Результати Чемпіонату області серед ДЮСШ Юнаки 15

13 квітня, Субота


Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:25

Біг на 100 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 57 СЕГЛЯНИК Дмитро ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 0.0 12.9h II юнацький Новікова Н.Є.

2 60 ПИПА Андрій ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.06.1999 0.0 13.5h III юнацький Мокринський М.М.

3 51 БАБИНЕЦЬ Роман МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 20.05.2000 0.0 13.6h III юнацький Новікова Н.Є.

4 452 ЛЕЦОВИЧ Віталій МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 13.7h III юнацький Панкулич І.В.

5 КЕРЕЧАНИН Юрій МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 25.04.1999 0.0 13.8h III юнацький Пальок В.М. ()

6 105 ПОДОЛЕЙ Микола МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 06.06.2000 0.0 13.9h III юнацький Попович Є. М. ()

7 111 ПИЛИП Василь МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 13.06.1999 0.0 14.2h Пальок В.М. ()

52 ДИГАНИЧ Віктор МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.02.1998 0.0 DNF Панкулич І.В.






Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:00

Біг на 100 м Юнаки 15 Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 57 СЕГЛЯНИК Дмитро ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 0.0 12.9h II юнацький Новікова Н.Є.

2 185 САПІГА Віктор С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2002 0.0 16.5h Єрмолін Л.М. ()

184 СЕМЕНОВИЧ Андрій С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1999 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()

221 ГОЛОМБОШІ Михайло С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 60 ПИПА Андрій ДЮСШ №1 м. Ужгород 05.06.1999 0.0 13.3h III юнацький Мокринський М.М.

2 КЕРЕЧАНИН Юрій МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 25.04.1999 0.0 13.9h III юнацький Пальок В.М. ()

186 БАСАРАБ Євген С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2002 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()

189 ХОВПЕЙ Іван С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()

221 КАБАШТУР Корнелій КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 51 БАБИНЕЦЬ Роман МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 20.05.2000 0.0 13.2h III юнацький Новікова Н.Є.

2 105 ПОДОЛЕЙ Микола МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 06.06.2000 0.0 13.6h III юнацький Попович Є. М. ()

3 386 МОКРИНЧУК Володимир МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 17.09.1998 0.0 15.2h Катеринюк В.П. ()

187 ВАЧІЛЯ Золтан С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 52 ДИГАНИЧ Віктор МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.02.1998 0.0 12.9h II юнацький Панкулич І.В.

2 452 ЛЕЦОВИЧ Віталій МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 13.5h III юнацький Панкулич І.В.

3 111 ПИЛИП Василь МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 13.06.1999 0.0 14.1h Пальок В.М. ()

189 ПУСТОШИБЕНКО В С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:15

Біг на 200 м Юнаки 15 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2442 ЗИЗЕНЬ Максим МОН, Тячівська ДЮСШ 09.04.1999 0.0 25.6h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2 72 КОСЕЙ Едуард К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 31.10.1998 0.0 26.6h II юнацький Дуда В.Л. ()

3 57 СЕГЛЯНИК Дмитро ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 0.0 27.1h II юнацький Новікова Н.Є.

4 ДЕЯК Роман МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 31.2h Чейпеш Р.М. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 КАЙЛО Богдан МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 27.3h II юнацький Чейпеш Р.М. ()

2 51 БАБИНЕЦЬ Роман МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 20.05.2000 0.0 27.8h III юнацький Новікова Н.Є.

3 452 ЛЕЦОВИЧ Віталій МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 31.07.1999 0.0 28.2h III юнацький Панкулич І.В.

4 58 БУГАЄНКО Іван ДЮСШ №1 м. Ужгород 18.01.2003 0.0 32.2h Новікова Н.Є.

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 ПЕЧЕНІВСЬКИЙ Василь МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 29.4h Пилип Ю.П. ()

2 54 РЕЙКА Владислав ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.04.2000 0.0 30.3h Новікова Н.Є.

97 КОБРИН Михайло МОН, ДЮСШ м.Берегово 01.01.1998 0.0 DNS Барта А.І. ()

496 ПУХНІЧЕНКО Віктор МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.09.1999 0.0 DNS Панкулич І.В.

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 85 БУЦКО Даніел МОН, ДЮСШ м.Берегово 30.11.1999 0.0 28.8h Перевузник Н.В. ()

ГОНДА Станіслав МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 0.0 DNS Пилип Ю.П. ()

52 ДИГАНИЧ Віктор МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 22.02.1998 0.0 DNS Панкулич І.В.

465 КОЗАРЬ Ярослав МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1999 0.0 DNS Андреасова Л.В.






Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:40

Біг на 400 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 2442 ЗИЗЕНЬ Максим МОН, Тячівська ДЮСШ 09.04.1999 58.0h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

127 ПОЛЯК Василь МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 10.10.1998 DQ Білак А.Ю. ()

342 КУЗЬМА Іван МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 24.04.1998 DQ Білак А.Ю. ()

221 ГОЛОМБОШІ Михайло С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 DNS Єрмолін Л.М. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:00

Біг на 800 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 93 ЧЕРНЯК Василь МОН, Тячівська ДЮСШ 26.06.1998 2:26.9h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2 79 ШИМОНЯ Микола ДЮСШ №1 м. Ужгород 03.03.1998 2:27.7h I юнацький Мокринський М.М.

3 12 ДОХНЯК Павло МОН, ДЮСШ м. Чоп 12.07.1999 2:28.3h II юнацький Цвекус З.В. ()

4 РАЦИН Артур МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 2:40.5h III юнацький Пилип Ю.П. ()

5 126 МОЛНАР Василь МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 14.01.1998 2:41.1h III юнацький Хмара Ю.М. ()

6 БІГУН Юрій МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 2:50.6h Пилип Ю.П. ()

7 387 ТОМЕНЮК Іван МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 11.06.2000 2:51.4h Катеринюк В.П. ()

8 35 ХМІЛЬ Вадим МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.1999 2:57.7h Райчинець М.Ф. ()

9 15 ГОГЕРЧАК Ігор МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 21.05.2005 3:26.4h Далекорей В.В. ()

184 СЕМЕНОВИЧ Андрій С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1999 DNS Єрмолін Л.М. ()




Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:45

Біг на 1500 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 74 ДОБЕЙ Василь ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.01.1999 5:04.5h I юнацький Новікова Н.Є.

2 384 ФЕРЕНЦ Василь МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 16.03.1998 5:05.0h I юнацький Дем'ян В.В. ()

3 389 МОЛДАВЧУК Іван МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.01.1998 5:06.0h II юнацький Катеринюк В.П. ()

4 ГОРЛАН Олександр МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1999 5:28.9h III юнацький Чейпеш Р.М. ()

5 99 ТАНЧИНЕЦЬ Василь МОН, ДЮСШ м.Берегово 25.08.1998 5:36.4h III юнацький Перевузник Н.В. ()

6 86 ВІГ Генгріх МОН, ДЮСШ м.Берегово 14.01.1999 5:40.5h III юнацький Перевузник Н.В. ()

7 ДОРОГІ Федір МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1999 6:03.6h Пилип Ю.П. ()

8 13 ФЕЙСА Михайло МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 20.12.2001 6:09.6h Туряниця В.І. ()

ФЕЄР Іван МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 DNF Пилип Ю.П. ()






Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:35

Біг на 3000 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 383 ОБРЕЦЬКИЙ Микола МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 05.08.1998 11:04.0h II юнацький Дем'ян В.В. ()

2 388 ШЕМОТА Юрій МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 11.09.2000 11:10.0h II юнацький Катеринюк В.П. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:20

Біг на 300 м з/б (0.762) Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 465 КОЗАРЬ Ярослав МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1999 46.6h II Андреасова Л.В.





Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:45

Стрибки у довжину Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 2441 ЮРИК Василь МОН, Тячівська ДЮСШ 21.04.1999 4.99 25 РB II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
4.93 4.87 4.91 4.99 X 4.87
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

2 КАЙЛО Богдан МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 4.60 РB III юнацький Чейпеш Р.М. ()
4.33 4.57 4.41 4.10 4.60 4.24
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

3 80 ГАРГОЦ Артем ДЮСШ №1 м. Ужгород 19.10.1998 4.54 РB III юнацький Новікова Н.Є.
4.51 4.40 4.50 4.35 4.51 4.54
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

4 496 ПУХНІЧЕНКО Віктор МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.09.1999 4.51 РB III юнацький Панкулич І.В.
X X 4.34 X 4.51 4.06
0.0 0.0 0.0

5 429 ГАВРАН Михайло МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.04.2000 4.42 РB III юнацький Панкулич І.В.
X 4.42 X 4.35 X 4.42
0.0 0.0 0.0

6 ДЕЯК Роман МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 4.22 РB III юнацький Чейпеш Р.М. ()
4.22 3.66 X X 3.92 3.84
0.0 0.0 0.0 0.0

7 54 РЕЙКА Владислав ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.04.2000 4.18 РB III юнацький Новікова Н.Є.
X 4.09 3.87 4.13 4.18 3.56
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

8 241 РЕБРЕЙ Роман МОН, Тячівська ДЮСШ 08.02.2001 4.02 РB III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
4.02 3.91 3.93 3.96 3.76 3.71
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

9 58 БУГАЄНКО Іван ДЮСШ №1 м. Ужгород 18.01.2003 3.94 РB Новікова Н.Є.
3.83 3.85 3.94
0.0 0.0 0.0

10 239 МАРКОВІЧ Павло МОН, Тячівська ДЮСШ 13.07.2000 3.79 РB Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X 3.68 3.79
0.0 0.0

11 386 МОКРИНЧУК Володимир МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 17.09.1998 3.77 РB Катеринюк В.П. ()
X X 3.77
0.0

ГОРЛАН Олександр МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1999 DNS Чейпеш Р.М. ()



221 КАБАШТУР Корнелій КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1998 DNS Єрмолін Л.М. ()






Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:15

Потрійний стрибок Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 2441 ЮРИК Василь МОН, Тячівська ДЮСШ 21.04.1999 11.23 25 РB II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
10.93 11.10 11.23 X 10.91 11.14
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

2 239 МАРКОВІЧ Павло МОН, Тячівська ДЮСШ 13.07.2000 9.85 РB Гусар В.М., Гусар В.В. ()
9.63 9.29 9.85 9.00 9.06 8.90
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

241 РЕБРЕЙ Роман МОН, Тячівська ДЮСШ 08.02.2001 NM Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X X X X X X




Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:20

Штовхання ядра 4 кг Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 422 ЦИМОХА Андрій МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 08.04.1998 11.86 25 РB Цоклан Й.В. ()
10.20 10.90 10.93 11.85 11.86 11.40

2 429 ВАСЛЮК Андрій МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 10.56 20 РB Цоклан Й.В. ()
9.90 10.56 9.88 10.10 9.60 X

3 36 ЛЕГЕЩИЧ Михайло МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.1998 10.29 18 РB Бабець М.І. ()
10.00 10.29 9.80 9.50 9.92 9.90

4 492 СОРОКАНИНЕЦЬ Павло МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.09.1998 10.01 13 РB Цоклан Й.В. ()
10.01 9.70 9.85 9.70 9.87 9.20

5 4 ЧЕБОТАРЬОВ Олександр МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 13.01.1999 10.00 10 РB Горват Т.В. ()
9.80 X 10.00 8.37 8.98 9.24

6 24 МИТРОВИЧ Сергій МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.1998 9.35 9 РB Бабець М.І. ()
X 9.35 X 8.73 X 8.84

7 491 ЕФРЕМОВ Володимир МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.10.1999 8.85 8 РB Цоклан Й.В. ()
8.75 8.30 8.35 8.60 8.00 8.85

8 41 МІШКОВСЬКИЙ Дмитро МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 30.03.1998 8.74 7 РB Бабець М.І. ()
X 8.32 X 8.44 8.74 8.70

9 ГОРЛАН Олександр МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1999 7.94 5 РB Чейпеш Р.М. ()
7.94

10 18 ГУЛЕДЗА Іван МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.2002 7.90 4 РB Мельник А.М.
7.90

11 ЗЕЛЕНЯК Владислав МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1999 7.85 3 РB Чейпеш Р.М. ()
7.85

12 5 БУЛАКОВСЬКИЙ Антон МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 27.04.1999 7.10 2 РB Горват Т.В. ()
7.10

183 ЩЕПАК Артем С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2001 DNS Єрмолін Л.М. ()


225 ГУР'ЄВ Артем МОН, КОДЮСШ "Спартак" 06.05.2000 DNS Єрмолін Л.М. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:40

Метання списа 600 гр Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 418 ЄВСТАФІЄВ Ігор МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 37.20 25 РB I юнацький Андреасова Л.В.
26.50 X X 33.05 21.50 37.20

2 4 ЧЕБОТАРЬОВ Олександр МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 13.01.1999 29.30 РB III юнацький Горват Т.В. ()
X 29.30 X 27.00 25.00 X

3 5 БУЛАКОВСЬКИЙ Антон МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 27.04.1999 24.20 РB III юнацький Горват Т.В. ()
21.30 X 22.40 X 24.20 X

4 14 ФІЛІПЕНКОВ Ілля МОН, ДЮСШ м. Чоп 24.05.2000 19.40 РB Цвекус З.В. ()
19.40 X X X X X

429 ВАСЛЮК Андрій МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1998 DNS Цоклан Й.В. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:35

Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 53 ПОЛЯК Ігор МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 15.09.2000 29:18.4h II юнацький Будкевич Г.Б.

2 ОРОС Ярослав МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 29.05.1998 33:45.6h III юнацький Будкевич Г.Б.

187 ВАЧІЛЯ Золтан С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.2000 DNS Єрмолін Л.М. ()

 

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати Чемпіонату області серед ДЮСШ Юнаки 15
'Flauz' интернет магазин спортивного питания