Чемпіонат області

20 жовтня, Неділя

Сьогодні в Ужгороді відбувся 
чемпіонат Закарпатської області серед
юнаків та дівчат 1997-1998 та 1999-2000 р.н.
6 команд міст та районів області, команда КДЮСШ "Спартак" та гості з Червонограду (Львівська область) виборювали медалі у 6 видах програми та естафеті. 

НАВОДИМО трійки призерів у видах :

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Коломоєць Аліна

1988

Ужгород

13,4

2

Мокан Ірина

1998

Тячів

15,2

3

Попович Марія

1998

Свалява

15,2

 

100м дівчата  1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Брещайко вікторія

1999

Мукачево

13,4

2

Банк Богдана

1999

Тячів

14,1

3

Гаргоц Валерія

2001

Ужгород

14,4

 

200м дівчата 1997-1998 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Вориняк Марія

1997

Свалява

31,7

2

Мокан Ірина

1998

Тячів

32,6

3

 

 

 

 

 

200м дівчата 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Ломага Анастасія

1999

Мукачево

29,0

2

Палінкаш Тетяна

1999

Тячів

29,2

3

Зубак Ніколета

2000

Ужгород

30,8

 

 

 

 

 

 

400м дівчата 1997-1998 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Рахманова Лоліта

1997

Ужгород

1.02,4

2

Вориняк Марія

1997

Свалява

1.11,6

3

Реслер Марія

1998

Свалява

1.12,3

 

 

 

 

 

 

400м дівчата 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Полінкаш Тетяна

1999

Тячів

1.06,1

2

Молдавчук Ала

2000

Рахів

1.13,3

3

Сегеді Ангеліна

2001

Свалява

1.14,3

 

 

 

 

 

 

800м дівчата 1997-1998 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Тудоси Василина

1997

Мукачево

2.42,8

2

Безега Ірина

1998

Мукачево

3.03,2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800м дівчата 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Бочко Ала

2000

Свалява

2.58,5

2

Шейдурова Ангеліна

2001

Свалява

3.06,0

3

Пукшин Аліна

2001

Ужгород

3.22,0

 

 

 

 

 

 

1500м дівчата 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, ім’я

Рік

народження

Команда

Результат

1

Бочко Яна

1999

Свалява

5.59,0

2

Фалес Христина

2002

Свалява

6.32,0

3

Біленко Тамара

2001

Тячів

6.44,0

 

 

 

 

 

 

Стрибки у довжину дівчата 1997-1998 р.н.

Місце

Прізвище, ім’я

Рік

народження

Команда

Результат

1

Новікова Дарія

1997

Ужгород

5м45см

2

Шелепець Олександра

1998

Ужгород

4м55см

3

Кокауліна Вікторія

1998

Тячів

4м24см

 

Стрибки у довжину дівчата 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Зубак Ніколета

2000

Ужгород

4м75см

2

Дикун Діана

1999

Тячів

4м44см

3

Матола Неллі

1999

Мукачево

4м31см

 

 

 

ЮНАКИ 100м 1997-98 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Кудряхін Олег

1997

Ужгород

11,6

2

Стецишин Арсен

1998

Ужгород

12,3

3

Давидович Артем

1998

Червоноград

12,3

 

100м юнаки 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Пипа Андрій

1999

Ужгород

12,6

2

Сегляник Дмитро

1999

Ужгород

12,7

3

Мокринчук Володимир

1999

Рахів

13,1

 

200м юнаки 1997-1998 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Кудряхін Олег

1997

Ужгород

23,4

2

Стецишин Арсен

1997

Ужгород

25,2

3

Карунік Сергій

1997

Мукачево

26,5

200м юнаки 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Козарь Ярослав

1999

Мукачево

24,7

2

Сабодош Михайло

1999

Ужгород

26,6

3

Зизень Максим

1999

Тячів

26,8

 

400м юнаки 1997-1998 р.н

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Добош Богдан

1997

Тячів

55,8

2

Мікловцик Михайло

1997

Ужгород

56,4

3

Рясько Вадим

1998

Червоноград

59,7

 

400м юнаки 1999-2000 р.н

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Зизень Максим

1999

Тячів

1.02,0

2

Бургер Денис

2001

Мукачево

1.10,7

3

 

 

 

 

 

800м юнаки 1997-1998 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Андрейкович віталій

1997

Ужгород

2.10,4

2

Кушнір Олександр

1997

Тячів

2.14,4

3

Андрієнко Вадим

1997

Ужгород

2.18,8

 

800м юнаки 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Дохняк Павло

1999

Чоп

2.23,4

2

Шкоба Анатолій

1999

Мукачево

2.30,8

3

Шищукук Сергій

2000

Червоноград

2.33,4

 

1500м юнаки 1997-1998 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Козел Іван

1997

Мукачево

4.38,7

2

Зінич Василь

1997

Рахів

4.50,0

3

Обрецький Микола

1998

Рахів

4.53,7

 

1500м юнаки 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Добей Василь

1999

Ужгород

4.54,1

2

Паламарчук Стас

1999

Спартак

5.04,6

3

Шемота Юрій

2000

Рахів

5.113

 

 

 

 

 

Стрибки у довжину юнаки 1997-1998 р.н.

Місце

Прівище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Гусар Андрій

1998

Тячів

6и48см

2

Мельник максим

1997

Мукачево

6м44см

3

Фердинанд Денис

1997

Ужгород

6м10см

 

Стрибки у довжину юнаки 1999-2000 р.н.

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Пипа Андрій

1999

Ужгород

5м46см

2

Юрик Василь

1999

Тячів

5м32см

3

Мокренчук  Володимир

1999

Рахів

5м17см

 

 

 

 

 

 

 

ВИСТАВКОВІ ЗМАГАННЯ  200м юнаки

 

Місце

Прізвище, імя

Рік

народження

Команда

Результат

1

Мурайко Іван

1996

Мукачево

23,0

2

Кустрьо Сергій

1996

Ужгород

24,1

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Естафетний біг 100м+200м+300м+400м юнаки

Місце

КОМАНДА

 

 

 

Результат

1

Ужгород

 

 

2.11,89

2

Мукачево

 

 

2.21,7

3

Тячів

 

 

2.24,1

4

Червоноград

 

 

2.24,2

5

КДЮСШ «Спартак»

 

 

2.47,3

 

Естафетний біг 100м+200м+300м+400м дівчата

Місце

Команда

 

 

 

Результат

1

Ужгород

 

 

2.31,6

2

Мукачево

 

 

2.42,7

3

Тячів

 

 

2.52,2

 

КДЮСШ «Спартак

 

 

3.40,1

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Чемпіонат області
'Flauz' интернет магазин спортивного питания