РЕЗУЛЬТАТИ кУБКА "ДРУЖБА" Чоловіки

52-і традиційні міжнародні змагання з
легкої атлетики на Кубок "Дружба"
Ужгород  2-9 травня 2013 р



Ужгород 8 травня 2013 р. 16:30

Біг на 100 м Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 96 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернiвецька, У 01.02.1990 0.0 10.2h КМС Слюсарев Г.Г.

2 1589 ПОДЛІПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 16.12.1992 0.0 10.3h КМС Вергуш О.М. ()

3 2256 РИБІЙ Назар UKR, Тернопiльська, К 21.10.1991 0.0 10.6h КМС Васірук М.С.

4 1984 ЯМНЮК Андрій UKR, Волинська 01.07.1993 0.0 10.7h КМС Козлович О.Є.

5 1986 СВІРГУН Іван UKR, Волинська 17.09.1992 0.0 11.1h I Козлович О.Є.

6 307 МАРЧАК Назар UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 30.01.1991 0.0 11.2h II Прокопенко В.І., Зубова Н.З. ()

7 1601 КІРІЛОВ Ігор UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 13.01.1995 0.0 11.2h II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

310 ПЕЛИПЕЦЬ Роман UKR, Львiвська, Львів, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.12.1994 0.0 DQ Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 15:30

Біг на 100 м Чоловіки Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1589 ПОДЛІПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 16.12.1992 0.0 10.7h МС Вергуш О.М. ()

2 1601 КІРІЛОВ Ігор UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 13.01.1995 0.0 10.9h I Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

3 60 БІЛЕЙ Євген UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 25.01.1995 0.0 11.5h II Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

4 76 ЧИКИДА Павло UKR, Волинська 22.06.1994 0.0 11.5h II Чикида П.В., Яловик В.Т.

5 РІХАРД Гавел 23.10.1995 0.0 11.8h III

КРАСОВСЬКИЙ Юрій UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 08.04.1992 0.0 DNS Сазонова В.І.

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1984 ЯМНЮК Андрій UKR, Волинська 01.07.1993 0.0 10.8h КМС Козлович О.Є.

2 10 МАРШАЛ Назар UKR, Волинська, С 29.04.1994 0.0 11.0h I Мороз М.С.

3 308 КУЗЬМА Ярослав UKR, Львiвська, Дрогобич, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 02.10.1992 0.0 11.1h I Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

4 61 ТАРАС Орган UKR, Волинська, ЛНТУ 03.08.1994 0.0 11.2h II

5 3 ШУМАНСЬКИЙ Тарас UKR, Волинська 12.08.1992 0.0 11.7h III Мороз М.С.

1605 РАДЕНЬКИЙ Любомир UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 14.08.1993 0.0 DNS Ротар О.В. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1986 СВІРГУН Іван UKR, Волинська 17.09.1992 0.0 10.9h I Козлович О.Є.

2 1557 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 06.03.1997 0.0 11.1h I Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

3 196 МЕЛЬНИК Максим UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.01.1997 0.0 11.2h II Панкулич І.С., Панкулич І.В.

4 78 КУДРЯХІН Олег UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 08.07.1997 0.0 11.3h II Новікова Н.Є.

5 72 ПИПА Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.06.1999 0.0 13.0h II юнацький Мокринський М.М.

86 ЯЛОВИК Антон UKR, Волинська, С 27.08.1988 0.0 DNS Яловик В.Т., Чикида П.В.

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 96 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернiвецька, У 01.02.1990 0.0 10.5h МС Слюсарев Г.Г.

2 310 ПЕЛИПЕЦЬ Роман UKR, Львiвська, Львів, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.12.1994 0.0 10.8h КМС Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

3 71 КУСТРЬО Сергій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 0.0 11.8h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

4 67 СТЕЦИШИН Арсен UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.09.1997 0.0 11.9h III Мокринський М.М.

418 ЄВСТАФІЄВ Ігор UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 0.0 DNS Андреасова Л.В., Цоклан Й.В. ()

1594 РОТАР Олександр UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 21.07.1986 0.0 DNS Ладиняк Б.І.

Забіг 5
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 307 МАРЧАК Назар UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 30.01.1991 0.0 10.8h КМС Прокопенко В.І., Зубова Н.З. ()

2 1598 КОЛОДІЙ Максим UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 17.11.1994 0.0 11.0h I Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

3 315 ЧАБАРЕНКО Юрій UKR, Львiвська, Львів, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.04.1993 0.0 11.4h II Пікунова О.М. (), Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

4 64 КОВТЮК Олексій UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.11.1996 0.0 11.8h III Мокринський М.М.

5 427 МАРЧУК Марк UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.04.1996 0.0 12.2h I юнацький Андреасова Л.В.

6 452 ЛЕЦОВИЧ Віталій UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 13.5h III юнацький Панкулич І.В.

Забіг 6
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2256 РИБІЙ Назар UKR, Тернопiльська, К 21.10.1991 0.0 10.6h МС Васірук М.С.

2 2180 ШЕВЧУК Віталій UKR, Івано-Франківська, У , СДЮШОР 10.11.1992 0.0 11.0h I Уруський І.С., Людера Л.М.

3 303 ВІЗІНСЬКИЙ Роман UKR, Івано-Франківська, У , СДЮШОР 18.05.1994 0.0 11.4h II Уруський І.С.

4 1606 ПРИСЯЖНИЙ Владислав UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ 08.08.1997 0.0 11.5h II Пліснярська А.В. (), Балицький М.М. ()

5 2130 ШЕРЕМЕТА Владислав UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Калуш 03.09.1995 0.0 11.6h III Шевчук М.М. ()

6 1607 ВІНЯР Владислав UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ 13.09.1997 0.0 12.0h III Балицький М.М. ()

7 1597 ПЕТРОВСЬКИЙ Владислав UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ 15.09.1998 0.0 12.3h I юнацький Балицький М.М. (), Крушинський В.В. ()



Ужгород 9 травня 2013 р. 11:55

Біг на 200 м Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 96 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернiвецька, У 01.02.1990 0.0 20.9h МС Слюсарев Г.Г.

2 2256 РИБІЙ Назар UKR, Тернопiльська, К 21.10.1991 0.0 21.6h КМС Васірук М.С.

3 1248 ГЛОВАЩЕНКО Роман UKR, Вінницька 14.04.1987 0.0 21.7h КМС Митурич В.М.

4 307 МАРЧАК Назар UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 30.01.1991 0.0 22.4h I Прокопенко В.І., Зубова Н.З. ()

5 10 МАРШАЛ Назар UKR, Волинська, С 29.04.1994 0.0 22.6h I Мороз М.С.

6 308 КУЗЬМА Ярослав UKR, Львiвська, Дрогобич, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 02.10.1992 0.0 22.9h II Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

7 1598 КОЛОДІЙ Максим UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 17.11.1994 0.0 23.0h II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

1984 ЯМНЮК Андрій UKR, Волинська 01.07.1993 0.0 DNS Козлович О.Є.


52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 10:20

Біг на 200 м Чоловіки Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 96 ІБРАГІМОВ Еміль UKR, Чернiвецька, У 01.02.1990 0.0 21.5h КМС Слюсарев Г.Г.

2 10 МАРШАЛ Назар UKR, Волинська, С 29.04.1994 0.0 23.0h II Мороз М.С.

3 308 КУЗЬМА Ярослав UKR, Львiвська, Дрогобич, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 02.10.1992 0.0 23.1h II Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

4 76 ЧИКИДА Павло UKR, Волинська 22.06.1994 0.0 24.0h III Чикида П.В., Яловик В.Т.

5 1558 ЛЯТАВСЬКИЙ Олександр UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 28.03.1998 0.0 24.4h III Крушинський В.В. ()

БЕЧЕНЬЇ Гергель HUN, Будапешт 01.01.1991 0.0 DNF

743 ЧЕКРІЙ Андрій UKR, Тернопiльська, ШВСМ 13.12.1993 0.0 DNF Васірук М.С.

60 БІЛЕЙ Євген UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 25.01.1995 0.0 DNS Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 307 МАРЧАК Назар UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 30.01.1991 0.0 23.1h II Прокопенко В.І., Зубова Н.З. ()

2 1606 ПРИСЯЖНИЙ Владислав UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ 08.08.1997 0.0 24.0h III Пліснярська А.В. (), Балицький М.М. ()

3 56 МАРТИНЮК Роман UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 06.12.1991 0.0 24.1h III Коломоєць А.І.

4 80 МІКЛОВЦИК Михайло UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 0.0 25.0h III Новікова Н.Є.

5 72 ПИПА Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.06.1999 0.0 28.2h III юнацький Мокринський М.М.

ЧЕРЕ Гаспар HUN, Будапешт 01.01.1994 0.0 DNF

1594 РОТАР Олександр UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 21.07.1986 0.0 DNS Ладиняк Б.І.

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 310 ПЕЛИПЕЦЬ Роман UKR, Львiвська, Львів, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.12.1994 0.0 23.6h II Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

2 78 КУДРЯХІН Олег UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 08.07.1997 0.0 24.0h III Новікова Н.Є.

3 303 ВІЗІНСЬКИЙ Роман UKR, Івано-Франківська, У , СДЮШОР 18.05.1994 0.0 24.0h III Уруський І.С.

4 95 ГРОМИК Іван UKR, Чернiвецька 17.07.1994 0.0 24.6h III Слюсарев Г.Г.

5 РІХАРД Гавел 23.10.1995 0.0 25.3h III

6 1597 ПЕТРОВСЬКИЙ Владислав UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ 15.09.1998 0.0 26.0h I юнацький Балицький М.М. (), Крушинський В.В. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1248 ГЛОВАЩЕНКО Роман UKR, Вінницька 14.04.1987 0.0 22.5h I Митурич В.М.

2 315 ЧАБАРЕНКО Юрій UKR, Львiвська, Львів, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.04.1993 0.0 23.8h III Пікунова О.М. (), Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

3 79 БЕТЛЯНИН Олександр UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1995 0.0 23.9h III Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

4 3 ШУМАНСЬКИЙ Тарас UKR, Волинська 12.08.1992 0.0 24.7h III Мороз М.С.

5 170 ШМАТЧЕНКО Михайло UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.10.1996 0.0 25.9h I юнацький Панкулич І.В.

ТОРОНІ Аттіла HUN, Мішкольц 01.05.1995 0.0 DNF

1605 РАДЕНЬКИЙ Любомир UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 14.08.1993 0.0 DNS Ротар О.В. ()

Забіг 5
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1589 ПОДЛІПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 16.12.1992 0.0 23.2h II Вергуш О.М. ()

2 327 ВАЙДА Микола UKR, Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 18.12.1993 0.0 23.2h II Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

3 194 МУРАЙКО Іван UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 0.0 23.9h III Панкулич І.С., Цоклан Й.В. ()

4 1602 ЛИСЕНКО Костянтин UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 22.08.1995 0.0 24.1h III Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

5 64 КОВТЮК Олексій UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.11.1996 0.0 25.4h III Мокринський М.М.

6 1607 ВІНЯР Владислав UKR, Хмельницька, МОН, ОЦФВУМ 13.09.1997 0.0 25.5h III Балицький М.М. ()

СІКСАЇ Саболч HUN, Мішкольц 17.03.1995 0.0 DNF

Забіг 6
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1557 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 06.03.1997 0.0 23.4h II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

2 2130 ШЕРЕМЕТА Владислав UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Калуш 03.09.1995 0.0 25.1h III Шевчук М.М. ()

3 427 МАРЧУК Марк UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.04.1996 0.0 25.6h I юнацький Андреасова Л.В.

4 67 СТЕЦИШИН Арсен UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.09.1997 0.0 25.6h I юнацький Мокринський М.М.

СОТМАРІ Чобо HUN, Мішкольц 15.05.1994 0.0 DNF

1601 КІРІЛОВ Ігор UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 13.01.1995 0.0 DNF Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

1613 МЕГЕГА Юрій UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 27.05.1996 0.0 DNS Новіков А.Є.

Забіг 7
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 1984 ЯМНЮК Андрій UKR, Волинська 01.07.1993 0.0 22.7h II Козлович О.Є.

2 1598 КОЛОДІЙ Максим UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 17.11.1994 0.0 23.0h II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

3 2132 КОМАРЩУК Володимир UKR, Івано-Франківська 25.11.1993 0.0 23.3h II Яремчук Д.М. ()

4 2150 ВАЛІХНОВСЬКИЙ Любомир UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Калуш 12.05.1996 0.0 24.1h III Шевчук М.М. ()

5 71 КУСТРЬО Сергій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 0.0 24.6h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

6 452 ЛЕЦОВИЧ Віталій UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 29.0h Панкулич І.В.

СЮЧ Імре HUN, Мішкольц 03.11.1994 0.0 DNF

Забіг 8
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2256 РИБІЙ Назар UKR, Тернопiльська, К 21.10.1991 0.0 22.1h I Васірук М.С.

2 2180 ШЕВЧУК Віталій UKR, Івано-Франківська, У , СДЮШОР 10.11.1992 0.0 23.9h III Уруський І.С., Людера Л.М.

3 74 ФЕРДИНАНД Денис UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 16.07.1997 0.0 24.6h III Новікова Н.Є.

4 556 ПАХОМСЬКИЙ Андрій UKR, Львiвська, Львівська ДЮСШ №10 26.11.1993 0.0 25.4h III Сташків А.Ю. ()

5 367 КРАСОВСЬКИЙ Юрій UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 08.04.1992 0.0 25.5h III Сазонова В.І.

6 418 ЄВСТАФІЄВ Ігор UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 0.0 26.4h I юнацький Андреасова Л.В., Цоклан Й.В. ()

1986 СВІРГУН Іван UKR, Волинська 17.09.1992 0.0 DNS Козлович О.Є.


52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 16:05

Біг на 400 м Чоловіки Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 395 БІЛЕНКО Василь UKR, Івано-Франківська 05.09.1989 50.7h II Антонець В.Д. ()

2 2150 ВАЛІХНОВСЬКИЙ Любомир UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Калуш 12.05.1996 52.3h II Шевчук М.М. ()

3 80 МІКЛОВЦИК Михайло UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 56.6h I юнацький Новікова Н.Є.

4 53 ШИМОНЯ Микола UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 03.03.1998 1:02.5h III юнацький Мокринський М.М.

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 1613 МЕГЕГА Юрій UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 27.05.1996 50.3h I Новіков А.Є.

2 79 БЕТЛЯНИН Олександр UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1995 51.7h II Новікова Н.Є., Мокринський М.М.

3 55 ВЕРШИНСЬКИЙ Дієго UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 17.11.1995 55.8h III Мокринський М.М.

4 63 АНДРЕЙКОВИЧ Віктор UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 24.07.1997 57.4h I юнацький Мокринський М.М.

5 556 ПАХОМСЬКИЙ Андрій UKR, Львiвська, Львівська ДЮСШ №10 26.11.1993 57.5h I юнацький Сташків А.Ю. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 2164 ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Тарас UKR, Івано-Франківська, МОН 10.02.1995 51.8h II Богоносюк М.І. ()

2 1602 ЛИСЕНКО Костянтин UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 22.08.1995 53.2h II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

3 95 ГРОМИК Іван UKR, Чернiвецька 17.07.1994 54.9h III Слюсарев Г.Г.

327 ВАЙДА Микола UKR, Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 18.12.1993 DQ Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

1604 СЕНЕГА Михайло UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 01.11.1986 DNS Ротар О.В. ()

1615 АНДРІЄНКО Владислав UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН, Старокостянтинівська ДЮСШ 04.10.1995 DNS Балицький М.М. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 1248 ГЛОВАЩЕНКО Роман UKR, Вінницька 14.04.1987 48.3h КМС Митурич В.М.

2 743 ЧЕКРІЙ Андрій UKR, Тернопiльська, ШВСМ 13.12.1993 49.0h I Васірук М.С.

3 681 КАШИРСЬКИЙ Олексій UKR, Рівненська, Рівне, МОН, ОСДЮШОР 04.11.1994 50.4h I Бугайчук М.П.

4 2132 КОМАРЩУК Володимир UKR, Івано-Франківська 25.11.1993 51.7h II Яремчук Д.М. ()

5 439 ПИСАРІВСЬКИЙ Богдан UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 20.05.1991 51.8h II Прокопенко В.І., Шиманська Л.Б. ()

ЗУБАЧ Володимир UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 08.09.1990 DNS Прокопенко В.І., Сазонова В.І.



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 11:00

Біг на 800 м Чоловіки Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 МИГОВИЧ Андрій UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 2:07.9h II Загарій В.І. ()

2 250 ШКІРЕЙ Мілан UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.02.1995 2:12.0h III Панкулич І.В., Панкулич І.С.

3 40 КОВАЧ Юрій UKR, Закарпатська, Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 20.03.1996 2:13.1h III Далекорей В.В. ()

4 55 ВЕРШИНСЬКИЙ Дієго UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 17.11.1995 2:14.7h III Мокринський М.М.

5 63 АНДРЕЙКОВИЧ Віктор UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 24.07.1997 2:15.2h III Мокринський М.М.

6 344 ЧИГІНЬ Назарій UKR, Львiвська, Львівська ДЮСШ №10 24.03.1994 2:15.4h III Сташків А.Ю. ()

7 68 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 13.11.1996 2:18.8h III Мокринський М.М.

8 ЦІЛЬО Андрій UKR, Закарпатська, Свалявський р-н, ДЮСШ Свалявського р-ну 09.06.1992 2:20.2h I юнацький Горват Т.В. ()

9 58 АНДРЕЙКО Вадим UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1997 2:22.0h I юнацький Новікова Н.Є.

10 53 ШИМОНЯ Микола UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 03.03.1998 2:25.6h I юнацький Мокринський М.М.

КОВАЧ Давід HUN, Будапешт 01.05.1993 DNF

ЛЮДВІГ Веньямін HUN, Будапешт 01.01.1992 DNF

2443 КУШНІР Олександр UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 29.10.1997 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 439 ПИСАРІВСЬКИЙ Богдан UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 20.05.1991 1:57.2h I Прокопенко В.І., Шиманська Л.Б. ()

2 1617 ЖУРА Максим UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 15.04.1995 1:57.5h I Балицький М.М. ()

3 1979 ХВАЛІБА Ігор UKR, Волинська 11.01.1991 2:00.3h II Козлович О.Є.

4 59 ТУРЩАК Ігор UKR, Волинська 08.07.1994 2:01.3h II Мороз М.С.

5 2167 ГОЛІНЕЙ Андрій UKR, Івано-Франківська, Інваспорт 05.08.1981 2:02.7h II Ничик В.В., Єрузель Є.І.

6 2133 ВОЛУЙКЕВИЧ Павло UKR, Івано-Франківська, Інваспорт 11.07.1994 2:04.0h II Єрузель Є.І.

7 107 ФАКАС Михайло UKR, Івано-Франківська, ОДЮСШ 16.10.1992 2:04.8h II Антонець В.Д. ()

8 2164 ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Тарас UKR, Івано-Франківська, МОН 10.02.1995 2:05.6h II Богоносюк М.І. ()

9 48 БОТА Іван UKR, Чернiвецька 08.10.1992 2:09.0h II Кожокар В.І. ()

1604 СЕНЕГА Михайло UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 01.11.1986 DNS Ротар О.В. ()

1615 АНДРІЄНКО Владислав UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН, Старокостянтинівська ДЮСШ 04.10.1995 DNS Балицький М.М. ()


52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 16:55

Біг на 1500 м Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 63 ФІЛЮК Сергій UKR, Волинська, С 14.07.1994 4:04.2h I Яловик В.Т.

2 59 ТУРЩАК Ігор UKR, Волинська 08.07.1994 4:05.6h I Мороз М.С.

3 2167 ГОЛІНЕЙ Андрій UKR, Івано-Франківська, Інваспорт 05.08.1981 4:06.2h II Ничик В.В., Єрузель Є.І.

4 1617 ЖУРА Максим UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 15.04.1995 4:09.6h II Балицький М.М. ()

5 1979 ХВАЛІБА Ігор UKR, Волинська 11.01.1991 4:13.2h II Козлович О.Є.

6 2133 ВОЛУЙКЕВИЧ Павло UKR, Івано-Франківська, Інваспорт 11.07.1994 4:14.5h II Єрузель Є.І.

7 52 ДУРАН Руслан UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 10.03.1992 4:17.1h II Мокринський М.М.

8 329 ПЕТРОВСЬКИЙ Андрій UKR, Івано-Франківська, МОН 25.03.1995 4:27.2h III Людера Л.М.

9 51 ІВАНОВ Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.03.1992 4:36.0h III Мокринський М.М.

10 344 ЧИГІНЬ Назарій UKR, Львiвська, Львівська ДЮСШ №10 24.03.1994 4:38.7h III Сташків А.Ю. ()

11 40 КОВАЧ Юрій UKR, Закарпатська, Воловецький р-н, МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 20.03.1996 4:51.1h I юнацький Далекорей В.В. ()

12 МАТЕЙ Гойнош 21.09.1995 4:53.9h I юнацький

13 68 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 13.11.1996 4:55.7h I юнацький Мокринський М.М.

2443 КУШНІР Олександр UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 29.10.1997 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 11:15

Біг на 5000 м Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 63 ФІЛЮК Сергій UKR, Волинська, С 14.07.1994 16:19.5h II Яловик В.Т.

2 52 ДУРАН Руслан UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 10.03.1992 16:28.4h III Мокринський М.М.

3 51 ІВАНОВ Андрій UKR, Закарпатська, Ужгород, МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.03.1992 17:28.9h III Мокринський М.М.

329 ПЕТРОВСЬКИЙ Андрій UKR, Івано-Франківська, МОН 25.03.1995 DNS Людера Л.М.



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 15:00

Біг на 110 м з/б (1.067) Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 56 МАРТИНЮК Роман UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 06.12.1991 0.0 14.3h КМС Коломоєць А.І.

2 194 МУРАЙКО Іван UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 0.0 15.5h II Панкулич І.С., Цоклан Й.В. ()


52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 10:40

Біг на 400 м з/б (0.914) Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 395 БІЛЕНКО Василь UKR, Івано-Франківська 05.09.1989 55.6h I Антонець В.Д. ()

681 КАШИРСЬКИЙ Олексій UKR, Рівненська, Рівне, МОН, ОСДЮШОР 04.11.1994 DNF Бугайчук М.П.



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 17:15

Естафетний біг 4х100 м Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 307 МАРЧАК Назар UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 30.01.1991 42.5h I Прокопенко В.І., Зубова Н.З. ()

1 503 БУЛАК Орест UKR, Львiвська, У 15.08.1984 42.5h I Сазонова В.І.

1 752 КРУК Сергій UKR, Тернопiльська 07.10.1993 42.5h I Васірук М.С.

1 2256 РИБІЙ Назар UKR, Тернопiльська, К 21.10.1991 42.5h I Васірук М.С.

2 308 КУЗЬМА Ярослав UKR, Львiвська, Дрогобич, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 02.10.1992 43.5h II Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

2 310 ПЕЛИПЕЦЬ Роман UKR, Львiвська, Львів, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.12.1994 43.5h II Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

2 315 ЧАБАРЕНКО Юрій UKR, Львiвська, Львів, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 01.04.1993 43.5h II Пікунова О.М. (), Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

2 327 ВАЙДА Микола UKR, Львiвська, ЗСУ, КДЮСШ ім. Ю.Кутенка 18.12.1993 43.5h II Дорошина О.Б. (), Порошина О.В. ()

3 1557 ГУЛЕВАТИЙ Дмитро UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 06.03.1997 44.0h II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

3 1589 ПОДЛІПЧУК Григорій UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 16.12.1992 44.0h II Вергуш О.М. ()

3 1598 КОЛОДІЙ Максим UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 17.11.1994 44.0h II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

3 1601 КІРІЛОВ Ігор UKR, Хмельницька, Кам'янець - Подільський, МОН 13.01.1995 44.0h II Вергуш О.М. (), Вергуш Ю.В. ()

4 10 МАРШАЛ Назар UKR, Волинська, С 29.04.1994 44.1h II Мороз М.С.

4 61 ТАРАС Орган UKR, Волинська, ЛНТУ 03.08.1994 44.1h II

4 76 ЧИКИДА Павло UKR, Волинська 22.06.1994 44.1h II Чикида П.В., Яловик В.Т.

4 86 ЯЛОВИК Антон UKR, Волинська, С 27.08.1988 44.1h II Яловик В.Т., Чикида П.В.

5 56 МАРТИНЮК Роман UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 06.12.1991 44.9h III Коломоєць А.І.

5 60 БІЛЕЙ Євген UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 25.01.1995 44.9h III Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

5 74 ФЕРДИНАНД Денис UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 16.07.1997 44.9h III Новікова Н.Є.

5 79 БЕТЛЯНИН Олександр UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1995 44.9h III Новікова Н.Є., Мокринський М.М.


52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 09:00

Стрибки у висоту Чоловіки Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 КРАВЧУК Вадим UKR, Львiвська, Львів, МОН 29.10.1996 2.00 I Скалоцька М.В.
185 190 195 200 205
O O O XO XXX

2 ЛАНГА Франциско UKR, Львiвська, Львів, К 23.10.1992 2.00 I Лебедюк Ю.В. ()
180 185 190 195 200 205
XO O O XXO XO XXX

3 747 ВОРКО Віктор UKR, Тернопiльська 15.10.1993 1.95 I Кармелюк Є.Т.
180 185 190 195 200
O O XO XO XXX

4 АРШИННИК Владислав UKR, Львiвська, Львів, К 08.01.1994 1.95 I Лебедюк Ю.В. ()
185 190 195
O O XXO

5 СЛІСЕНКО Сергій UKR, Львiвська, Львів, К 28.12.1996 1.90 II Лебедюк Ю.В. (), Скалоцька М.В.
180 185 190 195
XO XO O XXX

6 ХОМА Олександр UKR, Тернопiльська, м. Тернопіль 04.12.1996 1.85 II
175 180 185 190
O O O XXX

7 КОМПЛІКЕВИЧ Роман UKR, Львiвська, Львів, ЗСУ 19.11.1996 1.70 III Скалоцька М.В., Степанов О.В.
170 175
XXO XXX

321 БЕДНЕНКО Олександр UKR, Львiвська, ЗСУ 17.11.1995 DNS Скалоцька М.В., Бедненко С.Р. ()
205
XXX



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 15:30

Стрибки у довжину Чоловіки Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 86 ЯЛОВИК Антон UKR, Волинська, С 27.08.1988 7.53 100 РB КМС Яловик В.Т., Чикида П.В.
7.32 7.29 7.45 7.22 7.53
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

2 752 КРУК Сергій UKR, Тернопiльська 07.10.1993 7.52 90 РB КМС Васірук М.С.
6.87 X 7.12 X 6.80 7.52
0.0 0.0 0.0 0.0

3 503 БУЛАК Орест UKR, Львiвська, У 15.08.1984 7.22 80 РB I Сазонова В.І.
7.09 X 7.20 X 7.22 X
0.0 0.0 0.0

4 1567 ГРИЩУК Роман UKR, Хмельницька, МОН, Старокостянтинівська ДЮСШ 09.06.1990 7.04 70 РB I Гоняк В.М., Грищук С.О.
X X 6.71 5.67 7.04 6.88
0.0 0.0 0.0 0.0

5 538 ШЕРЕМЕТ Дмитро UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 19.11.1992 6.34 60 РB II Борькін В.П., Янчук С.І.
6.26 X 6.28 5.93 6.34 6.30
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

6 1558 ЛЯТАВСЬКИЙ Олександр UKR, Хмельницька, Хмельницький, МОН 28.03.1998 6.05 50 РB III Крушинський В.В. ()
X X 6.05
0.0

7 402 ЄВСТАФІЄВ Владислав UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.07.1996 5.77 РB I юнацький Андреасова Л.В.
5.19 X 5.77 5.72 5.76 X
0.0 0.0 0.0 0.0

8 170 ШМАТЧЕНКО Михайло UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.10.1996 5.70 РB I юнацький Панкулич І.В.
5.68 X 5.62 5.70 5.50 5.18
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

9 МІХАЛ Руснак 29.10.1996 5.66 РB I юнацький
5.30 5.42 5.66
0.0 0.0 0.0

10 496 ПУХНІЧЕНКО Віктор UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.09.1999 4.11 РB III юнацький Панкулич І.В., Панкулич І.С.
3.35 X 4.11
0.0 0.0

74 ФЕРДИНАНД Денис UKR, Закарпатська, Ужгород, ДЮСШ №1 м. Ужгород 16.07.1997 NM Новікова Н.Є.
X X X


АРШИННИК Владислав UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 08.01.1994 DNS Лебедюк Ю.В. ()



196 МЕЛЬНИК Максим UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.01.1997 DNS Панкулич І.С., Панкулич І.В.



539 ГРАМА Максим UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 20.05.1992 DNS Борькін В.П.



2438 ГУСАР Андрій UKR, Закарпатська, Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2439 МАЦОЛА Ерік UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2440 ВАКІЙ Євген UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 05.02.1996 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2441 ЮРИК Василь UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 21.04.1999 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 10:50

Потрійний стрибок Чоловіки Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 747 ВОРКО Віктор UKR, Тернопiльська, ШВСМ 15.10.1993 14.62 100 РB I Кармелюк Є.Т.



2 752 КРУК Сергій UKR, Тернопiльська 07.10.1993 14.52 90 РB I Васірук М.С.



3 ЛАНГА Франциско UKR, Львiвська, Львів, К , КДЮСШ Колос 23.10.1992 13.37 80 РB II Лебедюк Ю.В. ()



2438 ГУСАР Андрій UKR, Закарпатська, Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2439 МАЦОЛА Ерік UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2440 ВАКІЙ Євген UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 05.02.1996 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



2441 ЮРИК Василь UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 21.04.1999 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 8 травня 2013 р. 15:00

Метання списа 800 гр Чоловіки Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 538 ШЕРЕМЕТ Дмитро UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 19.11.1992 68.28 100 РB КМС Борькін В.П., Янчук С.І.
63.93 X 68.28

2 539 ГРАМА Максим UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 20.05.1992 59.43 90 РB I Борькін В.П.
55.90 59.43 X 56.30 58.41 54.01

3 23 ГРОМ Ігор UKR, Львiвська, Дрогобич, ДДПУ 05.04.1991 55.65 80 РB II Журавчак П.В.
54.15 X X 53.36 X 55.65

4 11 КИРИК Василь UKR, Закарпатська, Чоп, МОН, ДЮСШ м. Чоп 08.08.1996 42.70 70 РB III Цвекус З.В. ()
34.84 42.70 40.80 40.97 38.54 X

5 ЧЕБОТАРЬОВ Олександр UKR, Закарпатська, ДЮСШ Свалявського р-ну 13.01.1999 28.60 60 РB Горват Т.В. ()
28.60 26.30

418 ЄВСТАФІЄВ Ігор UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 DNS Андреасова Л.В., Цоклан Й.В. ()


2441 ДОРОФЕЄВ Роман UKR, Закарпатська, Тячівський р-н, МОН, Тячівська ДЮСШ 27.01.1995 DNS Гусар В.М., Гусар В.В. ()



52традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба"






Ужгород 9 травня 2013 р. 09:00

Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 226 СВІДНИЦЬКИЙ Владислав UKR, Закарпатська, Мукачево, У 30.07.1987 41:10.9h МС Панкулич І.С.

2 ПУЗАНОВ Ігор UKR, Закарпатська, Мукачево, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 10.10.1993 45:41.8h I Будкевич Г.Б.

3 2176 ЛІТАНЮК Валерій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 02.04.1994 47:55.0h I Матешко В.В., Юдкіна Х.В. ()

4 555 ПАДУС Олег UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 08.09.1995 50:40.9h II Васильків Н.Л.

5 2162 ПЧЕЛІНЦЕВ Юрій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 11.03.1996 50:42.2h II Туркалевич Р.З. (), Юдкіна Х.В. ()

ТОКОДІ Давид HUN, Будапешт 03.05.1991 DNF

 

 

 

 

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини РЕЗУЛЬТАТИ кУБКА "ДРУЖБА" Чоловіки
'Flauz' интернет магазин спортивного питания