Результати чемпіонату області серед ДЮСШ Дівчата 15

 13 квітня, Субота 


Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:35

Біг на 100 м Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 54 КОЛОМОЄЦЬ Аліна ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 12.9h II Новікова Н.Є.

2 245 БРЕЩАЙКО Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 13.6h III Андреасова Л.В.

3 60 ШЕЛЕПЕЦЬ Олександра ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.11.1998 0.0 13.7h III Новікова Н.Є.

4 77 ОЛЬХОВСЬКА Анна-марія ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1998 0.0 13.9h III Новікова Н.Є.

5 50 ПАУЛИШИНЕЦЬ Яна МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.07.2000 0.0 14.0h III Паулишинець О.О. ()

6 2441 БАНК Богдана МОН, Тячівська ДЮСШ 26.06.1999 0.0 14.1h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

7 7 ФАЛЕС Яна МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 0.0 15.1h II юнацький Горват Т.В. ()

8 2442 МОКАН Ірина МОН, Тячівська ДЮСШ 08.07.1998 0.0 15.2h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()






Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:20

Біг на 100 м Дівчата 15 Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 50 ПАУЛИШИНЕЦЬ Яна МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.07.2000 0.0 14.2h I юнацький Паулишинець О.О. ()

2 124 ПОЛЯК Ярослава МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 28.11.2000 0.0 15.2h II юнацький Білак А.Ю. ()

3 77 ЗАЙЦЕВА Олександра МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 0.0 15.2h II юнацький Загарій В.І. ()

4 267 ПРАЧКО Габріелла МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.2001 0.0 15.4h II юнацький Панкулич І.В.

5 ВАСІНА Олександра МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1999 0.0 15.7h III юнацький Чейпеш Р.М. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 54 КОЛОМОЄЦЬ Аліна ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 0.0 13.0h II Новікова Н.Є.

2 7 ФАЛЕС Яна МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 0.0 15.1h II юнацький Горват Т.В. ()

3 83 ПОПОВИЧ Марія ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1998 0.0 15.2h II юнацький Загарій В.І. ()

4 380 КНИЩУК Марія МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.09.1998 0.0 16.5h Дем'ян В.В. ()

189 КАЛІЙ Діана С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 60 ШЕЛЕПЕЦЬ Олександра ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.11.1998 0.0 13.6h III Новікова Н.Є.

2 224 МАГЕЙ Яна МОН, Тячівська ДЮСШ 25.05.1998 0.0 15.6h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 425 ТОКАР Олександра МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.12.1998 0.0 15.8h III юнацький Панкулич І.В.

4 112 БАТЬО Алла МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 26.12.1999 0.0 16.8h Пальок В.М. ()

5 14 МІШКО Каміла МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2001 0.0 18.0h Загарій В.І. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 245 БРЕЩАЙКО Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 13.3h III Андреасова Л.В.

2 77 ОЛЬХОВСЬКА Анна-марія ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1998 0.0 13.6h III Новікова Н.Є.

3 2441 БАНК Богдана МОН, Тячівська ДЮСШ 26.06.1999 0.0 14.4h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4 2442 МОКАН Ірина МОН, Тячівська ДЮСШ 08.07.1998 0.0 14.7h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5 15 РУСИН Іванна МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 0.0 16.5h Загарій В.І. ()

115 ПУШКАР Анастасія МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 20.12.2000 0.0 DNF Попович Є. М. ()






Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:25

Біг на 200 м Дівчата 15 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 52 ЛОМАГА Анастасія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 04.01.1999 0.0 27.7h III Панкулич І.В.

2 2439 ПАЛІНКАШ Тетяна МОН, Тячівська ДЮСШ 08.08.1999 0.0 28.7h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 79 ЗУБАК Ніколетта ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.07.2000 0.0 29.0h III Новікова Н.Є.

4 82 РЕСЛЕР Марія МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 27.08.1998 0.0 30.7h II юнацький Загарій В.І. ()

5 2441 БАНК Богдана МОН, Тячівська ДЮСШ 26.06.1999 0.0 31.1h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 50 ПАУЛИШИНЕЦЬ Яна МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.07.2000 0.0 31.5h II юнацький Паулишинець О.О. ()

2 124 ПОЛЯК Ярослава МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 28.11.2000 0.0 31.5h II юнацький Білак А.Ю. ()

3 267 ПРАЧКО Габріелла МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.2001 0.0 32.0h II юнацький Панкулич І.В.

4 83 ПОПОВИЧ Марія ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1998 0.0 32.5h III юнацький Загарій В.І. ()

5 2442 МОКАН Ірина МОН, Тячівська ДЮСШ 08.07.1998 0.0 33.1h III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 22 ДАЛЕКОРЕЙ Тетяна МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 10.01.2003 0.0 37.5h Далекорей В.В. ()

ОМЕЛЬЧЕНКО Роксолана МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 DNS Чейпеш Р.М. ()

14 МІШКО Каміла МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2001 0.0 DNS Загарій В.І. ()

60 МАТОЛА Неллі МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1999 0.0 DNS Панкулич І.В.

126 СИМКАНИНЕЦЬ Тетяна МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 07.11.1998 0.0 DNS Волошиновський ()

245 БРЕЩАЙКО Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 0.0 DNS Андреасова Л.В.

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 15 РУСИН Іванна МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 0.0 36.2h Загарій В.І. ()

77 ЗАЙЦЕВА Олександра МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 0.0 DNS Загарій В.І. ()






Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:50

Біг на 400 м Дівчата 15 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 1 СЕГЕДІ Ангеліна МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 23.09.2001 1:18.7h III юнацький Головнич О.М. ()

2 26 ХАЛУС Людмила К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 01.05.1998 1:24.5h Дуда В.Л. ()

3 15 ВАЙЗЕР Олександра МОН, ДЮСШ м. Чоп 22.07.2000 1:30.7h Цвекус З.В. ()

4 14 РАЙЧИНЕЦЬ Катерина МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.2001 1:33.5h Райчинець М.Ф. ()

САТУР Тімея МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.04.1999 DNS Панкулич І.В.

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 82 РЕСЛЕР Марія МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 27.08.1998 1:13.3h II юнацький Загарій В.І. ()

2 125 ЗОЗУЛЯ Ярослава МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 16.05.1998 1:17.5h III юнацький Волошиновський ()

3 123 ЮСКА Тетяна МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 11.01.1999 1:26.1h Білак А.Ю. ()

4 108 ХЛАНТА Вікторія МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 20.09.1998 1:35.1h Хмара Ю.М. ()

65 БАЛОГА Каріна МОН, ДЮСШ м.Берегово 22.01.1999 DNS Барта А.І. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 2439 ПАЛІНКАШ Тетяна МОН, Тячівська ДЮСШ 08.08.1999 1:06.9h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2 446 ЗАВЕРЮХА Кристина МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.08.1998 1:12.2h I юнацький Панкулич І.В.

3 155 ФУРДЕЛА Тетяна К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 09.02.2001 1:17.2h III юнацький Дуда В.Л. ()

4 128 КРИВАНИЧ Марина МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 06.09.1998 1:24.9h Білак А.Ю. ()

5 345 ЗЕЙКАН Марія МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 18.09.1999 1:29.1h Білак А.Ю. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:10

Біг на 800 м Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 82 БОЧКО Яна МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 12.02.1999 2:50.3h III Головнич О.М. ()

2 223 ДЕКЕТ Ірина МОН, Тячівська ДЮСШ 09.09.1999 2:53.7h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 382 ЮРАШ Ганна МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 05.05.1999 2:56.9h I юнацький Дем'ян В.В. ()

4 283 БЕЗЕГА Ірина МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.12.1998 3:02.1h I юнацький Панкулич І.В.

5 101 КУЧІНКА Тетяна К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 13.06.1999 3:10.7h II юнацький Дуда В.Л. ()

6 39 ЦАП Лідія МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 29.07.1999 3:29.1h III юнацький Далекорей В.В. ()

101 САРКАНИЧ Мирослава К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 01.01.1999 DNS Дуда В.Л. ()

108 ХЛАНТА Вікторія МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 20.09.1998 DNS Хмара Ю.М. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:00

Біг на 1500 м Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 25 ЛЮТЯНСЬКА Евеліна МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 07.05.2000 5:55.5h I юнацький Далекорей В.В. ()

2 381 ГАВЮК Людмила МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 02.05.1999 6:22.5h II юнацький Дем'ян В.В. ()

15 ЛЕНДЕЛ Крістіна К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 22.04.2000 DNS Дуда В.Л. ()

158 КОПЧА Марія К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 13.09.1999 DNS Дуда В.Л. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:35

Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2438 КОКАУЛІНА Вікторія МОН, Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 0.0 20.0h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:20

Біг на 300 м з/б (0.762) Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 242 ЗІНЧЕНКО Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.05.1999 56.3h I юнацький Андреасова Л.В.





Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:20

Стрибки у довжину Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 58 КУКУЛЬНИК Олександра МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.09.1998 4.96 25 РB III Панкулич І.В.
4.78 4.71 4.79 4.68 4.86 4.96
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

2 2440 ДИКУН Діана МОН, Тячівська ДЮСШ 29.11.1998 4.56 20 РB III Гусар В.М., Гусар В.В. ()
4.56 4.50 X 4.19 X X
0.0 0.0 0.0

3 79 ЗУБАК Ніколетта ДЮСШ №1 м. Ужгород 23.07.2000 4.54 18 РB III Новікова Н.Є.
X X 4.30 4.03 4.49 4.54
0.0 0.0 0.0 0.0

4 51 КАРБОВАНЕЦЬ Наталія ДЮСШ №1 м. Ужгород 28.03.1999 4.50 13 РB III Новікова Н.Є.
4.44 4.25 X 4.50 X X
0.0 0.0 0.0

5 29 ШМАТЧЕНКО Еріка МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.10.2000 4.18 10 РB I юнацький Панкулич І.В.
X 4.18 X X 3.08 X
0.0 0.0

6 224 МАГЕЙ Яна МОН, Тячівська ДЮСШ 25.05.1998 4.06 9 РB I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
3.89 2.42 4.06 3.96 X 3.80
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

7 53 ДУМИШИНЕЦЬ Анастасія ДЮСШ №1 м. Ужгород 25.06.2000 3.84 9 РB II юнацький Новікова Н.Є., Талабіра Р.А. ()
3.41 3.84 3.40 3.04 3.36 3.31
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

8 222 ДОЧИНЕЦЬ Любов МОН, Тячівська ДЮСШ 28.09.1999 3.83 7 РB II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X X 3.83 3.57 3.50 X
0.0 0.0 0.0

9 2445 ІВАНЦЮК Яна МОН, Тячівська ДЮСШ 23.08.1998 3.66 РB III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X 3.14 3.66
0.0 0.0

10 ОМЕЛЬЧЕНКО Роксолана МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 2.85 РB Чейпеш Р.М. ()
2.85 X X
0.0

ВАСІНА Олександра МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1999 DNS Чейпеш Р.М. ()






Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:30

Потрійний стрибок Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 2440 ДИКУН Діана МОН, Тячівська ДЮСШ 29.11.1998 10.08 25 РB I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X X 10.08 X 9.90 9.45
0.0 0.0 0.0

2 2438 КОКАУЛІНА Вікторія МОН, Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 9.72 20 РB II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X 9.72 9.49 9.71 9.44 9.49
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

3 2445 ІВАНЦЮК Яна МОН, Тячівська ДЮСШ 23.08.1998 8.81 РB III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
8.62 X X X 8.81 X
0.0 0.0

222 ДОЧИНЕЦЬ Любов МОН, Тячівська ДЮСШ 28.09.1999 NM Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X X X X X X




Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:20

Штовхання ядра 3 кг Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 40 ГОМОНАЙ Андріана МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.10.1998 10.00 25 РB III Цоклан Й.В. ()
9.58 10.00 9.80 9.90 9.50 9.80

2 2 МАЛЯРЧИК Юлія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.08.1998 8.58 20 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
8.58 8.08 7.70 8.07 7.90 8.02

3 419 ПОПОВА Іванка МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.05.1999 8.50 18 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
7.84 8.10 8.18 7.90 8.50 X

4 432 МАЛЕШ Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.06.1998 8.14 13 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
8.14 7.70 7.10 8.00 8.00 X

5 167 РОСОХА Наталія МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 16.07.1998 6.90 РB III юнацький Попович Є. М. ()
6.38 6.30 6.15 6.90 5.84 X

6 380 КНИЩУК Марія МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.09.1998 6.88 РB III юнацький Дем'ян В.В. ()
6.09 6.56 6.45 6.88 5.80 6.85

7 10 ГНАТКОВИЧ Едіта МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1998 6.68 РB III юнацький Горват Т.В. ()
6.47 6.68 6.20 6.60 6.40 6.15

8 6 ТАЛІЯН Ірина МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 6.10 РB III юнацький Горват Т.В. ()
6.10 4.70 5.70 5.30 X 5.90





Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:40

Метання списа 600 гр Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 432 МАЛЕШ Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.06.1998 22.40 25 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
X X X 20.00 21.50 22.40

2 419 ПОПОВА Іванка МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.05.1999 20.96 20 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
16.70 X 20.85 20.96 19.60 X

3 2 МАЛЯРЧИК Юлія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.08.1998 18.10 18 РB II юнацький Цоклан Й.В. ()
18.10 16.88 15.80 16.80 16.00 X

6 ТАЛІЯН Ірина МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 DNS Горват Т.В. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:35

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 50 ПУХНІЧЕНКО Катерина МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.06.2001 18:59.4h I юнацький Будкевич Г.Б.

2 2445 БІЛЕНКО Тамара МОН, Тячівська ДЮСШ 01.01.2001 19:17.7h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 223 МОЗЕР Ніколетта С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1999 19:51.6h II юнацький Єрмолін Л.М. ()

4 94 ШЕРЕГІЙ Дарина МОН, Тячівська ДЮСШ 01.01.2001 20:28.8h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5 27 ГНЕПА Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.07.1998 20:37.8h II юнацький Будкевич Г.Б.

6 222 МОЗЕР Андріана С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 20:48.4h II юнацький Єрмолін Л.М. ()

7 225 БЕРЕЗА Яна С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 22:48.3h Єрмолін Л.М. ()

188 ФЕЛДЕШІ Евеліна С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 DNS Єрмолін Л.М. ()

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати чемпіонату області серед ДЮСШ Дівчата 15
'Flauz' интернет магазин спортивного питания