РЕЗУЛЬТАТИ КУБКу УКРАЇНИ з ходьби

 

 


Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 2 листопада 2012 р. 10:00

Спортивна ходьба 10000 м Чоловіки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 1222 КОВЕНКО Андрій UKR, Вінницька, ШВСМ, Д 25.11.1973 39:14.6h МС БЕХ О.В.

2 222 ГЛАВАН Ігор UKR, Київська, С 25.09.1990 40:49.7h МС Шевченко О.М. ,І.Г. ()

3 1853 ВЕНГЛОВСЬКИЙ Олександр UKR, Житомирська, ОШВСМ, С 05.08.1985 40:53.8h МС Чернов В.І., Чернов А.І.

4 221 БУДЗА Сергій UKR, Київська, С 06.12.1984 41:25.3h МС Шевченко І.Г. ()

5 2474 ПУЗАНОВ Костянтин UKR, Закарпатська, ШВСМ, С 19.05.1991 41:29.8h МС Кудлацька С.Б. (), Будкевич Г.Б.

6 1324 ШЕЛЕСТ Олексій UKR, Сумська, ШВСМ, К 27.03.1973 42:29.5h КМС Синявина Р.Ф.

7 1221 РОМАНЕНКО Олександр UKR, Вінницька, ШВСМ, Д 26.06.1981 42:48.9h КМС БЕХ О.В.

8 451 ТАТАРЧУК Юрій MDA 20.09.1983 43:50.6h КМС Галінський В.С. ()

9 2475 СВІДНИЦЬКИЙ Владислав UKR, Закарпатська, ШВСМ, У 30.07.1987 44:27.2h КМС Соломін А.В., Панкулич І.С.

10 2158 КРИЧУН Василь UKR, Івано-Франківська 24.03.1947 57:34.5h III

1974 САХАРУК Ігор UKR, Волинська, ШВСМ, С 03.06.1988 DQ 230.6(а) Яловик В.Т., Калитка М.Ф., Соломін А.В.

223 ВЕРБИЦЬКИЙ Олександр UKR, Київська, С 28.07.1992 DNF Шевченко О.М. ,І.Г. ()

1365 БУРБАН Юрій UKR, Львiвська, ЛШВСМ, ЗСУ 18.04.1980 DNS Гук Ф.І. (), Васильків Н.Л.


Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 2 листопада 2012 р. 11:00

Спортивна ходьба 10000 м Юніори Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 225 ГРЕЧКОВСЬКИЙ Андрій UKR, Київська, К 30.08.1993 43:49.3h КМС Шевченко О.М., Кирилов С.О. ()

2 2448 ПУЗАНОВ Ігор UKR, Закарпатська, ШВСМ, С 10.10.1993 44:25.4h КМС Кудлацька С.Б. (), Будкевич Г.Б.

3 1394 ШВАРИК Юрій UKR, Львiвська, ЛДУФК, К , КДЮСШ Колос 01.05.1994 44:57.8h КМС Васильків Н.Л.

4 1284 СВІТЛИЧНИЙ Сергій UKR, Сумська, ШВСМ, К 13.07.1994 46:02.4h I Шелест О.П.

5 224 ПЛОНСЬКИЙ Антон UKR, Київська, МОН 14.02.1994 46:22.3h I Шевченко О.М., Міщенко Г.В. ()

6 2191 ЗАКАЛЬНИЦЬКИЙ Мар'ян UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Калуш 19.08.1994 46:23.3h I Богоносюк М.І. ()

7 2195 ЛІТАНЮК Валерій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ ДВНЗІФКФВ 02.04.1994 49:10.6h II Матешко В.В., Юдкіна Х.В. ()

8 2275 РОГАТИНЧУК Віталій UKR, Тернопiльська, К , ОДЮСШ "Колос" 09.05.1994 49:56.5h II Зозуля В.М. ()

939 АНДРУЩЕНКО Кирило UKR, м.Київ, МОН, ЦСДЮШОР 30.01.1993 DNF Яковлев Б.О. (), Домарадська А.Г.

2272 ДУНАЙЧИК Василь UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ, К 12.01.1994 DNF Смечук Я.І.


Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 1 листопада 2012 р. 12:00

Спортивна ходьба 10000 м Юнаки 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 226 ТАРАСЕНКО Вадим UKR, Київська, МОН 21.07.1995 46:19.6h I Кудлацька С.Б. (), Яковлев Б.О. ()

2 1817 КЛИМЕНЧУК Сергій UKR, Житомирська, С , СДЮШОР м.Житомир 08.05.1995 49:15.1h II Бр.Чернова А.І. ()

3 2307 НАНИЧКО Володимир UKR, Тернопiльська, К , ОДЮСШ "Колос" 25.07.1996 49:30.9h II Смечук Я.І., Каленська О.В. (), Дуда О. ()

4 2193 ВОДВУД Андрій UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 28.07.1996 50:36.9h II Кравців І.П.

5 1370 ПАДУС Олег UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 08.09.1995 54:06.0h III Васильків Н.Л., Єретик В.Ю.

6 2128 ПЧЕЛІНЦЕВ Юрій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ ІФКФВ 11.03.1996 55:00.5h III Туркалевич Р.З. (), Юдкіна Х.В. ()

7 1554 РОЗГОН Андрій UKR, Хмельницька, Хмельницька ОДЮСШ 16.08.1996 55:56.4h III Лещенко О.О., Шевченко О.М.

780 ЗУБ Віталій UKR, Харкiвська, ХДВУФК№1, Д 23.02.1996 DNF Андрєєв С.М.


Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 1 листопада 2012 р. 13:00

Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 1585 ЗАБУЖЕНКО Едуард UKR, Хмельницька, МОН, Хмельницька ОДЮСШ 14.04.1998 23:56.6h II Лещенко О.О., Шевченко О.М.

2 1819 МИЦИК Володимир UKR, Житомирська, С , СДЮШОР м.Житомир 27.07.1997 25:29.3h III Бр.Чернова А.І. ()

3 2128 СОЛОВІЙ Олексій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 03.01.2001 26:17.7h III Туркалевич Р.З. ()

4 2448 ПОЛЯК Ігор UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 15.09.2000 27:17.3h III Будкевич Г.Б.

5 2192 РУДИЙ Мар'ян UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 26.11.1997 28:24.0h I юнацький Кравців І.П.

6 2436 ОРОС Ярослав UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 29.05.1998 31:56.0h III юнацький Панкулич І.В., Свідницький В.В ()



Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 2 листопада 2012 р. 12:45

Спортивна ходьба 3000 м Юнаки 13 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 2448 ПОЛЯК Ігор UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 15.09.2000 15:42.4h Будкевич Г.Б.

2162 АНДРУСЯК Руслан UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 30.08.2000 DNS Туркалевич Р.З. ()



Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 2 листопада 2012 р. 12:00

Спортивна ходьба 2000 м Юнаки 11 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 2128 СОЛОВІЙ Олексій UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 03.01.2001 10:02.0h Туркалевич Р.З. ()

2 78 ОРОС Євген UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 25.05.2001 11:51.7h Будкевич Г.Б.

3 79 ОРОС Володимир UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 25.10.2001 13:15.9h Будкевич Г.Б.

4 74 ВІНЯРСЬКИЙ Борис UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 14.12.2001 13:47.2h Будкевич Г.Б., Свідницький В.В ()

5 80 ОЛЬШИНКОВСЬКИЙ Євген UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.08.2003 15:23.7h Свідницький В.В ()

6 73 ЧЕПАК Вадим UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 30.07.2002 16:58.8h Будкевич Г.Б., Свідницький В.В ()

72 ПФАЙФЕР Юрій UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 28.10.2002 DNS Будкевич Г.Б., Свідницький В.В ()

75 МОЛЧАН Дмитро UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 20.02.2003 DNS Будкевич Г.Б., Свідницький В.В ()



Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 1 листопада 2012 р. 10:00

Спортивна ходьба 10000 м Жінки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 940 ЖОРНЯК Наталія UKR, м.Київ, КМ ШВСМ, МОН 26.06.1989 47:02.7h МС Яковлев Б.О. (), Заїка В.В. ()

2 1949 ВИТОВЩИК Василина UKR, Волинська, ШВСМ, С 30.04.1990 48:03.0h КМС Калитка М.Ф., Яловик В.Т.

3 1343 ШЕЛЕСТ Людмила UKR, Сумська, ШВСМ, ЗСУ 04.10.1974 48:23.1h КМС Синявина Р.Ф., Яковлев Б.О. ()

4 1858 ЯКОВЧУК Галина UKR, Житомирська, С , СДЮШОР 21.02.1992 48:52.1h КМС Чернови А.І. та В.І.

5 1852 КОНЦЕВИЧ Наталія UKR, Житомирська, ОШВСМ, С 14.04.1984 49:16.0h КМС Чернови А.І. та В.І.

6 2272 КАЛЕНСЬКА Олеся UKR, Тернопiльська, ТОК ШВСМ, К 17.07.1989 52:42.7h I Смечук Я.І., Будкевич Г.Б.

7 1963 БОЙКО Надія UKR, Волинська, ШВСМ, С 27.10.1992 53:14.6h I Яловик В.Т., Калитка М.Ф.

8 2434 КОНДУР Георгіна UKR, Закарпатська, ШВСМ, С 06.05.1991 54:54.7h I Будкевич Г.Б., Єрмолін Л.М. ()

9 2273 МИХАЙЛИШИН Христина UKR, Тернопiльська, К , ОДЮСШ "Колос" 24.07.1992 55:15.4h I Зозуля В.М. (), Єретик В.Ю.

10 2435 ТАНЧИНЕЦЬ Анжела UKR, Закарпатська, С , ОДЮСШ СТП "Спартак" 05.10.1991 58:54.9h II Будкевич Г.Б., Єрмолін Л.М. ()

1271 КАШИНА Інна UKR, Сумська, С , СДЮШОР Голубничого 27.02.1991 DNS Кривохижа Т.В., Кривохижа М.М.


Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 1 листопада 2012 р. 11:00

Спортивна ходьба 10000 м Юніорки Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 227 ОЛЯНОВСЬКА Людмила UKR, Київська, МОН 20.02.1993 45:26.3h МС Лисенко М.П., Соломін А.В.

2 235 ГАЛЬЧЕНКО Аліна UKR, Київська, МОН 18.09.1994 50:03.1h I Лисенко М.П., Міщенко Г.В. ()

3 1948 МИРОНЧУК Валентина UKR, Волинська, ШВСМ, МОН 10.08.1994 51:29.8h I Яловик В.Т., Борисюк В.І.

4 229 ОЛЯНОВСЬКА Олександра UKR, Київська, МОН 12.03.1994 53:09.8h I Лисенко М.П., Соломін А.В.

5 1296 ФЕРЕНЦ Вікторія UKR, Сумська, К , ДЮСШ Сумського р-ну 10.03.1993 54:16.9h I Мирошниченко О.М. (), Мирошниченко С.А. ()

6 2436 РОЖКО Андріана UKR, Закарпатська, С , ОДЮСШ СТП "Спартак" 22.08.1993 57:11.8h II Будкевич Г.Б., Єрмолін Л.М. ()

7 2269 СТАДНИК Ольга UKR, Тернопiльська, К , ОДЮСШ "Колос" 15.06.1994 58:38.6h II Зозуля В.М. (), Єретик В.Ю.

8 2270 КАМІННИК Тетяна UKR, Тернопiльська, К , ОДЮСШ "Колос" 15.07.1993 58:57.6h II Зозуля В.М. ()



Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 1 листопада 2012 р. 13:40

Спортивна ходьба 5000 м Дівчата 17 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 2181 СУСЛИК Ганна UKR, Івано-Франківська, У , СДЮШОР 18.07.1996 25:53.3h I Шевчук М.М. ()

2 1856 СТАСЮК Тамара UKR, Житомирська, С , СДЮШОР 14.12.1995 26:24.4h I Чернов В.І., Чернов А.І.

3 2189 ДАНИЛЮК Іванна UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 27.01.1996 27:03.5h II Кравців І.П., Матешко В.В., Юдкіна Х.В. ()

4 2183 БАБІНЧУК Анна UKR, Івано-Франківська, У , СДЮШОР 28.12.1996 27:55.9h II Шевчук М.М. ()

5 2274 ІВАНИЦЬКА Валентина UKR, Тернопiльська, К , ОДЮСШ "Колос" 18.10.1996 28:38.0h II Зозуля В.М. ()

6 1359 ПАВЛИК Роксолана UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 11.06.1995 28:43.8h II Васильків Н.Л.

7 230 ГУДАЧОК Марія UKR, Київська, МОН 15.07.1996 28:45.0h II Веремійчук О.М. (), Будкевич Г.Б.

8 231 ФІСТЕР Мирослава UKR, Київська, МОН 13.04.1996 29:19.7h III Веремійчук О.М. (), Будкевич Г.Б.

34 БРОННІКОВА Єлізавета UKR, К , Вінницька МДЮСШ №1 06.11.1996 DNF Москвін А.Г., Москвіна Н.М. ()

1372 ТІТОВА Дарія UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 14.07.1995 DNS Васильків Н.Л.

2182 ПРИЙМАК Вікторія UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ ДВНЗІФКФВ 20.10.1996 DNS Шевчук М.М. ()

2474 МАГУЛА Неля UKR, Закарпатська, С , ОДЮСШ СТП "Спартак" 28.03.1996 DNS Будкевич Г.Б.

2475 ЛАКАТОШ Маріанна UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 21.01.1996 DNS Будкевич Г.Б.



Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 1 листопада 2012 р. 14:20

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 15 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 1270 ЧЕРНУХА Ірина UKR, Сумська, К , КЗ Сумська р-на ДЮСШ 08.01.1998 15:09.9h I Синявина Р.Ф., Шинкаренко Н.В.

2 1809 ХУСАЇНОВА Дар'я UKR, Житомирська, С , СДЮШОР м.Житомир 27.02.1998 15:27.3h I Бр.Чернова А.І. ()

3 1860 КОРОТКА Вероніка UKR, Житомирська, С , СДЮШОР м.Житомир 30.09.1998 15:46.6h II Бр.Чернова А.І. ()

4 1853 БІЛЕЦЬКА Анастасія UKR, Житомирська, С , СДЮШОР м.Житомир 09.11.1999 15:51.8h II Бр.Чернова А.І. ()

5 1555 ЯЩИШИНА Ольга UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 28.01.2001 15:53.0h II Тараканов Є.П. ()

6 1556 ЯЩИШИНА Тетяна UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 30.12.1998 16:03.8h II Тараканов Є.П. ()

7 2190 ПЧЕЛІНЦЕВА Наталія UKR, Івано-Франківська, МОН, ОДЮСШ 04.03.1997 16:15.2h II Туркалевич Р.З. (), Лисенко М.П.

8 233 ДАНИЛЮК Діана UKR, Київська, МОН 31.05.1998 16:39.0h II Веремійчук О.М. ()

9 1322 ЗАГОВАЙЛО Ольга UKR, Сумська, К , КЗ Сумська р-на ДЮСШ 01.04.1998 17:15.0h III Синявина Р.Ф., Шинкаренко Н.В.

10 1549 ДУПАК Христина UKR, Хмельницька, МОН, Хмельницька ОДЮСШ 02.11.1997 17:20.6h III Лещенко О.О.

11 1548 ГОЛОВАТА Ольга UKR, Хмельницька, МОН, Хмельницька ОДЮСШ 17.04.1997 17:21.8h III Лещенко О.О.

12 2187 ГУСАК Світлана UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 02.10.1997 17:22.9h III Кравців І.П.

13 1361 ЗЕЛІЗНЯК Ольга UKR, Львiвська, К , КДЮСШ Колос 23.07.1997 19:07.6h II юнацький Васильків Н.Л.

14 232 ПОПОВИЧ Вероніка UKR, Київська, МОН 30.01.1998 19:52.3h II юнацький Веремійчук О.М. ()

15 2435 ЦВЄТКОВА Ірина UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.08.1999 19:58.1h II юнацький Панкулич І.В., Свідницький В.В ()

16 2434 ГНЕПА Вікторія UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 19.07.1998 20:29.8h II юнацький Будкевич Г.Б.

17 68 РЕСЛЕР Марія UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 27.08.1998 20:39.8h II юнацький Загарій В.І. ()

61 МАКОГОНЮК Анна UKR, К , Вінницька МДЮСШ №1 22.09.1998 DNF Москвін А.Г., Москвіна Н.М. ()

67 ГРАБАР Євгенія UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 21.04.1998 DNS Загарій В.І. ()

69 ЛУКАШЕНКО Ніколь UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ Свалявського р-ну 28.07.1998 DNS Загарій В.І. ()

2186 ТУРЧИН Вікторія 07.11.1999 DNS



Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 2 листопада 2012 р. 12:20

Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 13 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 1809 БІЛЕЦЬКА Анастасія UKR, Житомирська, С , СДЮШОР м.Житомир 09.11.1999 16:05.4h II Бр.Чернова А.І. ()

2 2186 ТУРЧИН Вікторія UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 07.11.1999 18:30.9h I юнацький Кравців І.П.

3 2435 ЦВЄТКОВА Ірина UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 11.08.1999 19:50.8h II юнацький Панкулич І.В., Свідницький В.В ()


Кубок України з легкої атлетики, змагання за участю зарубіжних спортсменів"Кубок Карпат" зі спортивної ходьби на 10000 м






Мукачево 2 листопада 2012 р. 12:00

Спортивна ходьба 2000 м Дівчата 11 Фінал
Місце Номер Спортсмен Команда "Дата
народження" Результат Розряд Тренери

1 1558 ЛАБА Анна UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 08.08.2001 11:21.6h I юнацький Тараканов Є.П. ()

2 2184 ЧОРНОРІЗ Аделія UKR, Івано-Франківська, МОН, ДЮСШ м.Рожнятів 07.01.2001 11:56.6h I юнацький Кравців І.П.

3 76 ПУХНІЧЕНКО Катерина UKR, Закарпатська, МОН, ДЮСШ СОК м.Мукачеве 27.06.2001 13:18.8h II юнацький Свідницький В.В ()

1555 ЯЩИШИНА Ольга UKR, Хмельницька, МОН, Ярмолинецька ДЮСШ 28.01.2001 DQ 230.3(а) Тараканов Є.П. ()

 

 

КУБОК УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ, ЗМАГАННЯ ЗА УЧАСТЮ ЗАРУБІЖНИХ СПОРТСМЕНИВ «КУБОК КАРПАТ»
ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ НА 10000 м
 
01 – 02 листопада 2012 року        стадіон СОК ДЮСШ       м.Мукачево

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

1

КИЇВСЬКА

184

2

ЖИТОМИРСЬКА

144

3

СУМСЬКА

99

4

ЗАКАРПАТСЬКА

95

5

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

90

6

ВОЛИНСЬКА

73

7

ТЕРНОПІЛЬСЬКА

71

8

ВІННИЦЬКА

65

9

м. КИЇВ

50

10

ЛЬВІВСЬКА

37

11

ХМЕЛЬНИЦЬКА

36

 

ХАРКІВСЬКА

 

 

Молдова

 

 

 

Технічний делегат змагань                                                                      Корецький В.М.

НС м. Харків

 

Головний секретар                                                                                  Беспалов Л. В.

НС м. Мукачево

 
ГОЛОВНА НОВИНИ новини РЕЗУЛЬТАТИ КУБКу УКРАЇНИ з ходьби
'Flauz' интернет магазин спортивного питания