РЕЗУЛЬТАТИ кУБКА "ДРУЖБА" Жінки

52-і традиційні міжнародні змагання з
легкої атлетики на Кубок "Дружба"


КОМАНДНІ  РЕЗУЛЬТАТИ :
1- Львівська обл.

2-Закарпатська

3-Волинська

4-Хмельницька

5-Івано-Франківська

6-Тернопільська

7-Черновицька

8-Чернігівська

9-Кошіце Словаччина

10-Вінницька

11-Рівненська

12- Угорщина

СПЕЦІАЛЬНІ  ПРИЗИ :

Приз ім. І.Тер-Ованесяна (Товариство вірменської культури)  отримав
ЯЛОВИК  АНТОН  (Волинь)- стрибки у довжину;7м53см

Приз ім. С.Операйла - за кращий результат серед спортсменів студентів  отримала
 Марина Бех - студентка Камянець Подільського Педінституту - стрибки у довжину 6м45см

Приз СК "Ужгород" - за перемогу у стрибках у довжину серед жінок -
Марина Бех (Хмельницька область)  6м45см 

Призи Ужгородської міськради -За кращий результат серед спортсменів м. Ужгорода -
Юліанна Гудзь - стрибки у довжину 5м93см,
Роман Мартинюк - 110 м з/б 14,3 сек.                                              


Ужгород 8 травня 2013 р. 16:20

Біг на 100 м Жінки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1375 ВАСЬКІВ Ірина UKR, Львiвська, С 18.05.1989 0.0 11.4h МС Калантаєвський О.І.

2 320 САВКА Ірина UKR, Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.03.1990 0.0 11.6h МС Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. (), Хом`як О.В.

3 1582 БЕХ Марина UKR, Хмельницька, МОН 18.07.1995 0.0 11.9h КМС Крушинський В.В. ()

4 2184 ЯРУШЕВСЬКА Жанна UKR, Івано-Франківська, МОН 01.01.1995 0.0 12.1h I Яремчук Д.М. ()

5 990 ШУЛЬГА Євгенія UKR, Чернігiвська, Чернігів, У 13.09.1994 0.0 12.4h I Вятіорець С.Є., Середа С.С.

6 538 ГОРШКОВА Ольга UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 30.12.1995 0.0 12.4h I Васильків Н.Л., Сазонова В.І.

7 65 КОЛОМОЄЦЬ Аліна UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 12.8h II Новікова Н.Є.

8 245 БРЕЩАЙКО Вікторія UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 13.6h III Андреасова Л.В.



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 15:10

Біг на 100 м Жінки Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1582 БЕХ Марина UKR, Хмельницька, МОН 18.07.1995 0.0 11.9h КМС Крушинський В.В. ()

2 538 ГОРШКОВА Ольга UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 30.12.1995 0.0 12.1h I Васильків Н.Л., Сазонова В.І.

3 52 ЛОМАГА Анастасія UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 04.01.1999 0.0 13.2h II Панкулич І.В.

4 77 ШЕЛЕПЕЦЬ Олександра UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.11.1998 0.0 13.4h III Новікова Н.Є.

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 320 САВКА Ірина UKR, Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.03.1990 0.0 11.4h МС Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. (), Хом`як О.В.

2 990 ШУЛЬГА Євгенія UKR, Чернігiвська, Чернігів, У 13.09.1994 0.0 11.9h КМС Вятіорець С.Є., Середа С.С.

3 1564 МОСТОВА Аліна UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 14.11.1995 0.0 12.5h I Новіков А.Є.

4 3 МЕДВЕДЮК Ольга UKR, Волинська 10.09.1991 0.0 14.0h III Мороз М.С.

1559 ШОСТАЦЬКА Крістіна UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 04.07.1998 0.0 DNS Крушинський В.В. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1375 ВАСЬКІВ Ірина UKR, Львiвська, С 18.05.1989 0.0 11.8h МС Калантаєвський О.І.

2 65 КОЛОМОЄЦЬ Аліна UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 12.5h I Новікова Н.Є.

3 1601 ЛАЗАРЮК Юлія UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 23.03.1997 0.0 13.3h III Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

4 КОВАЛЬ Лілія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 15.07.1998 0.0 13.6h III Сазонова В.І.

5 81 КИЧАЛЮК Тетяна UKR, Волинська 25.08.1994 0.0 13.9h III Мороз М.С.

6 242 ЗІНЧЕНКО Вікторія UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.05.1999 0.0 14.4h I юнацький Андреасова Л.В.

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2184 ЯРУШЕВСЬКА Жанна UKR, Івано-Франківська, МОН 01.01.1995 0.0 12.1h I Яремчук Д.М. ()

2 245 БРЕЩАЙКО Вікторія UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 12.4h I Андреасова Л.В.

3 433 ПРОКОПЕНКО Наталія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 10.02.1994 0.0 13.8h III Прокопенко В.І., Бугайчук М.П.

4 66 СТАНЧАК Вероніка UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.02.1997 0.0 14.4h I юнацький Новікова Н.Є.

1620 РУЧКІВСЬКА Наталка UKR, Хмельницька, МОН, Старокостянтинівська ДЮСШ 28.05.1996 0.0 DNS Гоняк В.М.

2442 ЖМУРКО Тамара UKR, Закарпатська, МОН, Тячівська ДЮСШ 01.01.1995 0.0 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 11:45

Біг на 200 м Жінки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2184 ЯРУШЕВСЬКА Жанна UKR, Івано-Франківська, МОН 01.01.1995 0.0 24.7h КМС Яремчук Д.М. ()

2 990 ШУЛЬГА Євгенія UKR, Чернігiвська, Чернігів, У 13.09.1994 0.0 25.2h I Вятіорець С.Є., Середа С.С.

3 538 ГОРШКОВА Ольга UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 30.12.1995 0.0 25.9h I Васильків Н.Л., Сазонова В.І.

4 59 ГУДЗЬ Юліанна UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.07.1994 0.0 26.2h II Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

5 1619 ШВЕЦЬ Тетяна UKR, Хмельницька, МОН, Старокостянтинівська ДЮСШ 15.10.1988 0.0 26.8h II Гоняк В.М.

6 1571 КОЛОТІЙ Анастасія UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 09.01.1999 0.0 27.0h II Крушинський В.В. ()

65 КОЛОМОЄЦЬ Аліна UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 DNS Новікова Н.Є.

320 САВКА Ірина UKR, Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.03.1990 0.0 DNS Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. (), Хом`як О.В.



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 10:00

Біг на 200 м Жінки Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 990 ШУЛЬГА Євгенія UKR, Чернігiвська, Чернігів, У 13.09.1994 0.0 26.3h II Вятіорець С.Є., Середа С.С.

2 65 КОЛОМОЄЦЬ Аліна UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 27.0h II Новікова Н.Є.

3 1599 ДОБРОВОЛЬСЬКА Аліна UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ 20.11.1998 0.0 28.5h III Крушинський В.В. (), Балицький М.М. ()

4 433 ПРОКОПЕНКО Наталія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 10.02.1994 0.0 28.8h III Прокопенко В.І., Бугайчук М.П.

5 54 ЗУБАК Ніколетта UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.07.2000 0.0 29.9h I юнацький Новікова Н.Є.

6 РЕСЛЕР Марія UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 27.08.1998 0.0 31.8h II юнацький Загарій В.І. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 538 ГОРШКОВА Ольга UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 30.12.1995 0.0 26.2h II Васильків Н.Л., Сазонова В.І.

2 59 ГУДЗЬ Юліанна UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.07.1994 0.0 26.4h II Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

3 540 КИРИЛЕНКО Вікторія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 01.12.1996 0.0 28.4h III Борькін В.П., Шиман І.Я. ()

4 66 СТАНЧАК Вероніка UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.02.1997 0.0 31.0h II юнацький Новікова Н.Є.

5 ВОРИНЯК Марія UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 19.07.1997 0.0 32.8h III юнацький Загарій В.І. ()

1620 РУЧКІВСЬКА Наталка UKR, Хмельницька, МОН, Старокостянтинівська ДЮСШ 28.05.1996 0.0 DNS Гоняк В.М.

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 320 САВКА Ірина UKR, Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.03.1990 0.0 25.0h КМС Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. (), Хом`як О.В.

2 1564 МОСТОВА Аліна UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 14.11.1995 0.0 27.1h II Новіков А.Є.

3 57 РАХМАНОВА Лоліта UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1997 0.0 27.3h II Новікова Н.Є.

4 2165 ПРИЙМИЧ Мар'яна UKR, Івано-Франківська, У , СДЮШОР 12.09.1997 0.0 28.8h III Шевчук М.М. ()

5 73 ТАРГОНСЬКА Сніжанна UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 07.11.1996 0.0 30.5h I юнацький Новікова Н.Є., Ковган О.Л. ()

ПОПОВИЧ Марія UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1998 0.0 DNS Загарій В.І. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2184 ЯРУШЕВСЬКА Жанна UKR, Івано-Франківська, МОН 01.01.1995 0.0 24.9h КМС Яремчук Д.М. ()

2 1619 ШВЕЦЬ Тетяна UKR, Хмельницька, МОН, Старокостянтинівська ДЮСШ 15.10.1988 0.0 26.7h II Гоняк В.М.

3 69 НОВІКОВА Дарія UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 29.03.1997 0.0 27.1h II Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

4 81 КИЧАЛЮК Тетяна UKR, Волинська 25.08.1994 0.0 29.4h I юнацький Мороз М.С.

ШТЕЦО Юлія UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 18.11.1996 0.0 DNS Загарій В.І. ()

2442 ЖМУРКО Тамара UKR, Закарпатська, МОН, Тячівська ДЮСШ 01.01.1995 0.0 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()

Забіг 5
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1571 КОЛОТІЙ Анастасія UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 09.01.1999 0.0 27.0h II Крушинський В.В. ()

2 133 КОЧМАРСЬКА Віталія UKR, Львiвська, Львів, Львівська ДЮСШ №10 15.07.1995 0.0 27.6h III Сташків А.Ю. ()

3 1559 ШОСТАЦЬКА Крістіна UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 04.07.1998 0.0 28.2h III Крушинський В.В. ()

4 1601 ЛАЗАРЮК Юлія UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 23.03.1997 0.0 28.5h III Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

5 52 ЛОМАГА Анастасія UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 04.01.1999 0.0 28.7h III Панкулич І.В.

6 3 МЕДВЕДЮК Ольга UKR, Волинська 10.09.1991 0.0 30.4h I юнацький Мороз М.С.


52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 15:50

Біг на 400 м Жінки Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 57 РАХМАНОВА Лоліта UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1997 59.9h II Новікова Н.Є.

2 133 КОЧМАРСЬКА Віталія UKR, Львiвська, Львів, Львівська ДЮСШ №10 15.07.1995 1:02.6h III Сташків А.Ю. ()

3 533 БОГДАН Софія UKR, Львiвська, Львівська ДЮСШ №10 01.10.1994 1:03.6h III Сташків А.Ю. ()

4 2165 ПРИЙМИЧ Мар'яна UKR, Івано-Франківська, У , СДЮШОР 12.09.1997 1:04.4h III Шевчук М.М. ()

5 1599 ДОБРОВОЛЬСЬКА Аліна UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ 20.11.1998 1:04.8h III Крушинський В.В. (), Балицький М.М. ()

6 166 ТУДОСИ Василина UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1997 1:07.9h I юнацький Губін Є.В., Панкулич І.В.

7 73 ТАРГОНСЬКА Сніжанна UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 07.11.1996 1:10.7h I юнацький Новікова Н.Є., Ковган О.Л. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 1970 ШАНКОВСЬКА Аліна UKR, Волинська, С 29.11.1993 59.5h II Козлович О.Є.

2 1619 ШВЕЦЬ Тетяна UKR, Хмельницька, МОН, Старокостянтинівська ДЮСШ 15.10.1988 1:00.1h II Гоняк В.М.

3 366 ОСТИМЧУК Іванна UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 02.07.1998 1:01.1h II Сазонова В.І., Сташків М.В.

4 1976 БЕРНАК Віта UKR, Волинська 11.08.1994 1:02.0h II Козлович О.Є.

5 1618 ЯНІЦЬКА Катерина UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 01.12.1994 1:03.1h III Балицький М.М. ()

6 365 ПЛЕМЯННИК Лілія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 14.07.1994 III Сазонова В.І.


52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 10:50

Біг на 800 м Жінки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 2426 КЕЛЕМЕН Олеся UKR, Закарпатська, Хустський р-н, Д 25.07.1990 2:16.5h I Перегінець М.І. (), Будкевич Г.Б., Фотуйма О.Я. ()

2 328 ДЗИБА Юлія UKR, Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 18.06.1993 2:18.1h I Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

3 551 ГУДАК Марія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 22.09.1993 2:19.5h I Прокопенко В.І., Шевчук М.М. (), Васильків Н.Л.

4 44 ЯРЕМЧУК Софія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 03.06.1994 2:21.1h II Прокопенко В.І., Васильків Н.Л.

5 1970 ШАНКОВСЬКА Аліна UKR, Волинська, С 29.11.1993 2:22.5h II Козлович О.Є.

6 1976 БЕРНАК Віта UKR, Волинська 11.08.1994 2:25.6h II Козлович О.Є.

7 1618 ЯНІЦЬКА Катерина UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 01.12.1994 2:26.4h II Балицький М.М. ()

8 533 БОГДАН Софія UKR, Львiвська, Львівська ДЮСШ №10 01.10.1994 2:28.6h II Сташків А.Ю. ()

9 283 БЕЗЕГА Ірина UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.12.1998 3:08.3h II юнацький Панкулич І.В.

166 ТУДОСИ Василина UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1997 DNF Губін Є.В., Панкулич І.В.



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 16:40

Біг на 1500 м Жінки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 44 ЯРЕМЧУК Софія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 03.06.1994 4:42.0h I Прокопенко В.І., Васильків Н.Л.

2 551 ГУДАК Марія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 22.09.1993 4:42.1h I Прокопенко В.І., Шевчук М.М. (), Васильків Н.Л.


52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 17:25

Естафетний біг 4х100 м Жінки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 57 РАХМАНОВА Лоліта UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1997 50.4h II Новікова Н.Є.

1 59 ГУДЗЬ Юліанна UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.07.1994 50.4h II Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

1 65 КОЛОМОЄЦЬ Аліна UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 50.4h II Новікова Н.Є.

1 69 НОВІКОВА Дарія UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 29.03.1997 50.4h II Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

2 1564 МОСТОВА Аліна UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 14.11.1995 51.3h II Новіков А.Є.

2 1599 ДОБРОВОЛЬСЬКА Аліна UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ 20.11.1998 51.3h II Крушинський В.В. (), Балицький М.М. ()

2 1601 ЛАЗАРЮК Юлія UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 23.03.1997 51.3h II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

2 1619 ШВЕЦЬ Тетяна UKR, Хмельницька, МОН, Старокостянтинівська ДЮСШ 15.10.1988 51.3h II Гоняк В.М.


52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 10:20

Стрибки у висоту Жінки Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 ЛУКАЧАТ Юлія UKR, Тернопiльська, м. Тернопіль 24.08.1996 1.65 I
150 155 160 165 170
O O O XO XXX

2 КОНАЩУК Ірина UKR, Тернопiльська, м. Тернопіль 09.05.1997 1.60 II
150 155 160 165
O XXO O XXX

БАРАНІВСЬКА Христина UKR, Львiвська, Львів, К 07.02.1995 NM Лебедюк Ю.В. (), Скалоцька М.В.
150
XXX



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 16:40

Стрибки у довжину Жінки Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 1582 БЕХ Марина UKR, Хмельницька, МОН 18.07.1995 6.45 100 МС Крушинський В.В. ()
X X 6.45 6.36 X X
0.0 0.0

2 59 ГУДЗЬ Юліанна UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.07.1994 5.93 90 КМС Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.
X 5.92 5.79 X 5.93 5.34
0.0 0.0 0.0 0.0

3 535 САХАРУК Наталія UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 19.02.1995 5.92 80 КМС Лемешко В.Й. (), Васильків Н.Л., Хом`як О.В.
X 5.55 5.57 5.92 5.87 X
0.0 0.0 0.0 0.0

4 1571 КОЛОТІЙ Анастасія UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 09.01.1999 5.82 70 I Крушинський В.В. ()
X 5.70 5.63 5.71 X 5.82
0.0 0.0 0.0 0.0

5 69 НОВІКОВА Дарія UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 29.03.1997 5.76 60 I Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.
5.65 X X X 5.76 X
0.0 0.0

6 540 КИРИЛЕНКО Вікторія UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 01.12.1996 5.43 50 II Борькін В.П., Шиман І.Я. ()
X 5.24 5.43 5.39 X 5.39
0.0 0.0 0.0 0.0

7 156 ВАРГА Каролііна UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.10.1994 5.30 40 II Панкулич І.С., Панкулич І.В.
X X 5.30 X X X
0.0

8 1605 ГЕРАСИМОВА Каріна UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 16.05.1997 5.29 30 II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()
X X 5.29 5.22 5.04 5.18
0.0 0.0 0.0 0.0

9 58 КУКУЛЬНИК Олександра UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.09.1998 5.00 20 III Панкулич І.В., Панкулич І.С.
X 5.00 4.65
0.0 0.0

10 1559 ШОСТАЦЬКА Крістіна UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 04.07.1998 4.80 15 III Крушинський В.В. ()
X 4.80
0.0

11 ЛЮЧІЯ Астрабова 24.01.1994 4.78 10 РB III
X X 4.78
0.0

12 54 ЗУБАК Ніколетта UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.07.2000 4.13 I юнацький Новікова Н.Є.
4.13 3.28 X
0.0 0.0

2449 СЕНЧЕНКО Аліна UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.11.1995 NM Панкулич І.С., Панкулич І.В.
X X X


БРЕЩАЙКО Вікторія UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 DNS Андреасова Л.В.



242 ЗІНЧЕНКО Вікторія UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.05.1999 DNS Андреасова Л.В.



2438 КОКАУЛІНА Вікторія UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2444 ДИКУН Діана UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 29.11.1998 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2445 ІВАНЦЮК Яна UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 23.08.1998 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 10:00

Потрійний стрибок Жінки Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 535 САХАРУК Наталія UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 19.02.1995 12.35 100 I Лемешко В.Й. (), Васильків Н.Л., Хом`як О.В.



2 156 ВАРГА Каролііна UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.10.1994 11.36 90 III Панкулич І.С., Панкулич І.В.



3 1605 ГЕРАСИМОВА Каріна UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 16.05.1997 11.20 80 III Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()



4 ЛЮЧІЯ Астрабова 24.01.1994 10.83 70 III



2438 КОКАУЛІНА Вікторія UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2444 ДИКУН Діана UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 29.11.1998 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2445 ІВАНЦЮК Яна UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 23.08.1998 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 09:00

Спортивна ходьба 5000 м Жінки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 80 ТРОФИМОВИЧ Оксана UKR, Волинська, С 26.02.1992 23:36.9h КМС Яловик В.Т.

2 2130 БАБІНЧУК Анна UKR, Івано-Франківська, У , СДЮШОР 28.12.1996 25:16.7h I Шевчук М.М. ()

3 2172 ДАНИЛЮК Іванна UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 27.01.1996 25:46.0h I Кравців І.П., Матешко В.В., Юдкіна Х.В. ()

4 223 КОНДУР Георгіна UKR, Закарпатська, С , КОДЮСШ "Спартак" 06.05.1991 26:53.2h II Будкевич Г.Б., Єрмолін Л.М. ()

5 467 РОШКО Андріана UKR, Закарпатська, Мукачево, С , КОДЮСШ "Спартак" 22.08.1993 28:01.0h II Будкевич Г.Б., Єрмолін Л.М. ()

6 ГУДАЧОК Марія UKR, Київська, Біла Церква, МОН, КОЛІФКС м.Б.Церква 15.07.1996 28:56.1h III Веремійчук О.М. (), Будкевич Г.Б.

7 539 ПАВЛИК Роксолана UKR, Львiвська, МОН, КДЮСШ Колос 11.06.1995 29:35.7h III Васильків Н.Л.

8 541 ТІТОВА Дарія UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 14.07.1995 30:13.4h III Васильків Н.Л.

9 14 ТАНЧИНЕЦЬ Анжела UKR, Закарпатська, С , ОДЮСШ СТП "Спартак" 05.10.1991 31:46.8h I юнацький Будкевич Г.Б.

10 ФІСТЕР Мирослава UKR, Київська, Біла Церква, МОН, КОЛІФКС м.Б.Церква 13.04.1996 32:04.3h I юнацький Веремійчук О.М. (), Будкевич Г.Б.

11 73 ДЗЯМКО Інга UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН 23.02.1995 33:16.2h II юнацький Свідницький В.В ()

12 41 САВЧУК Даяна UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.05.1996 33:33.2h II юнацький Будкевич Г.Б.

13 3 ПЕТРУСЬ Вікторія UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.03.1996 33:33.3h II юнацький Будкевич Г.Б.

ПЕРЬЕС Фанні HUN, Будапешт 01.01.1993 DNF

ГОРВАТ Тімея HUN, Будапешт 05.09.1994 DNF

ФЕРТАЛІ Зіта HUN, Будапешт 01.01.1994 DNF

392 ЮДКИНА Христина UKR, Івано-Франківська, МОН 04.12.1984 DNF Матешко В.В.

2158 ПЧЕЛІНЦЕВА Наталія UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 04.03.1997 DNS Туркалевич Р.З. ()

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини РЕЗУЛЬТАТИ кУБКА "ДРУЖБА" Жінки
'Flauz' интернет магазин спортивного питания