Чемпіонат області серед ДЮСШ ЮНАКИ 17

 

Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:30

 

Біг на 100 м Юнаки 17  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 54 КУДРЯХІН Олег Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 08.07.1997 0.0 11.4h II Новікова Н.Є.

 

2 30 ЧОРНИЙ Іван Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 0.0 11.9h III Пилип Ю.П. 

 

3 7 КОМЛИК Олександр Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.06.1996 0.0 12.0h III Дуда В.Л. 

 

4 52 КУСТРЬО Сергій Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 0.0 12.1h I юнацький Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

 

5 3 ЗАЛОГА Степан Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 04.01.1996 0.0 12.2h I юнацький Головнич О.М. 

 

6 9 МИГОВИЧ Едуард Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.06.1997 0.0 12.4h I юнацький Андреасова Л.В.

 

4 КОЗЕЛ Володимир Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1996 0.0 DNS Панкулич І.В.

 

66 МИГОВИЧ Андрій Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 0.0 DNS Загарій В.І. 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 12:00

 

Біг на 100 м Юнаки 17  Забіги

 

  Забіг 1

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 54 КУДРЯХІН Олег Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 08.07.1997 0.0 11.6h III Новікова Н.Є.

 

2 7 КОМЛИК Олександр Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.06.1996 0.0 11.9h III Дуда В.Л. 

 

3 3 ЗАЛОГА Степан Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 04.01.1996 0.0 12.1h I юнацький Головнич О.М. 

 

4 30 ЧОРНИЙ Іван Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 0.0 12.1h I юнацький Пилип Ю.П. 

 

5 9 МИГОВИЧ Едуард Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.06.1997 0.0 12.8h II юнацький Андреасова Л.В.

 

6 4 КОЗЕЛ Володимир Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1996 0.0 12.9h II юнацький Панкулич І.В.

 

  Забіг 2

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 52 КУСТРЬО Сергій Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 0.0 11.9h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А. 

 

2 66 МИГОВИЧ Андрій Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 0.0 12.4h I юнацький Загарій В.І. 

 

3 38 РОМАН Василь Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1996 0.0 13.0h II юнацький Староста Б.В. 

 

4 89 МАРЄНКО Іван Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 20.01.1997 0.0 13.7h III юнацький Катеринюк В.П. 

 

56 ГЕРЕЙ Максим Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.09.1996 0.0 DNS Панкулич І.В.

 

196 МЕЛЬНИК Максим Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.01.1997 0.0 DNS Панкулич І.С., Панкулич І.В.

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 14:15

 

Біг на 200 м Юнаки 17  Фінал

 

  Забіг 1

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

ДАНОВ Іштван Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 16.12.1997 0.0 DNS Єрмолін Л.М. 

 

9 МИГОВИЧ Едуард Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.06.1997 0.0 DNS Андреасова Л.В.

 

23 ПЕРЕЦ Василь Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 02.04.1997 0.0 DNS Дуда В.Л. 

 

170 ШМАТЧЕНКО Михайло Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.10.1996 0.0 DNS Панкулич І.В.

 

  Забіг 2

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 477 МУРАЙКО Іван Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 0.0 22.7h II Панкулич І.С., Цоклан Й.В. 

 

2 74 МІКЛОВЦИК Михайло Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 0.0 25.2h III Новікова Н.Є.

 

3 427 МАРЧУК Марк Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.04.1996 0.0 25.8h I юнацький Андреасова Л.В.

 

4 КАРУНІК Сергій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 26.05.1997 0.0 26.2h I юнацький Паулишинець О.О. 

 

5 4 КОЗЕЛ Володимир Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1996 0.0 27.0h II юнацький Панкулич І.В.

 

6 57 АНДРЕЙКО Вадим Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1997 0.0 27.1h II юнацький Новікова Н.Є.

 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 12:40

 

Біг на 400 м Юнаки 17  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2443 ДОБОШ Богдан Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 12.08.1997 56.8h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

2 66 ФЕРДИНАНД Денис Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 16.07.1997 57.5h I юнацький Новікова Н.Є.

 

3 40 КОВАЧ Юрій Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 20.03.1996 1:01.1h II юнацький Далекорей В.В.

 

4 69 ЙОВБАК Андрій Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1996 1:03.3h III юнацький Загарій В.І. 

 

5 38 РОМАН Василь Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1996 1:07.4h Староста Б.В.

 

6 24 ПОПЕНЧУК Богдан Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 1:08.1h Дем'ян В.В. 

 

7 19 СІДАК Василь Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 1:17.8h Пилип Ю.П.

 

НУСЕР Крістіан КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1996 DNS Єрмолін Л.М.

 

30 ЧОРНИЙ Іван Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 DNS Пилип Ю.П.

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:00

 

Біг на 800 м Юнаки 17  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 71 АНДРЕЙКОВИЧ Віктор Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 24.07.1997 2:09.2h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А.

 

2 66 МИГОВИЧ Андрій Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 2:10.4h III Загарій В.І. 

 

3 20 ДУФИНЕЦЬ Янош Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 10.03.1997 2:11.7h III Дуда В.Л.

 

4 52 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 13.11.1996 2:19.2h III Мокринський М.М.

 

5 11 КИРИК Василь Чоп, МОН, ДЮСШ м. Чоп 08.08.1996 2:33.1h II юнацький Цвекус З.В.

 

6 6 СВИСТАК Юрій МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 29.09.1997 2:33.7h II юнацький Головнич О.М.

 

7 223 ГУДАЧЕК Дмитро С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1996 2:44.3h III юнацький Єрмолін Л.М.

 

8 221 НУСЕР Крістіан КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1996 3:06.5h Єрмолін Л.М. 

 

253 ВЕСЕЛОВ Михайло Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 14.06.1997 DNS Панкулич І.В.

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:45

 

Біг на 1500 м Юнаки 17  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 25 КОЗЕЛ Іван Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.01.1997 4:44.9h III Панкулич І.В.

 

2 89 МАРЄНКО Іван Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 20.01.1997 5:27.6h III юнацький Катеринюк В.П.

 

8 КОХАН Павло Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.07.1996 DNS Дуда В.Л.

 

25 КРУЧАНИЦЯ Василь Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 27.12.1997 DNS Дуда В.Л.

 

29 ЗВАРИЧ Пал Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 02.02.1997 DNS Дуда В.Л.

 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:35

 

Біг на 3000 м Юнаки 17  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 83 ЗІНИЧ Василь Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 05.09.1997 10:12.1h III Дем'ян В.В.

 

2 ГУДАЧЕК Дмитро С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1996 10:58.0h II юнацький Єрмолін Л.М. 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:35

 

Біг на 110 м з/б (0.914) Юнаки 17  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 477 МУРАЙКО Іван Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 0.0 15.2h II Панкулич І.С., Цоклан Й.В. 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:20

 

Біг на 400 м з/б (0.840) Юнаки 17  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2443 ДОБОШ Богдан Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 12.08.1997 1:12.1h Гусар В.М., Гусар В.В. 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 12:45

 

Стрибки у довжину Юнаки 17  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 196 МЕЛЬНИК Максим Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.01.1997 6.56 25 II Панкулич І.С., Панкулич І.В.

6.36 6.56 X X X 6.30

0.0 0.0 0.0

 

2 2438 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 6.02 20 III Гусар В.М., Гусар В.В. 

5.88 6.02 X X X X

0.0 0.0

 

3 2439 МАЦОЛА Ерік Тячівський р-н, Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 5.75 18 I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

X 5.52 5.28 5.64 5.75 X

0.0 0.0 0.0 0.0

 

4 402 ЄВСТАФІЄВ Владислав Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.07.1996 5.50 13 I юнацький Андреасова Л.В.

5.36 5.50 X 5.36 5.20 5.45

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

5 24 ПОПЕНЧУК Богдан Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 4.62 III юнацький Дем'ян В.В. 

X X 4.62 X 3.20 4.48

0.0 0.0 0.0

 

477 МУРАЙКО Іван Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 DNS Панкулич І.С., Цоклан Й.В. 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 14:15

 

Потрійний стрибок Юнаки 17  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 2438 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 13.20 25 III Гусар В.М., Гусар В.В. 

X 12.91 13.19 13.20

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

2 2439 МАЦОЛА Ерік Тячівський р-н, Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 12.19 20 I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

12.08 X 12.19 X

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:45

 

Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 33 САВЧИН Євген Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.03.1997 13.05 25 III Цоклан Й.В. 

11.04 12.64 X X X 13.05

 

2 222 ЛЕБЕДЕВ Олександр Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 17.08.1997 11.58 20 I юнацький Цоклан Й.В. 

X 10.94 11.06 10.97 11.58 11.20

 

3 13 МЕДЕНЦІ Іван Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.01.1996 11.56 18 I юнацький Цоклан Й.В. 

X 10.96 10.88 11.02 11.56 10.40

 

4 7 КАЧУР Іван Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну 17.01.1996 10.74 13 I юнацький Горват Т.В. 

10.23 10.35 10.17 10.74 10.31 10.65

 

5 239 ПОЛОВКО Василь Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 06.01.1997 10.10 10 I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

8.63 10.10 9.47 9.65 9.40 10.04

 

6 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 13.11.1996 9.32 II юнацький Мокринський М.М.

9.03 8.73 8.08 6.90 8.50 9.32

 

7 57 АНДРЕЙКО Вадим Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1997 8.78 III юнацький Новікова Н.Є.

8.37 8.78 X X 8.73 8.65

 

8 БЕРЩАНСЬКИЙ Євген Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.08.1997 8.75 III юнацький Цоклан Й.В. 

8.20 8.19 X 8.75 8.75 8.38

 

14 СКИБА Владислав Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.10.1996 DNS Цоклан Й.В. 

 

 

18 МИГАЛЕЙКО Микола Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 06.12.1996 DNS Дуда В.Л. 

 

 

221 ЛЕВІЦКІ Владислав Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 14.12.1996 DNS Цоклан Й.В. 

 

 

430 БОЛДИЖАР Альберт Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.05.1997 DNS Цоклан Й.В. 

 

 

 

 

 

Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ

 

 

 

 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:20

 

Метання списа 600 гр Юнаки 17  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 33 САВЧИН Євген Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.03.1997 44.50 25 III Цоклан Й.В. 

44.50 36.54 43.15 41.18 41.35 39.88

 

2 11 КИРИК Василь Чоп, МОН, ДЮСШ м. Чоп 08.08.1996 42.18 20 III Цвекус З.В. 

X X 41.44 42.18 38.98 37.15

 

3 9 КУЗЬМА Андрій Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 19.01.1997 31.95 18 I юнацький Дуда В.Л. 

30.28 28.00 31.95 30.35 X X

 

4 БЕРЩАНСЬКИЙ Євген Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.08.1997 16.70 Цоклан Й.В. 

X X X X X 16.70

 

14 СКИБА Владислав Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.10.1996 DNS Цоклан Й.В. 

 

 

 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 14:45

 

Естафетний біг 4х100 м Юнаки 17  Фінал

 

  Забіг 1

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 196 МЕЛЬНИК Максим Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.01.1997 46.3h III Панкулич І.С., Панкулич І.В.

 

1 427 МАРЧУК Марк Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.04.1996 46.3h III Андреасова Л.В.

 

1 465 КОЗАРЬ Ярослав Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1999 46.3h III Андреасова Л.В.

 

1 477 МУРАЙКО Іван Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 46.3h III Панкулич І.С., Цоклан Й.В.

 

2 52 КУСТРЬО Сергій Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 47.5h I юнацький Мокринський М.М., Талабіра Р.А.

 

2 54 КУДРЯХІН Олег Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 08.07.1997 47.5h I юнацький Новікова Н.Є.

 

2 66 ФЕРДИНАНД Денис Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 16.07.1997 47.5h I юнацький Новікова Н.Є.

 

2 74 МІКЛОВЦИК Михайло Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 47.5h I юнацький Новікова Н.Є.

 

4 2438 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 51.4h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

4 2439 МАЦОЛА Ерік Тячівський р-н, Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 51.4h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

4 2442 ЗИЗЕНЬ Максим Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 09.04.1999 51.4h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

4 2443 ДОБОШ Богдан Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 12.08.1997 51.4h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

5 30 ЧОРНИЙ Іван Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 55.5h III юнацький Пилип Ю.П.

 

5 38 РОМАН Василь Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1996 55.5h III юнацький Староста Б.В.

 

5 38 РАЦИН Артур Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 55.5h III юнацький Пилип Ю.П.

 

5 58 РОМАН Іван Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 55.5h III юнацький Староста Б.В.

 

6 ЗАЛОГА Степан Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 04.01.1996 56.3h III юнацький Головнич О.М.

 

6 МИГОВИЧ Андрій Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 56.3h III юнацький Загарій В.І.

 

6 КАЧУР Іван Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну 17.01.1996 56.3h III юнацький Горват Т.В.

 

6 ЙОВБАК Андрій Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1996 56.3h III юнацький Загарій В.І. 

 

7 МАРЄНКО Іван Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 20.01.1997 56.9h III юнацький Катеринюк В.П.

 

7 ОБРЕЦЬКИЙ Микола Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 05.08.1998 56.9h III юнацький Дем'ян В.В. 

 

7 ЗІНИЧ Василь Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 05.09.1997 56.9h III юнацький Дем'ян В.В.

 

7 ПОПЕНЧУК Богдан Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 56.9h III юнацький Дем'ян В.В.

 

  Забіг 2

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

3 8 КОСЕЙ Едуард Мукачево, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 31.10.1998 50.6h I юнацький Дуда В.Л.

 

3 20 ДУФИНЕЦЬ Янош Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 10.03.1997 50.6h I юнацький Дуда В.Л.

 

3 23 ПЕРЕЦ Василь Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 02.04.1997 50.6h I юнацький Дуда В.Л.

 

3 29 ЗВАРИЧ Пал Мукачівський р-н, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 02.02.1997 50.6h I юнацький Дуда В.Л.

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Чемпіонат області серед ДЮСШ ЮНАКИ 17
'Flauz' интернет магазин спортивного питания