Результати чемпіонату області серед ДЮСШ Юнаки 17

 

13 квітня, Субота 









Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:30

Біг на 100 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 68 КУДРЯХІН Олег ДЮСШ №1 м. Ужгород 08.07.1997 0.0 11.3h II Новікова Н.Є.

2 72 КОВТЮК Олексій ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.11.1996 0.0 11.7h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

3 71 КУСТРЬО Сергій ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 0.0 11.8h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

4 ЧОРНИЙ Іван МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 0.0 12.0h III Пилип Ю.П. ()

5 210 ГЕРЕЙ Максим МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.09.1996 0.0 12.1h I юнацький Панкулич І.В.

6 74 ВОВЧАНСЬКИЙ Ілля ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.08.1997 0.0 12.1h I юнацький Новікова Н.Є.

7 2444 НОСА Михайло МОН, Тячівська ДЮСШ 25.10.1996 0.0 12.1h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

8 73 МІКЛОВЦИК Михайло ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 0.0 13.7h III юнацький Новікова Н.Є.





Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:00

Біг на 100 м Юнаки 17 Забіги

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 72 КОВТЮК Олексій ДЮСШ №1 м. Ужгород 15.11.1996 0.0 11.7h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

2 ЧОРНИЙ Іван МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 0.0 11.9h III Пилип Ю.П. ()

3 84 МИГОВИЧ Андрій ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 0.0 12.2h I юнацький Загарій В.І. ()

4 4 КОЗЕЛ Володимир МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1996 0.0 12.7h II юнацький Панкулич І.В.

5 174 КОВАЧ Іван МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 07.01.1997 0.0 12.8h II юнацький Попович Є. М. ()

6 378 ПОПЕНЧУК Богдан МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 0.0 13.8h III юнацький Дем'ян В.В. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 68 КУДРЯХІН Олег ДЮСШ №1 м. Ужгород 08.07.1997 0.0 11.6h III Новікова Н.Є.

2 210 ГЕРЕЙ Максим МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.09.1996 0.0 12.0h III Панкулич І.В.

3 72 КОМЛИК Олександр К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.06.1996 0.0 12.3h I юнацький Дуда В.Л. ()

4 427 МАРЧУК Марк МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.04.1996 0.0 12.4h I юнацький Андреасова Л.В.

5 9 МИГОВИЧ Едуард МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.06.1997 0.0 12.7h II юнацький Панкулич І.В.

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 2444 НОСА Михайло МОН, Тячівська ДЮСШ 25.10.1996 0.0 11.9h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

2 73 МІКЛОВЦИК Михайло ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 0.0 12.0h III Новікова Н.Є.

3 109 ГОЙНОШ Владислав МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 30.09.1996 0.0 12.8h II юнацький Попович Є. М. ()

4 117 ПАВЛІЙ Валентин МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 02.12.1996 0.0 14.0h III юнацький Попович Є. М. ()

222 ДАНОВ Іштван С , КОДЮСШ "Спартак" 16.12.1997 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 71 КУСТРЬО Сергій ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 0.0 11.7h III Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

2 73 ЗАЛОГА Степан МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 04.01.1996 0.0 12.2h I юнацький Головнич О.М. ()

3 234 МУЧІЧКА Віктор МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.09.1997 0.0 13.2h III юнацький Андреасова Л.В.

4 118 ТУРОК Віталій МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 25.10.1997 0.0 13.8h III юнацький Пальок В.М. ()

Забіг 5
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 74 ВОВЧАНСЬКИЙ Ілля ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.08.1997 0.0 12.2h I юнацький Новікова Н.Є.

2 152 ОРОС Василь МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 15.06.1996 0.0 12.8h II юнацький Попович Є. М. ()

3 122 РОМАН Ігор МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 28.07.1997 0.0 13.3h III юнацький Волошиновський ()

4 373 ТКАЧУК Михайло МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 16.11.1996 0.0 13.4h III юнацький Катеринюк В.П. ()

5 РОМАН Юрій МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 0.0 14.0h III юнацький Чейпеш Р.М. ()






Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:15

Біг на 200 м Юнаки 17 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 52 ФЕРДИНАНД Денис МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 16.07.1997 0.0 24.4h III Новікова Н.Є.

2 63 СТЕЦИШИН Арсен ДЮСШ №1 м. Ужгород 21.09.1997 0.0 25.0h III Мокринський М.М.

3 49 ПЕРЕЦ Василь К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 02.04.1997 0.0 25.1h III Дуда В.Л. ()

4 СЕРГЕЄВ Віталій МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1996 0.0 25.6h I юнацький Чейпеш Р.М. ()

5 152 ОРОС Василь МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 15.06.1996 0.0 25.8h I юнацький Попович Є. М. ()

6 64 ЛАДЖУН Олексій МОН, ДЮСШ м.Берегово 17.08.1996 0.0 26.2h I юнацький Перевузник Н.В. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

ВОЛОШИН Юрій МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 0.0 DNS Пилип Ю.П. ()

77 МАТРИНЕЦЬ Степан К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 25.12.1996 0.0 DNS Дуда В.Л. ()

109 ГОЙНОШ Владислав МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 30.09.1996 0.0 DNS Попович Є. М. ()

222 ДАНОВ Іштван С , КОДЮСШ "Спартак" 16.12.1997 0.0 DNS Єрмолін Л.М. ()

Забіг 3
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 74 ВОВЧАНСЬКИЙ Ілля ДЮСШ №1 м. Ужгород 02.08.1997 0.0 24.9h III Новікова Н.Є.

2 2444 НОСА Михайло МОН, Тячівська ДЮСШ 25.10.1996 0.0 25.2h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 427 МАРЧУК Марк МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.04.1996 0.0 25.3h III Андреасова Л.В.

4 402 ЄВСТАФІЄВ Владислав МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.07.1996 0.0 26.3h I юнацький Андреасова Л.В.

5 9 МИГОВИЧ Едуард МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.06.1997 0.0 27.6h III юнацький Панкулич І.В.

Забіг 4
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 210 ГЕРЕЙ Максим МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 16.09.1996 0.0 25.0h III Панкулич І.В.

2 4 КОЗЕЛ Володимир МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 01.01.1996 0.0 26.0h I юнацький Панкулич І.В.

3 174 КОВАЧ Іван МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 07.01.1997 0.0 26.7h II юнацький Попович Є. М. ()

170 ШМАТЧЕНКО Михайло МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.10.1996 0.0 DNS Панкулич І.В.

194 МУРАЙКО Іван МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 0.0 DNS Панкулич І.С., Цоклан Й.В. ()




Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:40

Біг на 400 м Юнаки 17 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

ЧОРНИЙ Іван МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 DNS Пилип Ю.П. ()

117 ПАВЛІЙ Валентин МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 02.12.1996 DNS Попович Є. М. ()

129 АЛМАШІ Іван МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 01.03.1996 DNS Білак А.Ю. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 73 МІКЛОВЦИК Михайло ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 56.7h I юнацький Новікова Н.Є.

2 СЕРГЕЄВ Віталій МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1996 58.2h I юнацький Чейпеш Р.М. ()

3 64 ЛАДЖУН Олексій МОН, ДЮСШ м.Берегово 17.08.1996 59.5h I юнацький Перевузник Н.В. ()

4 117 ВАШ Іван МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 27.02.1997 1:05.3h Пальок В.М. ()

5 115 ЛОВГА Михайло МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 20.07.1997 1:07.1h Пальок В.М. ()

6 ЧОРНИЙ Роман МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 1:10.0h Пилип Ю.П. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:00

Біг на 800 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 84 МИГОВИЧ Андрій ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 2:13.2h III Загарій В.І. ()

2 2443 КУШНІР Олександр МОН, Тячівська ДЮСШ 29.10.1997 2:15.4h III Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 37 ДУФИНЕЦЬ Янош К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 10.03.1997 2:16.3h III Дуда В.Л. ()

4 130 ПОПАДИНЕЦЬ Юрій МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 23.04.1997 2:16.4h III Попович Є. М. ()

5 439 ВЕСЕЛОВ Михайло МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 14.06.1997 2:17.7h III Панкулич І.В.

6 225 ГУДАЧЕК Дмитро С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1996 2:19.5h III Єрмолін Л.М. ()

7 80 АНДРЕЙКО Вадим МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 09.07.1997 2:20.6h I юнацький Новікова Н.Є.

8 68 СВИСТАК Юрій МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 29.09.1997 2:27.8h I юнацький Головнич О.М. ()

9 223 ТОВТ Вадим С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1996 2:30.1h II юнацький Єрмолін Л.М. ()

10 94 КОМАРОМІ Василь МОН, ДЮСШ м.Берегово 19.02.1996 2:30.6h II юнацький Катков В.Д. ()

11 93 ЛУКАШЕНКО Владислав МОН, ДЮСШ м.Берегово 28.01.1996 2:30.9h II юнацький Перевузник Н.В. ()

12 87 СЕЛЕХМАН Руслан МОН, ДЮСШ м.Берегово 03.04.1996 2:35.6h III юнацький Перевузник Н.В. ()

13 104 БРИНЗЕЙ Олександр МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 07.12.1997 2:40.7h III юнацький Хмара Ю.М. ()

14 223 БОЛДИЖАР Йосип С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1997 2:41.0h III юнацький Єрмолін Л.М. ()

15 110 ФАНТА Сергій МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 04.03.1996 23:77.8h Пальок В.М. ()

67 АНДРЕЙКОВИЧ Віктор ДЮСШ №1 м. Ужгород 24.07.1997 DNS Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

122 РОМАН Ігор МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 28.07.1997 DNS Волошиновський ()




Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:45

Біг на 1500 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 177 ДЕМ'ЯН Богдан МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 27.11.1996 4:32.9h III Попович Є. М. ()

2 25 КОЗЕЛ Іван МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.01.1997 4:36.1h III Панкулич І.В.

3 40 КОВАЧ Юрій МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 20.03.1996 4:36.9h III Далекорей В.В. ()

4 66 РУСИН Євген МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 05.05.1996 4:50.8h I юнацький Головнич О.М. ()

5 149 ЗВАРИЧ Пал К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 02.02.1997 5:01.2h I юнацький Дуда В.Л. ()

6 155 КОХАН Павло К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.07.1996 5:05.6h II юнацький Дуда В.Л. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:35

Біг на 3000 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 379 ЗІНИЧ Василь МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 05.09.1997 10:17.7h III Дем'ян В.В. ()

2 77 БРИЛИНСЬКИЙ Сергій ДЮСШ №1 м. Ужгород 13.11.1996 10:20.5h I юнацький Мокринський М.М.

3 26 КРУЧАНИЦЯ Василь К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 27.12.1997 10:32.9h I юнацький Дуда В.Л. ()




Мукачево 13 квітня 2013 р. 11:35

Біг на 110 м з/б (0.914) Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 194 МУРАЙКО Іван МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 0.0 15.6h II Панкулич І.С., Цоклан Й.В. ()

2 2438 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 0.0 17.4h II юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

3 2440 ВАКІЙ Євген МОН, Тячівська ДЮСШ 05.02.1996 0.0 18.5h III юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()




Мукачево 13 квітня 2013 р. 12:45

Стрибки у довжину Юнаки 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 196 МЕЛЬНИК Максим МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.01.1997 6.39 25 РB II Панкулич І.С., Панкулич І.В.
X 6.36 6.39 6.07 X X
0.0 0.0 0.0

2 2439 МАЦОЛА Ерік МОН, Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 5.92 20 РB III Гусар В.М., Гусар В.В. ()
5.92 5.86 X X X
0.0 0.0

3 52 ФЕРДИНАНД Денис МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 16.07.1997 5.81 18 РB III Новікова Н.Є.
5.44 5.51 5.35 5.63 5.57 5.81
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

4 402 ЄВСТАФІЄВ Владислав МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.07.1996 5.79 13 РB I юнацький Андреасова Л.В.
X X 5.58 X X 5.79
0.0 0.0

5 ЧОРНИЙ Іван МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 5.69 10 РB I юнацький Пилип Ю.П. ()
5.69 5.59 5.25 X X 5.19
0.0 0.0 0.0 0.0

6 СТАРОСТА Олександр МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1996 5.69 9 РB I юнацький Чейпеш Р.М. ()
4.59 4.96 5.07 4.87 X 5.15
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

7 106 СЛИВКА Олександр МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 19.03.1996 5.17 РB II юнацький Попович Є. М. ()
5.17
0.0

8 373 ТКАЧУК Михайло МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 16.11.1996 4.81 РB II юнацький Катеринюк В.П. ()
4.53 4.40 4.53 4.61 4.81 4.63
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

9 РОМАН Юрій МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 4.72 РB III юнацький Чейпеш Р.М. ()
4.18 4.68 4.27 4.40 4.72 4.29
0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

10 378 ПОПЕНЧУК Богдан МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 4.47 РB III юнацький Дем'ян В.В. ()
4.47 3.90 X
0.0 0.0

170 ШМАТЧЕНКО Михайло МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 18.10.1996 DNS Панкулич І.В.



374 ФАЙБИШ Михайло МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 19.09.1996 DNS Катеринюк В.П. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:15

Потрійний стрибок Юнаки 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 2439 МАЦОЛА Ерік МОН, Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 13.25 25 РB III Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X 12.87 X 12.91 X 13.25
0.0 0.0 0.0

2 2438 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 12.69 20 РB III Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X 12.66 X X 12.69 12.68
0.0 0.0 0.0





Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:00

Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 33 САВЧИН Євген МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.03.1997 12.48 25 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
12.35 12.02 11.50 12.48 X 11.99

2 13 МЕДЕНЦІ Іван МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 02.01.1996 12.43 20 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
11.18 12.43 11.86 11.48 X 11.90

3 424 ЛЕБЕДЕВ Олександр МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 17.08.1997 11.93 18 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
11.20 10.85 11.52 11.93 10.80 11.20

4 63 КУЗЬМА Андрій К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 19.01.1997 11.60 13 РB I юнацький Дуда В.Л. ()
10.10 10.50 11.10 11.60 10.40 11.04

5 8 КАЧУР Іван ДЮСШ Свалявського р-ну 17.01.1996 11.40 10 РB I юнацький Горват Т.В. ()
10.20 10.50 11.20 11.40 X X

6 2440 ВАКІЙ Євген МОН, Тячівська ДЮСШ 05.02.1996 11.30 9 РB I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()
11.30 10.60 10.73 11.13 10.60 X

7 390 КУЛЕШІР Артур МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 30.12.1996 11.19 8 РB I юнацький Катеринюк В.П. ()
10.39 10.99 11.03 10.76 10.98 11.19

8 СКИБА Владислав МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.10.1996 11.04 7 РB I юнацький Цоклан Й.В. ()
10.70 10.73 10.84 11.04 10.74 10.78

9 223 ТОВТ Вадим С , КОДЮСШ "Спартак" 01.01.1996 10.84 5 РB I юнацький Єрмолін Л.М. ()
10.19 9.77 10.84

10 374 ФАЙБИШ Михайло МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 19.09.1996 10.34 4 РB I юнацький Катеринюк В.П. ()
9.86 10.34 10.30

11 71 МИГАЛЕЙКО Микола К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 06.12.1996 10.20 3 РB I юнацький Дуда В.Л. ()
10.20 9.52 8.90

12 129 АЛМАШІ Іван МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 01.03.1996 9.40 2 РB II юнацький Білак А.Ю. ()
X 8.44 9.40

13 38 ПАНЕЦЬ Василь МОН, ДЮСШ Воловецького р-ну 01.01.1997 8.90 РB III юнацький Бабець М.І. ()
8.90 8.40 8.46

14 421 ЛЕВІЦКІ Владислав МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 14.12.1996 8.70 РB III юнацький Цоклан Й.В. ()
8.50 8.70 8.00

15 121 ПОГАЙДА Михайло МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 13.04.1997 8.65 РB III юнацький Білак А.Ю. ()
8.40 8.43 8.65

16 БЕРЩАНСЬКИЙ Євген МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 03.08.1997 7.40 РB Цоклан Й.В. ()
7.20 6.45 7.40

17 430 БОЛДИЖАР Альберт МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 07.05.1997 7.50 РB Цоклан Й.В. ()
X 7.50 7.20




Мукачево 13 квітня 2013 р. 13:40

Метання списа 600 гр Юнаки 17 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 73 МАРТОН Золтан К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 11.04.1997 44.65 25 РB III Дуда В.Л. ()
43.50 44.65 38.90 X 37.00 39.83

2 33 САВЧИН Євген МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.03.1997 42.50 20 РB III Цоклан Й.В. ()
36.30 37.90 39.12 42.50 X X

3 2440 ВАКІЙ Євген МОН, Тячівська ДЮСШ 05.02.1996 42.20 18 РB III Гусар В.М., Гусар В.В. ()
X 36.20 X 38.40 38.55 42.20

4 11 КИРИК Василь МОН, ДЮСШ м. Чоп 08.08.1996 42.00 13 РB III Цвекус З.В. ()
33.00 42.00 37.98 40.50 38.20 37.10

5 73 ЗАЛОГА Степан МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 04.01.1996 33.94 10 РB I юнацький Головнич О.М. ()
25.50 33.94 30.50 25.78 28.60 30.50

6 71 ЦУБЕРА Володимир К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 16.08.1996 33.45 9 РB I юнацький Дуда В.Л. ()
X 25.75 23.80 33.45 31.00 24.50

7 СКИБА Владислав МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.10.1996 24.80 РB III юнацький Цоклан Й.В. ()
X 24.80 X

РОМАН Олександр МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 DNS Пилип Ю.П. ()


ВОЛОШИН Юрій МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 DNS Пилип Ю.П. ()


390 КУЛЕШІР Артур МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 30.12.1996 DNS Катеринюк В.П. ()





Мукачево 13 квітня 2013 р. 14:45

Естафетний біг 4х100 м Юнаки 17 Фінал

Забіг 1
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 194 МУРАЙКО Іван МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 06.04.1996 46.8h I юнацький Панкулич І.С., Цоклан Й.В. ()

1 196 МЕЛЬНИК Максим МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 12.01.1997 46.8h I юнацький Панкулич І.С., Панкулич І.В.

1 427 МАРЧУК Марк МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 23.04.1996 46.8h I юнацький Андреасова Л.В.

1 465 КОЗАРЬ Ярослав МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 13.01.1999 46.8h I юнацький Андреасова Л.В.

2 52 ФЕРДИНАНД Денис МОН, ДЮСШ №1 м. Ужгород 16.07.1997 47.7h I юнацький Новікова Н.Є.

2 68 КУДРЯХІН Олег ДЮСШ №1 м. Ужгород 08.07.1997 47.7h I юнацький Новікова Н.Є.

2 71 КУСТРЬО Сергій ДЮСШ №1 м. Ужгород 14.03.1996 47.7h I юнацький Мокринський М.М., Талабіра Р.А. ()

2 73 МІКЛОВЦИК Михайло ДЮСШ №1 м. Ужгород 31.01.1997 47.7h I юнацький Новікова Н.Є.

3 8 КАЧУР Іван ДЮСШ Свалявського р-ну 17.01.1996 49.6h I юнацький Горват Т.В. ()

3 66 РУСИН Євген МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 05.05.1996 49.6h I юнацький Головнич О.М. ()

3 73 ЗАЛОГА Степан МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 04.01.1996 49.6h I юнацький Головнич О.М. ()

3 84 МИГОВИЧ Андрій ДЮСШ Свалявського р-ну 20.06.1996 49.6h I юнацький Загарій В.І. ()

4 2438 ГУСАР Андрій Тячівська ДЮСШ 17.10.1997 49.9h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4 2439 МАЦОЛА Ерік МОН, Тячівська ДЮСШ 13.01.1997 49.9h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4 2442 ЗИЗЕНЬ Максим МОН, Тячівська ДЮСШ 09.04.1999 49.9h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

4 2444 НОСА Михайло МОН, Тячівська ДЮСШ 25.10.1996 49.9h I юнацький Гусар В.М., Гусар В.В. ()

5 64 ЛАДЖУН Олексій МОН, ДЮСШ м.Берегово 17.08.1996 51.6h II юнацький Перевузник Н.В. ()

5 87 СЕЛЕХМАН Руслан МОН, ДЮСШ м.Берегово 03.04.1996 51.6h II юнацький Перевузник Н.В. ()

5 93 ЛУКАШЕНКО Владислав МОН, ДЮСШ м.Берегово 28.01.1996 51.6h II юнацький Перевузник Н.В. ()

5 94 КОМАРОМІ Василь МОН, ДЮСШ м.Берегово 19.02.1996 51.6h II юнацький Катков В.Д. ()

Забіг 2
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

6 37 ДУФИНЕЦЬ Янош К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 10.03.1997 51.7h II юнацький Дуда В.Л. ()

6 71 МИГАЛЕЙКО Микола К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 06.12.1996 51.7h II юнацький Дуда В.Л. ()

6 72 КОМЛИК Олександр К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 12.06.1996 51.7h II юнацький Дуда В.Л. ()

6 72 КОСЕЙ Едуард К , ДЮСШ "Колос" Мукачівського р-ну 31.10.1998 51.7h II юнацький Дуда В.Л. ()

7 РАЦИН Артур МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 52.4h II юнацький Пилип Ю.П. ()

7 ВОЛОШИН Юрій МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 52.4h II юнацький Пилип Ю.П. ()

7 ЧОРНИЙ Іван МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1997 52.4h II юнацький Пилип Ю.П. ()

7 БІГУН Юрій МОН, Виноградівська ДЮСШ 01.01.1998 52.4h II юнацький Пилип Ю.П. ()

8 109 ГОЙНОШ Владислав МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 30.09.1996 54.6h II юнацький Попович Є. М. ()

8 152 ОРОС Василь МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 15.06.1996 54.6h II юнацький Попович Є. М. ()

8 174 КОВАЧ Іван МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 07.01.1997 54.6h II юнацький Попович Є. М. ()

8 177 ДЕМ'ЯН Богдан МОН, ДЮСШ Хустського р-ну 27.11.1996 54.6h II юнацький Попович Є. М. ()

9 КЕРЕЧАНИН Юрій МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 25.04.1999 55.3h III юнацький Пальок В.М. ()

9 111 ПИЛИП Василь МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 13.06.1999 55.3h III юнацький Пальок В.М. ()

9 127 ПОЛЯК Василь МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 10.10.1998 55.3h III юнацький Білак А.Ю. ()

9 342 КУЗЬМА Іван МОН, ДЮСШ Іршавського р-ну 24.04.1998 55.3h III юнацький Білак А.Ю. ()

10 373 ТКАЧУК Михайло МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 16.11.1996 55.5h III юнацький Катеринюк В.П. ()

10 374 ФАЙБИШ Михайло МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 19.09.1996 55.5h III юнацький Катеринюк В.П. ()

10 378 ПОПЕНЧУК Богдан МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 18.05.1997 55.5h III юнацький Дем'ян В.В. ()

10 386 МОКРИНЧУК Володимир МОН, ДЮСШ Рахівського р-ну 17.09.1998 55.5h III юнацький Катеринюк В.П. ()

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Результати чемпіонату області серед ДЮСШ Юнаки 17
'Flauz' интернет магазин спортивного питания