Чемпіонат області серед ДЮСШ ДІВЧАТА 15

 

 

Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:35

 

Біг на 100 м Дівчата 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 69 КОЛОМОЄЦЬ Аліна Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 13.4h III Новікова Н.Є.

 

2 245 БРЕЩАЙКО Вікторія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 13.4h III Андреасова Л.В.

 

3 74 ЗУБАК Ніколетта Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.07.2000 0.0 13.9h III Новікова Н.Є.

 

4 2441 БАНК Богдана Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 26.06.1999 0.0 14.0h III Гусар В.М., Гусар В.В.

 

5 73 ГАРГОЦ Валерія Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 01.05.2001 0.0 14.6h I юнацький Новікова Н.Є.

 

6 26 БОРИЧОК Любов Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 0.0 16.0h III юнацький Цоклан Й.В. 

 

76 ПАВЛИЧ Оксана Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 11.05.2000 0.0 DNS Загарій В.І. 

 

425 ТОКАР Олександра Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.12.1998 0.0 DNS Панкулич І.В.

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 12:20

 

Біг на 100 м Дівчата 15  Забіги

 

  Забіг 1

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 69 КОЛОМОЄЦЬ Аліна Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 13.5h III Новікова Н.Є.

 

2 26 БОРИЧОК Любов Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 0.0 14.4h I юнацький Цоклан Й.В. 

 

3 425 ТОКАР Олександра Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.12.1998 0.0 15.1h II юнацький Панкулич І.В.

 

4 224 МАГЕЙ Яна Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 25.05.1998 0.0 16.5h Гусар В.М., Гусар В.В. 

 

5 12 МУЧИЧКА Тетяна Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 20.01.1998 0.0 16.7h Дуда В.Л. 

 

28 БУЛЕЦА Марика Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 0.0 DNS Цоклан Й.В. 

 

58 КУКУЛЬНИК Олександра Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.09.1998 0.0 DNS Панкулич І.В.

 

  Забіг 2

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 245 БРЕЩАЙКО Вікторія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 13.5h III Андреасова Л.В.

 

2 65 КАРБОВАНЕЦЬ Наталія Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 28.03.1999 0.0 15.4h II юнацький Новікова Н.Є.

 

3 28 ГОЛОВЧАК Валерія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 0.0 15.5h II юнацький Цоклан Й.В. 

 

4 429 ДУДИНЕЦЬ Крістіна Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 0.0 16.2h Цоклан Й.В. 

 

5 426 ЗАВІТФОЛУШІ Вікторія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 0.0 16.5h Андреасова Л.В.

 

МОЗЕР Ніколетта Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1999 0.0 DNS Єрмолін Л.М. 

 

  Забіг 4

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 2441 БАНК Богдана Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 26.06.1999 0.0 14.1h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

 

2 4 БАЗАВЛУК Валерія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.07.2000 0.0 16.0h III юнацький Губін Є.В.

 

3 20 ДИРЗУ Віталія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.2000 0.0 16.0h III юнацький Цоклан Й.В. 

 

МОЗЕР Андріана С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 0.0 DNS Єрмолін Л.М. 

 

ШМАТЧЕНКО Еріка Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.10.2000 0.0 DNS Панкулич І.В.

 

БЕРЕЗА Яна С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 0.0 DNS Єрмолін Л.М. 

 

  Забіг 5

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 74 ЗУБАК Ніколетта Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.07.2000 0.0 14.0h III Новікова Н.Є.

 

2 73 ГАРГОЦ Валерія Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 01.05.2001 0.0 14.6h I юнацький Новікова Н.Є.

 

3 76 ПАВЛИЧ Оксана Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 11.05.2000 0.0 14.9h II юнацький Загарій В.І. 

 

4 50 ПАУЛИШИНЕЦЬ Яна Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.07.2000 0.0 15.2h II юнацький Паулишинець О.О. 

 

5 84 МОЛДАВЧУК Алла Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 13.05.2000 0.0 16.0h III юнацький Дем'ян В.В. 

 

6 29 КУРТА Андріана Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 20.11.2000 0.0 16.3h Паулишинець О.О. 

 

  Забіг 6

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 49 МІНЯНЧИК Даніелла Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.2001 0.0 15.6h II юнацький Губін Є.В.

 

2 48 УРВАЛЕК Вікторія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.01.2001 0.0 15.7h III юнацький Губін Є.В.

 

3 223 ВІЩАК Ельвіна Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.09.2002 0.0 16.0h III юнацький Андреасова Л.В.

 

4 255 ПОГАСІЙ Катерина Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.2002 0.0 17.7h Андреасова Л.В.

 

5 48 ДАНИЛО Тетяна Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.2003 0.0 17.8h Андреасова Л.В.

 

267 ПРАЧКО Габріелла Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.2001 0.0 DNS Панкулич І.В.

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 14:25

 

Біг на 200 м Дівчата 15  Фінал

 

  Забіг 1

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 52 ЛОМАГА Анастасія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 04.01.1999 0.0 28.4h III Панкулич І.В.

 

2 2441 БАНК Богдана Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 26.06.1999 0.0 30.8h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

 

3 76 ПАВЛИЧ Оксана Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 11.05.2000 0.0 31.9h II юнацький Загарій В.І. 

 

4 85 ПОПОВИЧ Марія ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1998 0.0 33.5h III юнацький Загарій В.І. 

 

5 22 ДАЛЕКОРЕЙ Тетяна Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 10.01.2003 0.0 36.8h Далекорей В.В.

 

6 39 ЦАП Ліана Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 15.06.2002 0.0 40.5h Далекорей В.В. 

 

  Забіг 2

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

60 МАТОЛА Неллі Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 0.0 DNS Панкулич І.В.

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 12:50

 

Біг на 400 м Дівчата 15  Фінал

 

  Забіг 1

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2439 ПАЛІНКАШ Тетяна Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 08.08.1999 1:08.8h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

2 67 РЕСЛЕР Марія Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 27.08.1998 1:13.7h II юнацький Загарій В.І.

 

3 84 МОЛДАВЧУК Алла Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 13.05.2000 1:14.9h II юнацький Дем'ян В.В.

 

4 222 ДОЧИНЕЦЬ Любов Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 28.09.1999 1:17.7h III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

5 4 СЕГЕДІ Ангеліна Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 23.09.2001 1:19.8h Головнич О.М.

 

6 10 ХАЛУС Людмила Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 01.05.1998 1:22.9h Дуда В.Л.

 

7 74 ШТЕЦО Катерина Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 1:32.3h Загарій В.І. ()

 

53 КНИЩУК Марія Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.09.1998 DNS Дем'ян В.В. ()

 

  Забіг 2

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

12 САКАЛОШ Людмила Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.09.2000 DNF Староста Б.В. ()

 

85 ПОПОВИЧ Марія ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1998 DNS Загарій В.І. ()

 

446 ЗАВЕРЮХА Кристина Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.08.1998 DNS Панкулич І.В.

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:10

 

Біг на 800 м Дівчата 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 37 ЦАП Мирослава Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 21.07.1999 2:34.8h III Далекорей В.В.

 

2 2 БОЧКО Яна Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 12.02.1999 2:50.5h III Головнич О.М.

 

3 223 ДЕКЕТ Ірина Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 09.09.1999 2:51.2h III Гусар В.М., Гусар В.В.

 

4 283 БЕЗЕГА Ірина Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.12.1998 2:58.1h I юнацький Панкулич І.В.

 

5 82 ГОДВАН Ганна Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 11.07.2000 3:00.9h I юнацький Катеринюк В.П.

 

6 86 ВЕКЛЮК Галина Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 28.09.2000 3:06.9h II юнацький Катеринюк В.П.

 

7 20 КОНДРИЧ Каріна Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 15.04.2004 3:09.3h II юнацький Бабець М.І.

 

8 12 ЧОРНЕЙ Марина Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 10.03.1999 3:16.7h II юнацький Далекорей В.В.

 

9 4 САРКАНИЧ Мирослава Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 01.01.1999 3:19.3h III юнацький Дуда В.Л.

 

10 17 РАЙЧИНЕЦЬ Катерина Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.2001 3:31.8h III юнацький Райчинець М.Ф.

 

73 РУСИН Іванна Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 DNF Загарій В.І. 

 

БЕРЕЗА Яна С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 DNS Єрмолін Л.М. 

 

МОЗЕР Андріана С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 DNS Єрмолін Л.М.

 

6 КУЧІНКА Тетяна Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 13.06.1999 DNS Дуда В.Л.

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 14:00

 

Біг на 1500 м Дівчата 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 59 ГАВЮК Людмила Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 02.05.1999 6:40.5h III юнацький Дем'ян В.В.

 

19 КОПЧА Марія Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 13.09.1999 DNS Дуда В.Л.

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:35

 

Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 2438 КОКАУЛІНА Вікторія Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 0.0 19.5h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:20

 

Біг на 300 м з/б (0.762) Дівчата 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2439 ПАЛІНКАШ Тетяна Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 08.08.1999 52.4h III Гусар В.М., Гусар В.  

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:20

 

Стрибки у довжину Дівчата 15  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 58 КУКУЛЬНИК Олександра Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.09.1998 4.94 25 III Панкулич І.В.

4.74 4.30 4.80 4.70 4.82 4.94

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

2 74 ЗУБАК Ніколетта Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.07.2000 4.51 20 III Новікова Н.Є.

4.51 4.36 X X 4.25 4.30

0.0 0.0 0.0 0.0

 

3 60 МАТОЛА Неллі Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 4.36 18 I юнацький Панкулич І.В.

4.36 4.30 X X X 3.43

0.0 0.0 0.0

 

4 65 КАРБОВАНЕЦЬ Наталія Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 28.03.1999 4.34 13 I юнацький Новікова Н.Є.

3.94 3.90 4.19 3.98 4.30 4.34

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

5 2440 ДИКУН Діана Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 29.11.1998 4.13 10 I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

4.03 3.96 X 4.13 3.87 X

0.0 0.0 0.0 0.0

 

6 78 БУРЛАКА Марина Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.09.2000 4.00 9 II юнацький Новікова Н.Є.

3.88 3.80 4.00 3.30 3.55 3.74

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

7 2445 ІВАНЦЮК Яна Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 23.08.1998 3.72 III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

3.72 X 3.68 X 3.47 X

0.0 0.0 0.0

 

8 224 МАГЕЙ Яна Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 25.05.1998 3.57 III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

3.26 X X 3.25 3.57 3.46

0.0 0.0 0.0 0.0

 

ПОГАСІЙ Катерина Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.2002 DNS Андреасова Л.В.

 

 

 

29 КУРТА Андріана Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 20.11.2000 DNS Паулишинець О.О. 

 

 

 

48 УРВАЛЕК Вікторія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.01.2001 DNS Губін Є.В.

 

 

 

 

 

 

Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ

 

 

 

 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:30

 

Потрійний стрибок Дівчата 15  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 2440 ДИКУН Діана Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 29.11.1998 9.58 25 II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

X 9.55 9.58 9.40 X

0.0 0.0 0.0 0.0

 

2 2438 КОКАУЛІНА Вікторія Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 9.31 20 II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

8.90 9.21 9.31 9.24 X

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

3 2445 ІВАНЦЮК Яна Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 23.08.1998 9.25 18 II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

X X X X 9.25

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 12:20

 

Штовхання ядра 3 кг Дівчата 15  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 2 МАЛЯРЧИК Юлія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.08.1998 8.64 25 I юнацький Цоклан Й.В. 

7.10 8.24 7.90 8.64 7.88 7.90

 

2 40 ГОМОНАЙ Андріана Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.10.1998 8.57 20 I юнацький Цоклан Й.В. 

8.57 X X 8.25 8.20 8.34

 

3 26 КАБАЦІЙ Наталія Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 8.13 18 I юнацький Цоклан Й.В. 

7.82 7.63 7.96 7.84 7.20 8.13

 

4 432 МАЛЕШ Вікторія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.06.1998 7.62 13 II юнацький Цоклан Й.В. 

6.90 X 7.48 7.32 7.62 7.38

 

5 53 КНИЩУК Марія Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.09.1998 7.32 10 II юнацький Дем'ян В.В. 

6.64 X 7.32 7.25 7.10 6.20

 

6 13 ТАЛІЯН Ірина Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 7.00 9 II юнацький Горват Т.В. 

6.70 6.98 6.60 7.00 6.70 6.19

 

7 28 БУЛЕЦА Марика Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 6.03 III юнацький Цоклан Й.В. 

X X X 5.74 5.10 6.03

 

419 ПОПОВА Іванка Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.05.1999 DNS Цоклан Й.В. 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:20

 

Метання списа 600 гр Дівчата 15  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 2 МАЛЯРЧИК Юлія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.08.1998 23.88 25 III Цоклан Й.В. 

17.05 20.08 20.05 21.10 23.88 22.04

 

2 26 КАБАЦІЙ Наталія Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 23.54 20 III Цоклан Й.В. 

X 21.44 X 23.54 X X

 

3 432 МАЛЕШ Вікторія Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.06.1998 21.52 18 I юнацький Цоклан Й.В. 

X 21.52 X 20.34 20.34 X

 

419 ПОПОВА Іванка Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.05.1999 DNS Цоклан Й.В. 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 14:35

 

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2445 БІЛЕНКО Тамара Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 01.01.2001 19:24.7h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

2 94 ШЕРЕГІЙ Дарина Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 01.01.2001 22:09.9h III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

МОЗЕР Ніколетта Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1999 DNS Єрмолін Л.М.

 

50 ПУХНІЧЕНКО Катерина Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.06.2001 DNS Свідницький В.В

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Чемпіонат області серед ДЮСШ ДІВЧАТА 15
'Flauz' интернет магазин спортивного питания