Новорічний турнір до Дня Святого Минолая

Субота, 22 грудня

За вікном зима…
Та хоча легка атлетика любить сонце і тепло,  
юні спортсмени ужгородської ДЮСШ №1
знайшли час і місце, щоб взяти участь у передноворічних, заключних для цього року стартах.
Легкоатлети долали дистанцію 30м та 300м у теплому залі ужгородського спорткомплексу «Юність».
Змагання проходили серед юнаків та дівчат у трьох вікових підгрупах. Всі спортсмени дуже старалися показати свої кращі результати, але до призових трійок потрапили найшвидші:
                                                 
Біг   30м
Юнаки та дівчата 2001 року народження та молодші


І – Козел Дмитро        2001 р.н.     5,2с 
ІІ – Маслей Богдан    2002 р.н.     5,3с
ІІІ – Бугаєнко Іван    2003 р.н.     5,3с

І – Гаргоц Валерія     2001 р.н.     4,8с
ІІ – Шелельо Яна      2001 р.н.      4,9с
ІІІ – Стегура Лілія     2001 р.н.      5,4с

Юнаки та дівчата 1999 – 2000 р.р.н.


І – Фердинанд Мирослав       1999 р.н.    4,4с
ІІ – Сегляник Дмитро              1999 р.н.   4,6с
ІІІ – Бабинець Роман              2000 р.н.    4,7с

І – Зубак Ніколетта                  2000 р.н.    4,6с
ІІ – Карбованець Наталія       1999 р.н.    4,8с
ІІІ – Погориляк Валерія          1999 р.н.   4,3с

 Юнаки та дівчата 1997 -98 р.р.н.


І – Стецишин Арсен                 1997 р.н.    4,2с
ІІ – Фердинанд Денис             1997 р.н.    4,2с
ІІІ – Кудряхін Олег                  1997 р.н.   4,3с

І – Шелепець Олександра      1998 р.н.    4,6с
ІІ – Ольховська Анна-Марія   1998 р.н.    4,8с
ІІІ – Станчак Вероніка             1997 р.н.    4,8с

 
БІГ 300м
Юнаки та дівчата 2001 р.н. та молодші


І – Гаргоц Валерія               2001 р.н.     56,0с
ІІ – Стегура Лілія                 2001 р.н.     58,0с
ІІІ – Куртяк Леся                  2002 р.н.    1.01,0

І – Бугаєнко Іван                 2003 р.н.     56,0с
ІІ – Козел Дмитро                2001 р.н.     56,5с
ІІІ -  Вереш Андрій              2001 р.н.     57,0с

Юнаки та дівчата 1999 – 2000 р.р.н.

І – Фердинанд Мирослав      1999 р.н.    46,3с
ІІ – Шелельо Василь            2001 р.н.     53,0с
ІІІ – Пахомов Ерік                 2001 р.н.     54,0с

І – Зубак Ніколетта             2000 р.н.     51,0с
ІІ – Попович Аліна              2000 р.н.     58,0

Юнаки та дівчата 1997 – 98 р.р.н.


І – Мікловцик Михайло     1997 р.н.        43,0с
ІІ – Стецишин Арсен          1997 р.н.        44,5с
ІІІ – Шимоня Микола         1998 р.н.        50,0с

    Вітаємо переможці і призерів та бажаємо їм подальших успіхів у спорті!
                                

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини Новорічний турнір до Дня Святого Минолая
'Flauz' интернет магазин спортивного питания