Результати чемпіонату області серед ДЮСШ Дівчата 17

13 квітня, Субота 


Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:40

Біг на 100 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 52 РАХМАНОВА Лоліта ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1997 0.0 13.0h II Новікова Н.Є.

2 102 ГЕЛЕТЕЙ Ольга МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 06.10.1997 0.0 15.2h II юнацький Попович Є. М. ()

3 130 МАКРУЩЕНКО Валерія МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 08.02.1996 0.0 15.2h II юнацький Волошиновський ()

4 103 ЛЕТКА Діана МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 03.03.1997 0.0 16.0h III юнацький Попович Є. М. ()

5 172 КОЧІШ Катерина МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 22.09.1997 0.0 16.0h III юнацький Попович Є. М. ()

85 ЦАНЬКО Едіта МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.11.1997 0.0 DQ Загарій В.І. ()



Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:25

Біг на 200 м Дівчата 17 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

ФЕЄР Вікторія МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1996 0.0 DNS Пилип Ю.П. ()

58 ДІТРИХ Анастасія ДЮСШ №1 м. Ужгород 29.08.1997 0.0 DNS Мокринський М.М.

103 ЛЕТКА Діана МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 03.03.1997 0.0 DNS Попович Є. М. ()

172 КОЧІШ Катерина МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 22.09.1997 0.0 DNS Попович Є. М. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 64 СТАНЧАК Вероніка ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.02.1997 0.0 30.5h I юнацький Новікова Н.Є.

2 74 ВОРИНЯК Марія МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 19.07.1997 0.0 31.2h II юнацький Загарій В.І. ()

3 102 ГЕЛЕТЕЙ Ольга МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 06.10.1997 0.0 31.9h II юнацький Попович Є. М. ()

4 5 КИСЕЛЮК Анна МОН, ДЮСШ м.Берегово 16.02.1996 0.0 32.4h III юнацький Перевузник Н.В. ()

5 85 ЦАНЬКО Едіта МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.11.1997 0.0 36.8h Загарій В.І. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:50

Біг на 400 м Дівчата 17 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 156 ПОПАДИНЕЦЬ Діана МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 06.02.1996 1:12.5h I юнацький Хмара Ю.М. ()

2 111 ЧАЛОВКА Тетяна МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 13.01.1997 1:13.3h II юнацький Попович Є. М. ()

3 130 МАКРУЩЕНКО Валерія МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 08.02.1996 1:14.9h II юнацький Волошиновський ()

НОВІКОВА Аліна МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 DNS Пилип Ю.П. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 52 РАХМАНОВА Лоліта ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1997 1:02.0h II Новікова Н.Є.

2 66 ТАРГОНСЬКА Сніжанна ДЮСШ №1 м. Ужгород 07.11.1996 1:08.9h I юнацький Новікова Н.Є.

3 74 ВОРИНЯК Марія МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 19.07.1997 1:14.7h II юнацький Загарій В.І. ()

4 5 КИСЕЛЮК Анна МОН, ДЮСШ м.Берегово 16.02.1996 1:18.3h III юнацький Перевузник Н.В. ()



Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:10

Біг на 800 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 166 ТУДОСИ Василина МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1997 2:42.0h III Губін Є.В., Панкулич І.В.

2 2444 СОЙМА Діана МОН, Тячівська ДЮСШ 20.11.1996 2:47.4h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 222 УХАЛЬ Андріана МОН, Тячівська ДЮСШ 24.11.1996 2:48.4h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4 3 ВОЛОШИНА Юлія МОН, ДЮСШ м.Берегово 19.10.1996 2:50.4h III Перевузник Н.В. ()

5 26 ГАВРАН Олена К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 25.05.1997 2:55.9h I юнацький Дуда В.Л. ()

73 БИСАГА Марина К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 14.04.1997 DNS Дуда В.Л. ()

245 ГОЛИШ Катерина МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 15.12.1997 DNS Губін Є.В., Панкулич І.В.




Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:00

Біг на 1500 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 108 КАПУСТЕЙ Владислава МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 27.05.1996 6:13.4h II юнацький Пальок В.М. ()

2 76 ВОЙОШ Вікторія ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1997 6:20.7h II юнацький Загарій В.І. ()

3 376 БУРМІСТРОВА Ірина МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 22.07.1997 6:29.9h II юнацький Дем'ян В.В. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:55

Естафетний біг 4х100 м Дівчата 17 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 52 РАХМАНОВА Лоліта ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.01.1997 51.5h II Новікова Н.Є.

1 54 КОЛОМОЄЦЬ Аліна ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.07.1998 51.5h II Новікова Н.Є.

1 57 НОВІКОВА Дарія ДЮСШ №1 м. Ужгород 29.03.1997 51.5h II Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.

1 60 ШЕЛЕПЕЦЬ Олександра ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.11.1998 51.5h II Новікова Н.Є.

2 52 ЛОМАГА Анастасія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 04.01.1999 54.0h III Панкулич І.В.

2 58 КУКУЛЬНИК Олександра МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.09.1998 54.0h III Панкулич І.В.

2 242 ЗІНЧЕНКО Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.05.1999 54.0h III Андреасова Л.В.

2 245 БРЕЩАЙКО Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.11.1999 54.0h III Андреасова Л.В.

3 2438 КОКАУЛІНА Вікторія МОН, Тячівська ДЮСШ 09.06.1998 57.5h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 2439 ПАЛІНКАШ Тетяна МОН, Тячівська ДЮСШ 08.08.1999 57.5h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 2440 ДИКУН Діана МОН, Тячівська ДЮСШ 29.11.1998 57.5h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 2441 БАНК Богдана МОН, Тячівська ДЮСШ 26.06.1999 57.5h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5 102 ГЕЛЕТЕЙ Ольга МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 06.10.1997 1:02.8h III юнацький Попович Є. М. ()

5 103 ЛЕТКА Діана МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 03.03.1997 1:02.8h III юнацький Попович Є. М. ()

5 111 ЧАЛОВКА Тетяна МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 13.01.1997 1:02.8h III юнацький Попович Є. М. ()

5 115 ПУШКАР Анастасія МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 20.12.2000 1:02.8h III юнацький Попович Є. М. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

4 77 ЗАЙЦЕВА Олександра МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.2000 1:01.2h II юнацький Загарій В.І. ()

4 82 РЕСЛЕР Марія МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 27.08.1998 1:01.2h II юнацький Загарій В.І. ()

4 82 БОЧКО Яна МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 12.02.1999 1:01.2h II юнацький Головнич О.М. ()

4 83 ПОПОВИЧ Марія ДЮСШ Свалявського р-ну 01.01.1998 1:01.2h II юнацький Загарій В.І. ()

6 САРКАНИЧ Мирослава К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 01.01.1999 1:04.7h III юнацький Дуда В.Л. ()

6 26 ХАЛУС Людмила К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 01.05.1998 1:04.7h III юнацький Дуда В.Л. ()

6 73 БИСАГА Марина К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 14.04.1997 1:04.7h III юнацький Дуда В.Л. ()

6 155 ФУРДЕЛА Тетяна К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 09.02.2001 1:04.7h III юнацький Дуда В.Л. ()

7 112 БАТЬО Алла МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 26.12.1999 1:05.0h III юнацький Пальок В.М. ()

7 123 ЮСКА Тетяна МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 11.01.1999 1:05.0h III юнацький Білак А.Ю. ()

7 126 СИМКАНИНЕЦЬ Тетяна МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 07.11.1998 1:05.0h III юнацький Волошиновський ()

7 128 КРИВАНИЧ Марина МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 06.09.1998 1:05.0h III юнацький Білак А.Ю. ()

8 376 БУРМІСТРОВА Ірина МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 22.07.1997 1:07.0h Дем'ян В.В. ()

8 380 КНИЩУК Марія МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.09.1998 1:07.0h Дем'ян В.В. ()

8 381 ГАВЮК Людмила МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 02.05.1999 1:07.0h Дем'ян В.В. ()

8 382 ЮРАШ Ганна МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 05.05.1999 1:07.0h Дем'ян В.В. ()

3 ВОЛОШИНА Юлія МОН, ДЮСШ м.Берегово 19.10.1996 DNS Перевузник Н.В. ()

5 КИСЕЛЮК Анна МОН, ДЮСШ м.Берегово 16.02.1996 DNS Перевузник Н.В. ()

65 БАЛОГА Каріна МОН, ДЮСШ м.Берегово 22.01.1999 DNS Барта А.І. ()

84 БІДЗІЛЯ Ніколетта МОН, ДЮСШ м.Берегово 21.09.1998 DNS Барта А.І. ()




Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:35

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 3 ПЕТРУСЬ Вікторія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.03.1996 18:54.1h I юнацький Будкевич Г.Б.

2 41 САВЧУК Даяна МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 05.05.1996 19:53.7h II юнацький Будкевич Г.Б.

3 17 ЛЕМЕН Юлія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.09.1996 20:32.3h II юнацький Будкевич Г.Б.

187 КУЧАНСЬКА Софія С , ОДЮСШ СТП "Спартак" 01.01.1996 DNS Єрмолін Л.М. ()




Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:20

Стрибки у довжину Дівчата 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 57 НОВІКОВА Дарія ДЮСШ №1 м. Ужгород 29.03.1997 5.07 25 РB II Коломоєць А.І., Новікова Н.Є.
X X X 5.07 4.98 X
0.0 0.0




Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:20

Штовхання ядра 3 кг Дівчата 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 405 БОРКОВСЬКА Іванна МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 17.01.1997 10.50 25 РB III Цоклан Й.В. (), Андреасова Л.В.
10.02 10.50 10.50 10.10 10.30 10.20

2 9 КРАВЧЕНКО Христина ДЮСШ Свалявського р-ну 07.06.1997 9.24 20 РB I юнацький Горват Т.В. ()
8.63 9.07 8.80 8.80 9.24 8.60

3 443 ДАНКЕВИЧ Кристина МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.08.1996 8.40 18 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
7.80 7.87 8.40 8.20 8.30 8.01

4 168 ПАВЛОВА Олександра МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 25.07.1996 7.95 13 РB II юнацький Попович Є. М. ()
7.94 7.55 7.84 7.40 7.95 7.40




Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:40

Метання списа 600 гр Дівчата 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 448 МОШКОЛА Євгенія МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.11.1997 29.10 25 РB III Цоклан Й.В. ()
X 24.80 26.85 27.15 29.10 27.80

2 405 БОРКОВСЬКА Іванна МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 17.01.1997 27.80 20 РB III Цоклан Й.В. (), Андреасова Л.В.
24.00 23.90 X 26.00 21.30 27.80

3 9 КРАВЧЕНКО Христина ДЮСШ Свалявського р-ну 07.06.1997 27.60 18 РB III Горват Т.В. ()
X 25.36 24.50 26.40 27.60 26.00

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати чемпіонату області серед ДЮСШ Дівчата 17
'Flauz' интернет магазин спортивного питания