

Рахів

5.44,7

ІІІю

Дем*ян В.В.

7.

Обрецький Василь

2002

Рахів

6.06,9

 

Дем*ян В.В.


                                               СТРИБКИ В ДОВЖИНУ
                                            юнаки 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Пипа Андрій

1999

Ужгород ДЮСШ31

5.46

Іюн

Мокринський М.Новікова Н.

2.

Юрик Василь

1999

Тячів

5,32

Іюн

Гусар В.М.+В.В.

3.

Мокринчук Володимир

1999

Рахів

5,16

ІІюн

Катеринюк В.П.

4.

Гавран Михайло

2000

Мукачево

5,12

ІІюн

Панкулич І.В.

5.

Тафійчук Іван

1999

Рахів

5,02

ІІюн

Дем*ян В.В.

6.

Маркович Павло

2000

Тячів

4,56

ІІІю

Гусар В.М.+В.В.

7.

Мартинюк Тарас

1999

Рахів

4,54

ІІІюн

Катеринюк В.П.

8.

Тхір Сергій

1999

Червоноград

4,36

ІІІюн

 

9.

Жменяк Михайло

2000

Ужгород ДЮСШ №1

4,32

ІІІюн

Граб Р.С.

10.

Пухніченко Віктор

1999

Мукачево

4,28

ІІІюн

Панкулич І.В.

11.

Маланяк Павло

1999

Червоноград

4,11

ІІІюн

 

12.

Ребрей Роман

2001

Тячів

4,07

ІІІюн

Гусар В.М.+В.В.

13.

Калька Іван

2002

Ужгород ДЮСШ №1

3,92

 

Граб Р.С.

14.

Головач Андрій

2001

Мукачево

3,86

 

Губін Є.В.

15.

Сидор Андрій

2000

Мукачево

3,60

 

Паулишинець О.О.

16.

Севч Роман

2000

Мукачево

3,55

 

Паулишинець О.О.

17.

Варга Олександр

2003

Ужгород ДЮСШ №1

3,51

 

Граб Р.С.

18.

Граб Максим

2002

Ужгород «Спартак»

3,40

 

Фечо Г.Ю.

19.

Іван Артем

2001

Ужгород ДЮСШ№1

3,39

 

Граб Р.С.

20.

Бондаренко Віктор

2000

Тячів

3,30

 

Гуср В.М + В.В.

21.

Бондаренко Валентин

2000

Тячів

3,23

 

Гусар В.М.+В.В.

22.

Бертич Олександр

2002

Ужгород ДЮСШ №1

3,13

 

Граб Р.С.


                                                         юнаки 1997 – 1998 р.р.н.

1.

Гусар Андрій

1997

Тячів

6,48

ІІ

Гусар В.М.+В.В.

2.

Мельник Максим

1997

Мукачево

6,44

ІІ

Панкулич І.С.Панкулич І.В.

3.

Фердинанд Денис

1997

Ужгород ДЮСШ №1

6,10

ІІІ

Новікова Н.Є.

4.

Мацола Ерік

1997

Тячів

6,08

ІІІ

Гусар В.М.+В.В.

5.

Давидович Артем

1998

Червоноград

5,85

ІІІ

 

6.

Іщук Олег

1998

Червоноград

5,67

Іюн

 


                             Естафетний біг 100м+200м+300м+400м (юнаки)

1.

Ужгород ДЮСШ №1

2.11,8

 

 

 

 

2.

Мукачево

2.21,7

 

 

 

 

3.

Тячів

2.24,1

 

 

 

 

4.

Червоноград

2.24,2

 

 

 

 

5.

КО ДЮСШ 2Спартак»

2.47,3

 

 

 

 


                                  ВИСТАВКОВІ ЗМАГАННЯ
                                                БІГ 100м
Телегій Іван 1993    12,0  ІІІ    Коломоєць А.І.
                                                Біг 200м
1. Мурайко Іван           1996       23,0      ІІ          Панкулич І.С., Цоклан Й.В.
2. Кустрьо Сергій           1996       24,1      ІІІ         Новікова Н.Є., Мокринський М.М.
                                              Біг 1500м
1. Брилинський Сергій   1996      4.51,2        І юн   Мокринський М.М.                





















                                             БІГ 100м
                             дівчата 1997 – 1998 р.р.н.

1.

Коломоєць Аліна

1998

Ужгород ДЮСШ №1

13,4

ІІІ

Новікова Н.Є.

2.

Макар Ірина

1998

Тячів

15,2

ІІюн

Гусар В.М.+В.В.

3.

Попович Марія

1998

Свалява

15,2

ІІюн

Загарій В.І.

4.

Магей Яна

1998

Тячів

16,6

 

Гусар В.М.+В.В.

Дівчата 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Брещайко Вікторія

1999

Мукачево

13,8 13,4

ІІІ

Андреасова Л.В.

2.

Банн Богдана

1999

Тячів

14,4 14,1

Іюн

Гусар В.М.+В.В.

3.

Гаргоц Валерія

2001

Ужгород ДЮСШ №1

14,5 14,4

Іюн

Новікова Н.Є.

4.

Павлич Оксана

2000

Свалява

14,7 14,5

Іюн

Загарій В.І.

5.

Паулишинець Яна

2000

Мукачево

15,0 14,7

Іюн

Паулишинець О.О.

6.

Швець Наталія

1999

Мукачево

14,9 14,9

ІІю

Андреасова Л.В.

7.

Фалес Яна

2000

Свалява

15,0 15,0

Ііюн

Горват Т.В.

8.

Зайцева Олександра

2000

Свалява

15,2 15,4

ІІюн

Загарій В.І.

9.

Нитка Марія

2001

Свалява

15,3

ІІюн

Загарій В.І.

10.

Молдавчук Алла

2000

Рахів

15,3

ІІюн

Катеринюк В.П.

11.

Химич Даніелла

2002

Мукачево

15,4

ІІюн

Губін Є.В.

12.

Бамбушкар Ксенія

2002

Мукачево

15,4

ІІюн

Андреачова Л.В.

13.

Урвалек Вікторія

2001

Мукачево

15,5

ІІюн

Губін Є.В.

14.

Глова Ірина

1999

Свалява

15,7

ІІІю

Рошкович Н.І

15.

Мінянчик Даніелла

2001

Мукачево

15,7

ІІІю

Губін Є.В.

16.

Курта Андріана

2000

Мукачево

16,8

 

Панкулич І.В.

17.

Бадзо Ніколь

1999

Мукачево

16,8

 

Панкулич І.В.

18.

Стегура Діана

2001

Ужгород»Спартак

17,5

 

Фечо Г.Ю.

19.

Ціва Еліна

2002

Мукачево

17,8

 

Андреасова Л.В.


                                                                  БІГ 200м
                                          дівчата 1997 – 1998 р.р.н.

1.

Вориняк Марія

1997

Свалява

31,7

ІІю

Загарій В.І.

2.

Мокан Ірина

1998

Тячів

32,6

ІІІю

Гусар В.М.+В.В.

                                           Дівчата 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Ломага Анастасія

1999

Мукачево

29,0

ІІІ

Панкулич І.В.

2.

Палінкаш Тетяна

1999

Тячів

29,2

Іюн

Гусар В.М.+В.В.

3.

Зубак Ніколетта

2000

Ужгород ДЮСШ №1

30,8

ІІюн

Новікова Н.Є.

4.

Банк Богдана

1999

Тячів

31,1

ІІюн

Гусар В.М.+В.В.

5.

Молдавчук Алла

2000

Рахів

31,5

ІІюн

Катеринюк В.П.

6.

Зінченко Вікторія

1999

Мукачево

31,7

ІІюн

Андреасова Л.В.

7.

Лабуза Анастасія

1999

Рахів

32,2

ІІІю

Катеринюк В.П.

8.

Павлич Оксана

2000

Свалява

32,3

ІІІю

Загарій В.І.

9.

ЗайцеваОлександра

2000

Свалява

33,1

ІІІю

Загарій В.І.

10.

Мінянчик Даніелла

2001

Мукачево

33,7

ІІІю

Губін Є.В.

11.

Нитка Марія

1999

Свалява

33,8

ІІІю

Загарій В.І.

12.

Мага Наталія

2001

Ужгород ДЮСШ №1

34,5

ІІІю

Граб Р.С.

13.

Іванюк Аліна

2000

Ужгород»Спартак»

35,4

ІІІю

Фечо Г.Ю.

14.

Стегура Діана

2001

Ужгород»Спартак»

36,0

 

Фечо Г.Ю.

15.

Трубанова Настя

2001

Ужгород ДЮСШ №1

37,2

 

Мокринський М.М.


                                                      БІГ 400м
                                     дівчата 1997 – 1998 р.р.н.

1.

Рахманова Лоліта

1997

Ужгород ДЮСШ №1

1.02,4

ІІ

Новікова Н.Є.

2.

Вориняк Марія

1997

Свалява

1.11,6

Іюн

Загарій В.І.

3.

Реслер Марія

1998

Свалява

1.12,3

Іюн

Загарій В.І.


                                     дівчата 1999 – 2000 р.р.н.  

1.

Палінкаш Тетяна

1999

Тячів

1.06,1

ІІІ

Гусар В.М.+В.В.

2.

Молдавчук Алла

2000

Рахів

1.13,3

ІІюн

Катеринюк В.П.

3.

Сегедій Ангеліна

2001

Свалява

1.14,3

ІІюн

Головнич О.М.

4.

Цюцька Едіта

2001

Свалява

1.15,7

ІІюн

Рошкович Н.І.

5.

Прачко Габріела

2001

Мукачево

1.17,3

ІІІю

Панкулич І.В.

6.

Сакаль Ірина

1999

Свалява

1.20,4

 

Загарій В.І.

7.

Жека Олександра

2001

Ужгород»Спартак»

1.24,5

 

Фечо Г.Ю.

8.

Іванюк Аліна

2000

Ужгород»Спартак»

1.25,0

 

Фечо Г.Ю.


                                             БІГ 800м
                         дівчата 1997 – 1998 р.р.н.
 

1.

Тудоси Василина

1997

Мукачево

2.42,8

ІІІ

Губін Є.В.Панкулич І.В.

2.

Безега Ірина

1998

Мукачево

3.03,2

Іюн

Панкулич І.В.


                                дівчата 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Бочко Алла

2000

Свалява

2.58,5

Іюн

Головнич О.М.

2.

ШейдуроваАнгеліна

2001

Свалява

3.06,0

ІІюн

Загарій В.І.

3.

Пукшин Аліна

2001

Ужгород ДЮСШ №1

3.22,0

ІІІю

Граб Р.С.

4.

Шерегій Дарина

2001

Тячів

3.33,3

ІІІю

Гусар В.М.+В.В.

5.

Павлікова Наталія

1999

Ужгород»Спартак»

4.10,1

 

Фечо Г.Ю.

                                     
                                        БІГ 1500м
                     дівчата 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Бочко Яна

1999

Свалява

5.59,0

Іюн

Головнич О.М.

2.

Фалес Христина

2000

Свалява

6.32,0

ІІІю

Загарій В.І.

3.

Біленко Тамара

2001

Тячів

6.44,0

ІІІю

Гусар В.М.+В.В.

4.

Лабуза Анастасія

1999

Рахів

6.52,0

ІІІю

Катеринюк В.П.

5.

Гуснай Вероніка

2000

Ужгород»Спартак»

8.22,0

 

Фечо Г.Ю.


                              Естафетний біг 100м+200м+300м+400м (дівчата)

1.

Ужгород ДЮСШ№1

2.31,6

ІІюн

 

 

 

2.

Мукачево

2.42,7

 

 

 

 

3.

Тячів

2.52,2

 

 

 

 

4.

Ужгород»Спартак»

3.40,1

 

 

 

 




                                                  СТРИБКИ В ДОВЖИНУ
                                          дівчата 1997 – 1998 р.р.н.

1.

Новікова Дарія

1997

Ужгород ДЮСШ №1

5,45

ІІ

Коломоєць А.І., НовіковаН.Є.

2.

Шелепець Олександра

1998

Ужгород ДЮСШ №1

4,55

ІІІ

Новікова н.Є.

3.

Кокауліна Вікторія

1998

Тячів

4,25

Іюн

Гусар В.М.+В.В.

4.

Магей Яна

1998

Тячів

3,73

ІІІю

Гусар В.М.+В.В.

5.

Іванцюк Яна

1998

Тячів

3,70

ІІІю

Гусар В.М.+В.В.


                                             дівчата 1999 – 2000 р.р.н.

1.

Зубак Ніколетта

2000

Ужгород ДЮСШ №1

4,75

ІІІ

Новікова Н.Є.

2.

Дикун Діана

1999

Тячів

4,44

Іюн

Гусар В.М.+В.В.

3.

Матола Неллі

1999

Мукачево

4,31

Іюн

Панкулич І.В.

4.

КарбованецьНаталія

1999

Ужгород ДЮСШ №1

4,30

Іюн

Новікова Н.Є.

5.

Урвалек Вікторія

2001

Мукачево

3,82

ІІюн

Губін Є.В.

6.

Погасій Катерина

2002

Мукачево

3,68

ІІІю

Андреасова Л.В.

7.

Химич Даніелла

2002

Мукачево

3,66

ІІІю

Губін Є.В.

8.

Мінянчик Даніелла

2001

Мукачево

3,49

 

Губін Є.В.

9.

Курта Андріана

2000

Мукачево

3,46

 

Панкулич І.В.

10.

Ціва Еліна

2002

Мукачево

3,30

 

Андреасова Л.В.

11.

Мага Наталія

2001

Ужгород ДЮСШ №1

3,12

 

Граб Р.С.

12.

Дочинець Люба

1999

Тячів

3,05

 

Гусар В.М.+В.В.

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Чемпіонат області серед юнаків та дівчат
'Flauz' интернет магазин спортивного питания