Чемпіонат області серед ДЮСШ ЮНАКИ 15

 

 

Чемпіонат Закарпатської області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:25

 

Біг на 100 м Юнаки 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 8 КОСЕЙ Едуард Мукачево, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 31.10.1998 0.0 12.3h I юнацький Дуда В.Л. 

 

2 52 ДИГАНИЧ Віктор Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.02.1998 0.0 12.5h I юнацький Панкулич І.В.

 

3 66 СЕГЛЯНИК Дмитро Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 0.0 12.7h II юнацький Новікова Н.Є.

 

4 53 ПИПА Андрій Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.06.1999 0.0 12.8h II юнацький Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

 

5 426 ЗАВІТФОЛУШІ Олександр Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 0.0 13.1h III юнацький Андреасова Л.В.

 

6 452 ЛЕЦОВИЧ Віталій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 14.0h III юнацький Панкулич І.В.

 

7 222 КАБАШТУР Корнелій Мукачево, КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 0.0 14.4h Єрмолін Л.М. 

 

8 174 БІЛАК Юрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.12.2000 0.0 14.8h Паулишинець О.О. 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 12:00

 

Біг на 100 м Юнаки 15  Забіги

 

  Забіг 1

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 52 ДИГАНИЧ Віктор Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.02.1998 0.0 12.3h I юнацький Панкулич І.В.

 

2 8 КОСЕЙ Едуард Мукачево, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 31.10.1998 0.0 12.5h I юнацький Дуда В.Л. 

 

3 КАБАШТУР Корнелій Мукачево, КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 0.0 14.1h Єрмолін Л.М. 

 

4 81 ТАФІЙЧУК Іван Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 26.09.1998 0.0 14.5h Дем'ян В.В. 

 

АНДРІЄВСЬКИЙ Олександр 14.01.1998 0.0 DNS

 

  Забіг 2

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 66 СЕГЛЯНИК Дмитро Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 0.0 12.6h II юнацький Новікова Н.Є.

 

2 53 ПИПА Андрій Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.06.1999 0.0 12.7h II юнацький Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

 

3 426 ЗАВІТФОЛУШІ Олександр Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 0.0 12.9h II юнацький Андреасова Л.В.

 

4 452 ЛЕЦОВИЧ Віталій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 13.9h III юнацький Панкулич І.В.

 

5 21 АНТОЛИК Юрій Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1999 0.0 14.3h Староста Б.В. 

 

6 79 РЕЙКА Владислав Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.04.2000 0.0 14.5h Новікова Н.Є.

 

  Забіг 3

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 174 БІЛАК Юрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.12.2000 0.0 14.1h Паулишинець О.О. 

 

2 СЕВЧ Роман Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 26.10.2000 0.0 15.3h Паулишинець О.О. 

 

3 ГОРОНДІ Олександр Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.12.2001 0.0 15.5h Губін Є.В.

 

4 27 СИДОР Андрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.12.2000 0.0 15.7h Паулишинець О.О. 

 

5 68 ЦАНЬКО Олег Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2003 0.0 16.8h Горват Т.В. 

 

198 ГОЛОВАЧ Андрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.05.2001 0.0 DNS Губін Є.В.

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 14:15

 

Біг на 200 м Юнаки 15  Фінал

 

  Забіг 1

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

1 2442 ЗИЗЕНЬ Максим Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 09.04.1999 0.0 26.1h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

 

2 66 СЕГЛЯНИК Дмитро Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 0.0 27.1h II юнацький Новікова Н.Є.

 

3 10 ГОНДА Станіслав Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 28.8h Пилип Ю.П. 

 

4 9 ПЕЧЕНЕВСЬКИЙ Василь Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 29.0h Пилип Ю.П. 

 

5 38 РАЦИН Артур Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 30.0h Пилип Ю.П. 

 

6 58 РОМАН Іван Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 30.1h Староста Б.В. 

 

7 57 БУГАЄНКО Іван Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 18.01.2003 0.0 31.8h Новікова Н.Є.

 

  Забіг 2

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

 

8 КОСЕЙ Едуард Мукачево, К  , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 31.10.1998 0.0 DNS Дуда В.Л. 

 

452 ЛЕЦОВИЧ Віталій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 DNS Панкулич І.В.

 

465 КОЗАРЬ Ярослав Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1999 0.0 DNS Андреасова Л.В.

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 12:40

 

Біг на 400 м Юнаки 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 2442 ЗИЗЕНЬ Максим Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 09.04.1999 58.2h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В.

 

2 58 ЖМЕНЯК Михайло Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.06.2000 1:09.5h Граб Р.С.

 

3 64 ПИТЧАК Василь Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.12.2000 1:16.2h Граб Р.С.

 

4 60 ВАРГА Олександр Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.2003 1:20.4h Граб Р.С.

 

30 ЛЕНЬО Богдан Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 DNS Пилип Ю.П. 

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:00

 

Біг на 800 м Юнаки 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 38 РАЦИН Артур Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 2:32.3h II юнацький Пилип Ю.П.

 

3 67 ДІДИЧ Назар Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.12.2000 2:43.2h III юнацький Граб Р.С.

 

4 63 РЯБІНЧАК Дмитро Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 30.10.2000 2:45.6h III юнацький Новікова Н.Є.

 

5 80 ШУГАР Ерік Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 01.04.2000 2:46.3h III юнацький Граб Р.С.

 

6 60 ДОРОГІ Федір Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1999 2:55.0h Пилип Ю.П.

 

7 57 ФЕЄР Іван Виноградівський р-н, МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 3:12.1h Пилип Ю.П.

 

8 23 ДУБОВИЧ Дмитро Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.2003 3:12.8h Райчинець М.Ф.

 

9 8 ПРИЙМИЧ Валентин Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.2003 3:13.3h Райчинець М.Ф.

 

12 ДОХНЯК Павло Чоп, МОН, ДЮСШ м. Чоп 12.07.1999 DNS Цвекус З.В.

 

13 ГОГЕРЧАК Ігор Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 21.05.2005 DNS Далекорей В.В.

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:45

 

Біг на 1500 м Юнаки 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 85 САС Петро Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 27.01.1998 5:05.8h II юнацький Катеринюк В.П.

 

2 25 СЕНЬКО Едуард Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.1999 5:11.9h II юнацький Далекорей В.В.

 

3 56 МОЛДАВЧУК Іван Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.01.1998 5:16.5h II юнацький Катеринюк В.П.

 

4 58 ТОМЕНЮК Іван Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 11.06.2000 5:41.4h III юнацький Катеринюк В.П.

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:35

 

Біг на 3000 м Юнаки 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 54 ОБРЕЦЬКИЙ Микола Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 05.08.1998 10:51.2h II юнацький Дем'ян В.В.

 

2 87 ВОЛКОВ Євген Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 26.01.1998 10:54.4h II юнацький Катеринюк В.П.

 

3 34 ШЕМОТА Юрій Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 11.09.2000 11:20.0h II юнацький Катеринюк В.П.

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:20

 

Біг на 300 м з/б (0.762) Юнаки 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 465 КОЗАРЬ Ярослав Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1999 42.2h I Федоренко В.Ф.,Черних В.М.,Андреасова Л.В.

 

2 243 СУБАЧУС Артур Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.09.2000 52.5h I юнацький Андреасова Л.В.

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 12:45

 

Стрибки у довжину Юнаки 15  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 2441 ЮРИК Василь Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 21.04.1999 5.32 25 I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

5.05 5.03 5.12 5.32 5.17 X

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

2 53 ПИПА Андрій Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.06.1999 5.21 20 II юнацький Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

5.21 X 5.10 X 4.95 X

0.0 0.0 0.0

 

3 496 ПУХНІЧЕНКО Віктор Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.09.1999 4.85 18 II юнацький Панкулич І.В.

4.85 4.52 X 4.64 4.70 4.70

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

4 429 ГАВРАН Михайло Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.04.2000 4.82 13 II юнацький Панкулич І.В.

4.82 X 4.57 X 4.62 4.76

0.0 0.0 0.0 0.0

 

5 222 КАБАШТУР Корнелій Мукачево, КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 4.75 10 II юнацький Єрмолін Л.М. 

X 4.70 X 4.75 3.84 X

0.0 0.0 0.0

 

6 81 ТАФІЙЧУК Іван Рахівський р-н, МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 26.09.1998 4.64 III юнацький Дем'ян В.В. 

X 4.35 4.39 4.47 3.86 4.64

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

7 54 ГАРГОЦ Артем Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.10.1998 4.63 III юнацький Новікова Н.Є.

4.63 4.40 4.27 4.42 X 4.63

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

8 79 РЕЙКА Владислав Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.04.2000 4.20 III юнацький Новікова Н.Є.

4.20 3.97 3.86 4.05 4.10 3.95

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

9 239 МАРКОВІЧ Павло Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 13.07.2000 4.18 III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

3.63 3.85 4.18 3.76 3.67 4.18

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

10 241 РЕБРЕЙ Роман Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 08.02.2001 4.07 III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

4.00 4.03 4.07 4.06 4.00 4.07

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

11 57 БУГАЄНКО Іван Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 18.01.2003 4.05 III юнацький Новікова Н.Є.

3.67 4.05 3.93 3.95 3.40 3.63

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

12 27 СИДОР Андрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.12.2000 3.73 Паулишинець О.О. 

X X 3.73 3.45 3.52 3.37

0.0 0.0 0.0 0.0

 

13 198 ГОЛОВАЧ Андрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.05.2001 3.50 Губін Є.В.

3.10 3.46 3.15 3.50 2.80 3.10

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Мукачево 14 вересня 2013 р. 14:15

 

Потрійний стрибок Юнаки 15  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 2441 ЮРИК Василь Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 21.04.1999 11.15 25 II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. 

11.07 11.15 X 10.50

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

2 239 МАРКОВІЧ Павло Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 13.07.2000 9.22 Гусар В.М., Гусар В.В. 

9.22 8.98 8.95 9.17

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

 

3 241 РЕБРЕЙ Роман Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 08.02.2001 9.12 Гусар В.М., Гусар В.В. 

X 8.68 X 9.12

0.0

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 13:00

 

Штовхання ядра 4 кг Юнаки 15  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 422 ЦИМОХА Андрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.04.1998 12.23 25 Цоклан Й.В. 

11.28 12.23 12.04 11.93 11.83 X

 

2 429 ВАСЛЮК Андрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 10.97 20 Цоклан Й.В. 

10.97 10.10 X 10.25 X 10.78

 

3 492 СОРОКАНИНЕЦЬ Павло Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.09.1998 10.28 18 Цоклан Й.В. 

9.89 X 9.65 9.52 10.28 9.83

 

4 491 ЕФРЕМОВ Володимир Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.10.1999 9.68 13 Цоклан Й.В. 

9.23 8.84 8.20 8.58 9.68 9.44

 

5 10 ЧЕБОТАРЬОВ Олександр ДЮСШ Свалявського р-ну 13.01.1999 9.30 10 Горват Т.В. 

8.93 9.24 9.30 9.02 8.68 X

 

6 223 АНДРІЄВСЬКИЙ Олександр Мукачево, МОН, КОДЮСШ "Спартак" 14.01.1998 9.30 9 Цоклан Й.В. 

8.48 9.03 8.95 9.28 8.99 9.30

 

7 11 БУЛАКОВСЬКИЙ Антон Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1999 7.33 8 Горват Т.В. 

7.10 6.77 6.08 7.20 7.33 7.32

 

8 14 МАГУРСЬКИЙ Василь Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2003 5.77 7 Горват Т.В. 

5.46 5.58 X 5.50 5.77 5.46

 

ГУР'ЄВ Артем Мукачево, МОН, КОДЮСШ "Спартак" 06.05.2000 DNS Єрмолін Л.М.

 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 11:20

 

Метання списа 600 гр Юнаки 15  Фінал

 

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

 

1 422 ЦИМОХА Андрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.04.1998 36.95 25 I юнацький Цоклан Й.В. 

34.08 30.10 35.80 36.95 36.18 X

 

2 429 ВАСЛЮК Андрій Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 33.80 20 I юнацький Цоклан Й.В. 

X 26.48 26.84 29.68 33.80 30.18

 

3 10 ЧЕБОТАРЬОВ Олександр ДЮСШ Свалявського р-ну 13.01.1999 31.20 18 I юнацький Горват Т.В. 

X 31.20 26.13 25.80 X X

 

4 223 АНДРІЄВСЬКИЙ Олександр Мукачево, МОН, КОДЮСШ "Спартак" 14.01.1998 30.85 13 I юнацький Цоклан Й.В. 

30.85 X X X X 24.50

 

5 11 БУЛАКОВСЬКИЙ Антон Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1999 26.08 10 II юнацький Горват Т.В. 

26.08 X 24.80 25.15 24.87 25.85

 

12 ДОХНЯК Павло Чоп, МОН, ДЮСШ м. Чоп 12.07.1999 DNS Цвекус З.В. 

 

Мукачево 14 вересня 2013 р. 14:35

 

Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 15  Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

 

1 53 ПОЛЯК Ігор Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 15.09.2000 28:41.9h I юнацький Будкевич Г.Б.

 

2 6 ОРОС Євген Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 26.05.2001 34:45.3h Будкевич Г.Б.

 

ВАЧІЛЯ Золтан Мукачево, С  , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 DNS Єрмолін Л.М. 

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Чемпіонат області серед ДЮСШ ЮНАКИ 15
'Flauz' интернет магазин спортивного питания